|
Naziści w polskojęzycznych sądach
|
|
Art. 256. Kodeksu Karnego § 1. 197 Kto publicznie propaguje nazistowski, komunistyczny, faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§ 1a. 198 Tej samej karze podlega, kto publicznie propaguje ideologię nazistowską, komunistyczną, faszystowską lub ideologię nawołującą do użycia przemocy w celu wpływania na życie polityczne lub społeczne.
"3 miesiące bezwzględnego więzienia za znieważenie Ukraińców – taki wyrok usłyszał pan Jerzy Andrzejewski , przedsiębiorca z Lublina, który – jak wskazuje – jeszcze w 2022 roku, w dobie rozognienia wojny ukraińsko-rosyjskiej, pod dach przyjął 40 ukraińskich kobiet z dziećmi.
28 kwietnia 2023 roku Sąd Rejonowy Lublin-Zachód skazał Jerzego Andrzejewskiego na 3 miesiące pozbawienia wolności za komentarze, których treść została uznana za obraźliwą wobec Ukraińców.
– Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3 – brzmi artykuł 257 kodeksu karnego, na podstawie którego został skazany mężczyzna. 24 października 2023 roku Sąd Okręgowy w Lublinie utrzymał wyrok w mocy."
Andrzej Łukawski, organizator “marszu wołyńskiego” w Warszawie, pójdzie do więzienia za wpisy internetowe dotyczące banderyzmu. To wynik wniosku złożonego na mężczyznę przez Związek Ukraińców w Polsce.
Wszystko zaczęło się w roku 2019. Wtedy to Andrzej Łukawski otrzymał wezwanie do warszawskiej prokuratury, w której najpierw przesłuchiwano go w roli świadka. Prędko po tym usłyszał zarzuty i postawiono go w stan oskarżenia.
Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że ZBRODNICZE ORGANIZACJE ukraińskich nacjonalistów OUN i UPA były jeszcze gorsze od nazistów!
Mordowali Polaków, Żydów, Rosjan i inne nacje!
Straszny mord Żydów w Babim Jarze został dokonany przez Niemców - przy pomocy ukraińskich nacjonalistów!
Przerażające mordy Polaków na Wołyniu dokonane zostały przez tych BANDZIORÓW!
Jeżeli polskojęzyczny sąd skazuje Polaka na więzienie - za przypomnienie tych zbrodni - to staje się WSPÓLNIKIEM MORDERCÓW!
i w ten sposób dokonuje przestępstwa z Art. 256. Kodeksu Karnego § 1. 197
Kto publicznie propaguje nazistowski, komunistyczny, faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
|
|
12 listopad 2023
|
|
|
|
|
|
Brak tu kontrapunktu, więc dodam:
"Biznesmen Hans G. uniewinniony".
Człowiek deklarujący się jako prawdziwy hitlerowiec, chcący wymordować wszystkich Polaków, bo wg niego są bydłem gorszym niż to afrykańskie. I okazało się, że to niewinna lelyja*.
Wobec czego czy w sądach są naziści? No może, ale głównie jest tam 'naród prawniczy' i żywa TALMUDA. Nie mylić z Temidą. A co to TALMUD to chyba większość wie.
|
|
2023-11-12
hens
|
|
|
|
Chcieli zarobić na wojnie, przeliczyli się
czerwiec 7, 2003
Robert Popielewicz
|
Nazistowski Manifest Syjonistów
sierpień 1, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dyskryminacja kobiet?
styczeń 18, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Jak walczy libański ruch oporu
sierpień 16, 2006
z-m-k
|
Opór Islamu
kwiecień 2, 2007
przysłał ICP
|
List otwarty do Prezesa Rady Ministrów Pana Jarosława Kaczyńskiego
sierpień 28, 2006
|
2009.02.19. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 19, 2009
tłumacz
|
Hołd dla Caudillo
sierpień 6, 2006
Olgierd Domino
|
Prostacy 1
luty 26, 2005
|
Balcerowicz uratuje dolara?
marzec 20, 2008
Interia/PAP
|
Prezydent przestrzega przed pomysłami na "karykaturę RP"
listopad 11, 2004
|
POLSKA - UNIA 16
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Tolerancja z pejczem w dłoni
czerwiec 24, 2006
Mirosław Kokoszkiewicz
|
Co z tą Polską? Kto powstrzyma dalszy upadek Polski?
luty 14, 2005
Ekonomista
|
Rosyjska dusza żąda pokrzepienia.
wrzesień 19, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Giertych: papież nawołuje do zmiany polityki społecznej w Polsce
sierpień 20, 2002
PAP
|
Moczymordo ty moja
październik 7, 2007
.
|
I po szkodzie Polak głupi
październik 13, 2005
|
Ksiazka, ktora warto przeczytac
czerwiec 13, 2007
Wieslaw Kwasniewski
|
Skandal profanacji zmarlych w Afganistanie przez Niemcow.
październik 27, 2006
gosc
|
|
|