|
Nieustanny atak na Nas - wszystkich
|
|
Od ponad roku trwa nieustanny atak na ten Portal.
Globalną siecią można sterować na kilka sposobów.
Jednym z nich jest blokowanie połączeń pod wskazane IP, bądź pod wybraną domenę.
Na to nie mam na razie wpływu - póki działam w "oficjalnym Internecie", a nie w Darknecie.
Na pewno mieli Państwo problemy z otwarciem tej witryny i łączenie przeciągało się w nieskończoność.
Nie ma to nic wspólnego z obciążeniem serwera, bo to wszystko robią ONI.
Podobnie było kiedyś ze stroną Mirosława Dakowskiego.
Mam w tej chwili ogrom innych problemów i ten pozostawiam na razie nierozwiązany.
Ale trafiłem na następujący wpis:
Dlaczego nie ma wpisów marcowych i kwietniowych z roku 2024? Dlaczego znikły?
TO JEST KOMENTARZ DO WPISU "Wezwania do Polexitu to głupota" http://zaprasza.net/a.php?article_id=38305
Ten wpis jest z 25 marca 2024, a pierwszy wpis na stronie głównej z 25.02.2024. Czy to awaria, czy przypadek, czy Admin ma jakieś problemy?
Pozdrawiam zmartwiona Alina
Dyskusja w tym temacie jest dla mnie szczególnie ważna.
Może ktoś ma lepsze rozwiązania ode mnie.
Ale przestrzegałem przed nędzą z czasów Balcerowicza, a tak naprawdę planu Sorosa-Sachsa.
Dał bym wiele - byśmy się uwolnili od tej brukselsko-niemieckiej bandy.
W obecnym kształcie powiązań gospodarczych - nie tylko My jesteśmy uzależnieni od Nich, ale również ONI są zależni od siły roboczej w Polsce.
Tak więc Alino...
błąd nie nastąpił po stronie tego serwera, ale po drodze - w serwerach pośrednich.
Aby ukryć swoje działanie pracują pulsacyjnie.
Więc na pewno trafiasz na dziury - gdy wszystko jest w porządku.
Spróbuj Alino jeszcze raz przesłać komentarz i obserwuj - co się dzieje.
Jakby się nie udało - to przekaż mi informację tą samą drogą i prześlij treść komentarza.
|
|
15 kwiecień 2024
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
To był mój cały komentarz - chodziło mi o dziwny wygląd strony
Ale skoro już Admin chce to przedstawiam swoje stanowisko.
Ja wyszłabym z UE, pozostawiając sobie strefę Schengen.
Ale zdaję sobie sprawę, że młodsi mogą czuć się zagrożeni odcięciem możliwości zarobkowania.
Mimo to każdy polski polityk powinien publicznie rozważać taką możliwość za każdym razem kiedy jakaś unijna kukła usiłuje nas zmusić do działań sprzecznych z polskim interesem, zatrzymuje jakieś należne nam fundusze.
Brakuje mi wciąż corocznych rzetelnych bilansów. Każdy taki bilans powinien pokazywać na czym polega nasz interes bycia w UE w danym roku i narastająco od daty decyzji o akcesji, od kiedy musieliśmy na długo przed wejściem do UE "restrukturyzować gospodarkę".
Dlatego mam daleko idące wątpliwości, czy aby na pewno nadzieje zwolenników wejścia do UE zostały zrealizowane przez te 20 lat od 2004 roku. Ja byłam zwolenniczką niepodległego rozwoju Polski, bez ZSRR i bez UE. Ot chociażby jak Szwajcaria ... I zdania nie zmieniłam, wręcz przeciwnie - idiotyzmy jakie widzę, te wszystkie pedały, lesbijki, ludzie poturbowani psychicznie stoją na czele obecnego hałaśliwego "postempu" zboczeń, są awangardą demoralizacji młodzieży, awangardą mniejszości etnicznych, zawsze wrogich Polakom i polskości opartej na etyce chrześcijańskiej, katolickiej. Co warto zauważyć, Kościół, który był za wejściem do UE, dziś nie zabiera na ten temat żadnego stanowiska. Może korzysta z tzw dopłat unijnych, które dotyczą całego rolnictwa, czy innych programów rozwojowych. Ale co przeszkadza, aby polski rząd wprowadził niezależnie od UE własne dopłaty i programy?
Nawet jeśli większość rodaków chce pozostać w UE, to ja jestem stanowczo przeciwna likwidacji złotego, bo własna waluta jest podstawowym, może nawet JEDYNYM sposobem ochrony polskości przed zjudaizowanymi globalistami. |
|
2024-04-16
Alina
|
 |
|
|
Ale dlaczego Alino nie wpisałaś tego jako komentarz?
Czy dalej są jakieś problemy? |
|
2024-04-16
Artur Łoboda
|
|
|
|
To już historia 2
Zamiar: zniszczyć państwo...
grudzień 6, 2002
Tygodnik Solidarność 14.XII. 2001
|
Czy RPP obniży stopy procentowe?
luty 13, 2006
|
O moralnych problemach kapitalizmu
grudzień 30, 2003
|
Ceny Paliwa Osłabiają Imperium USA
styczeń 4, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dlaczego nacjonalizm?
lipiec 5, 2008
Dariusz Kosiur
|
Ekonomiczni gansterzy nie próżnują
październik 22, 2003
PAP
|
Ideał Zachodu - panowanie nad światem niewolników
luty 9, 2006
Zbigniew Jankowski
|
Czym może pomóc Polak przebywający na emigracji ?
maj 9, 2005
Augustyn z USA
|
SIERPNIOWE WSPOMNIENIA
kwiecień 30, 2008
Marek Jastrząb
|
2009.02.18. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 18, 2009
tłumacz
|
Oferta syjonistyczna stworzenia bazy dla wojsk Hitlera w Palestynie
kwiecień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Hamas "Dziecko Izraela"
styczeń 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie tylko Kwaśniewski potrafi dbać o swe interesy
luty 11, 2006
Dziennik Polski
|
Partia Mężczyzn!
grudzień 8, 2006
Adam Wielomski
|
Oswajanie strachu
listopad 21, 2007
Jerzy Korczak
|
Wina nieumyślna
styczeń 14, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
Trokisci w obecnej rosji ..maja sie wysmienicie
grudzień 2, 2007
krandal
|
Na upały - zimny prysznic
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
"Czerwony książe" uciekł .....
maj 6, 2004
|
Politycznie, trupi zaduch
grudzień 12, 2005
Marek Olżyński
|
|
|