ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Pora stanąć do walki 
15 październik 2011      Artur Łoboda
Zdrajcy w wojsku 
31 styczeń 2020      Artur Łoboda
Złodzieje tożsamości 
23 wrzesień 2018     
Zygmunt Jan Prusiński TAJEMNE OBCOWANIE - część piętnasta 
4 lipiec 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Wyciekł niemiecki oficjalny raport opisujący Coronę jako „globalny fałszywy alarm” 
3 czerwiec 2020     
Wielka Noc Kłamstwa o komercyjnym "Grzechów Odkupieniu" 
11 kwiecień 2009      Marek Głogoczowski
Test Fauci'ego pozytywny dla COVID po 4 dawkach, zostaje grillowany na rozprawie w Senacie w odpowiedzi na pandemię 
17 czerwiec 2022     
Zbigniew Brzezinski: A New Era of Populism is Upon Us 
21 wrzesień 2011      Debbie Menon
18 lipca 2013 
18 lipiec 2013      Artur Łoboda
Ciąża bezobjawowa 
3 listopad 2020      Artur Łoboda
Sprawa patologicznych insynuacji "solidarnościowego" księdza Małkowskiego - przykład wpisów odrzucanych przez "papieski" portal www.wirtualnapolonia.com 
20 sierpień 2010      Gasienica
Historia jeszcze się nie skończyła 
28 wrzesień 2014      Artur Łoboda
Program wyborczy Rafała Trzaskowskiego 
24 czerwiec 2020      Alina
Polsko-amerykańska kooperacja w zakresie obrony przeciwrakietowej to strategiczna zasłona dymna  
25 czerwiec 2021      Andrew Korybko
W obronie szykanowanego lekarza 
19 kwiecień 2024     
To PiS finansuje współczesnych szmalcowników w kulturze 
19 marzec 2018      Artur Łoboda
Wnuki przeklną Nas za Naszą lekkomyślność 
4 październik 2020      Artur Łoboda
Empatia św. Jana Pawła II  
14 październik 2018      Paweł Ziółkowski
1866 - powstanie zabajkalskie 
22 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Pilnują żydowskich interesów w Polsce  
20 styczeń 2020      Artur Łoboda

 
 

Globaliści chcą kryminalizować samo mówienie o „tsunami zgonów” wśród młodych i zdrowych, próbując „normalizować” zgony sportowców umierających w dojrzałym wieku 29 lat

             
- Atak bronią biologiczną na Amerykę przeprowadzony przez rząd USA współpracujący z naszymi wrogami

 
 
Choć większość Amerykanów prawdopodobnie nie zna nazwiska „Shawn Barber”, kanadyjski mistrz świata w skoku o tyczce, który zdobył mistrzostwo świata w 2015 roku , przez pewien czas zmagał się z „dolegliwościami zdrowotnymi”, zanim tragicznie im uległ . 17 stycznia. 
 
Barber, jeszcze niedawno będący obrazem zdrowia i atletyzmu , dożył sędziwego wieku 29 lat.
 
Tylko najnowszy młody sportowiec, który zmarł tragicznie i tajemniczo , większość z nich w wieku kilkunastu lat, dwudziestych i trzydziestych, ludzie w kwiecie wieku, którzy odeszli nagle i bez żadnych ostrzeżeń, jak szczegółowo opisano w artykule z 11 grudnia Historia z 2023 r. autorstwa doktora Williama Makisa , - agenta Barbera, stwierdził :
„To tragiczne stracić tak dobrą osobę w tak młodym wieku
 ”.
Jednak teraz zdarza się to codziennie. 

Zobacz: LATO ZMARŁYCH NAGŁYCH - ZGROMADZENIA WOJSKOWE po szczepieniu mRNA na Covid-19 firmy Pfizer lub Moderna - 45 przypadków od maja 2023 r.
 
Zobacz: LATO ZMARŁYCH NAGLE – SPORTOWCY i emerytowani sportowcy (piłka nożna, rugby, koszykówka, hokej, baseball, siatkówka, olimpijczycy, triathloniści, rowerzyści, zawodnicy wyścigowi, surferzy, golf) – 88 zgonów od maja do listopada 2023 r.
 
Zobacz: LATO ZMARŁYCH NAGLE – MĘŻCZYŹNI w wieku 30–39 lat, którzy zmarli od maja do listopada 2023 r. – Zbadano 186 nagłych zgonów – Co zabija zaszczepionych na Covid-19 mężczyzn w wieku 30–39 lat?
 
Zobacz: LATO ZMARŁYCH NAGLE - ZgonY na nowotwory u osób w wieku od 11 do 49 lat - 160 tragicznych przypadków podejrzenia Turboraka u osób zaszczepionych na Covid-19 od maja 2023 r.
 
Ponieważ śmierć Barbera w tak młodym wieku wywołała w tej historii „dziwaczne teorie dotyczące szczepionek na Covid-19 dostępne w Internecie”,  należy zauważyć, że śmierć Barbera miała miejsce w czasie, gdy Światowa Organizacja Zdrowia była zajęta planami wysłania globalnej policji w celu aresztowania ludzi rozpowszechniających  „informacje ” , które są sprzeczne z ich bełkotem, a Światowe Forum Ekonomiczne twierdzi, że „dezinformacja to największe zagrożenia, przed którymi stoi świat”. 
Jednak, jak Susan Duclos zauważyła w artykule ANP z 12 stycznia , to grupy takie jak WEF i WHO szerzą więcej „dezinformacji”  niż jakiekolwiek niezależne serwisy informacyjne, dlatego też są naszym celem. 

I chociaż możemy sobie wyobrazić, że wszelkie próby WEF, WHO lub kogokolwiek innego, mające na celu udawanie, że mogą być „dyktatorami” tutaj w Ameryce i zamykanie niezależnych mediów informacyjnych, szybko spotkają się z reakcją, jaką wyrazili Ojcowie Założyciele Ameryki - mając na uwadze przede wszystkim, że jednym z celów drugiej poprawki do Konstytucji Stanów Zjednoczonych jest ochrona pierwszej poprawki , jeśli posłucha się słów globalistów, - w tym Joe Bidena , którzy szaleńczo wierzą, że są ponad prawem oraz konsekwencje łamania tych praw, o których mieli na myśli Ojcowie Założyciele Ameryki.

Tak więc, podczas gdy media głównego nurtu, bardziej niż szczęśliwe, że biorą swoje pensje za ukrywanie ludobójstwa, będą w dalszym ciągu nazywać wszystkie te alarmujące zgony młodych i zdrowych ludzi na całej planecie „ szaloną teorią spiskową”, a nasz niedoszły światowy rząd będzie próbował zakazać nawet raportowania lub mówienia w Internecie o „tsunami śmierci” jako „dezinformacji”, coraz więcej ludzi na całej planecie uświadamia sobie otaczającą nas zdradę, podczas gdy MSM nazywa to dezinformacją. 
 
Jak na przykład ta historia powiązanej z globalistami strony MEAWW.com, która po doniesieniu o śmierci Shawna Barbera nazwała wszystkie posty widoczne na „X” , które ponownie opublikowaliśmy, poniżej „szalonymi teoriami spiskowymi ”. 
 
Jeśli jednak WEF i WHO, a nawet Joe Biden i rząd USA postawią na swoim, samo mówienie o alarmującej śmierci Barbera w wieku 29 lat jako o powiązaniu go ze szczepionką powinno być karalne .
Jednak jak WSZYSCY już wiemy, to sami ludobójczy oszuści powinni się trząść i BARDZO WKRÓTCE stanąć w obliczu zarzutów, a nawet egzekucji, za ludobójstwo inżynieryjne.
Niektóre z tych postów nazywały się szalonymi teoriami spiskowymi , których wypowiadanie WEF/WHO chciałoby zakazać: 
 
Użytkownik X napisał na Twitterze: „ Z pewnością wielu młodych i zdrowych sportowców zmarło od czasu wprowadzenia szczepionek.."

Inny użytkownik napisał: „Powikłania medyczne, aha, to wszystko wyjaśnia”.

 
„ Widzę, że szczepionki nie są tak bezpieczne i skuteczne. Dzięki Bogu, że się nie zaszczepiłem ” – wtrącił się jeden z użytkowników.
 
Użytkownik zapytał:
„ Dlaczego tak wielu młodych, zdrowych ludzi nagle umiera od czasu wprowadzenia szczepionki ?”

 
Inny dodał:
„ Jak to się dzieje, że libom udało się zatopić się tak głęboko we własnych tyłkach, że nadal nie mogą zobaczyć, jak MŁODZI LUDZIE OSTATNIO UMIERAJĄ NA PRAWO I LEWO ?!
Czy to duma czy ego uniemożliwiają przyznanie się, że BYŁY OBRAŻONE?
KOLEJNA „NAGŁA ŚMIERĆ” MŁODEGO CZŁOWIEKA. ROZERWAĆ."

 
„ Dlaczego uznano za w porządku zapytać kogoś, czy został „zaszczepiony” podczas szalonego nacisku na paszporty szczepionkowe i wykluczenie ludzi ze społeczeństwa, ale teraz nie wspomniano o statusie „szczepienia”?
Myślę, że odpowiedź na to pytanie powinna być dla nas bardzo jasna
 ” – czytamy na Twitterze.


Tak więc, chociaż „ konglomerat
 ” światowego rządu WEF/WHO chciałby ukarać Amerykanów i ludzi na całym świecie za publikowanie tweetów podobnych do tych przedstawionych powyżej w celu szerzenia „dezinformacji” lub „ pseudoinformacji”, ludzie tacy jak dr Paul Alexander nazwali je ludzie wciąż próbują morderstwa ludzi za pomocą swojej szczepionki jako „ Jeźdźców Apokalipsy ” , którzy MUSZĄ zostać pociągnięci do odpowiedzialności za swoje ludobójcze zbrodnie na ludzkości, a to oznacza, że ​​powinni zostać straceni, jeśli zostaną uznani za winnych. 
 
Ta zupełnie nowa historia autorstwa doktora Williama Makisa jest absolutnie niepokojąca.
Zatytułowana „Tsunami wywołane szczepionką mRNA Turbo Cancer Tsunami właśnie trwa – i jest napędzane przez młodych ludzi”, jak podaje artykuł, zgodnie z artykułem firmy Axios , na podstawie alarmujących statystyk i oświadczenia firmy Axios , oczekuje się, że w 2024 r. liczba nowych rozpoznanych nowotworów osiągnie rekordowy poziom. Amerykańskie Towarzystwo Nowotworowe . 
 
W związku z ostrzeżeniem ACS, że za ten ogromny wzrost liczby nowotworów w alarmujący sposób odpowiadają młodzi ludzie, zapoznaj się z niektórymi oświadczeniami, które ponownie opublikowaliśmy na podstawie tej historii.

– Według nowych danych American Cancer Society oczekuje się, że w 2024 r. liczba nowych zdiagnozowanych nowotworów w USA po raz pierwszy przekroczy 2 miliony, do czego w dużej mierze przyczyni się alarmujący wzrost zachorowań na nowotwory wśród młodszych Amerykanów. 


- „Lekarze próbują dowiedzieć się, dlaczego zgłaszają się chorzy na raka coraz częściej młodzi pacjenci”. 


– „Rak jelita grubego w momencie rozpoznania charakteryzuje się bardziej agresywną chorobą i większymi guzami” – powiedział Axios, dyrektor naukowy ACS, William Dahut. 


- „Wstępne badania MSK wykazały znaczące różnice w mikrobiomie pacjentów z rakiem jelita grubego o wczesnym początku w porównaniu z pacjentami starszymi”. 


„Warto zauważyć, że osoby w wieku poniżej 50 lat były jedyną z tych trzech grup wiekowych, w której w tym okresie wystąpił wzrost ogólnej zachorowalności na nowotwory” – stwierdzono w raporcie ACS .


Udowadniając, że to, czego jesteśmy świadkami w tym ogromnym skoku gwałtownie rosnącej liczby "turbo nowotworów" wśród młodych i wcześniej zdrowych osób, jest ZUPEŁNIE INNE NIŻ "normalne",
większość mediów głównego nurtu, rząd USA, WEF, WHO, CDC, NIH i cała reszta z nich WCIĄŻ ODMAWIA informowania o tym ogromnym wzroście liczby nowotworów u młodych ludzi, ani o tsunami zgonów, które widzieliśmy
 
I chociaż „ Wall Street Journal” opublikował artykuł zatytułowany „Rak atakuje więcej młodych ludzi, a lekarze są zaniepokojeni i zaskoczeni”, ich żałosny podtytuł brzmi: 
„Badacze próbują dowiedzieć się, co powoduje, że choruje coraz więcej młodych dorosłych i jak temu zaradzić zidentyfikować osoby należące do grupy wysokiego ryzyka”
 to WIĘCEJ DOWODÓW, że nawet nie zadają sobie trudu, aby spojrzeć na szczepionkę jako przyczynę wszystkich chorób i śmierci, a jest to bolesny temat, któremu przyglądają się wszystkie poniższe filmy.

Po raz kolejny pokazano, że niezależne media są o mile i lata przed MSM, podczas gdy media takie jak WEF i WHO starają się kryminalizować prawdę.
I z pewnością rozumiemy, dlaczego, gdy ludzie na całym świecie dowiadują się, że MSM tuszuje ludobójstwo, skończy się to bardzo, bardzo źle dla wszystkich winnych, którzy przedkładają zyski nad człowieczeństwo.  
 
 
 
Źródło:
https://allnewspipeline.com/Globalists_Want_To_Criminalize_Talking_About_Tsunami_Of_Death.php
15 luty 2024

Stefan Stanford 

  

Komentarze

  

Archiwum

Afganistan polem walki USA przeciwko Iranowi?
kwiecień 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Od jesieni zamarzły 254 osoby
luty 3, 2003
PAP
Logiczne wnioski
lipiec 26, 2003
Kwaśniewski dba o przyszłość
kwiecień 28, 2005
" Wyzwalanie "
kwiecień 13, 2003
Wojciech Wlazlinski
AFERA rozporkowa w Polsce! Naprawde!
grudzień 4, 2006
Jan
Antypolonizm szowinistów żydowskich rodzi antysemityzm
lipiec 6, 2006
dr Leszek Skonka
O Suwerenność Narodu Polskiego. Proklamacja
sierpień 26, 2007
Jerzy Rachowski
Katrina
sierpień 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kwestia honoru
listopad 22, 2007
Artur Łoboda
Polityczna pornografia, czy polityczna egzekucja?
sierpień 7, 2007
Marek Olżyński
Ile kosztuje uczciwość?
listopad 7, 2006
Artur Łoboda
Patrole Egzekucyjne Szkolone przez USA?
grudzień 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
CIA zleca seryjnie morderstwa w Polsce, ale dopiero po Okrągłym Stole...
sierpień 31, 2007
tłumacz
Uwagi MERYTORYCZNE odnośnie zastosowania w polityce modeli z teorii gier. System pierwiastkowy.
czerwiec 14, 2007
tłumacz
Co robić?
październik 8, 2005
Stanisław Bulza
Ordnung must sein, praca uczyni cię wolnym
marzec 4, 2005
Artur Łoboda
Wadliwa Temida
grudzień 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Lech Kaczyński: możliwe, że w Iraku zostaniemy jeszcze dłużej
luty 7, 2006
PAP
Prawo i bezprawie
październik 17, 2007
Artur Łoboda
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media