ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Waldemar Żurek chroni grupę przestępcza działającą w Krakowie 
26 listopad 2025     
List do Warszawiaków 
14 lipiec 2013      Artur Łoboda
Żyrinowski czy Żyrynowski ? 
15 kwiecień 2010      Goska
Głupek minister 
16 kwiecień 2020     
Wojny gwiezdne 
6 grudzień 2023     
Korupcja uwłaszczona przez Platformę Obywatelską 
7 grudzień 2015      Artur Łoboda
Prawdy i półprawdy  
12 grudzień 2012      Artur Łoboda
Były premier Tusk śmiesznie zarzucił spisek Kaczyński-Putin  
12 lipiec 2021      Andrew Korybko
Łowcy kowidowych skór 
29 listopad 2021      Artur Łoboda
Wenecka baśń IV 
9 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Todd Callender - Rola szpitali, "szczepionek" i systemu 5G w trwającym ludobójstwie  
31 sierpień 2022     
Ciekawy wywiad na temat Libii 
8 kwiecień 2011      Patrycja Saskal. wstawil MG
Anulowanie długów jedyną drogą do zapobieżenia trzeciej wojnie światowej (2) 
2 październik 2012      Artur Łoboda
Stan wyjątkowy w Ottawie 
7 luty 2022     
Za pieniądze polskich gojów obecny warszawski judenrat przygotowuje sposoby mordowania ich w przyszłości  
21 kwiecień 2021      hens
2 listopada 2016 - Dzień Zaduszny 
1 listopad 2016     
Przedsionek piekła 
10 luty 2017     
Ustawa o ochronie przed odrą pod lupą – eksperci domagają się jej natychmiastowego jej uchylenia 
23 styczeń 2026     
WOJNY SZCZEPIONKOWE: 7 najczęstszych sposobów, w jakie amerykańskie „owce” zostały zmanipulowane za pomocą błędnych informacji o szczepionkach przez nieuczciwy establishment 
1 sierpień 2022      SD Wells
Konieczna de-bizantyzacja życia publicznego 
10 luty 2016      Artur Łoboda

 
 

Dlaczego "topnieje" poparcie dla Komorowskiego

W kraju totalitarnym głos społeczeństwa nie ma znaczenia. Nikt nawet nie pyta obywateli o zdanie.
W "republikach bananowych" - do których zalicza się Polska, prowadzona jest propaganda medialna mająca dowieść, że władza cieszy się poparciem społeczeństwa.
Tak było w stalinowskiej Polsce - gdy fałszowano wynik referendum, a potem wyniki wyborów.
W późniejszym czasie tak skonstruowano listy wyborcze, że pierwsi z list wygrywali wybory.
Urnę ustawiano przy komisji wyborczej, by każdy wrzucał do niej kartę wyborczą - nawet bez przeczytania.
A - jeżeli znajdował się śmiałek, który poszedł w głąb sali - by wybrać innych kandydatów - to czekały go później sankcje w zakładzie pracy.
W komisji byli tacy, którzy pilnowali "poprawności głosowania".

Do tych tradycji powróciła Platforma Obywatelska, która uformowała legion najemnych propagandzistów, fałszerzy wyborów i dzierżyła pełnię władzy w Polsce.
Pomagali im w tym Rosjanie, którzy "zliczali" głosy wyborców - na swoich serwerach.
A jak głosi powiedzenie Stalina: "nie ważne kto głosuje - ważne kto głosy liczy".
No więc - przez lata "wyliczali zwycięstwo" Platformy Obywatelskiej.
Jednak - w związku z sytuacją na Ukrainie - rządzący Polską gangsterzy - nie mogli dalej korzystać z pomocy "radzieckich przyjaciół".
Efektem tego były matactwa - przy ostatnich wyborach samorządowych.
Nie chce mi sie wierzyć, by jakiś współczesny serwer - nie przerobił wyników wyborczych z całej Polski.
Ktoś musiał "pomagać" w tym, by serwery się wieszały.
Skoro - do dnia dzisiejszego nie zostały podane całkowite wyniki wyborów - to oznacza, że nigdy nie mieliśmy poznać prawdy.

Piętnaście lat temu byłem "mężem zaufania" w komisji wyborczej.
Lista głosów nieważnych wynosiła wtedy poniżej pół procenta.
Jeżeli w ubiegłorocznych wyborach do sejmików wojewódzkich "oddano" 17,47 procent głosów "nieważnych" to albo mamy z wielkim - społecznym buntem, albo z monstrualnym fałszerstwem wyborczym.

To są skutki odpadnięcia Rosjan z liczenia głosów.
Skoro nie można sfałszować głosów "na górze" - to dokonano tego "na dole".

Jeszcze niedawne informacje medialne o ogromnym poparciu dla Komorowskiego - były wielkim oszustwem informacyjnym.
Istnieje teoretyczna możliwość, że kolejne oszustwo wyborcze - może się nie udać.
Gdyby wyszło na jaw, że na Komorowskiego zagłosowało 27 procent wyborców - to wszystkie wcześniejsze sondaże preferencji politycznych Polaków - okazałyby się oszustwem.
A w takim wypadku mandat wyborczy Platformy Obywatelskiej - okazał się podobnym oszustwem.

Przygotowując się na ewentualna porażkę - banda rządząca dziś Polakami - lawinowo obniża poparcie dla Komorowskiego.
W ciągu pięciu lat jego haniebnych nierządów - dziennikarskie ladacznice wieszczyły wysokie poparcie dla "bula". A w ciągu kilku dni - z niewiadomych powodów spada w dół.

Nie zadaję się z żulami, więc w moim otoczeniu NIKT - nie głosuje na Komorowskiego.


24 marzec 2015

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Obawiam się czegoś znacznie gorszego, pomimo całkowitej medialnej kompromitacji - bula - ten i tak wygra formalnie wybory, aby uzmysłowić społeczeństwu, że nic od niego nie zależy i w celu wymuszenia B E Z W Z G L Ę D N E G O P O S Ł U S Z E Ń S T W A. Gra idzie o najwyższą stawkę, zawsze krok przed buntem. I póki co im w 100% wychodzi.
Niestety.
Będą go ośmieszać, kpić i w efekcie, albo iluzja drugiej tury, albo 54% poparcia J U Ż w pierwszej, a może i 83%......
Niestety

2015-03-24
Magellan

 

ps temu też służył tzw "Smoleńsk". Poddać pod dyskurs zdarzenie fikcyjne, wykreowane medialnie, jak prawdę do wierzenia, dyskusji i - w końcu - akceptacji. Można dyskutować o aspektach zjawiska, ale już nie o jego zaistnieniu i genezie. Jak ludzie Ci zniknęli z przestrzeni publicznej i, ewentualnie kiedy i w jakich okolicznościach postradali życie, tego publicznie nikt, póki co, oficjalnie, nie ujawnił.
Wybory prezydenckie, to ciąg dalszy jego przedstawienia....

2015-03-24
Magellan

 

Pieniądz to przedmiot, bądź zjawisko, które zwyczajnych ludzi przemienia w bestie.
Komorowski i jego zausznicy konsumują każdego roku 160 milionów z naszych podatków.
Nic dziwnego, że na kampanię wyborczą wydaje potem 20 milionów złotych.
Odłożyć taką kwotę z ponad 700 milionów - które zmarnotrawił - nie jest takie trudne.

W wypadku "Smoleńska" wydaje mi się, że nastąpił "podział łupów.
Każdy ze zbirów dostał to - na czym mu zależało.
Putin pozbył się Kaczyńskiego - bo mu przeszkadzał w interesach z Nort Stream.
Tusk i PO pozbyli się pozostałych członków delegacji.. Bez nich - drugi Kaczyński, do dziś dnia nie stworzył liczącej się ekipy.
A Komoruski przejął władzę, której nigdy - dobrowolnie nie odda.
Dlatego będzie fałszować wybory.

2015-03-24
Artur Łoboda

 

Nie ma czegoś takiego, jak Putin, to tak jakby był podmiot samodzielny, Hitler.
Przecież nie istniał samodzielnie.
Co do "Smoleńska", chyba nie zrozumiał Pan siły jego przekazu.
Chodziło o pogwałcenie percepcji ludzi.
Sprzedaż absurdu, gdy wiadomo, że zostanie poddany trawieniu, już jest ogromnym sukcesem.
I w tym tkwi problem.

2015-03-24
Magellan

 

Pogwałcenia percepcji ludzkiej dokonano dużo wcześniej.
By nie zagłębiać się zbyt daleko wskażę na "terapię szokową" Balcerowicza - Sorosa.
Człowiek przestał się liczyć. Etyka traktowana była jak coś archaicznego i wybitnie niepożądanego.
To była współczesna "rewolucja" liberalna - z wszystkimi negatywnymi skutkami dokonanego przewrotu.
W Rosji dokonano tego z pewnym opóźnieniem, ale konsekwencje były jeszcze bardziej opłakane.
Putin jest jedynie miałkim naśladowcą tych technik, a korzysta przy okazji z doświadczeń KGB.

W porównaniu do zburzenia WTC - na oczach miliardów ludzi - wyeliminowanie polskiej delegacji pod Smoleńskiem - jest zaledwie maleńkim epizodem.

2015-03-24
Artur Łoboda

 

Ma Pan oczywiście rację, co do skali manipulacji WTC i czasu dokonywanych krętactw. Ale mi chodziło o to, że w Polsce, właśnie "Smoleńsk" przechylił definitywnie szalę absurdu i po nim, cała dotychczas chwiejna, jeszcze masa ludzi, pojęła, że nie ma szans na normalność i trzeba opowiedzieć się po stronie łajdactwa, choćby bokiem i częściowo, ale zawsze jednak.
I wtedy okazało się na jakiej pustyni przychodzi żyć tym, którzy stawiają jakikolwiek opór.
O to chodziło mi w moich wpisach., niemniej, oczywiście ma Pan rację, co do tego co Pan podkreśla.

2015-03-25
Magellan

 

Po "Smoleńsku" - faktycznie stali się bardziej bezczelni i bezkarni.
Skoro - przy obojętności Prokuratury - dokonywali ciągu matactw w sprawie tak zwanego "śledztwa smoleńskiego" - to rozzuchwalali się coraz bardziej.
Prokuratura i sądownictwo zostały podporządkowane partii Tuska dokładnie tak samo - jak to było w latach stalinowskich.

2015-03-25
Artur Łoboda

  

Archiwum

Prowodyrzy
październik 16, 2005
Artur Łoboda
Cokolwiek by nie zrobiło ABW to ?le!
kwiecień 28, 2007
A.Sandauer
WorldCom - większe matactwa niż sądzono
sierpień 9, 2002
PAP
Apel do kandydatów na urząd Prezydenta RP
maj 10, 2005
Leszek Skonka
Jelfa - wysokie odszkodowania? - minister wprowadza w błąd.
listopad 21, 2006
Adam Sandauer
Oddając szacunek Ojczy?nie sami zyskamy godność (1)
wrzesień 27, 2004
Może ktoś z Państwa doradzi
wrzesień 27, 2006
zaprasza.net
Czarna dziura
czerwiec 11, 2003
Waszyngton pod kontrolą lobby Izraela?
wrzesień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Ważna książka
marzec 29, 2005
Jan Klass
Amerykańska Krajowa Fundacja Naukowa finansuje projekty inwigilacji obywateli
czerwiec 23, 2007
BIBULA
emajl
luty 21, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Przekazanie spisu nazwisk z listy IPN. Gratuluję odwagi Panu Bronisławowi Wildsteinowi.
styczeń 31, 2005
Adam Sandauer
Pruska Unia Europejska, PRUSKIE POWIERNICTWO - NSDAP XXI WIEKU Jerze Skoryna
grudzień 26, 2006
Jerzy Skoryna
Terror Żydów przeciwko Żydom – Część pierwsza: Pogrom Kielecki
czerwiec 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Niech George Bush zdecyduje się posłać na wojnę jedną ze swoich bli?niaczek.
luty 13, 2003
PAP
W struktury Europy wejd?my z Bogiem, Ojczyzną i bez honoru
grudzień 26, 2002
zaprasza.net
LIBERAL = PHILOCRIMINAL Part III
styczeń 2, 2009
Marek Głogoczowski
Hydraulik wita w Krakowie
marzec 24, 2006
Rebelia w afgańskiej prowincji
czerwiec 18, 2004
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media