ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Po owocach ich poznacie 
9 listopad 2011      Artur Łoboda
"Geniusz Żydów" na rozum Kłopotowskiego 
13 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Gold Teeth as Nazi Non-Bullion Gold 
17 listopad 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
UpadekTarczy w 70 rocznicę ataku Sowietów na Polskę 
17 wrzesień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Zapytanie do Pani Premier Rządu  
28 listopad 2016      Jacek Bartyzel
40 lat i 4 miesiące 
11 grudzień 2019      Artur Łoboda
Trzeba przeanalizować nieogłoszona epidemię grypy w Polsce w sezonie 2016/17 
12 wrzesień 2022     
Takiego mamy Prezydenta ZŁODZIEJA 
31 maj 2020      PAP
Chwila refleksji nad Narodu trumną  
11 listopad 2011      Jan Kasprowicz
Naród który głupotę nazywa odwagą (2) 
2 maj 2010      Artur Łoboda
Upadek rządów prawa 
31 lipiec 2022      Walter van Rossum
PONAD MILION OFIAR ŚMIERTELNYCH PRODUCENTA SZCZEPIONKI HPV! 
16 wrzesień 2024      dr n. med. Jacek Grzegorz Madej
"Dobra zmiana", czy tylko dobry marketing? 
12 lipiec 2016      Artur Łoboda
Dwadzieścia więcej powodów, dla których pandemia COVID-19 nigdy nie istniała 
7 październik 2021     
Każdy ma krytyków na własnym poziomie 
25 październik 2016     
Auf Wiedersehen Newsweek Polska - Max Kolonko Mówi Jak Jest  
4 styczeń 2016     
Oszczędzać na emeryturę samemu czy zdać się na ZUS? 
1 lipiec 2016      www.independenttrader.pl
Bardzo smutny 11 listopad 
11 listopad 2011      Artur Łoboda
List otwarty polskich lekarzy, naukowców i pracowników służby zdrowia do polskich władz oraz mediów 
22 październik 2020     
Dlaczego Tusk chce wysłać do szkoły dzieci sześcioletnie? 
7 grudzień 2013      Artur Łoboda

 
 

Dlaczego "topnieje" poparcie dla Komorowskiego

W kraju totalitarnym głos społeczeństwa nie ma znaczenia. Nikt nawet nie pyta obywateli o zdanie.
W "republikach bananowych" - do których zalicza się Polska, prowadzona jest propaganda medialna mająca dowieść, że władza cieszy się poparciem społeczeństwa.
Tak było w stalinowskiej Polsce - gdy fałszowano wynik referendum, a potem wyniki wyborów.
W późniejszym czasie tak skonstruowano listy wyborcze, że pierwsi z list wygrywali wybory.
Urnę ustawiano przy komisji wyborczej, by każdy wrzucał do niej kartę wyborczą - nawet bez przeczytania.
A - jeżeli znajdował się śmiałek, który poszedł w głąb sali - by wybrać innych kandydatów - to czekały go później sankcje w zakładzie pracy.
W komisji byli tacy, którzy pilnowali "poprawności głosowania".

Do tych tradycji powróciła Platforma Obywatelska, która uformowała legion najemnych propagandzistów, fałszerzy wyborów i dzierżyła pełnię władzy w Polsce.
Pomagali im w tym Rosjanie, którzy "zliczali" głosy wyborców - na swoich serwerach.
A jak głosi powiedzenie Stalina: "nie ważne kto głosuje - ważne kto głosy liczy".
No więc - przez lata "wyliczali zwycięstwo" Platformy Obywatelskiej.
Jednak - w związku z sytuacją na Ukrainie - rządzący Polską gangsterzy - nie mogli dalej korzystać z pomocy "radzieckich przyjaciół".
Efektem tego były matactwa - przy ostatnich wyborach samorządowych.
Nie chce mi sie wierzyć, by jakiś współczesny serwer - nie przerobił wyników wyborczych z całej Polski.
Ktoś musiał "pomagać" w tym, by serwery się wieszały.
Skoro - do dnia dzisiejszego nie zostały podane całkowite wyniki wyborów - to oznacza, że nigdy nie mieliśmy poznać prawdy.

Piętnaście lat temu byłem "mężem zaufania" w komisji wyborczej.
Lista głosów nieważnych wynosiła wtedy poniżej pół procenta.
Jeżeli w ubiegłorocznych wyborach do sejmików wojewódzkich "oddano" 17,47 procent głosów "nieważnych" to albo mamy z wielkim - społecznym buntem, albo z monstrualnym fałszerstwem wyborczym.

To są skutki odpadnięcia Rosjan z liczenia głosów.
Skoro nie można sfałszować głosów "na górze" - to dokonano tego "na dole".

Jeszcze niedawne informacje medialne o ogromnym poparciu dla Komorowskiego - były wielkim oszustwem informacyjnym.
Istnieje teoretyczna możliwość, że kolejne oszustwo wyborcze - może się nie udać.
Gdyby wyszło na jaw, że na Komorowskiego zagłosowało 27 procent wyborców - to wszystkie wcześniejsze sondaże preferencji politycznych Polaków - okazałyby się oszustwem.
A w takim wypadku mandat wyborczy Platformy Obywatelskiej - okazał się podobnym oszustwem.

Przygotowując się na ewentualna porażkę - banda rządząca dziś Polakami - lawinowo obniża poparcie dla Komorowskiego.
W ciągu pięciu lat jego haniebnych nierządów - dziennikarskie ladacznice wieszczyły wysokie poparcie dla "bula". A w ciągu kilku dni - z niewiadomych powodów spada w dół.

Nie zadaję się z żulami, więc w moim otoczeniu NIKT - nie głosuje na Komorowskiego.


24 marzec 2015

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Obawiam się czegoś znacznie gorszego, pomimo całkowitej medialnej kompromitacji - bula - ten i tak wygra formalnie wybory, aby uzmysłowić społeczeństwu, że nic od niego nie zależy i w celu wymuszenia B E Z W Z G L Ę D N E G O P O S Ł U S Z E Ń S T W A. Gra idzie o najwyższą stawkę, zawsze krok przed buntem. I póki co im w 100% wychodzi.
Niestety.
Będą go ośmieszać, kpić i w efekcie, albo iluzja drugiej tury, albo 54% poparcia J U Ż w pierwszej, a może i 83%......
Niestety

2015-03-24
Magellan

 

ps temu też służył tzw "Smoleńsk". Poddać pod dyskurs zdarzenie fikcyjne, wykreowane medialnie, jak prawdę do wierzenia, dyskusji i - w końcu - akceptacji. Można dyskutować o aspektach zjawiska, ale już nie o jego zaistnieniu i genezie. Jak ludzie Ci zniknęli z przestrzeni publicznej i, ewentualnie kiedy i w jakich okolicznościach postradali życie, tego publicznie nikt, póki co, oficjalnie, nie ujawnił.
Wybory prezydenckie, to ciąg dalszy jego przedstawienia....

2015-03-24
Magellan

 

Pieniądz to przedmiot, bądź zjawisko, które zwyczajnych ludzi przemienia w bestie.
Komorowski i jego zausznicy konsumują każdego roku 160 milionów z naszych podatków.
Nic dziwnego, że na kampanię wyborczą wydaje potem 20 milionów złotych.
Odłożyć taką kwotę z ponad 700 milionów - które zmarnotrawił - nie jest takie trudne.

W wypadku "Smoleńska" wydaje mi się, że nastąpił "podział łupów.
Każdy ze zbirów dostał to - na czym mu zależało.
Putin pozbył się Kaczyńskiego - bo mu przeszkadzał w interesach z Nort Stream.
Tusk i PO pozbyli się pozostałych członków delegacji.. Bez nich - drugi Kaczyński, do dziś dnia nie stworzył liczącej się ekipy.
A Komoruski przejął władzę, której nigdy - dobrowolnie nie odda.
Dlatego będzie fałszować wybory.

2015-03-24
Artur Łoboda

 

Nie ma czegoś takiego, jak Putin, to tak jakby był podmiot samodzielny, Hitler.
Przecież nie istniał samodzielnie.
Co do "Smoleńska", chyba nie zrozumiał Pan siły jego przekazu.
Chodziło o pogwałcenie percepcji ludzi.
Sprzedaż absurdu, gdy wiadomo, że zostanie poddany trawieniu, już jest ogromnym sukcesem.
I w tym tkwi problem.

2015-03-24
Magellan

 

Pogwałcenia percepcji ludzkiej dokonano dużo wcześniej.
By nie zagłębiać się zbyt daleko wskażę na "terapię szokową" Balcerowicza - Sorosa.
Człowiek przestał się liczyć. Etyka traktowana była jak coś archaicznego i wybitnie niepożądanego.
To była współczesna "rewolucja" liberalna - z wszystkimi negatywnymi skutkami dokonanego przewrotu.
W Rosji dokonano tego z pewnym opóźnieniem, ale konsekwencje były jeszcze bardziej opłakane.
Putin jest jedynie miałkim naśladowcą tych technik, a korzysta przy okazji z doświadczeń KGB.

W porównaniu do zburzenia WTC - na oczach miliardów ludzi - wyeliminowanie polskiej delegacji pod Smoleńskiem - jest zaledwie maleńkim epizodem.

2015-03-24
Artur Łoboda

 

Ma Pan oczywiście rację, co do skali manipulacji WTC i czasu dokonywanych krętactw. Ale mi chodziło o to, że w Polsce, właśnie "Smoleńsk" przechylił definitywnie szalę absurdu i po nim, cała dotychczas chwiejna, jeszcze masa ludzi, pojęła, że nie ma szans na normalność i trzeba opowiedzieć się po stronie łajdactwa, choćby bokiem i częściowo, ale zawsze jednak.
I wtedy okazało się na jakiej pustyni przychodzi żyć tym, którzy stawiają jakikolwiek opór.
O to chodziło mi w moich wpisach., niemniej, oczywiście ma Pan rację, co do tego co Pan podkreśla.

2015-03-25
Magellan

 

Po "Smoleńsku" - faktycznie stali się bardziej bezczelni i bezkarni.
Skoro - przy obojętności Prokuratury - dokonywali ciągu matactw w sprawie tak zwanego "śledztwa smoleńskiego" - to rozzuchwalali się coraz bardziej.
Prokuratura i sądownictwo zostały podporządkowane partii Tuska dokładnie tak samo - jak to było w latach stalinowskich.

2015-03-25
Artur Łoboda

  

Archiwum

Galeria, hotel, a potem kolejne hotele i biurowce
marzec 7, 2006
Magdalena Kursa
ODEZWA DO AKURATNYCH
listopad 16, 2008
Wiesław Sokołowski
Imperium na kredyt
luty 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy grozi nam światowe załamanie gospodarcze?
maj 15, 2007
przyslał: marduk
Układanka z obrazkiem Radia Maryja
wrzesień 20, 2007
Dariusz Kosiur
Apel o wiernosc Polsce
marzec 7, 2008
przesłała Elżbieta Gawlas
Medycyna jako przemysł i rola reklam koncernów farmaceutycznych w mediach dla nakręcania koniunktury
maj 8, 2005
Adam Sandauer
Czasem się coś w Gazecie Wyborczej trafi, ale znika szybko...
styczeń 12, 2004
czytelnik
Syndrom autobusu
grudzień 13, 2004
Mirosław Naleziński
Who's afraid of the Israel Lobby?
październik 7, 2007
Ray McGovern
Okrągły Stół na rzecz Integracji Europejskiej
sierpień 28, 2002
PAP
Budujmy Polski Narodowy Front
wrzesień 19, 2008
Dariusz Kosiur
Wspólnicy gwałcicieli
czerwiec 7, 2008
PAP
Globalny Mit Holokaustu
sierpień 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Z kim ?
maj 14, 2003
Andrzej Kumor
Nowy dowod osobisty to niewolnictwo w Polsce
grudzień 28, 2007
2,5 mil emigrantow
"New York Times" o planowanym zakupie F-16 przez Polskę
styczeń 12, 2003
PAP
Przestępca, umożliwiający przestępcom decydować o naszym życiu
sierpień 18, 2004
"Moralność"
czerwiec 30, 2008
PAP
Gehenna Palestynczykow
styczeń 30, 2008
...
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media