ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Magnolia 
31 styczeń 2026      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Hitler teź ćpał... codziennie 
8 kwiecień 2013     
Koniec mojego świata 
8 lipiec 2016      Artur Łoboda
Katastrofa w Smoleńsku jako wynik "dziadostwa" XX-lecia III RP 
28 wrzesień 2010      MG
Wizja Imperium od Renu do Władywostoku 
29 grudzień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Polityczne żywe trupy 
21 wrzesień 2020      Artur Łoboda
Zrozumieć współczesność 
3 styczeń 2020     
To „badanie” pro-maskowe wyjaśnia, dlaczego NIGDY nie powinieneś „ufać nauce” 
30 październik 2023     
Iustitia 
23 lipiec 2025     
Wojna Satanistów z Cywilizacją 
14 marzec 2024      Artur Łoboda
Promieniowanie bezprzewodowe z urządzeń mobilnych powodujące PRAWDZIWĄ SZKODĘ dla ludzi 
17 kwiecień 2022      Mary Villareal
Znienawidzony przez platformowców film 
16 kwiecień 2015      Artur Łoboda
Arytmetyka "demokracji" 
2 lipiec 2017      Artur Łoboda
ODLICZANIE do upadku petrodolara…  
21 marzec 2022     
Zaginione dziecko 
15 lipiec 2019      Artur Łoboda
Fatalna kondycja rynków wschodzących zwiastunem polskich problemów. Część 2. 
31 maj 2016      www.independenttrader.pl
Wojna o Owsiaka 
12 styczeń 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Bezbronna armia 
8 październik 2012     
Przypadek Orwella w historii cywilizacji 
14 luty 2012      Artur Łoboda
Wyborcza agresja 
16 maj 2015      Artur Łoboda

 
 

Dlaczego "topnieje" poparcie dla Komorowskiego

W kraju totalitarnym głos społeczeństwa nie ma znaczenia. Nikt nawet nie pyta obywateli o zdanie.
W "republikach bananowych" - do których zalicza się Polska, prowadzona jest propaganda medialna mająca dowieść, że władza cieszy się poparciem społeczeństwa.
Tak było w stalinowskiej Polsce - gdy fałszowano wynik referendum, a potem wyniki wyborów.
W późniejszym czasie tak skonstruowano listy wyborcze, że pierwsi z list wygrywali wybory.
Urnę ustawiano przy komisji wyborczej, by każdy wrzucał do niej kartę wyborczą - nawet bez przeczytania.
A - jeżeli znajdował się śmiałek, który poszedł w głąb sali - by wybrać innych kandydatów - to czekały go później sankcje w zakładzie pracy.
W komisji byli tacy, którzy pilnowali "poprawności głosowania".

Do tych tradycji powróciła Platforma Obywatelska, która uformowała legion najemnych propagandzistów, fałszerzy wyborów i dzierżyła pełnię władzy w Polsce.
Pomagali im w tym Rosjanie, którzy "zliczali" głosy wyborców - na swoich serwerach.
A jak głosi powiedzenie Stalina: "nie ważne kto głosuje - ważne kto głosy liczy".
No więc - przez lata "wyliczali zwycięstwo" Platformy Obywatelskiej.
Jednak - w związku z sytuacją na Ukrainie - rządzący Polską gangsterzy - nie mogli dalej korzystać z pomocy "radzieckich przyjaciół".
Efektem tego były matactwa - przy ostatnich wyborach samorządowych.
Nie chce mi sie wierzyć, by jakiś współczesny serwer - nie przerobił wyników wyborczych z całej Polski.
Ktoś musiał "pomagać" w tym, by serwery się wieszały.
Skoro - do dnia dzisiejszego nie zostały podane całkowite wyniki wyborów - to oznacza, że nigdy nie mieliśmy poznać prawdy.

Piętnaście lat temu byłem "mężem zaufania" w komisji wyborczej.
Lista głosów nieważnych wynosiła wtedy poniżej pół procenta.
Jeżeli w ubiegłorocznych wyborach do sejmików wojewódzkich "oddano" 17,47 procent głosów "nieważnych" to albo mamy z wielkim - społecznym buntem, albo z monstrualnym fałszerstwem wyborczym.

To są skutki odpadnięcia Rosjan z liczenia głosów.
Skoro nie można sfałszować głosów "na górze" - to dokonano tego "na dole".

Jeszcze niedawne informacje medialne o ogromnym poparciu dla Komorowskiego - były wielkim oszustwem informacyjnym.
Istnieje teoretyczna możliwość, że kolejne oszustwo wyborcze - może się nie udać.
Gdyby wyszło na jaw, że na Komorowskiego zagłosowało 27 procent wyborców - to wszystkie wcześniejsze sondaże preferencji politycznych Polaków - okazałyby się oszustwem.
A w takim wypadku mandat wyborczy Platformy Obywatelskiej - okazał się podobnym oszustwem.

Przygotowując się na ewentualna porażkę - banda rządząca dziś Polakami - lawinowo obniża poparcie dla Komorowskiego.
W ciągu pięciu lat jego haniebnych nierządów - dziennikarskie ladacznice wieszczyły wysokie poparcie dla "bula". A w ciągu kilku dni - z niewiadomych powodów spada w dół.

Nie zadaję się z żulami, więc w moim otoczeniu NIKT - nie głosuje na Komorowskiego.


24 marzec 2015

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Obawiam się czegoś znacznie gorszego, pomimo całkowitej medialnej kompromitacji - bula - ten i tak wygra formalnie wybory, aby uzmysłowić społeczeństwu, że nic od niego nie zależy i w celu wymuszenia B E Z W Z G L Ę D N E G O P O S Ł U S Z E Ń S T W A. Gra idzie o najwyższą stawkę, zawsze krok przed buntem. I póki co im w 100% wychodzi.
Niestety.
Będą go ośmieszać, kpić i w efekcie, albo iluzja drugiej tury, albo 54% poparcia J U Ż w pierwszej, a może i 83%......
Niestety

2015-03-24
Magellan

 

ps temu też służył tzw "Smoleńsk". Poddać pod dyskurs zdarzenie fikcyjne, wykreowane medialnie, jak prawdę do wierzenia, dyskusji i - w końcu - akceptacji. Można dyskutować o aspektach zjawiska, ale już nie o jego zaistnieniu i genezie. Jak ludzie Ci zniknęli z przestrzeni publicznej i, ewentualnie kiedy i w jakich okolicznościach postradali życie, tego publicznie nikt, póki co, oficjalnie, nie ujawnił.
Wybory prezydenckie, to ciąg dalszy jego przedstawienia....

2015-03-24
Magellan

 

Pieniądz to przedmiot, bądź zjawisko, które zwyczajnych ludzi przemienia w bestie.
Komorowski i jego zausznicy konsumują każdego roku 160 milionów z naszych podatków.
Nic dziwnego, że na kampanię wyborczą wydaje potem 20 milionów złotych.
Odłożyć taką kwotę z ponad 700 milionów - które zmarnotrawił - nie jest takie trudne.

W wypadku "Smoleńska" wydaje mi się, że nastąpił "podział łupów.
Każdy ze zbirów dostał to - na czym mu zależało.
Putin pozbył się Kaczyńskiego - bo mu przeszkadzał w interesach z Nort Stream.
Tusk i PO pozbyli się pozostałych członków delegacji.. Bez nich - drugi Kaczyński, do dziś dnia nie stworzył liczącej się ekipy.
A Komoruski przejął władzę, której nigdy - dobrowolnie nie odda.
Dlatego będzie fałszować wybory.

2015-03-24
Artur Łoboda

 

Nie ma czegoś takiego, jak Putin, to tak jakby był podmiot samodzielny, Hitler.
Przecież nie istniał samodzielnie.
Co do "Smoleńska", chyba nie zrozumiał Pan siły jego przekazu.
Chodziło o pogwałcenie percepcji ludzi.
Sprzedaż absurdu, gdy wiadomo, że zostanie poddany trawieniu, już jest ogromnym sukcesem.
I w tym tkwi problem.

2015-03-24
Magellan

 

Pogwałcenia percepcji ludzkiej dokonano dużo wcześniej.
By nie zagłębiać się zbyt daleko wskażę na "terapię szokową" Balcerowicza - Sorosa.
Człowiek przestał się liczyć. Etyka traktowana była jak coś archaicznego i wybitnie niepożądanego.
To była współczesna "rewolucja" liberalna - z wszystkimi negatywnymi skutkami dokonanego przewrotu.
W Rosji dokonano tego z pewnym opóźnieniem, ale konsekwencje były jeszcze bardziej opłakane.
Putin jest jedynie miałkim naśladowcą tych technik, a korzysta przy okazji z doświadczeń KGB.

W porównaniu do zburzenia WTC - na oczach miliardów ludzi - wyeliminowanie polskiej delegacji pod Smoleńskiem - jest zaledwie maleńkim epizodem.

2015-03-24
Artur Łoboda

 

Ma Pan oczywiście rację, co do skali manipulacji WTC i czasu dokonywanych krętactw. Ale mi chodziło o to, że w Polsce, właśnie "Smoleńsk" przechylił definitywnie szalę absurdu i po nim, cała dotychczas chwiejna, jeszcze masa ludzi, pojęła, że nie ma szans na normalność i trzeba opowiedzieć się po stronie łajdactwa, choćby bokiem i częściowo, ale zawsze jednak.
I wtedy okazało się na jakiej pustyni przychodzi żyć tym, którzy stawiają jakikolwiek opór.
O to chodziło mi w moich wpisach., niemniej, oczywiście ma Pan rację, co do tego co Pan podkreśla.

2015-03-25
Magellan

 

Po "Smoleńsku" - faktycznie stali się bardziej bezczelni i bezkarni.
Skoro - przy obojętności Prokuratury - dokonywali ciągu matactw w sprawie tak zwanego "śledztwa smoleńskiego" - to rozzuchwalali się coraz bardziej.
Prokuratura i sądownictwo zostały podporządkowane partii Tuska dokładnie tak samo - jak to było w latach stalinowskich.

2015-03-25
Artur Łoboda

  

Archiwum

Walka o politykę Stanów Zjednoczonych
grudzień 12, 2006
Biuletyn Informacyjny Instytutu Schillera
Chcieli zarobić na wojnie, przeliczyli się
czerwiec 7, 2003
Robert Popielewicz
Rosja jako potęga regionalna
wrzesień 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Niemal 117-letni Ukrain
grudzień 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Obud? się Polski Narodzie !
marzec 31, 2004
Elzbieta
Niewolenie ludzi przez manipulacje mediów
luty 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowe zasady, które zobowiązują to „cywilizacja według Kaczyńskich”.
wrzesień 3, 2007
Gregory Akko
Pierwszy niedoszły żydowski prezydent USA a kryzys pożyczek
marzec 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Ku rozwadze - zdrajcy
czerwiec 14, 2008
Artur Łoboda
Zapisy w Konstytucji RP (zmiany konieczne)
kwiecień 20, 2008
Dariusz Kosiur
Jacek Dębski był klientem domu maklerskiego Surf5.net.
wrzesień 16, 2002
W R Ó G
grudzień 2, 2006
Dariusz Kosiur
Po 5 lat za dwie kradzieże
kwiecień 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Analogy
kwiecień 2, 2007
przysłał ICP
Propozycja Geremka
lipiec 15, 2008
...
Pierwszy raz polski sąd postąpił zgodnie ze swoim powołaniem.
grudzień 9, 2002
PAP
Krytyka polskiego systemu podatkowego
marzec 7, 2004
PAP
Pożegnanie z suwerennością
kwiecień 23, 2003
przesłała Elżbieta
Władysław Bartoszewski Jeszcze jeden „autorytet”
lipiec 12, 2006
Michał Miłosz
Odepchnięte dziecięcą nóżką
luty 26, 2008
Bronisław Łagowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media