ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Przygoda z wierszem Andrzeja Bursy 
27 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Życie polskiego emeryta w Australii  
27 marzec 2019      Alina
Wiesław Sokołowski – poeta niezależny i suwerenny autor: Edward Rydygier 
3 listopad 2015      www.trwanie.com
Krytyk i poeta 
19 sierpień 2011      Zygmunt Jan Prusiński
40 lat i nic się nie zmieniło. A nawet jest gorzej.  
5 czerwiec 2012      Artur Łoboda
Historia mojej twórczości 
21 listopad 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Kim jest Jacek Majchrowski? 
3 grudzień 2010      Artur Łoboda
Tekst sprzed lat: Jerozolima 
29 kwiecień 2012      ja
Skandal podatkowy w USA 
9 kwiecień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Policja amerykańska niczym szwadrony NSDAP 
3 maj 2024      Artur Łoboda
"Demokratycznie wybrany polityk" 
22 maj 2024     
Niewidzialne rakiety Palestyńczyków 
11 maj 2021     
Jak dewianci przejęli władzę w 2010 roku 
6 lipiec 2017      Alina
Jak otępić umysły ludzi, a następnie ich zabić 
10 lipiec 2021     
Jak najdalej od Kościoła 
2 kwiecień 2012      Artur Łoboda
Szwajcaria zapewnia bezpłatną chlorochinę. Od kwietnia. 
28 grudzień 2020      Obserwator
Hańba dla całego Świata! 
4 październik 2025      Artur Łoboda
Żydowskie rządy nad światem 
29 grudzień 2025      Artur Łoboda
Zełenski próbuje ingerować w wybory prezydenckie w Polsce 
23 styczeń 2025      Leiroza de Almeidy
PiS zdradził Polaków (1) 
28 listopad 2016     

 
 

Dlaczego "topnieje" poparcie dla Komorowskiego

W kraju totalitarnym głos społeczeństwa nie ma znaczenia. Nikt nawet nie pyta obywateli o zdanie.
W "republikach bananowych" - do których zalicza się Polska, prowadzona jest propaganda medialna mająca dowieść, że władza cieszy się poparciem społeczeństwa.
Tak było w stalinowskiej Polsce - gdy fałszowano wynik referendum, a potem wyniki wyborów.
W późniejszym czasie tak skonstruowano listy wyborcze, że pierwsi z list wygrywali wybory.
Urnę ustawiano przy komisji wyborczej, by każdy wrzucał do niej kartę wyborczą - nawet bez przeczytania.
A - jeżeli znajdował się śmiałek, który poszedł w głąb sali - by wybrać innych kandydatów - to czekały go później sankcje w zakładzie pracy.
W komisji byli tacy, którzy pilnowali "poprawności głosowania".

Do tych tradycji powróciła Platforma Obywatelska, która uformowała legion najemnych propagandzistów, fałszerzy wyborów i dzierżyła pełnię władzy w Polsce.
Pomagali im w tym Rosjanie, którzy "zliczali" głosy wyborców - na swoich serwerach.
A jak głosi powiedzenie Stalina: "nie ważne kto głosuje - ważne kto głosy liczy".
No więc - przez lata "wyliczali zwycięstwo" Platformy Obywatelskiej.
Jednak - w związku z sytuacją na Ukrainie - rządzący Polską gangsterzy - nie mogli dalej korzystać z pomocy "radzieckich przyjaciół".
Efektem tego były matactwa - przy ostatnich wyborach samorządowych.
Nie chce mi sie wierzyć, by jakiś współczesny serwer - nie przerobił wyników wyborczych z całej Polski.
Ktoś musiał "pomagać" w tym, by serwery się wieszały.
Skoro - do dnia dzisiejszego nie zostały podane całkowite wyniki wyborów - to oznacza, że nigdy nie mieliśmy poznać prawdy.

Piętnaście lat temu byłem "mężem zaufania" w komisji wyborczej.
Lista głosów nieważnych wynosiła wtedy poniżej pół procenta.
Jeżeli w ubiegłorocznych wyborach do sejmików wojewódzkich "oddano" 17,47 procent głosów "nieważnych" to albo mamy z wielkim - społecznym buntem, albo z monstrualnym fałszerstwem wyborczym.

To są skutki odpadnięcia Rosjan z liczenia głosów.
Skoro nie można sfałszować głosów "na górze" - to dokonano tego "na dole".

Jeszcze niedawne informacje medialne o ogromnym poparciu dla Komorowskiego - były wielkim oszustwem informacyjnym.
Istnieje teoretyczna możliwość, że kolejne oszustwo wyborcze - może się nie udać.
Gdyby wyszło na jaw, że na Komorowskiego zagłosowało 27 procent wyborców - to wszystkie wcześniejsze sondaże preferencji politycznych Polaków - okazałyby się oszustwem.
A w takim wypadku mandat wyborczy Platformy Obywatelskiej - okazał się podobnym oszustwem.

Przygotowując się na ewentualna porażkę - banda rządząca dziś Polakami - lawinowo obniża poparcie dla Komorowskiego.
W ciągu pięciu lat jego haniebnych nierządów - dziennikarskie ladacznice wieszczyły wysokie poparcie dla "bula". A w ciągu kilku dni - z niewiadomych powodów spada w dół.

Nie zadaję się z żulami, więc w moim otoczeniu NIKT - nie głosuje na Komorowskiego.


24 marzec 2015

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Obawiam się czegoś znacznie gorszego, pomimo całkowitej medialnej kompromitacji - bula - ten i tak wygra formalnie wybory, aby uzmysłowić społeczeństwu, że nic od niego nie zależy i w celu wymuszenia B E Z W Z G L Ę D N E G O P O S Ł U S Z E Ń S T W A. Gra idzie o najwyższą stawkę, zawsze krok przed buntem. I póki co im w 100% wychodzi.
Niestety.
Będą go ośmieszać, kpić i w efekcie, albo iluzja drugiej tury, albo 54% poparcia J U Ż w pierwszej, a może i 83%......
Niestety

2015-03-24
Magellan

 

ps temu też służył tzw "Smoleńsk". Poddać pod dyskurs zdarzenie fikcyjne, wykreowane medialnie, jak prawdę do wierzenia, dyskusji i - w końcu - akceptacji. Można dyskutować o aspektach zjawiska, ale już nie o jego zaistnieniu i genezie. Jak ludzie Ci zniknęli z przestrzeni publicznej i, ewentualnie kiedy i w jakich okolicznościach postradali życie, tego publicznie nikt, póki co, oficjalnie, nie ujawnił.
Wybory prezydenckie, to ciąg dalszy jego przedstawienia....

2015-03-24
Magellan

 

Pieniądz to przedmiot, bądź zjawisko, które zwyczajnych ludzi przemienia w bestie.
Komorowski i jego zausznicy konsumują każdego roku 160 milionów z naszych podatków.
Nic dziwnego, że na kampanię wyborczą wydaje potem 20 milionów złotych.
Odłożyć taką kwotę z ponad 700 milionów - które zmarnotrawił - nie jest takie trudne.

W wypadku "Smoleńska" wydaje mi się, że nastąpił "podział łupów.
Każdy ze zbirów dostał to - na czym mu zależało.
Putin pozbył się Kaczyńskiego - bo mu przeszkadzał w interesach z Nort Stream.
Tusk i PO pozbyli się pozostałych członków delegacji.. Bez nich - drugi Kaczyński, do dziś dnia nie stworzył liczącej się ekipy.
A Komoruski przejął władzę, której nigdy - dobrowolnie nie odda.
Dlatego będzie fałszować wybory.

2015-03-24
Artur Łoboda

 

Nie ma czegoś takiego, jak Putin, to tak jakby był podmiot samodzielny, Hitler.
Przecież nie istniał samodzielnie.
Co do "Smoleńska", chyba nie zrozumiał Pan siły jego przekazu.
Chodziło o pogwałcenie percepcji ludzi.
Sprzedaż absurdu, gdy wiadomo, że zostanie poddany trawieniu, już jest ogromnym sukcesem.
I w tym tkwi problem.

2015-03-24
Magellan

 

Pogwałcenia percepcji ludzkiej dokonano dużo wcześniej.
By nie zagłębiać się zbyt daleko wskażę na "terapię szokową" Balcerowicza - Sorosa.
Człowiek przestał się liczyć. Etyka traktowana była jak coś archaicznego i wybitnie niepożądanego.
To była współczesna "rewolucja" liberalna - z wszystkimi negatywnymi skutkami dokonanego przewrotu.
W Rosji dokonano tego z pewnym opóźnieniem, ale konsekwencje były jeszcze bardziej opłakane.
Putin jest jedynie miałkim naśladowcą tych technik, a korzysta przy okazji z doświadczeń KGB.

W porównaniu do zburzenia WTC - na oczach miliardów ludzi - wyeliminowanie polskiej delegacji pod Smoleńskiem - jest zaledwie maleńkim epizodem.

2015-03-24
Artur Łoboda

 

Ma Pan oczywiście rację, co do skali manipulacji WTC i czasu dokonywanych krętactw. Ale mi chodziło o to, że w Polsce, właśnie "Smoleńsk" przechylił definitywnie szalę absurdu i po nim, cała dotychczas chwiejna, jeszcze masa ludzi, pojęła, że nie ma szans na normalność i trzeba opowiedzieć się po stronie łajdactwa, choćby bokiem i częściowo, ale zawsze jednak.
I wtedy okazało się na jakiej pustyni przychodzi żyć tym, którzy stawiają jakikolwiek opór.
O to chodziło mi w moich wpisach., niemniej, oczywiście ma Pan rację, co do tego co Pan podkreśla.

2015-03-25
Magellan

 

Po "Smoleńsku" - faktycznie stali się bardziej bezczelni i bezkarni.
Skoro - przy obojętności Prokuratury - dokonywali ciągu matactw w sprawie tak zwanego "śledztwa smoleńskiego" - to rozzuchwalali się coraz bardziej.
Prokuratura i sądownictwo zostały podporządkowane partii Tuska dokładnie tak samo - jak to było w latach stalinowskich.

2015-03-25
Artur Łoboda

  

Archiwum

"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
3xTak PPR i 4xTak PO
Program PO - czy w kierunku likwidacji Państwa Polskiego?

październik 5, 2004
Stanisław Bulza
Chamstwo i kurestwo
maj 31, 2005
Artur Łoboda
Ostatni rozdział przejęcia kontroli nad polskim systemem bankowym.
wrzesień 7, 2002
zaprasza.net
Nie chcą Leclerca
październik 3, 2005
przesłała Elżbieta
2009.01.25. Serwis wiadomości bez cenzury
styczeń 25, 2009
tłumacz
Muzułmański festyn w Jerozolimie
sierpień 24, 2002
IAR
Jak zniewolic swiat ?
kwiecień 8, 2007
przesłała Elzbieta
Generałowie bezkarni w aferze "bakszyszowej"
lipiec 8, 2007
Newsweek
W Trzeciej RP opłaca się być bandytą
styczeń 22, 2004
IAR
Niesmaczny Dowcip Prima Aprilisowy?
kwiecień 2, 2006
Marak Głogoczowski
Szantaż, gro?by bezprawne ...
grudzień 1, 2003
Bez-prawo po raz kolejny
kwiecień 10, 2003
Adam Zieliński
Kafka & case Iran
kwiecień 3, 2007
przysłał ICP
Kiedy gangsterzy egzekwują prawo
styczeń 27, 2008
Interia.pl
11 września - najohydniejszy spisek w historii państwa
październik 8, 2007
Zbigniew Jankowski
Zmarł Stanisław Skalski
listopad 12, 2004
Kto naprawdę Polsce służy
luty 26, 2007
Artur Łoboda
Do Bronka Wildstaina
maj 19, 2006
TATAR
"Polska agresja" i "modelowanie od nowa" Bliskiego Wschodu
listopad 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media