ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Błędy Gierka 
16 październik 2019      Artur Łoboda
Niezdolność do nauki 
18 czerwiec 2021     
O słynnej wysokiej KULTURZE NIEMIECKIEJ I AUSTRIACKIEJ 
1 wrzesień 2019      Alina
Czy Putin to nowy koronawirus? 
8 kwiecień 2022      Ron Paul
O brudnych „szczepionkach” mRNA jako BRONI MASOWEGO RAŻENIA  
13 styczeń 2025      SD Wells
Grzegorz Braun o zamilczaniu Konfederacji (i Podkarpaciu) 
25 wrzesień 2019      Alina
Do wiadomosci 
26 kwiecień 2010      Goska
Badacz szczepionek przyznaje, że szczepienia to „wielki błąd” i mówi, że białko Spike jest niebezpieczną „toksyną” 
3 czerwiec 2021     
Sprawdź, czy popełniasz grzech narodowy.  
13 luty 2014      www.polskawalczaca.com
Pilny list otwarty od lekarzy i naukowców do Europejskiej Agencji Leków- dotyczący kwestii bezpieczeństwa szczepionek COVID-19 
13 marzec 2021     
Doskonała propaganda 
3 październik 2020      Patrick Plaga
Kto naprawdę rządzi Polską? 
30 maj 2013      Artur Łoboda
Demonstracja w Katowicach przeciwko kowidyzmowi 
6 marzec 2021      Lothar
Chatyń między Katyniem i Jedwabnem 
16 styczeń 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Podejrzenie ludobójstwa 5G i CoV Joanna Rajska 
23 maj 2020      Swojska Suwerenka
Ach te ranki, ranki przy tobie 
3 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Globalne oszustwo klimatyczne 
8 grudzień 2019     
POpijar 
28 luty 2012      Artur Łoboda
Dlaczego angielscy urzędnicy niszczą własną gospodarkę? 
11 styczeń 2021      Artur Łoboda
Czujna agenda bangstertów 
15 styczeń 2016      Artur Łoboda

 
 

Zmiana retoryki i propagandy PO

Tuż - przed wybuchem Drugiej wojny światowej - mój ś.p. Dziadek został skazany na pół roku więzienia w Berezie Kartsukiej, za sianie defetyzmu i podważanie sojuszy międzynarodowych.
Karę miał odbywać od 20 września 1939 roku, a wtedy obóz ten już pewnie nie istniał, bo został zajęty przez Rosjan.

Co takiego zrobił mój Dziadek?
Na jednej z patriotycznych manifestacji wystąpił jako mówca i powiedział, że musimy liczyć tylko na własne siły, bo Francja i Anglia nas zdradzą. (!)

Kiedy Polska wstępowała do NATO - nie miałem najmniejszej wątpliwości, że to powtórka z historii i Polska będzie tylko kartą przetargową Zachodu - zadana na łaskę ewentualnego napastnika.

Jeszcze dziesięć lat temu każdy - kto kwestionował wiarygodność NATO wobec Polski - atakowany był niewybrednymi słowami. Cała armia zeszmaconych łajdaków pilnowała poprawności politycznej w postrzeganiu wartości polskich sojuszy.
Lecz ostatnio - rządząca polską Platforma Obywatelska - zlana została zimnym prysznicem.
Okazało się w końcu, że w razie ataku na Polskę, NATO nie kiwnie palcem.
Dla krajów zachodnich interesy z Putinem są ważniejsze od ratyfikowanych umów.
Doskonale widać - jak Niemcy sprzedali Polskę - w imię interesów z Rosją.
A gdy uzupełnimy to informacją, że większość Włochów, Francuzów i innych europejskich nacji popiera Putina - w jego agresywnych planach wobec Ukrainy, to doskonale widać, że przysłowiowo "pozostaliśmy na lodzie".

W dniu wczorajszym Romuald Szeremietiew stwierdził, że wysyłając samoloty zwiadowcze Putin dokonuje rozpoznania sprawności obronnej NATO.
Powiedział: "nawet, gdyby Putin uderzył małą bombą atomową, nie doczekalibyśmy się reakcji Zachodu".
Putin może użyć bomby atomowej. Jak ludzie słyszą taką rzecz, to mówią: Nie. To byłby kataklizm!
A ja pytam: jeśli nie zrzuci wielkiej piguły, ale mały ładunek, który zniszczy miasto, miasteczko, czy osadę, to będzie ten fakt przyczyną konfliktu światowego?
Według mnie nie "

Zaznaczył od razu, że swoją opinię wysnuwa z oceny tego, jak Zachód zareagował na zestrzelenie malezyjskiego samolotu."

A ja poprawię Szeremietiewa.

Już cztery lata temu Putin sprawdził jak Zachód zareaguje na tak zwaną "katastrofę smoleńską".
Proszę sobie przypomnieć - jak cały Zachód odstawił cyrk z rzekomym zagrożeniem lotów przez wybuch wulkanu.
Tak - jakby na świecie nie było samochodów i kolei.
Wydarzenia wokół pogrzebiu Lecha Kaczyńskiego jednoznacznie dowiodły, że kraje zachodnie mają nas w czterech literach.
Ale upośledzona Platforma Obywatelska myślała, że i tak znajdzie swoje miejsce w tym układzie zdrady Narodu Polskiego.
Jednak dziś cały zachód odjechał Platformie w siną dal.
I wtedy zrodziło się zagrożenie, że Naród Polski rozliczy zdrajców tak - jak się zawsze ze zdrajcami robiło.
W przyspieszonym tempie Platforma Obywatelska dokonała wolty moralnej.
Jeszcze w zeszłym roku piętnowała "polskich faszystów", którzy mieli czelność czcić pamięć polskich bohaterów, bo wedle polityki PO dozwolony był tylko "nowoczesny patriotyzm", a więc internacjonalistyczny - podporządkowany brukselskiej władzy.
A dziś nagle platformusy stały się "patriotami", którzy rzekomo "modyfikują polską armię".

Nie dajcie się na to nabrać.
Przez ostatnie lata ministrami obrony państw europejskich stawali się ludzie ograniczeni umysłowo, którzy nie dysponują żadną wiedzą w temacie obronności.
Najlepszym przykładem jest upośledzony umysłowo Bogdan Klich, który jest jednym z głównych odpowiedzialnych za katastrofę smoleńską.
Ale popatrzcie Państwo na inne kraje europejskie - w których ministrami obrony zostały niedorozwinięte umysłowo - tępe baby.
Na pewno są na świecie kobiety, które posiadają kwalifikacje - by dowodzić armiami. Z pewnością jednak - nie są to idiotki piastujące te funkcje - w ramach unioneuropejskiej mody na ucywilnienie armii.
Wszystkie te nominacje dowodzą, że agentura kremlowska spisała się na medal, pozbawiając kraje NATO kompetentnego dowództwa.
Powtarzam - by dobrze Państwo to zapamiętali.
Nominacje w kadrach dowódczych krajów NATO i wybór niekompetentnych ministrów obrony tego sojuszu - jest jedna z najlepiej przeprowadzonych akcji rosyjskiego wywiadu.


Ten artykuł chciałem napisać już miesiąc temu, ale kilkakrotnie rezygnowałem dla zaoszczędzenia własnego czasu.
Za kilka miesięcy dowiedzą się Państwo, że to Platforma Obywatelska jest ostoją patriotyzmu i Polska byłaby kwitnącym krajem, gdyby światłej sile narodu - Donkowi, i Kopaczowej - nie przeszkadzali tacy jak ja, którzy tylko sieją defetyzm.
Niedługo wszystkie plugastwa - jakie zostały wylane na Społeczeństwo Polskie przez Bogdana Zdrojewskiego - zostaną przypisane wszystkim przeciwnikom PO, a ogłupione masy patrzyć będą i milczeć tak samo - jak wtedy gdy stalinowskie sądy mordowały polskich patriotów.

Putin doskonale wie: kto zburzył budynki WTC. Dlatego gra na nosie amerykańskim politykom. Ma bowiem w zanadrzu kartę przetargową, czyli wiedzę o sprawcach zburzenia WTC i wymordowania około trzech tysięcy Amerykanów.
Dlatego Stany Zjednoczone będą milczeć - gdy Putin napadać będzie na kolejne kraje.

I na koniec retoryczne pytanie: co zrobimy - gdy Putin zaproponuje Niemcom rewizję granicy z Polską?
5 listopad 2014

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Polska skazana na porażkę
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
Mamy prawo do obrony
sierpień 9, 2006
Dariusz Kosiur 09.08.2006
Prof. Karolina Lanckorońska nie żyje
sierpień 25, 2002
PAP
Punkt zaczepienia
maj 18, 2003
przeslala Elzbieta
Prezydent Olsztyna
luty 15, 2008
Wikipedia
Kolowrotek
październik 30, 2007
Sloneczny Zegar
"Upiór Iraku" na potkaniu u szczytu w Rydze
grudzień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wniosek
maj 4, 2004
PKNORLEN (PKN): 6 milionów odprawy
sierpień 14, 2004
PAP
WIARYGODNOŚĆ INKWIZYTO­RÓW?
luty 15, 2009
dr Leszek Lechowicz
Obraz (Fundacji) Batorego ze zbitą d. w Mińsku 2006
marzec 31, 2006
Marek Głogoczowski
Skandaliczna blokada informacyjna w polskojęzycznych publikatorach.
wrzesień 15, 2008
tłumacz
Prawo do ludzkiej godności
październik 23, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
Przez Globalizację do Globalnego Imperium
grudzień 17, 2004
Kto naprawdę Polsce służy
luty 26, 2007
Artur Łoboda
Wypedęenie Niemców ???
lipiec 16, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Demokracja na wynos
marzec 13, 2006
Piotr Ciszewski
Prawda w mikrofilmach
grudzień 1, 2007
Koszty aneksji do UE (2)
marzec 15, 2003
Piotr Wesołowski
Zbrodnia Dwunastolatka w USA i Wyrok 30 Lat Więzienia
kwiecień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media