ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Dwanaście najważniejszych priorytetów dla Ameryki Trumpa w 2025 r. – zrealizuj te cele, a być może uratujemy Republikę 
3 luty 2025     
Jestem rasistą 
14 lipiec 2020      Artur Łoboda
Stan korozji Państwa Polskiego 
13 maj 2012      Artur Łoboda
Uwaga ! Bronek idzie... 
3 lipiec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
My i oni 
23 grudzień 2017      Małgorzata Todd
Drążenie tematu 
7 maj 2014      Artur Łoboda
Magiczna Moc Wielkiej Nocy, czyli emanujące z Ciemności Światło 
23 kwiecień 2011      Marek Głogoczowski
Koronawirus a grupa krwi 
18 marzec 2020     
Tango, bolszewizm, modlitwa 
8 styczeń 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Casus szwajcarskich kont 
16 marzec 2019     
Polonia Restituta 
10 listopad 2018      Paweł Ziółkowski
Przedstawiciele WHO: Koniec pandemii w zasięgu wzroku - najwyraźniej nawet bez szczepień  
1 marzec 2021      Obserwator
Działalność portalu 
19 październik 2015      Artur Łoboda
Niesamowite: Drosten przyznaje, że „choroba nie istnieje!”  
8 kwiecień 2021     
Nie ma żadnego kowida! (4) 
1 październik 2021      Artur Łoboda
Jajko wielkanocne - źródło życia 
12 kwiecień 2020      Artur Łoboda
#GermanDeathCamps  
22 styczeń 2017      Artur Łoboda
Wymuszone leki wszystkich obywateli 
25 marzec 2023     
Krztusiec 
2 wrzesień 2024     
Media milczą na temat protestów we Włoszech przeciwko Berluskoniemu 
8 grudzień 2009      Artur Łoboda

 
 

Zmanipulowany Papież

"Sędziwy kardynał Tucci, niegdyś jeden z najbliższych współpracowników polskiego papieża, po raz pierwszy opowiedział, jak doszło do tego wydarzenia, które wywołało falę protestów. Janowi Pawłowi II zarzucano, że pozdrawiając tłumy razem z dyktatorem Chile udzielił mu swego poparcia. Odpowiedzialnością za to co się stało, obarczano zawsze ówczesnego nuncjusza w Chile, a później watykańskiego sekretarza stanu kardynała Angelo Sodano. Twierdzono, że to on "wypchnął" ich razem na balkon.

Kardynał Tucci powiedział: "Jak zapomnieć wyraz twarzy Wojtyły, gdy zorientował się, jaki numer wyciął mu Pinochet w czasie podróży do Chile w 1987 roku?".

W dalszej części tej bezprecedensowej relacji kardynał przypomniał: "Pinochet sprawił, że razem pokazali się na balkonie Pałacu Prezydenckiego. Wyprowadził nas wszystkich w pole".

"My ze świty papieskiej zostaliśmy zaproszeni do saloniku w oczekiwaniu na zakończenie prywatnej rozmowy. Zgodnie z umową - uzgodnioną na precyzyjne życzenie papieża - Jan Paweł II i prezydent mieli nie pokazywać się, by pozdrowić tłum. Wojtyła był bardzo krytycznie nastawiony do chilijskiego dyktatora i nie chciał się pokazywać u jego boku" - przyznał kardynał Tucci."

PAP

KOMENTARZ

Kilkakrotnie zdarzyło mi się uwypuklać wydarzenie - gdy Jan Paweł II zaprosił do swojego "Papamobile" bandziora o nazwisku Kwaśniewski.
Ponieważ nikt nie jest nieomylny to uznałem, że stan świadomości mocno schorowanego Papieża nie pozwalał obiektywnie oceniać rzeczywistość ostatnich dni - jego życia. Ale od prowadzenia w tych trudnych momentach był jego sekretarz - Stanisław Dziwisz.
Jak widać nie miał najmniejszych kompetencji - by piastować takie stanowisko bo był niekompetentny, albo był judaszem.
Zbrodnie Kwaśniewskiego - który wciągnął Polskę w haniebny atak na Irak - są niemniejsze niż zbrodnie Pinocheta.
W wyniku agresji w Iraku zginęło ponad 1,5 miliona ludzi. Przy tej liczbie zbrodnie reżimu wojskowego w Argentynie były niewinną
Cały czas czekam - na postawienie przez polskojęzyczny wymiar bezprawia aktu oskarżenia wobec bandyty zasiadającego kiedyś w Pałacu Prezydenckim.

A tak na marginesie warto się zastanowić ....
ilu innym podstępom został poddany Karol Wojtyła ...
w ilu momentach - jego zaufany sekretarz zachował się haniebnie .... choćby w kwestii lawiny skandali pedofilskich i homoseksualnych w kościele.
Kto dziś pokazuje się z Dziwiszem musi zdawać sobie sprawę że jest to podobna sytuacja jak opisana powyżej.
23 grudzień 2009

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Przykładem bezmiaru ignorancji proli zasiedlających Judeopolonię są ukrywane przed nimi istotne fakty łączące zmarłego Prezydenta Chile Augusto Pinochet z Papieżami JP2 i B16. Proszę zwrócić uwagę na trwającą od Okrągłego Stołu ciągłość blokady informacji.

Niedawno, w końcu listopada 2009, obecne Prezydentki (...) zwaśnionych przed ćwierć wieku krajów
Argentyny (na zdjęciu po lewej) Cristina Fernandez de Kirchner i Chile (na zdjęciu po prawej) Michelle Bachelet spotkały się z B16 na uroczystej audiencji prywatnej w Watykanie dla upamiętnienia 25 rocznicy tego sukcesu dyplomatycznego Watykanu tak bardzo istotnego w utworzeniu jednolitego frontu krajów Ameryki Łacińskiej do walki z Usraelem.
http://www.france24.com/en/node/4935830

Historycy przypisują sukces dyplomatyczny Watykanu przed ćwierć wieku nie tyle JP2 co ówczesnemu nuncjuszowi papieskiemu w Chile Angelo Sodano
http://en.wikipedia.org/wiki/Angelo_Sodano póżniejszemu wieloletniemu (1990-2006, za obu papieży) Sekretarzowi Stanu (MSZ) Watykanu. Nie tylko załagodził konflikt miedzy Argentyną a Chile o kanał Beagle, ale udało mu się uzyskać zgodę od generała AP na wyjazd 4 lewicowców do Ekwadoru. Lewicowcy ci schronili się wcześniej w nuncjaturze. To dlatego JP2 był entuzjastycznie witany w czasie wizyty ("pielgrzymki") w Chile w 1987. To właśnie wtedy AS zaaranżował nieprzewidziane wczesniej protokołem zarówno wspólne pojawienie się gen. AP i JP2 na balkonie Pałacu Prezydenckiego jak i spotkanie JP2 z przedstawicielami opozycji Chile. Oczywiscie informacja o tym drugim nigdy nie dotarła do publikatorów Judeopolonii kontrolowanych przez Usrael.

Znalazłem przedstawione przeze mnie fakty również w języku polskim co pozornie otwierało dostęp prolom nie znającym obcych języków. Były ukryte w dziale RELIGIA... Zamierzone jako gratka dla moherowych beretów, słuchaczy Radia Maryja... He, he...
http://fakty.interia.pl/religia/watykan/news/panie-prezydent-argentyny-i-chile-u-papieza,1403691,5945

2009-12-26
tłumacz

  

Archiwum

DLACZEGO JAN PAWEL II NIE MOZE ZOSTAC SWIETYM?...
listopad 20, 2008
Milosz Miloszewski
Erozja wszystkiego
wrzesień 25, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
Pierwiastek kłamstwa.
czerwiec 13, 2007
bez podpisu
Czudaki ukraszajut mir
listopad 29, 2006
luzak
Syjonistyczna pyskówka nad grobami ofiar
maj 5, 2005
PAP
Kolejne zadłużenie
luty 4, 2008
PAP
Dlaczego Unii zalezy na Polsce?
maj 19, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
Elegancja, Francja
październik 25, 2005
Artur Łoboda
Wypedęenie Niemców ???
lipiec 16, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Fundamentalne prawa narodu
czerwiec 3, 2007
przesłała Elzbieta
Wirtualny i realny ruch narodowy
lipiec 4, 2008
Paweł Ziemiński
An "Early Version" of Jan Thomas Gross' FEAR?
październik 27, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
Byle jak najdalej od żydowskiego Boga mamony
lipiec 4, 2007
TVN24
Czy IV Rzeczpospolita spełni oczekiwania Polaków?
kwiecień 13, 2005
Kontynuatorzy z SLD (4)
Korzenie Ruchu Stu
Towarzystwo z "Wyborczej"

czerwiec 22, 2003
Paweł Siergiejczyk
Traktat o Odnowie Solidarności Narodowej
maj 23, 2005
przesłała Elżbieta
Wyjście awaryjne
październik 10, 2003
Kazimierz Poznański
Prognoza Ataku USA na Iran
luty 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
One for oil and oil for one
marzec 8, 2005
Przysłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Tarcza początkiem wyścigu zbrojeń?
kwiecień 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media