ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Rosja uzależnia się od Chin?  
9 listopad 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Wielka - światowa rewolucja 2016 
22 styczeń 2016      Artur Łoboda
Banki na luzie 
13 październik 2010      Goska
Empatia św. Jana Pawła II  
14 październik 2018      Paweł Ziółkowski
Diagnoza stanu Kultury Polskiej 2010 
17 maj 2010      Artur Łoboda
Zorganizowana grupa przestępcza - sędziowie 
22 grudzień 2016     
Co ma wspólnego z kulturą i sztuką: syjonistyczna prowokacja 
14 kwiecień 2014      Artur Łoboda
Dokument FDA przyznaje, że test PCR „covid” został opracowany bez izolowanych próbek do kalibracji testu, skutecznie przyznając, że testuje coś innego 
23 kwiecień 2022     
Polityka „Wolnej Polski": Polacy na Białorusi są faktycznie prześladowani i niszczeni przez Państwo Polskie 
23 czerwiec 2009      Tadeusz Kruczkowski (wstęp MG)
Najlepszy środek antyspołeczny 
27 wrzesień 2009      Artur Łoboda
Nie fiksujcie z Ukraińcami 
4 kwiecień 2022      Artur Łoboda
Najlepszy lekarz na Florydzie wzywa do ZATRZYMANIA wszystkich zastrzyków na Covid-19 ze względu na potencjalnie niebezpieczne skażenie 
17 styczeń 2024      Ava Grace
Zmarł Profesor Jerzy Wyrozumski  
4 listopad 2018     
Populizm Kukiza 
1 maj 2015      Artur Łoboda
Degeneracja umysłu 
7 listopad 2017      Artur Łoboda
Setki protestowało przeciwko przepisom i ograniczeniom dotyczącym koronawirusa w Madrycie 
8 październik 2020     
PILNE! Mega protesty w Warszawie ws. pandemii COVID-19! Dojdzie do zamieszek w CZERWONEJ STREFIE? 
24 październik 2020      wRealu24
Śledztwo w sprawie zbrodni w Koniuchach zostanie umorzone 
29 styczeń 2014      krzysiek4
Tak zwany Minister zdrowia milczy 
16 grudzień 2020      Artur Łoboda
Prawda o inflacji z lat osiemdziesiątych 
13 kwiecień 2013      Artur Łoboda

 
 

Dowody CDC wskazują, że „szczepionki” na Covid-19 POWODUJĄ śmierć… więc gdzie są przeprosiny CDC za fałszywe twierdzenie, że są „bezpieczne?”

Teraz wiemy, że amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) kłamały na temat bezpieczeństwa „szczepionek” na koronaawirusa Wuhan (COVID-19), co wynika z nowego dochodzenia przeprowadzonego w tej sprawie przez urzędników CDC.

Okazuje się, że przełożeni CDC wcześnie wiedzieli, że zastrzyki mRNA (modRNA) od firm Pfizer-BioNTech i Moderna powodują wiele zgonów, zanim publicznie oświadczyli, że „nie ma dowodów” łączących zastrzyki z wczesną śmiertelnością.

W toku dochodzenia potwierdzono, że zapalenie mięśnia sercowego lub zapalenie serca jest niekorzystnym skutkiem zastrzyków.
Z akt wewnętrznych wynika, że ​​zapalenie mięśnia sercowego widniało także w aktach zgonu i sekcjach zwłok powiązanych z zastrzykami.

Pracownicy CDC odkryli, że pacjenci zazwyczaj zaczynają wykazywać objawy w ciągu 42 dni od otrzymania dawki szczepionki.
Ustalono, że u osób, które ostatecznie zmarły, nie wystąpiły żadne objawy związane z wirusem, co oznacza, że ​​ich śmierć była spowodowana zastrzykami, a nie chorobą.
 
Objawy lub zgony, które wystąpiły po 42 dniach, były luźniej powiązane ze zastrzykami, co wskazuje CDC, że od tego momentu nie jest jasne, czy przyczyną były zastrzyki.
 

CDC ukrywało przypadki zgonów spowodowanych szczepionką na Covid


 
Według dr Clare Craig, brytyjskiej patolog i współprzewodniczącej Grupy Zespołu ds. Doradztwa ds. Zdrowia i Rekonwalescencji, nowe odkrycia pokazują, że „całkowicie” pewnie można teraz stwierdzić, że zastrzyki z Covid-19 są odpowiedzialne za wszystkie choroby niewirusowe, zgonów spowodowanych zapaleniem mięśnia sercowego, które miały miejsce w ciągu 42 dni od dźgnięcia.

Chociaż pod koniec 2021 r. CDC publicznie stwierdziło inaczej, - z najnowszych danych jasno wynika, że ​​zastrzyki z Covid-19 niszczą serce i zabijają wiele osób.
Mimo to CDC zaprzecza, że ​​którekolwiek z urazów i zgonów spełniających kryteria, katalogowanych w systemie zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS), można przypisać zastrzykom mRNA od firm Pfizer-BioNTech i Moderna.

W piśmie z 13 czerwca 2023 r. do „The Epoch Times” , w którym nagłośniono tę historię, CDC stwierdziło, że do VAERS nie zgłoszono żadnych odpowiadających zgonów, w przypadku których agencja mogłaby stwierdzić, że zastrzyki „spowodowały śmierć lub przyczyniły się do niej”.
 
„To skandal, gdy posiada się takie informacje, a mimo to w dalszym ciągu wygłasza się nieuczciwe stwierdzenie, że zginęło tylko siedem osób i wszystkie nie mają związku ze szczepionkami mRNA” – skomentował dr Andrew Bostom, specjalista ds. kardiologii z USA, odnosząc się do do siedmiu zgonów z powodu trombocytopenii, które CDC rzeczywiście przyznało, było spowodowanych zastrzykiem Covid-19 firmy Johnson & Johnson.
CDC, kontynuował Bostom, „ukrywa te zgony”.
Z nieznanego powodu CDC nie uważa sekcji zwłok ani aktów zgonu za ważny dowód związku przyczynowego.
„Ustalenia przyczyny śmierci danej osoby dokonuje urzędnik zaświadczający, lekarz, lekarz sądowy lub koroner, który wypełnia akt zgonu” – powiedziała rzeczniczka CDC po przedstawieniu akt sprawy wraz z dziesiątkami pytań na ten temat.
Naciskana dalej w tej sprawie rzeczniczka CDC odmówiła dalszej odpowiedzi, powołując się na „prywatność i poufność”.
„Przyjmują dokładnie odwrotne podejście do zgonów z powodu Covid!” dodał Craig.
„Każda śmierć po teście była śmiercią spowodowaną wirusem Covid-19.
Żadna śmierć po szczepionce nie jest śmiercią poszczepienną!”

Akta sprawy, które uzyskano na podstawie wniosku na podstawie ustawy o wolności informacji (FOIA), nigdy nie zostały zgłoszone.
Zawiera zarys dochodzeń CDC w sprawie licznych raportów o podejrzeniu zapalenia mięśnia sercowego i zapalenia osierdzia po „szczepionce” przeciwko Covid-19.

Do 13 kwietnia 2023 r. CDC zbadało 4780 takich zgłoszeń dotyczących zapalenia serca spowodowanego wstrzyknięciami wirusa Covid-19, z czego 101 zakończyło się śmiercią.
Pracownicy CDC oznaczyli wiele z tych raportów jako powiązane ze szczepionkami przeciwko Covid-19, ale czołowi funkcjonariusze agencji w zasadzie zamietli to wszystko pod dywan.



Źródła tego artykułu obejmują:
TheEpochTimes.com
NaturalNews.com
 
 

Źródło:
https://cdc.news/2024-05-06-cdc-evidence-shows-covid-vaccines-cause-death.html


 
17 maj 2024

Ethan Huff 

  

Komentarze

  

Archiwum

Szukanie frajerów już się zaczęło
październik 18, 2003
vvv
maj 19, 2004
Echa Zimnej Wojny
grudzień 15, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Swiat unijnych iluzji (1)
kwiecień 2, 2003
Jerzy Robert Nowak
UWAGA: Bartoszewski chce emigrowac!!!!! Jak chcesz mu w tym pomoc GLOSUJ NA PiS!!!!!!!!!
październik 19, 2007
.
Poland's pre-WWII activities helped to sow the seeds of defeat of Nazi Germany in the global war
kwiecień 15, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Z korupcją wciąż nam do twarzy
sierpień 28, 2002
PAP
NIE "tarczy antyrakietowej" - demo niedziela
styczeń 27, 2007
Inicjatywa "Stop Wojnie"
Polski elektryk
październik 22, 2008
Artur Łoboda
List do Prezydenta Boliwariańskiej Republiki Wenezueli
grudzień 1, 2006
Bogusław Ziętek
Zespół chorych budynków - wielkie zagrożenia naszego środowiska.
czerwiec 10, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Z narodowego punktu widzenia
sierpień 15, 2008
Dariusz Kosiur
Muzeum "Tysiąclecia" Żydów w Polsce
styczeń 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Dokonania" Banku Światowego i MFW
luty 29, 2004
Walden Bello i Shea Cunningham
Pięciu członków RPP za obniżką stóp w kwietniu
czerwiec 16, 2002
PAP
Referent i petent
lipiec 7, 2008
Marek Jastrząb
USA -Dollar
kwiecień 23, 2006
Diabel
Wyboru już dokonano. Pozostało jeszcze głosowanie
kwiecień 15, 2003
PAP
Vademecum "Jajcarza"
grudzień 7, 2003
Pchła na nied?wiedziu
kwiecień 21, 2007
p.g.
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media