ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Jakie powinno być stanowisko Polaków w sprawie holokaustu? 
4 czerwiec 2013      Artur Łoboda
Kto rządzi Polską? 
15 luty 2012      Artur Łoboda
Moja wierna kochanka Unia... 
22 sierpień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Cień Sorosa wisi nad Wisconsin: Jak pieniądze miliarderów zagrażają programowi Trumpa i amerykańskiej demokracji 
4 maj 2025      Willow Tohi
Rząd Niemiec Przyznaje, Że Nie Było Pandemii 
21 lipiec 2024     
Zacznijmy zadawać podstawowe pytania 
7 grudzień 2018     
Od numeru obozowego do mikroczipu 
13 październik 2021     
Fałszerstwo historyczne niemieckiej hołoty z Frankfurter Allgemeine Zeitung 
16 kwiecień 2016      Artur Łoboda
Polityczny testament zbroniarzy 
7 marzec 2013      Artur Łoboda
Niedzielski do tej pory nie podał: kto wyizolował kowida? 
4 styczeń 2021     
"Bohaterowie" 80. milionów 
2 grudzień 2016     
Jak długo Krakowianie pozwolą na funkcjonowanie organizacji przestępczej w Urzędzie Miasta Krakowa?  
20 maj 2023     
Nauki płynące nieustannie z historii 
1 sierpień 2017     
Miło zobaczyć stronę 
25 sierpień 2021      Alina
Dr Ryan Cole odrzuca całą propagandę COVID-19 
9 kwiecień 2021      Bill Sardi
Pisowscy "eksperci" nie potrafią odczytać płyty 
21 wrzesień 2019      Artur Łoboda
Odzyskujemy kontrolę nad naszymi pieniędzmi, granicami, prawem, handlem i naszymi łowiskami 
25 grudzień 2020      PAP
Apeluję o usunięcie nieprawdziwego napisu z pomnika pomordowanych Żydów w Kielcach! - Leszek Żebrowski  
20 lipiec 2016     
Tragedia „Żydów Wschodnich” i Oszustwa Żydowskiego Ruchu Roszczeniowego 
29 czerwiec 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Ucho Prezesa 
13 styczeń 2017      Artur Łoboda

 
 

Dlaczego katastrofa ?

Katastrofa polskiego samolotu 10-go kwietnia 2010 roku, to nie byl przypadek. Wszyscy zdaja sobie z tego sprawe. Ludzie pytaja - dlaczego ? Nie moga doszukac sie motywu. Znajomosc jakiejs tajemnicy jest najczestrzym motywem zbrodni. Tajemnica jest tajemnica i dlatego nad tak wielu morderstwami sie zastanawiamy.

Zakladajac, ze wszyscy ludzie wiedza wszystko mozna sie wielu ciekawych rzeczy dowiedziec. Wiadomo, ze najwieksza tajemnica dzisiaj na swiecie jest uzywanie broni falowej wykorzystujac do tego satelity. Tak jak do telewizji satelitarnej. Ludzie dobrze wyksztalceni technicznie o istnieniu takiej broni wiedza juz od dawna. Dzialac falami mozna tez w ramach przemyslowych. Wlasnie w Polsce zbudowano generator fal, ktory moze byc przewozony i wykorzystywany na farmach kurzych czy na skladowiskach azbestu.
O to urzadzenie byla w Polsce wielka wojna, bo to urzadzenie pokazywalo, jak mozna unicestwiac za pomoca fal. Unicestwiac, czyli wprawic w takie drgania rozne materialy i produkty, ze rozlatywaly sie one na atomy i ginely w powitrzu. Z czlowiekim tez tak mozna zrobic w odludnym miejscu.
Mozliwosc wykorzystywania takiego urzadzenia musiala byc zatwierdzona przez prezydenta. Prezydent Kaczynski w marcu zdecydowal sie, ze podpisze pozwolenie na stosowanie unicestwiacza w Polsce.
W internecie na temat broni HAARP i jej licznych baz, ktore sa w posiadaniu Anglii, USA i Unii Europejskiej, pisze kilka osob. Najwiecej pisze o tym ja, bo mam z ta bronia spore doswiadczenia. Sa ludzie, ktorym zalezy na ujawnieniu faktycznych mozliwosci broni HAARP. Wielu Polakow czyta teraz o tej broni i wielu zainteresowalo sie nia glebiej. Szczegolnie ludzie wyksztalceni, wojskowi i inni. Wiele publikacji w internecie na polskich forach, blogach i korespondencji, mogloby wskazywac, ze pisze o broni HAARP doskonaly znawca, ktory ma moze kontakty ! Wszyscy Polacy sa wiec narazeni, a szczegonie narazona jest elita, ktora na ten temat dyskutowala kiedys nawet w Parlamencie Europejskim. Teraz juz takich dyskusji nie ma.
Skad jest wyciek wiadomosci ? Wiadomosci prawdziwych !!!
Jest to dla Anglikow bardzo niebezpieczne. Oni wiedza, ze ta bronia zajmuja sie Polacy, ale szukaja winnego i likwiduja wiarygodnych znawcow.



Artykul, o polskim urzadzeniu. Niestety, tylko tyle udalo mi sie skopiowac z oryginalnego artykulu, ktory pod linkiem zostal zmieniony :

Pani poseł albo nie wie, albo nie wspomina, że Aton 500 Biological Waste owszem, potrafi unieszkodliwić padłe kurczaki, odchody drobiowe i podkłady pod pieczarki, ale z pewnością nie azbest (skoro podgrzewa zawartość tylko do 650, zamiast 1100 stopni C.).

Podsekretarz stanu Grażyna Henclewska odpowiada twierdząco i podaje jako przykład reaktor firmy Aton. Dodaje, że "opinie ośrodków naukowych w zakresie skuteczności unicestwiania włókien azbestowych pozwalają na wyrażenie pozytywnej opinii".

http://www.zwiastun2009.republika.pl/HAARP.htm


8 maj 2010

Goska 

  

Komentarze

  

Archiwum

Lepper: papież opowiedział się za trzecią drogą
sierpień 19, 2002
PAP
Wynarodawianie XXI wieku
styczeń 10, 2003
Artur Łoboda
Posly i senatory
lipiec 3, 2008
...
Cierpliwość, praca, opanowanie - przyniosły rezultaty
Adam Małysz mistrzem świata!

luty 23, 2003
PM
Nieznane w Polsce sondaże dotyczące Iraku...
czerwiec 17, 2004
statystyk
MS:Astronomiczne żądania Eureko
styczeń 23, 2008
PAP
Bush i Cheney zostaną aresztowani w Vermont?
styczeń 28, 2008
z AFP - Ziemowit Szczerek
Wojskowa współpraca dwóch agresorów
kwiecień 11, 2005
cywilizowany
Jaruzelski: papież najwybitniejszym Polakiem XX wieku
sierpień 14, 2002
PAP
Złote wrota
marzec 29, 2003
Andrzej Echolette
Miller nieśmiało krytykuje ludzi Kwaśniewskiego, czyli RPP
styczeń 29, 2003
PAP
Miasto Tishmanowi
luty 21, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
Niebieska Akcja - Ukraina
listopad 29, 2004
opolskoma
Czy dojdzie do kompromitacji społeczności międzynarodowej - rezolucja nr 1442
luty 25, 2003
IAR
Nie widzimy powodu, aby przepraszać za "Pasję" Mela Gibsona
marzec 29, 2004
Chucpa po Niemiecku
kwiecień 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Niespodzianka pa?dziernikowa" czyli Bush zaatakuje Iran na tydzień przed wyborami
wrzesień 23, 2006
nadesłała Dorota
Izrael Szamir - "Być albo nie być" (Żydem)
styczeń 26, 2006
Co się wydarzyło w 1908 r?
luty 19, 2008
marduk
Afera na naszych oczach. "Prywatyzacja" PZU
grudzień 31, 2002
Adam Zieliński
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media