|
Szkolny przykład manipulacji - komentarz
|
|
Opracowując tekst Susanne Begerow "Manipulation durchschauen" ( Rozpoznaj manipulację), a zatytułowany przeze mnie "Szkolny przykład manipulacji", miałem cały wachlarz skojarzeń, które warto Państwu przedstawić.
Kilkoma fałszywymi obrazami zastraszono znaczną część Ludzkości i wprowadzono we wszystkich - rzekomo demokratycznych Krajach TERROR pod szyldem epidemii kowida.
Przypomnę jeszcze raz moją opinię z marca, że na początku tej rzekomej epidemii ZATRUWANO czymś ludzi tak - by wyglądało to na śmiertelną chorobę.
Na to twierdzenie mamy udowodnione zamachy agentów kremlowskich, którzy truli przeciwników Putina tak - by wyglądało to na zwykłą chorobę.
Ja już dawno zauważyłem, że Polaków walczących w Internecie o Polskę i sprawiedliwość zatruwa się w ten sposób - by objawy przypominały "raka".
Jest cała masa preparatów - które mogą tą chorobę wywołać.
A teraz wracam do meritum sprawy.
Niewątpliwie bardzo skutecznie wystraszono setki milionów osób.
Są to głównie osoby o niskim poziomie inteligencji.
Takim wystarczy spięcie połączeń neuronów i przestają myśleć.
Kto więc nie dał się zastraszyć?
Ludzie - którzy nie oglądają telewizji i tak zwani "dyslektycy".
Wyjaśnię to swoim doświadczeniem z dzieciństwa.
Do szkoły poszedłem w wieku 6 lat - gdy nie zakończył się u mnie proces lateralizacji, a więc podziału funkcji obu półkul mózgu.
Na początku pierwszej klasy przerabialiśmy litery "h" i pisownię "samo "h" i "ch".
Materiał przerobiłem w domu, ale następnego dnia - podczas odpowiedzi - zupełna pustka w głowie i "pała".
Wychodząc ze szkoły sam się sobie dziwiłem, że nic nie odpowiedziałem na doskonale mi znane zasady pisowni.
Dziś wiem, że pod wpływem stresu szukałem odpowiedzi nie w tej półkuli mózgu - w której powinienem.
Podobne problemy zdarzały się czasem przez całą podstawówkę.
Dopiero w Liceum Plastycznym - gdzie uczyli WSPANIALI ludzie - przezwyciężyłem dysleksję i zacząłem korzystać z obu półkul mózgu jednocześnie.
Dlaczego uważam Ich za wspaniałych? - bo traktowali Nas - jak partnerów, a nie przypadkowych petentów.
Kto 20 lat temu przesiadał się z płyty jednoprocesorowej - na dwuprocesorową - ten zrozumie - jaki jest zysk korzystania z obu półkul mózgu.
Większość ludzi wybitnych nazwano "dyslektykami", albo "mańkutami", a Oni wykorzystują obie półkule mózgu.
Kiedy więc Politycy, Policja, Prokuratura i kurewskie media chcą ludzi zastraszyć - to być może działa to u mnie na jedną z półkul mózgu.
Ale druga utrzymuje stan racjonalizmu i otrzeźwia tą zastraszoną.
Poza tym, - co jakiś czas stawiam tezy - na które nie wpadnie żadem - z trzydziestu-kilku milionów Polaków.
A ostatnia jest taka, że postawimy przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych - prawie cały obecny Sejm.
Żaden immunitet ich nie chroni przed współudziałem w zamachu stanu!
Ich zbrodnie - jako zbrodnie przeciwko ludzkości - nie ulegają przedawnieniu!
(A tak na marginesie.
Mamy na świecie setki tysięcy naukowców od spraw mózgu i ŻADEN z nich do dnia dzisiejszego nie wie: co to jest zjawisko nazywane "dysleksją"
Kiedy przeczytają mój tekst - to dowiemy się, że "izraelscy naukowcy dokonali przełomowego odkrycia".)
|
|
9 styczeń 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
| https://www.gov.pl/web/sprawiedliwosc/przelomowa-ustawa-o-ochronie-wolnosci-slowa-w-internecie |
|
2021-01-10
zygi
|
 |
|
|
Jeżeli Ziobro mówi o "ochronie wolności w internecie" - to chodzi mu tylko o karanie nieprawomyślnych.
Od roku ten .syn chce mi dowalić.
Zobaczymy, czy mus się uda?, bo putinowsko-pisowskie metody pozbycia się oponentów - na razie nie działają. |
|
2021-01-10
Artur Łoboda
|
|
|
|
niestrudzeni - z kart historii
marzec 4, 2003
Miroslaw M. Krupinski (maj 1998)
|
Ziemia, planeta ORANUSIAN?
styczeń 6, 2007
Marek Głogoczowski
|
Odezwa Do Nicości
kwiecień 30, 2006
Wiesław Sokołowski
|
"Światem rządzi pomiędzynarodówka agresywnego durnia i nadętego półgłówka"
marzec 12, 2008
Artur Łoboda
|
Jerzy Pawłowski nie żyje...
styczeń 13, 2005
odpolaczony
|
Napisz Millerowi co myslisz!! Akcja mailingowa!
luty 28, 2003
|
Pryskają prounijne mity
czerwiec 17, 2003
Jerzy Robert Nowak
|
"Widok sponiewieranych jeńców amerykańskich mobilizuje ten naród"
marzec 24, 2003
Piotr Mączynski
|
Nieodrodny syn stalinowskiej agentury
sierpień 15, 2004
|
Addendum do "Tsunami korupcji w sejsmologii"
styczeń 10, 2005
Dr Marek Głogoczowski
|
USA, Iran – a sprawa polska
maj 8, 2006
Janusz Korwin-Mikke
|
Czerwony Krzyż w Iraku
kwiecień 8, 2003
przysłała Elzbieta
|
"Cóż powiedzieć - żal odjeżdżać!"
Jan Paweł II
sierpień 19, 2002
PAP
|
Cyniczne kłamstwo o Arturze Sandauerze - www.polonica.net
styczeń 28, 2006
Adam Sandauer
|
Chytry traci podwójnie
lipiec 27, 2005
Artur Łoboda
|
Wielkanocne cuda
marzec 18, 2008
Dariusz Kosiur
|
Polska wypuszcza obligacje skarbowe na rynek USA
czerwiec 25, 2002
PAP
|
Premier rozważa pomysł powiązania złotego z euro
lipiec 26, 2002
PAP
|
Kandydatura Henryka Szlajfera na Ambasadora Polski w USA?
maj 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Traktat - Unia decyduje za Nas
kwiecień 25, 2005
przesłała Elżbieta
|
|
|