ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Opozycja reglamentowaną z lat PRL 
24 czerwiec 2017      Artur Łoboda
Cisza - która krzyczy 
23 marzec 2016      Artur Łoboda
G. BRAUN ZAREJESTROWANY LECZ UKŁAD NIEZACHWIANY 
12 luty 2019     
Zdaje się że dojdzie do piramidy absurdu na Westerplatte 
25 sierpień 2009      Artur Łoboda
Doktor Mastrangelo analizuje dane: „liczby, które sprawiają, że się śmiejesz, są śmieszne”  
29 wrzesień 2020      Denise Baldi
Ile jest w Polakach Chrześcijaństwa? 
29 marzec 2013      Artur Łoboda
Ci durnie z PiS 
24 styczeń 2016      Artur Łoboda
Dlaczego Irańczycy nie zatopili lotniskowców amerykańskich? 
13 marzec 2026      Artur Łoboda
Czy rozdziobią nas kruki i wrony? 
27 marzec 2020      Alina
"Prawnik w czasach bezprawia" 
15 luty 2019     
Pierwotna przyczyna tragedii nad Donbasem 
21 lipiec 2014      Artur Łoboda
"Precz z komuną" 
3 październik 2011      Artur Łoboda
Młodzi Polacy będą chodzić po śmietnikach – już niedługo 
1 luty 2014      www.polskawalczaca.com
Dla kogo było OFE 
28 czerwiec 2013      Artur Łoboda
Aforyzmy 10 Zygmunt Jan Prusiński  
2 sierpień 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Młodzi będą chorować na "kowida" również latem 
21 luty 2022     
Kryzys Syjonizmu –Peter Beinart 
30 marzec 2012      Iwo Cyprian Pogonwski
Grzegorz Braun przed siedzibą PKW 20.11.2014  
21 listopad 2014      Artur Łoboda
W cieniu Dobrej Zmiany 
24 czerwiec 2018      Witold Filipowicz
Teutonic Lies About History of „Kaliningrad” 
29 sierpień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski

 
 

Arabska kwadratura koła

Kiedy walczyliśmy z komuną to świadomi byliśmy, że upadek tamtego systemu jest na rękę dla Państw Zachodu.
Nie było w tym żadnej sprzeczności z naszą walką.

Nie spodziewaliśmy się jednak, że po upadku komunizmu władzę w Polsce przejmą szumowiny - które rozłożą nasze Państwo na czynniki pierwsze, by oddać je innym za łapówki.
Jedna z tych szumowin prowadziła właśnie debatę na temat Funduszy Emerytalnych - które sam stworzył w latach rządów AWS-hołoty, dla zniszczenia finansów publicznych.
Światowi gangsterzy finansowi kroili naszą gospodarkę niczym masło.

Czy z tego powodu powinniśmy trzydzieści lat temu zrezygnować z walki?

Wielu komentatorów buntów w krajach arabskich, chce w nich widzie tylko agenturalne działania służby wywiadowczych Zachodu.
To kłóci się ze zdrowym rozsądkiem.
Zmiany polityczne w Egipcie, stwarzają wielkie ryzyko zerwania hegemonii izraelskiej wobec tego kraju.

Wszyscy dożywotni politycy arabscy, byli na swych tronach tylko dlatego, że prowadzili spolegliwą wobec Izraela politykę.
Rządzący w Libii Kadafi - czy jak poprawniej się mówi Gaddafi był od tego wyjątkiem. Grał na nosie syjonistom.

Ale - czy z tego powodu był opiekuńczy wobec własnego narodu?

Czy ludzie walczący z Kadaffim - umierają w Libii dla sportu?
Nikt - bez wyraźnych motywów społecznych nie poświęci swojego życia.
Libijczycy muszę mieć swojego przywódcy dość.

Władzę utrzymać można tylko przez stworzenie kasty uprzywilejowanych, którzy chronią Status quo.
I to głównie kasta uprzywilejowanych walczy dziś za swoje synekury, pod władzą tyrana.

Warto w tym momencie przypomnieć, że Fidel Castro był agentem CIA.
I jako agent - CIA dokonał rewolucji na Kubie w 1958 roku.
Jeszcze dziś jest znienawidzonym przez amerykańskich polityków.

Przywołam jeszcze inną - bardzo bolesną prawdę.
Stany Zjednoczone przystąpiły do II Wojny Światowej nie w obronie ciemiężonych narodów, ale w obronie swoich interesów politycznych i gospodarczych.
Lotnictwo amerykańskie i angielskie bombardowało niemieckie miasta. Ale nie zrobili nic - dla ochrony Żydów mordowanych w obozach koncentracyjnych na terenie Polski.
Nie zbombardowali torów i rozjazdów - co mogło na jakiś czas powstrzymać wywózkę Żydów do obozów.
Ochrona Żydów nie mieściła się w ramach interesów gospodarczych Stanów Zjednoczonych.
Na świecie - a szczególnie w Stanach Zjednoczonych było wystarczająco dużo Żydów i ci z Europy nie byli im potrzebni.

Kiedy patrzymy na historię Świata to musimy widzieć przede wszystkim grę interesów i zero zasad moralnych wśród rządzących.
Ale nie wolno nam z tego powodu odmawiać narodom prawa do walki o godne życie.
Gdyby takiej walki nie było - to do dziś dnia mielibyśmy społeczne i gospodarcze średniowiecze.
22 marzec 2011

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Do zwolennikow Kadafiego, ktorych jest duzo
na tym blogu. Byłeś w Libii ? Pracowałeś tam przez lata ? Miałeś libijskich przyjaciół ? Rozmawiali szczerza z tobą ? Skąd czerpiesz informacje ? Tak ci sie w głowie ułozyło ? Przysniło ci się ? Co, bo tak trzeba. To posłuchaj. Pracowałem w Libii wiele lat. Jeździli tam Polacy bo zarobki były lepsze niz w Polsce. Kadafi to jeden z większych wrogów ludzkości. Zbrodniarz. Mały Hitlerek. Gdyby tylko miał okazję wysadziłby cały swiat. Naczelny terrorysta na świecie. TO przez niego zginęło kilka milionów ludzi w wojnach w Afryce które sponsowrował. Najbliżej to Czasd i Sudan. Kadafi to spec od PROPAGANDIROWKI. Libia jest b,. bogata. Ludzie mogliby tam świetnie zyć. To prawda, żyje sie lepiej niz w większosci krajó Afryki. Ale to są ochłapy. KAdafi lubi robić wrażenie, on zostaje w swoim namiocie. CO nie stać go na mieszkanie ? Nie, no przecież takei są jego korzenie. Plemię KADAFA z którego pochodzi to ludzi pustyni. Ale ktoś moze pomysleć, biedaczek. On twierdzi, że jest nikim, ani prezydentem, ani premierem, jest tylko przywódcą rewolucji. Ale będziesz miał inne zdanie, zew skóry cie obedrze na żywca. Wszedzie w kraju więzienia do ktorych łatwo trafić ale wyjść rzadko który wychodzi. Co się stało ze wszystkim jego kolegami, z którymi robił rewolucję 1 września ? Wszystkich zamordował. Morduje i swoich bliskich i ludność kraju. Słyszałęś że ten biedaczek ma 145 ton złota ? Jak myślisz, bozia mu to dała, UFO przyleciało, masz Kasiu (tak mówią na niego Polacy w Libii), masz to prezencik od nas.

23 marzec 2011

http://konflikty.wp.pl/oid,31100410,title,Kadafi-zostaje-w-moim-namiocie,wid,13250724,opinie.html

2011-03-23
cc

 

i jeszcze w temacie

http://wgadowski.salon24.pl/289069,czyja-odyseja

2011-03-23
Aleksy

  

Archiwum

Waluta Chińska i Dolar
sierpień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
I czego sie paniusia....
październik 28, 2006
Gloria z Melbourne
Dać chłopu zegarek....
lipiec 16, 2002
PAP
Czy Polacy to idioci?
maj 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Unia Europejska i jej Konstytucja
marzec 22, 2005
Gregory Akko
Czy zbliża się koniec dolara?
marzec 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Konstytucja
wrzesień 20, 2002
Demaskowanie Lobby Izraela w USA
marzec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Gdynia - otwarte miasto? Forum ZKM z cenzurą
lipiec 10, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Moja prowincja jest grzeczna i cicha niczym z obrazka
październik 7, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Strajk górników
styczeń 23, 2008
Dariusz Kosiur
"Zeitgeist" Duch Czasu
listopad 5, 2007
marduk
Zakaz stosowania odsetek - czy to jest słuszne?
grudzień 25, 2006
hakim
Pani doktor Halino Zamel, Kocham Panią! Pani doktor Halino Zamel
sierpień 1, 2003
przesłała Elżbieta
25 lat minelo
grudzień 19, 2006
przeslala Elzbieta
Papka medialna
Raport specjalny

kwiecień 28, 2003
Alina
Montownia SB-kich pomysłów
styczeń 23, 2006
Marek Olżyński
Izrael ma bron atomowa
grudzień 5, 2007
Goska
W 70 rocznicę śmierci wielkiego Polaka-wypisy z Romana Dmowskiego
styczeń 8, 2009
Paweł Ziemiński
Irak jest zagrożeniem dla Kwaśniewskiego !
wrzesień 13, 2002
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media