ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Wielki reset, część 1: Czterej jeźdźcy apokalipsy 
9 styczeń 2024     
Ta muszelka w nocy 
22 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Czy Rząd chce przejąć biznesy? 
18 styczeń 2021      Artur Łoboda
Nie zapominajcie 
16 kwiecień 2022     
Zapytanie o przyczynę zamknięcia Sądu w 2020 roku 
3 styczeń 2023     
Wielki finał WOŚP ze zbrodnią na scenie w Gdańsku. Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz został ciężko raniony nożem w czasie "światełka do nieba" 
14 styczeń 2019      Alina
Wojna władzy z narodem trwa 
17 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
Sytuacja musi być naprawdę poważna 
5 styczeń 2021      Artur Łoboda
Gwoli wyjaśnienia - dotyczy Obecnej Dyrekcji Teatru Ludowego w Nowej Hucie - czyli Pana Jacka Stramy - docenia!!! mnie i naprawdę pomaga!- wyjaśnia Ewa Englert-Sanakiewicz 
2 luty 2014      Ewa Englert-Sanakiewicz
Poczta Polska - jeden z ostatnich reliktów PRL-u 
21 styczeń 2017     
Zapytanie o udostępnienie Uchwał sejmowych 
23 wrzesień 2020      Artur Łoboda
Nigdy na to nie pozwólmy, bo oni wygrają  
23 marzec 2020      Artur Łoboda
Wojny wygrywa się ekonomią 
23 grudzień 2014      Artur Łoboda
Kultura, której nienawidzi Platforma Obywatelska 
12 luty 2015      Artur Łoboda
Współczucie dla ofiar tragedii we Włoszech  
6 kwiecień 2009      Artur Łoboda
Przygoda z wierszem Andrzeja Bursy 
20 luty 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Obronić prawdę 
2 grudzień 2013      Bohdan Poręba
To telefonia komórkowa rozgrzewa Planetę! 
5 kwiecień 2025      Artur Łoboda
Jab-erwacky (lub, dlaczego ludzie są tak szaleni, jeśli chodzi o bycie laboratoryjnymi świnkami morskimi?) 
8 kwiecień 2021      Michael Lesher
Sędziowie pod sąd! 
4 wrzesień 2017     

 
 

Arabska kwadratura koła

Kiedy walczyliśmy z komuną to świadomi byliśmy, że upadek tamtego systemu jest na rękę dla Państw Zachodu.
Nie było w tym żadnej sprzeczności z naszą walką.

Nie spodziewaliśmy się jednak, że po upadku komunizmu władzę w Polsce przejmą szumowiny - które rozłożą nasze Państwo na czynniki pierwsze, by oddać je innym za łapówki.
Jedna z tych szumowin prowadziła właśnie debatę na temat Funduszy Emerytalnych - które sam stworzył w latach rządów AWS-hołoty, dla zniszczenia finansów publicznych.
Światowi gangsterzy finansowi kroili naszą gospodarkę niczym masło.

Czy z tego powodu powinniśmy trzydzieści lat temu zrezygnować z walki?

Wielu komentatorów buntów w krajach arabskich, chce w nich widzie tylko agenturalne działania służby wywiadowczych Zachodu.
To kłóci się ze zdrowym rozsądkiem.
Zmiany polityczne w Egipcie, stwarzają wielkie ryzyko zerwania hegemonii izraelskiej wobec tego kraju.

Wszyscy dożywotni politycy arabscy, byli na swych tronach tylko dlatego, że prowadzili spolegliwą wobec Izraela politykę.
Rządzący w Libii Kadafi - czy jak poprawniej się mówi Gaddafi był od tego wyjątkiem. Grał na nosie syjonistom.

Ale - czy z tego powodu był opiekuńczy wobec własnego narodu?

Czy ludzie walczący z Kadaffim - umierają w Libii dla sportu?
Nikt - bez wyraźnych motywów społecznych nie poświęci swojego życia.
Libijczycy muszę mieć swojego przywódcy dość.

Władzę utrzymać można tylko przez stworzenie kasty uprzywilejowanych, którzy chronią Status quo.
I to głównie kasta uprzywilejowanych walczy dziś za swoje synekury, pod władzą tyrana.

Warto w tym momencie przypomnieć, że Fidel Castro był agentem CIA.
I jako agent - CIA dokonał rewolucji na Kubie w 1958 roku.
Jeszcze dziś jest znienawidzonym przez amerykańskich polityków.

Przywołam jeszcze inną - bardzo bolesną prawdę.
Stany Zjednoczone przystąpiły do II Wojny Światowej nie w obronie ciemiężonych narodów, ale w obronie swoich interesów politycznych i gospodarczych.
Lotnictwo amerykańskie i angielskie bombardowało niemieckie miasta. Ale nie zrobili nic - dla ochrony Żydów mordowanych w obozach koncentracyjnych na terenie Polski.
Nie zbombardowali torów i rozjazdów - co mogło na jakiś czas powstrzymać wywózkę Żydów do obozów.
Ochrona Żydów nie mieściła się w ramach interesów gospodarczych Stanów Zjednoczonych.
Na świecie - a szczególnie w Stanach Zjednoczonych było wystarczająco dużo Żydów i ci z Europy nie byli im potrzebni.

Kiedy patrzymy na historię Świata to musimy widzieć przede wszystkim grę interesów i zero zasad moralnych wśród rządzących.
Ale nie wolno nam z tego powodu odmawiać narodom prawa do walki o godne życie.
Gdyby takiej walki nie było - to do dziś dnia mielibyśmy społeczne i gospodarcze średniowiecze.
22 marzec 2011

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Do zwolennikow Kadafiego, ktorych jest duzo
na tym blogu. Byłeś w Libii ? Pracowałeś tam przez lata ? Miałeś libijskich przyjaciół ? Rozmawiali szczerza z tobą ? Skąd czerpiesz informacje ? Tak ci sie w głowie ułozyło ? Przysniło ci się ? Co, bo tak trzeba. To posłuchaj. Pracowałem w Libii wiele lat. Jeździli tam Polacy bo zarobki były lepsze niz w Polsce. Kadafi to jeden z większych wrogów ludzkości. Zbrodniarz. Mały Hitlerek. Gdyby tylko miał okazję wysadziłby cały swiat. Naczelny terrorysta na świecie. TO przez niego zginęło kilka milionów ludzi w wojnach w Afryce które sponsowrował. Najbliżej to Czasd i Sudan. Kadafi to spec od PROPAGANDIROWKI. Libia jest b,. bogata. Ludzie mogliby tam świetnie zyć. To prawda, żyje sie lepiej niz w większosci krajó Afryki. Ale to są ochłapy. KAdafi lubi robić wrażenie, on zostaje w swoim namiocie. CO nie stać go na mieszkanie ? Nie, no przecież takei są jego korzenie. Plemię KADAFA z którego pochodzi to ludzi pustyni. Ale ktoś moze pomysleć, biedaczek. On twierdzi, że jest nikim, ani prezydentem, ani premierem, jest tylko przywódcą rewolucji. Ale będziesz miał inne zdanie, zew skóry cie obedrze na żywca. Wszedzie w kraju więzienia do ktorych łatwo trafić ale wyjść rzadko który wychodzi. Co się stało ze wszystkim jego kolegami, z którymi robił rewolucję 1 września ? Wszystkich zamordował. Morduje i swoich bliskich i ludność kraju. Słyszałęś że ten biedaczek ma 145 ton złota ? Jak myślisz, bozia mu to dała, UFO przyleciało, masz Kasiu (tak mówią na niego Polacy w Libii), masz to prezencik od nas.

23 marzec 2011

http://konflikty.wp.pl/oid,31100410,title,Kadafi-zostaje-w-moim-namiocie,wid,13250724,opinie.html

2011-03-23
cc

 

i jeszcze w temacie

http://wgadowski.salon24.pl/289069,czyja-odyseja

2011-03-23
Aleksy

  

Archiwum

Pająk rosyjski rozciąga globalną pajęczynę energetyczną
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Szykany, prześladowania, znęcania, intrygi, kłamstwa, poniżanie,...
luty 17, 2006
Stefan B. Wiacek
Rzeczpospolita konfidencka
kwiecień 11, 2007
Witold Kowalczyk
Polska atrapa demokracji
marzec 27, 2003
zaprasza.net
Chamstwo, srebrniki, negocjacje i niechciane podziękowania
grudzień 20, 2002
PAP
U progu
Kabaret Klika

listopad 18, 2003
www.kabaret-klika.prv.pl
17 kwietnia 2008
styczeń 13, 2009
przysłał ICP
Wpisywanie informacji do encyklopedii Wikipedia
styczeń 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Polska 1918-1939
październik 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Pokonać Busha - najważniejszy cel Sorosa
listopad 11, 2003
PAP
Upokarzają mnie takie śmieci
czerwiec 9, 2008
Artur Łoboda
Od Teharanu zależy zawieszenie broni w Libanie?
sierpień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Nie rzucim ziemi skad nasz ród"
lipiec 10, 2006
Tatiana ZALESKA
Zbrodnicza kpina
wrzesień 26, 2004
Tarcza
wrzesień 1, 2008
Goska
Polska
sierpień 21, 2003
przesłała Elżbieta
Tempora, leges i mores
grudzień 4, 2006
Stanisław Michalkiewicz
MUZEUM SOLIDARNOŚCI CZY PAMIECI SIERPNIA ?
luty 4, 2003
Leszek Skonka
UE kością niezgody między LPR a rządem
sierpień 12, 2002
IAR
Dar Konstytucji 3Maja
maj 3, 2003
przesłała Elżbieta
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media