ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (20.10.2011) 
4 listopad 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Brońmy godności Polski! 
31 styczeń 2018      GadowskiTV
Uchodźcy 
30 maj 2017      Artur Łoboda
31 stycznia 2022 - rebelia w Kanadzie trwa dalej 
31 styczeń 2022     
Dotyk - miłość na wydmach 
9 maj 2026      autor Zygmunt Jan Prusiński
Składam deklarację pracy na oddziale - gdzie leczeni są chorzy na covid-19 
14 październik 2020     
COVID-19 to oszustwo, mówi dr Andrew Kaufman 
13 luty 2022      Kevin Hughes
Żydowski "wyrzutek" ostrzega Amerykę: Benjamin Friedman mówi o syjonizmie  
9 grudzień 2013     
Struktura mafijna w Krakowie (4) Jak z nią walczyć? 
5 maj 2023     
Kiedy prawda nas w końcu wyzwoli? 
28 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Naród który głupotę nazywa odwagą (2) 
2 maj 2010      Artur Łoboda
Dowody pokazują, że większość twierdzeń Izraela z 7 października na temat brutalizmu Hamasu to fabrykacje 
18 grudzień 2023      Ethan Huff
Nowocześni posłowie 
10 grudzień 2015      Artur Łoboda
W tej walce jesteśmy osamotnieni 
12 październik 2020      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński KOCHANKA KSIĘŻYCA - część piąta 
2 wrzesień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Stany upadaja 
20 marzec 2010      Goska
Death of Prussia  
27 maj 2013      Iwo Cyprian Pogonowski
Inne oblicze nazizmu 
26 wrzesień 2011      Artur Łoboda
Bomba Zegarowa, Tortury i Pranie Mózgów oraz Prezydentura Imperialna w USA 
20 lipiec 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Obronić prawdę 
2 grudzień 2013      Bohdan Poręba

 
 

Arabska kwadratura koła

Kiedy walczyliśmy z komuną to świadomi byliśmy, że upadek tamtego systemu jest na rękę dla Państw Zachodu.
Nie było w tym żadnej sprzeczności z naszą walką.

Nie spodziewaliśmy się jednak, że po upadku komunizmu władzę w Polsce przejmą szumowiny - które rozłożą nasze Państwo na czynniki pierwsze, by oddać je innym za łapówki.
Jedna z tych szumowin prowadziła właśnie debatę na temat Funduszy Emerytalnych - które sam stworzył w latach rządów AWS-hołoty, dla zniszczenia finansów publicznych.
Światowi gangsterzy finansowi kroili naszą gospodarkę niczym masło.

Czy z tego powodu powinniśmy trzydzieści lat temu zrezygnować z walki?

Wielu komentatorów buntów w krajach arabskich, chce w nich widzie tylko agenturalne działania służby wywiadowczych Zachodu.
To kłóci się ze zdrowym rozsądkiem.
Zmiany polityczne w Egipcie, stwarzają wielkie ryzyko zerwania hegemonii izraelskiej wobec tego kraju.

Wszyscy dożywotni politycy arabscy, byli na swych tronach tylko dlatego, że prowadzili spolegliwą wobec Izraela politykę.
Rządzący w Libii Kadafi - czy jak poprawniej się mówi Gaddafi był od tego wyjątkiem. Grał na nosie syjonistom.

Ale - czy z tego powodu był opiekuńczy wobec własnego narodu?

Czy ludzie walczący z Kadaffim - umierają w Libii dla sportu?
Nikt - bez wyraźnych motywów społecznych nie poświęci swojego życia.
Libijczycy muszę mieć swojego przywódcy dość.

Władzę utrzymać można tylko przez stworzenie kasty uprzywilejowanych, którzy chronią Status quo.
I to głównie kasta uprzywilejowanych walczy dziś za swoje synekury, pod władzą tyrana.

Warto w tym momencie przypomnieć, że Fidel Castro był agentem CIA.
I jako agent - CIA dokonał rewolucji na Kubie w 1958 roku.
Jeszcze dziś jest znienawidzonym przez amerykańskich polityków.

Przywołam jeszcze inną - bardzo bolesną prawdę.
Stany Zjednoczone przystąpiły do II Wojny Światowej nie w obronie ciemiężonych narodów, ale w obronie swoich interesów politycznych i gospodarczych.
Lotnictwo amerykańskie i angielskie bombardowało niemieckie miasta. Ale nie zrobili nic - dla ochrony Żydów mordowanych w obozach koncentracyjnych na terenie Polski.
Nie zbombardowali torów i rozjazdów - co mogło na jakiś czas powstrzymać wywózkę Żydów do obozów.
Ochrona Żydów nie mieściła się w ramach interesów gospodarczych Stanów Zjednoczonych.
Na świecie - a szczególnie w Stanach Zjednoczonych było wystarczająco dużo Żydów i ci z Europy nie byli im potrzebni.

Kiedy patrzymy na historię Świata to musimy widzieć przede wszystkim grę interesów i zero zasad moralnych wśród rządzących.
Ale nie wolno nam z tego powodu odmawiać narodom prawa do walki o godne życie.
Gdyby takiej walki nie było - to do dziś dnia mielibyśmy społeczne i gospodarcze średniowiecze.
22 marzec 2011

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Do zwolennikow Kadafiego, ktorych jest duzo
na tym blogu. Byłeś w Libii ? Pracowałeś tam przez lata ? Miałeś libijskich przyjaciół ? Rozmawiali szczerza z tobą ? Skąd czerpiesz informacje ? Tak ci sie w głowie ułozyło ? Przysniło ci się ? Co, bo tak trzeba. To posłuchaj. Pracowałem w Libii wiele lat. Jeździli tam Polacy bo zarobki były lepsze niz w Polsce. Kadafi to jeden z większych wrogów ludzkości. Zbrodniarz. Mały Hitlerek. Gdyby tylko miał okazję wysadziłby cały swiat. Naczelny terrorysta na świecie. TO przez niego zginęło kilka milionów ludzi w wojnach w Afryce które sponsowrował. Najbliżej to Czasd i Sudan. Kadafi to spec od PROPAGANDIROWKI. Libia jest b,. bogata. Ludzie mogliby tam świetnie zyć. To prawda, żyje sie lepiej niz w większosci krajó Afryki. Ale to są ochłapy. KAdafi lubi robić wrażenie, on zostaje w swoim namiocie. CO nie stać go na mieszkanie ? Nie, no przecież takei są jego korzenie. Plemię KADAFA z którego pochodzi to ludzi pustyni. Ale ktoś moze pomysleć, biedaczek. On twierdzi, że jest nikim, ani prezydentem, ani premierem, jest tylko przywódcą rewolucji. Ale będziesz miał inne zdanie, zew skóry cie obedrze na żywca. Wszedzie w kraju więzienia do ktorych łatwo trafić ale wyjść rzadko który wychodzi. Co się stało ze wszystkim jego kolegami, z którymi robił rewolucję 1 września ? Wszystkich zamordował. Morduje i swoich bliskich i ludność kraju. Słyszałęś że ten biedaczek ma 145 ton złota ? Jak myślisz, bozia mu to dała, UFO przyleciało, masz Kasiu (tak mówią na niego Polacy w Libii), masz to prezencik od nas.

23 marzec 2011

http://konflikty.wp.pl/oid,31100410,title,Kadafi-zostaje-w-moim-namiocie,wid,13250724,opinie.html

2011-03-23
cc

 

i jeszcze w temacie

http://wgadowski.salon24.pl/289069,czyja-odyseja

2011-03-23
Aleksy

  

Archiwum

Nie bąd? biernym odbiorcą
grudzień 31, 2003
Nasz Dziennik
Ciemność z Zachodu
czerwiec 6, 2008
Izrael Szamir
Z frontu walki z nudą
sierpień 11, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Moralność a polskie media(torzy)
październik 5, 2005
Al Queda made in Israel
luty 14, 2003
"Fundusze strukturalne Unii Europejskiej"
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
Deja vu
maj 1, 2003
Ewa Polak-Palkiewicz
AFERA rozporkowa w Polsce! Naprawde!
grudzień 4, 2006
Jan
Naruszenie przestrzeni wodnej i powietrznej terytorium Iranu przez wojska GB/USA. Sfałszowane mapy Blaira
kwiecień 2, 2007
przysłał ICP
Sugestia
kwiecień 22, 2005
Między młotem a kowadłem
grudzień 4, 2003
Polsat na różowo
czerwiec 4, 2004
Syjonistyczna pyskówka nad grobami ofiar
maj 5, 2005
PAP
Politycy już znają wyniki referendum
Znali je od dawna

czerwiec 9, 2003
Kaczyński poparł wypłacanie Żydom odszkodowań za drugą wojnę światową
marzec 1, 2007
Dorota
Bułgarski pościg
czerwiec 28, 2006
Konrad Banachewicz
Konwencjonalna Trzecia Wojna Światowa?
wrzesień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
No passarant : "Front obrony demokracji przed Lepperem"
czerwiec 24, 2002
PAP
Setki Wię?niów w Nielegalnych Więzieniach pod Władzą USA
styczeń 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Masoni i cykliści 2. Kwaśniewski wkracza do akcji
grudzień 27, 2002
zaprasza.net
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media