|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r |
|
| Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
więcej -> |
|
utworzenie Polskich Ośrodków Informacji Turystycznej w Izraelu
|
|
My do nich do pracy, oni do nas na piwo
My je?dzimy na Wyspy Brytyjskie zarabiać pieniądze, oni do nas, żeby je wydawać. Rośnie napływ turystów do Polski z tego właśnie kierunku. Ale nie tylko. Coraz chętniej odwiedzają nas też mieszkańcy innych krajów. Poza Niemcami.
W tym roku Polskę odwiedzi 16,8 mln zagranicznych turystów - szacuje Polska Organizacja Turystyczna (POT). W ciągu trzech pierwszych kwartałów ub.r. odnotowano 11,9 mln przyjazdów turystycznych.
Wydatki cudzoziemców w Polsce wyniosą w tym roku 6,9 mld dolarów - wynika z prognoz organizacji, przedstawionych we wtorek na konferencji prasowej wiceprezesa POT Wojciecha Kodłubańskiego.
Przypomniał on, że w 2006 r. do naszego kraju przyjechało ogółem 54,2 mln cudzoziemców, zarówno w celach turystycznych (np. wypoczynkowych) jak i np. biznesowych.
W ciągu trzech pierwszych kwartałów ub.r. wzrosła o ponad 20 proc., wobec takiego samego okresu roku poprzedniego, liczba przyjazdów do Polski z Irlandii, Wielkiej Brytanii, Korei Południowej, natomiast o ponad 15 proc. - z Australii, Belgii i Kanady. O 2 proc. zmniejszyła się liczba przyjazdów z Niemiec.
Kodłubański przypomniał, że w ubiegłym roku 275 polskich biur turystycznych uczestniczyło w 89 międzynarodowych targach branżowych, zachęcając zagranicznych turystów do odwiedzenia naszego kraju. W tym roku POT zapowiada promocję za granicą kilku polskich miast - Wrocławia, Poznania i Warszawy.
Do najważniejszych zadań POT w 2007 r. Kodłubański zaliczył utworzenie Polskich Ośrodków Informacji Turystycznej w Izraelu, Republice Czeskiej oraz w Chinach oraz rozbudowę portalu internetowego promującego Polskę za granicą.
Organizacja będzie instytucją wdrażającą fundusze unijne w ramach programu operacyjnego "Innowacyjna Gospodarka". Na lata 2007-2013 przewidziano 160 mln euro z UE na inwestycje turystyczne. "Jesteśmy w pełni przygotowani do wdrażania tych środków" - podkreślił wiceprezes. |
|
16 styczeń 2007
|
|
INTERIA.PL/PAP
|
|
|
|
TEZY
do dyskusji w ramach Programu "Polska 2005".
styczeń 6, 2003
Jakub Mariawicz
|
Ponownie Zimna Wojna?
listopad 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Lewandowski stanie przed sądem za prywatyzację
sierpień 28, 2002
PAP
|
Kwestia wiarygodności
czerwiec 15, 2006
Marek Stefan Szmidt
|
Prawda historyczna
maj 15, 2003
przesłała Elżbieta
|
Window on Eurasia: Russian Anti-Semites Play Up Links Between Georgia and Israel
sierpień 29, 2008
Paul Goble
|
Lepper: kolejny przekręt PSL
wrzesień 16, 2002
PAP
|
Historie zniewalania. Dość szeroki poglad na Michnika i Millera wraz z Olechowskim et consortes
grudzień 28, 2002
Adolf Mayer 0653
|
...to był bardzo zły rok dla Polski
październik 31, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Co Wy, k... wiecie o Polsce?!
kwiecień 13, 2006
Artur Łoboda
|
Kaczyński: przychylność dla bossów
sierpień 9, 2002
PAP
|
The Progress (the Creep) of Cancer named USA
listopad 14, 2008
Marek Głogoczowski
|
Neandertalczycy są wśród nas ...
październik 23, 2006
INTERIA.PL
|
Propozycja Geremka
lipiec 15, 2008
...
|
Instytutowi Polskiemu w Paryżu grozi likwidacja !
marzec 17, 2008
Grzegorz G.Worwa
|
"Operacja naprzód razem" w głąb koszmaru
wrzesień 27, 2006
Dahr Jamail/ tłum. Piotr
|
HAŃBA!!! Gdy w nędzy umierał gen. Skalski...
listopad 13, 2004
miki
|
KREDYT SPOŁECZNY - ROZWIˇZANIEM EKONOMICZNYM
sierpień 15, 2002
"Michael"
|
Oświadczenie numer 1. złożone w Sądzie w dniu 1.12.2004.
grudzień 5, 2004
Dariusz Benedykt Ciesielski
|
SYSTEM BANKOWY
(Polska potrzebuje pilnie poważnej naprawy cz.3)
wrzesień 23, 2007
Dariusz Kosiur
|
więcej -> |
|