|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
więcej -> |
|
Chenney obiecuje Żydom zwycięstwo
|
|

Na tłumnnym zebraniu głównej organizacji lobby Izraela, wice prezydent Dick Chenney obiecał Żydom zwycięstwo naprzód w Iraku a następnie na całym Bliskim Wschodzie. Przemówienie Chenney’a, wojowniczej szarej eminencji, sterującej polityką rządu Bush’a, odbyło w auli American Izrael Public Affairs Committee (AIPAC), skrajnej organizacji żydowskiej, która popiera najbardziej radykanych i megalomańskich polityków w Izraelu.
„W imię poparcia” dla amerykańskich wojsk okupacyjnych, Chenney nawołuje do zwycięstwa w Iraku przy aplauzach żydowskiej publiczności i członków AIPAC mimo katastrofy przeżywanej tak przez Irakijczyków i przez wojsko USA. AIPAC jest gniazdem radykałów i megalomanów żydowskich.
Natomiast Chenney, były dyrektor naftowej firmy Halliburton, jest współautorem tekstu nowej ustawy narzucanej przez USA marionetkowemu rzadowi w Bagdadzie. Ustawa ta daje największe na świecie uprzywilejownia w eksploatacji przez amerykańskie korporacje kolosalnych rezerw ropy naftowej i gazu ziemnego w Iraku. Naturalnie Chenney broni permanentnej okupacji Iraku,. ponieważ tak wielki rabunek mienia narodowego Irakijczyków, jest możliwy tylko pod okupacją obcych wojsk.
Jednocześnie obecność wojsk amerykańskich w Iraku ułatwia budowę wielkiego Izraela, którego rozległe granice planowane przez sjonistów-megalomanów są trzymane w tajemnicy przed światem. Jest to tajemnica ponieważ granice mają być położone gdzieś od Nilu do Eufratu według przemówienia Ben Gurion’a w Knessecie w 1954 roku.
Ponieważ te tak pożądane przez megalomanów żydowskich granice, są nie do zrealizowania w bliskiej przyszłości, mimo wprowadzenia amerykańskiej maszyny wojennej na Bliski Wschód, więc państwo Izrael nie przyznaje się do jakichkolwiek oficjalnych granic i z tego powodu Izrael nie ma ani konstytucji, ani też nie ma nawet traktatu z USA ponieważ taki traktat wymaga wyszczególnienie konkretnych granic państwowych.
Dzięki lobby Izraela, w tym AIPAC’u, media w USA są powszechnie zdominowane przez Żydów, którzy nazywają Izrael „najważniejszym sojusznikiem Stanów Zjednoczonych” i „jedyną demokracją na Bliskim Wschodzie.” Dzieje się tak mimo stosowania polityki „apartheid” przez Żydów przeciwko Arabom. Były prezydent USA, Jimmy Carter jest autorem książki „Pokój w Palestynie, Nie Apartheid,” w której dokładnie opisuje on nieludzkie traktowanie Arabów przez Żydów.
Polityka AIPAC’u popiera dalszą okupację i pacyfikację Iraku oraz domaga się ataku USA na Iran. Organizacja ta powinna być zarejestrowana jako lobby obcego państwa. Członkowie tej organizacji wielokrotnie byli oskarżani o szpiegostwo w USA na rzecz Izraela i niektórzy z nich odbywają karę więzienia.
Amerykański ruch anty-wojenny publikuje na internecie artykuły, które szczegółowo opisują jak obecnie AIPAC uzasadnia „konieczność” ataku USA na Iran, w podobny sposób organizacja ta czyniła to przed napadem USA na Irak. Organizacja AIPAC wówczas kłamała o broni masowego rażenia w Bagdadzie. Wtedy Philip Zelikov, znany Polonii ze spowodowania likwidacji katerdry im Tadeusza Kościuszki, przy uniwersytecie stanu Wirginia, był członkiem rady prezydenckiej do spraw wywiadu zagranicznego i powiedział publicznie że „napad na Irak był dokonany w obronie Izraela.”
Sukces APAC’u w napadzie na Irak miał miejsce w czasie kiedy kontrolowane w USA media przekonały nawet więcej nie-Żydów niż Żydów co do konieczności działań wojennych w proporcji 62% do 52% . Naturalnie dziś wśród nie-Żydów jest ogólne rozgoryczenie z powodu katastrofy w Iraku i popularnść Bush’a jest rekordowo niska, zwłaszcza kiedy członkowie kongresu mówią, że około 100,000 żołnierzy USA jest uszkodzonych psychicznie z powodu brutalnej pacyfikacji Iraku.
Mniej uwagi poświęca się w USA stratom Irakijczyków, których ponad 600,000 zostało zabitych pod okupacją amerykańską i miliony straciły dach nad głową. Natomiast sprawę eksploatacji zasobów energetycznych, Iraku media w USA przemilczają i jednie bardzo ogólnikowo piszą o nich jako „American interests.” Była firma Dick’a Chenney’a, Halliburton, nie potrafiła rozliczyć się z miliardów dolarów przydzielonych jej na rekonstrukcję Iraku i obecnie przeprowadza swoją kwaterę główną do Dubaj’u nad Zatoką Perską.
Jest zjawiskiem typowym dla sceny politycznej USA że dziś Dick Chenney wypowida swoje neokonserwatywne poglądy na terenie lobby Izraela, do której należy AIPAC. Jego przemówienie zostało opisane jako „Chenney’s Murder-Death-Kill Talk” co znaczy że Chenney oskarża opozycję przeciwko wojnie i pacyfikacji na Bliskim Wschodzie o brak solidarności z wojskiem okupacyjnym w Iraku i odpowiedzialość za starty USA tam ponoszone. Natomiast radykalnym Żydom w AIPAC Dick Chenney nadal obiecuje zwycięstwo.
www.pogonowski.com |
|
14 marzec 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonnowski
|
|
|
|
Ostatnia szansa, by razem skruszyć opór Unii
listopad 17, 2002
PAP
|
Dezodorant czy mydło? - Agencje PR dla zmiany wizerunku koropracji lekarskiej
styczeń 25, 2006
Adam Sandauer
|
Bagno rozpływa się coraz szerzej
październik 25, 2004
|
Na pastwę szakali. ( Tym razem Brunono Schulz )
lipiec 10, 2002
PAP
|
Zakon Księży Inwestorów
grudzień 14, 2006
Igor T. Miecik Agnieszka Jędrzejczak
|
Sfałszowane referendum
czerwiec 23, 2003
przesłała Elżbieta
|
Dlaczego politycy wspierają mafie
lipiec 28, 2005
PAP
|
"Bo życie przerosło kabaret"
RZECZYWISTE POPARCIE
czerwiec 19, 2003
|
Partia Mężczyzn!
grudzień 8, 2006
Adam Wielomski
|
Media milczą
luty 2, 2003
zaprasza.net
|
Mamy czas, mamy czas, nikt nie goni nas
czerwiec 30, 2003
Klub Polski - sierpień 2001
|
Lepper wzywa do obywatelskiego nieposłuszeństwa
sierpień 12, 2002
PAP
|
Kto Zdominuje Naftę Bliskiego Wschodu?
czerwiec 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Papież apeluje o pokój
grudzień 26, 2004
opolskoma
|
Przyklad kuszenia Polakow wziety z Rzeczypospolitej.
grudzień 20, 2007
W.M.
|
Pryskają prounijne mity
czerwiec 17, 2003
Jerzy Robert Nowak
|
Coście zrobili z Polską?
maj 10, 2004
ks. prof. Jerzy Bajda
|
Solidarność 25 lat w Instytucie
maj 28, 2005
Jerzy Kowalewski
|
Skutki Ataku Na Iran
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Pralnie pieniedzy"
październik 24, 2005
Goska
|
więcej -> |
|