ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
więcej ->

 
 

Przerazony stojąc na palcach


Zajrzałem dzisiaj (piątek: 5 stycznia 2007 roku) na stronę internetową „Raport Nowaka”, o od razu wita mnie artykuł pt. „Ile Żydów mieszka w Polsce”? I od razu błąd ortograficzny, bo powinno być: „Ilu Żydów mieszka w Polsce”? Ilu, nie „Ile” – bo to nie jest rodzajnik żeński, chodzi o rzeczownik „żydzi”. Ale zostawmy tę pisownie. Fakt, piszemy niechlujnie i, mnie się zdarzają błędy... nieświadomie oczywiście. Jak ostatnio, sam napisałem „mięko”... a powinno być, miękko.

Autor Zbigniew Nowak e-mail: nowak@e.pl nie prowokuje a docieka. Powiem szczerze i proszę mi wierzyć, na początku samego roku, wpadła mi taka myśl, żeby napisać do marszałka sejmu Marka Jurka, oficjalnie jako List Otwarty, z zapytaniem: Ilu jest posłów – żydów a ilu jest Polaków z pochodzeniem żydowskim ? Ale nie tak jak gdzieś czytałem, to pochodzenie jest w pełni tylko wówczas jeśli matką jest żydówka, bo jeśli ojciec, to wygląda to tak jakby nie był z pochodzenia żydem. Może to jest odwrotnie, że żydem jest się po ojcu – po prostu wyszedł mi ten drobiazg z pamięci. Proszę mnie poprawić... I wtedy ta trzecia opcja da nam temu wynik, ilu jest Słowian – Polaków w parlamencie. Mało tego, proponuję oficjalnie by powstała „Żydowska Partia Polski”. Dlaczego się ukrywają po wszystkich zarejestrowanych partiach ? Wielu wyborców nie ma w ogóle takowej orientacji, wiadomości i, wybierają takiego tow. Mazowieckiego Tadeusza, z wiarą że to jest Polak, no sama nazwa jest polska: m a z o w i e c k i, a okazuje się że to żyd. Ktoś kilka lat temu badał ciekawą listę, ilu jest żydów w tych partiach które osiągnęły minimum wymagające 5 procent wyborczego progu do sejmu, i okazało się że jedynie najmniej jest żydów, o dziwo w PSL: Polskie Stronnictwo Ludowe. Zażydzenie było w KPN, Unii Wolności, Unii Pracy, SLD, Samoobronie a teraz w PO i w PiS-ie.

(Może to jest moja typowa megalomania, ale chciałbym żeby żydzi na całą dekadę, na 10 lat oddali całkowicie władzę Polakom – i już odpowiadam, że pozytywnie odczulibyśmy te zmiany. Daję słowo honoru, że Polacy kochając swoją Ojczyznę, nie skrzywdziliby nawet na jeden procent) ! Przy okazji wielu mnie zaczepia, i rozżaleni i sfrustrowani mówią do mnie: „Panie Zygmuncie, jak tak można żeby Polak Polakowi takie budował perspektywy głodu i beznadziei”! Odpowiadam pełnymi zdaniami, że to nie Polacy, bo ich tam nie ma – chodzi mi o rację stanu – to czynią, czynią ten cały bałagan społeczny w Polsce, żydzi ! Przecież to oni stoją przy władzy od ponad 17 lat !

Jeśli faktycznie w Polsce jest 6 milionów żydów, to możemy sobie pogratulować..., tak, pogratulować. Syn Stoltzmana, będąc przez dwie kadencję, a więc całe 10 lat, przypomnę, że tow. Kwaśniewski Aleksander I wymyślił sobie takie cacko intelektualne w trakcie wyborów na prezydenta III RP, cytuję : „PATRZMY W PRZYSZŁOŚĆ”! Jednak po tych 5 latach pierwszej kadencji zorientował się że strzelił okropną gafę, więc kandydując (o to samo) – miał chłop szczęście – zagrzmiał jak stary specjalista od kłamstwa, cytuję: „PRZYWRÓCIĆ NORMALNOŚĆ”! O, widzicie jak się wycwanił, najpierw pobiegł sam „w przyszłość”, potem zatrzymał się, przemyślał i wrócił do tej samej furtki, i znowu od nowa przy tej zardzewiałej i dziurawej furtce, chciał przywrócić tę „normalność”... Co w jego ustach znaczyła ta normalność, to każdy rozsądny człowiek w Polsce wie. A ja zastanawiam się, jeśli mógłby po raz trzeci kandydować, jakie by wtedy hasło wyborcze wymyślił i zaserwował swoim „starszym braciom”, bo Polacy takim pierdołom już nie wierzą. Może tak: Normalność buduje przyszłość, albo: Przyszłość ku normalnościom. No, można sobie układać te hasełka, które nic nie mają z normalności i przyszłości. Bo komunista zawsze będzie komunistą – nawyki egoistyczne zawsze zostają. Do tego żyłki żydowskie mają swój walor w kapitalizmie, że o słabych i głodnych się nie myśli.

Ale na poważnie, to wynikają z tego okoliczności, z zapytaniem do syna Stoltzmana Zdzisława, ilu zostało przywróconych na stałe do Polski powracających z zsyłki Polaków z byłych republik radzieckich ? Z relacji autora Nowaka nic o tym nie ma, bo nie o to mu chodziło, choć jak pisze, to żydów zjechało ze wschodu zza Buga bardzo licznie. Czy zatem są dyskryminowani Polacy a żydzi są uprzywilejowani ?! To pytanie kieruję do wszystkich władz w Polsce, niech odpowiedzą na to pytanie.

Cytuję za byłym posłem Zbigniewem Nowaku:
„Efekt wyszukiwania pośrednio pokazuje na to, iż informacje sugerujące 20-tysięczną mniejszość żydowską, to oczywiste kłamstwo – liczba osób z pochodzeniem żydowskim wynosi obecnie w Polsce około 6 mln osób”.

Jeśli taka jest strategia żeby z Polski zrobić „OSTEN-ISRAEL”, (to ja jestem autorem tej nazwy) czy „JUDEOPOLONIĘ” – już tak okrzykniętą w mass mediach, to trzeba pakować walizki i uciekać z własnej ojczyzny Polaków na „Stepy Mongolskie”. Tam gdzie trawa i wiatr... Gdzie czyżyki śpiewają i kosy pewnie też. I pewnie – nie wiem, nie ma tam żadnego żyda – syjonisty, który plecie głupoty o cywilizacji. A z natury swej ją zaraża (wciąż głodnym dla siebie materializmem), odbierając czy okradając najpiękniejsze wartości jaką jest miłość i przyja?ń ludzka.

6 stycznia 2007 - Ustka
6 styczeń 2007

Zygmunt Jan Prusiński 

  

Archiwum

National Alliance Review of A People That Shall Dwell Alone (Praeger, 1994)
kwiecień 13, 2005
przysłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Złodziejstwo zinstytucjonalizowane
czerwiec 28, 2005
POLSKA - UNIA 4
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Iran pod naporem subwersji USA i Izraela
czerwiec 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wielki bluff
luty 24, 2003
Andrzej Rudnicki http://www.trybuna.com.pl/
Żal kumpla z Magdalenki
maj 1, 2008
Bogusław
Syria wobec ataku na Liban a „półksiężyc szyitów.”
lipiec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
TE DNI, TE ROBAKI, TE KACZEŃCE
marzec 28, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Kto Zdominuje Naftę Bliskiego Wschodu?
czerwiec 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Debil czy tylko męska dziwka?
grudzień 13, 2008
Interia.pl
Sędziaki
wrzesień 10, 2002
Henryk Schulz
Andrzej Olechowski złożył rezygnację z kierowania Radą Programową Partii
czerwiec 23, 2004
Psy szkolone w Polsce
październik 5, 2006
MARDUK
Klęska Ameryki
kwiecień 4, 2003
Andrzej Kumor
Krótko o protestach lekarzy i pielęgniarek
lipiec 1, 2007
Dariusz Kosiur
Chiny i Rosja jako niespodziewanie pogodzeni sąsiedzi
listopad 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Poziom zaufania społecznego
kwiecień 26, 2004
Były naciski, by zatuszować zbrodnię Katyńską
sierpień 7, 2004
Sztuka - antysztuka
lipiec 31, 2003
Andrzej Kumor
Strefa ochrony
wrzesień 14, 2002
EWA ŁĘTOWSKA http://rzeczpospolita.pl
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media