ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Marsz Niepodległości 2014  
12 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Rządy idiotek 
14 czerwiec 2015      Artur Łoboda
O LEWATYWIE i innych drobiazgach rozmawiają Jacek Müldner-Nieckowski art. rzeźbiarz oraz Wiesław Sokołowski redakcja "Trwanie" Miejsce: Cafe Bajka Nowy Świat 44, Warszawa, czerwiec 2013 roku 
21 czerwiec 2013      www.trwanie.com
Wskaźnik pozytywności COVID w Teksasie spada do rekordowo niskiego poziomu po zniesieniu mandatu maski, restauracje wracają do poziomu sprzed kryzysu 
2 kwiecień 2021      Obserwator
Prezydent nie jest już w szkole.
Prezydent wie i już!
 
30 marzec 2021     
Adam i Ewa 
4 listopad 2010      Goska
Fikcyjne testy Szumowskiego 
7 sierpień 2020     
Dlaczego Polacy są tak głupi? (18 maj 2009) 
18 maj 2009      Artur Łoboda
Karanie skorumpowanych sedziow i prokuratorow, a zapewne takze i policjantow,komornikow,adwokatow itd. 
3 czerwiec 2017      Wieslawa
Nie myli się tylko ten - kto nic nie robi, ale .... 
7 styczeń 2014      Artur Łoboda
Miś Kamiński i Borys Budka w rękawiczkach 
30 marzec 2020      Alina
Walka o suwerenność  
14 grudzień 2012      Artur Łoboda
10.10.2019 Nobel dla Olgi Tokarczuk za 2018 rok. 
12 październik 2019      Alina
Nowy kalendarz na 2011 rok 
1 styczeń 2011      Goska
Rekomendacje ekspertów 
2 maj 2020     
Dlaczego Putin podjął działania militarne 
27 luty 2022      Joe Lauria
"Zabija wirusy" 
28 maj 2021      Artur Łoboda
It is not 5G alone that causes the covid  
3 kwiecień 2021     
Potrzebowałem na to ponad 40 lat 
20 listopad 2016      Artur Łoboda
"Patriotyczny film" 
24 marzec 2016      Artur Łoboda

 
 

„Musimy zadać te pytania”: eksperci oskarżają rząd i firmę farmaceutyczną o ukrywanie ryzyka związanego ze szczepionkami


Podczas dyskusji przy okrągłym stole w Senacie USA prowadzonej przez senatora Rona Johnsona eksperci medyczni, działacze polityczni, dziennikarze i sygnaliści oskarżyli dziś agencje zdrowia publicznego i media głównego nurtu o cenzurowanie i ukrywanie informacji dotyczących obrażeń i zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionką przeciwko Covid-19.


Nota wydawcy: To jest pierwszy z kilku artykułów na temat dzisiejszej dyskusji przy okrągłym stole zatytułowanej „Federalne agencje zdrowia i kartel COVID:
co ukrywają?” prowadzony przez senatora Rona Johnsona (Wisconsin).

 
Podczas dyskusji przy okrągłym stole w Senacie USA eksperci medyczni, działacze polityczni, dziennikarze i sygnaliści oskarżyli dziś agencje zdrowia publicznego i media głównego nurtu o cenzurowanie i ukrywanie informacji dotyczących obrażeń i zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionką przeciwko Covid-19.

Senator Ron Johnson był gospodarzem dyskusji — „ Federalne agencje zdrowia i kartel COVID :
co ukrywają?” – które, według jego biura, miało na celu „ujawnienie prawdy o tym, jak kartel COVID – federalne agencje zdrowia, Big Pharma , tradycyjne media i Big Tech – zaangażowały się w cenzurę i tuszowanie ” informacji.

„Pocieszające było słuchanie tych odważnych ekspertów, którzy są gotowi zaryzykować karierę i reputację, aby powiedzieć prawdę pomimo ogromnej presji, by odwrócić wzrok” – powiedziała Laura Bono, wiceprezes Children's Health Defense (CHD).
 
Bono, która była obecna przy okrągłym stole, dodała:

  „Nie możemy zapewnić, że globalne zniszczenia spowodowane kryzysem Covid-19 nigdy więcej nie powtórzą się, jeśli nie będziemy w stanie przeanalizować tego, co się wydarzyło i swobodnie o tym mówić. 
  Jesteśmy niezmiernie wdzięczni senatorowi Johnsonowi za przedstawienie amerykańskiej opinii publicznej tej kluczowej dyskusji”.

Dyskusja skupiała się na sześciu tematach:

kwestiach szczepionki przeciwko Covid-19 ,
historii ukrywania skutków szczepień,
korupcji w badaniach medycznych i
federalnych agencjach zdrowia publicznego,
cenzurze i propagandzie mediów,
reakcji na Covid-19 w innych krajach oraz Światowej Organizacji Zdrowia.

Organizacja (WHO) zaproponowała „porozumienie w sprawie pandemii”.

Doktor Brian Hooker , dyrektor naukowy CHD, powiedział The Defender , że „był zafascynowany słuchaniem panelistów podczas całej czterogodzinnej sesji”.

„Bycie tutaj, wśród tych bohaterów, było dla mnie ogromną zachętą” – powiedział. „sen. Johnson był niezwykle łaskawym gospodarzem i sam był prawdziwym bohaterem.”
 
Hooker, współautor wraz z Robertem F. Kennedym Jr. książki „ Vax-Unvax :
Let the Science Speak”, wziął udział w okrągłym stole, podkreślając ryzyko dla zdrowia stwarzane przez szczepionki oraz brak odpowiednich testów przez federalne agencje ds. zdrowia.
 
https://twitter.com/corinnecliford/status/1762161412955148345
 
 
 
HHS nigdy nie przedstawił Kongresowi wymaganego raportu dotyczącego bezpieczeństwa szczepionki
 
W swoich zeznaniach Hooker powiedział: „CDC [Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom] nigdy nie badało skumulowanego wpływu harmonogramu szczepień na stan zdrowia dzieci”.

Na poparcie swoich zeznań odwołał się do kilku badań naukowych.
 
„ U zaszczepionych dzieci co najmniej dwukrotnie częściej diagnozowano opóźnienia rozwojowe, infekcje ucha i zaburzenia żołądkowo-jelitowe. 
Prawdopodobieństwo rozpoznania astmy w grupie zaszczepionej było cztery i pół razy większe niż w grupie nieszczepionej” – stwierdził.
 
Hooker stwierdził, że ​​u nieszczepionych dzieci „zapadalność na choroby autoimmunologiczne, neurorozwojowe i inne jest 4–20 razy niższa” niż u dzieci zaszczepionych.
 
Odniósł się także do gwałtownego wzrostu liczby rozpoznań zapalenia mięśnia sercowego po szczepieniu przeciwko Covid-19.
 
„Zapalenie mięśnia sercowego jest poważną chorobą i według danych zgłoszonych do systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek [ VAERS ] 76% wszystkich przypadków po szczepieniu przeciwko COVID-19 wymagało natychmiastowej opieki i/lub hospitalizacji” – powiedział. 
Jednak „CDC znacząco bagatelizuje zapalenie mięśnia sercowego jako efekt uboczny szczepionki”.
 
Hooker, dalej podkreślając bierność rządu w badaniu i reagowaniu na szkody poszczepienne, powiedział:

  „Ustawa National Childhood Vaccine Injury Act z 1986 r. wymaga, aby Departament Zdrowia i Opieki Społecznej (HHS) składał Kongresowi co dwa lata sprawozdania na temat stanu bezpieczeństwa szczepionek w USA”.

Jednak HHS „nigdy nie przedłożył Kongresowi raportu dotyczącego bezpieczeństwa szczepionki” – stwierdził.
 
Wielka Farmacja „kontroluje władzę”, tłumi nieopłacalne metody leczenia
 
W okrągłym stole uczestniczył także Edward Dowd , były dyrektor BlackRock, który szczegółowo zbadał wzrost liczby nadmiernych zgonów w trakcie i po pandemii Covid-19.

Dowd, autor książki „ Cause Unknown ”:
The Epidemic of Sudden Deaths in 2021 and 2022” stwierdził, że oświadczenia rządu i WHO twierdzące, że szczepionki przeciwko Covid-19 są „bezpieczne i skuteczne”, „okazały się fałszywe”.
 
„Stało się jasne, że rząd USA wraz z organami regulacyjnymi w dziedzinie zdrowia nie chcą uczciwego rozliczania… polityk, które zostały narzucone głównie na mocy mandatów federalnych” – powiedział, zauważając, że skutkowało to wysokimi kosztami ludzkimi.
 
Dowd powiedział panelowi:

  „Całkowita nadwyżka zgonów od czasu wprowadzenia szczepionki w USA wyniesie około 1,1 miliona w latach 2021, 2022 i 2023.
  Szacujemy, że ekonomiczny koszt śmierci osób w wieku produkcyjnym na 15,6 miliarda dolarów [i] szacujemy, że 28,4 miliona osób jest chronicznie nieobecnych, co spowoduje szacunkowy koszt ekonomiczny od 2021 r. na poziomie 135 miliardów dolarów”.

Jessica Rose, dr. , immunolog i biochemik, powiedziała z wyprzedzeniem The Defender, że jej zeznania będą skupiać się na „analizie bazy danych nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii VAERS w kontekście produktów do wstrzykiwań przeciwko COVID-19”, która „ujawniła silne pojawiające się sygnały dotyczące bezpieczeństwa – od zapalenia mięśnia sercowego po śmierć — które nie są uznawane przez właścicieli danych.”
 
 
https://twitter.com/VigilantFox/status/1762181911932281007

 
 
„Jest to sprzeczne ze standardowymi procedurami operacyjnymi i nasuwa się pytanie: dlaczego?” powiedziała.

Rose odniosła się także do niedawnych doniesień, potwierdzonych później przez kanadyjskie władze ds. zdrowia publicznego , na temat skażenia szczepionek mRNA przeciwko Covid-19 .

„Czy istnieje ryzyko związane z wprowadzeniem DNA w kontekście zmodyfikowanych zastrzyków mRNA? Tak” – powiedziała.

Dr Pierre Kory , prezes i dyrektor medyczny Frontline COVID-19 Critical Care Alliance , omówił kwestię tłumienia potencjalnie skutecznych metod leczenia przez agencje zdrowia publicznego.

„Dopiero teraz zaczynamy rozumieć, że wiele leków o długiej tradycji może mieć inne zastosowania, o których nawet nie wiemy, skutecznie lecząc choroby, przeciwko którym nigdy nie wyobrażaliśmy sobie ich stosowania” – powiedział. 
„Dlaczego więc, u licha, nie testujemy ich systematycznie pod kątem potencjalnych nowych zastosowań?”
 
Kory powiedział panelowi:

  „Przykra prawda jest taka, że ​​to nie jest opłacalne. 
  Big Pharma zarabia na nowych, skomplikowanych lekach i kontroluje dźwignie władzy. 
  Prawie połowa budżetu FDA [ Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków ] jest finansowana przez przemysł farmaceutyczny, a jej macki sięgają środowiska akademickiego, medycyny i innych agencji regulacyjnych, takich jak NIH [Narodowe Instytuty Zdrowia]”.

Jako przykłady terapii, które podczas pandemii zostały stłumione pomimo dowodów na ich skuteczność, podał iwermektynę i hydroksychlorochinę .
 
https://twitter.com/laralogan/status/1762180067202060333
 
 
Johnson: Ci, którzy zadają pytania, są „oczerniani” i „wyśmiewani”
 
wywiadzie dla The Gateway Pundit Sunday Johnson omówił zdarzenia niepożądane związane ze szczepionkami przeciwko Covid-19, odkrycie przez balsamistów „ dziwnych białych włóknistych skrzepów ” w ciałach zmarłych od czasu rozpoczęcia wprowadzania szczepionki pod koniec 2020 r. oraz wysiłki mające na celu zahamowanie działania iwermektyny i hydroksychlorochina w leczeniu Covid-19.
 
Odnosząc się do zjawiska krzepnięcia, Johnson powiedział:
„Niefortunne jest to, że establishment medyczny w ogóle, a na pewno nasze federalne agencje zdrowia, zniechęcają do wykonywania sekcji zwłok. 
Zatem jedyny dowód, jaki na to otrzymujemy, pochodzi od balsamistów, którzy mają trudności z wprowadzeniem płynu do balsamowania do zwłok”.
 
Johnson zasugerował, że Big Pharma i rządowe agencje zdrowia promowały szczepionki mRNA ze względu na motywację zysku.
Powiedział:

  „Mają tę platformę mRNA. 
  Nigdy nie odniosło to sukcesu u zwierząt, ale wiedzieli, jak opłacalna może być platforma. 
  Przekonali się już, jak opłacalne są szczepionki, ponieważ nie ma obawy o odpowiedzialność. 
  Po prostu umieszczasz te rzeczy w harmonogramie szczepionek dla dzieci i po prostu zaczynasz drukować pieniądze.

  „Nikt nie może kwestionować skuteczności. 
  Nikt nie może kwestionować ich bezpieczeństwa. 
  Zatem szczepionki są bardzo opłacalne dla firm farmaceutycznych, więc będą je promować. 
  I oczywiście mają w rządzie swoich ludzi, którzy popychają ich razem z nimi.

  „Ponownie nasze agencje zdrowia zostały całkowicie przejęte przez wielką farmację”.

Johnson zakwestionował także dodanie coraz większej liczby szczepionek do harmonogramu szczepień dzieci w USA

„Przy takiej liczbie [szczepionek], jaką obecnie podajemy dzieciom, o kurczę, co może pójść nie tak?” powiedział. 
„Za każdym razem, gdy wstrzykujesz dziecku szczepionkę, ingerujesz w jego układ odpornościowy. 
Czy dlatego wzrosła liczba chorób autoimmunologicznych?”
 
„Musimy zadać te pytania” – powiedział Johnson. 
„Mój problem polega na tym, że po prostu nie potrafimy nawet zadawać pytań, a ci, którzy zadają pytania, ci, którzy przedstawiają dowody, są natychmiast odrzucani, krytykowani, oczerniani i wyśmiewani – a to nie jest nauka”.

Johnson zasugerował również, że niektórzy z jego kolegów w Kongresie odnieśli obrażenia w związku ze szczepionkami na Covid-19, ale nie wypowiadają się na ten temat.

„Przypuszczam, że rozumieją, jak ludzie, którzy kwestionują takie rzeczy, są wyśmiewani i oczerniani.
 A oni po prostu nie chcą znosić kłopotów” – powiedział.

Johnson wypowiedział się także przeciwko reklamom firm farmaceutycznych, sugerując, że powinny one podlegać rządowemu zakazowi.

„Przyjmijcie ustawę” – powiedział. 
„Jesteśmy jednym z niewielu krajów, które na to pozwalają”.

Johnson powiedział, że chociaż jest „wolnorynkowym człowiekiem”, który zwykle „nie byłby po stronie nakładania tego rodzaju rządowych ograniczeń na biznes”, stwierdził, że widząc, jak wielka farmacja „wydaje miliardy i jak je wykorzystuje” by uchwycić narrację (w sprawie szczepień) i zniszczyć każdego, kto kwestionuje tę narrację”, jego zdaniem, „to musi się skończyć”.

Uczestnikami Okrągłego Stołu byli:

Doktor Brian Hooker , starszy dyrektor ds. nauki i badań CHD. 
Del Bigtree , dyrektor generalny sieci działań świadomej zgody . 
● Psycholog i autor Mattias Desmet, Ph.D. 
Edward Dowd , autor książki „ Przyczyna nieznana : epidemia nagłych zgonów w latach 2021 i 2022”. 
● Barbara Loe Fisher, współzałożycielka i prezes Krajowego Centrum Informacji o Szczepionkach oraz współautorka książki z 1985 r. „ DPT: Strzał w ciemno” . 
Dr A.S. Pierre Kory , prezes i dyrektor medyczny stowarzyszenia Frontline COVID-19 Critical Care Alliance . 
● Dziennikarka Lara Logan , dawniej CBS News. 
Dr Robert Malone , pionier i ekspert w dziedzinie szczepionek i terapii mRNA i DNA. 
Kevin McKernan , dyrektor naukowy i założyciel Medicinal Genomics . 
● Dziennikarz Rodney Palmer , dawniej Canadian Broadcasting Corporation. 
Harvey Risch, lekarz medycyny, doktor , emerytowany profesor i starszy pracownik naukowy w dziedzinie epidemiologii (choroby przewlekłe) w Yale School of Public Health . 
● Urzędnicy wybrani na szczeblu międzynarodowym, w tym Rob Roos , poseł do Parlamentu Europejskiego z Holandii. 
● Immunolog i biochemik Jessica Rose, Ph.D. 
● Biolog i podcaster Bret Weinstein, Ph.D. 
Kilku uczestników – a także senator Johnson – przemawiało wcześniej podczas Międzynarodowego Szczytu Kryzysowego, który odbył się w ubiegły weekend w Waszyngtonie, zorganizowanym przez Malone’a.
 
 
 
Źródło:
https://childrenshealthdefense.org/defender/ron-johnson-roundtable-government-pharma-cover-up-vaccine-risks/
11 marzec 2024

Doktor Michael Nevradakis 

  

Komentarze

  

Archiwum

Liberalowie jako pożyteczni idioci Izraela
wrzesień 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Gdyby nie Balcerowicz
październik 13, 2005
Kajmany - raj dla hedgefundów
czerwiec 15, 2008
Izrael Szamir "W cieniu Marienburga"
luty 2, 2006
Izrael Szamir
Popisy idiotów, czyli Obóz Wielkich Palantów
styczeń 19, 2006
Artur Łoboda
Gdybym...
luty 16, 2005
Marian Hemar (Marian Hescheles 1901-1972)
Na Ukrainie łączą i dzielą
sierpień 16, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Kara śmierci w imię obrony koniecznej
sierpień 8, 2006
Jan Jarota
Wbrew narodowi. SOBCZAK i SZPAK
marzec 25, 2003
http://angora.pl/
Arktyczne Rezerwy Ropy Naftowej i Gazu Ziemnego
luty 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Upadek Dolara
listopad 18, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Topless
luty 3, 2009
PAP
Czy odbędzie się 13 maja referendum na temat współudziału Polski w agresji na kraje Islamu?
grudzień 28, 2006
PAP
Pola, Melania, Bronia i Katarzyna
luty 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy Polacy znowu dadza sie oszukac ?
kwiecień 20, 2005
Nasz Dziennik
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (4)
listopad 14, 2003
Anna Kozioł
Aksjomaty
marzec 15, 2003
Artur Łoboda
Walka z korupcją: ani programów, ani pieniędzy (gdzie się podziały ?)
sierpień 15, 2002
"Polityka"
2008.05.04. Serwis brakujących wiadomosci z zagranicy
maj 4, 2008
tłumacz
Jak nie kijem to pałą.
Pomysł kolejnego podatku dla turystów

sierpień 28, 2003
Artur Łoboda
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media