|
Lekarz ostrzega, że liczba ofiar śmiertelnych ujawnia ocenzurowaną prawdę: zastrzyki z COVID zabiły ponad 13 milionów ludzi na całym świecie, a „środki rządowe” i „Vaxxes” spowodowały „nadmierną śmiertelność”
|
|
Badania dr Denisa Rancourta wykazały, że kampania szczepień w Indiach spowodowała śmierć 3,7 miliona wrażliwych mieszkańców.
„ W krajach zachodnich obliczyliśmy, że średni wskaźnik zgonów w każdym wieku wynosi 1 zgon na każde 2000 zastrzyków i rośnie wykładniczo wraz z wiekiem…
Oszacowaliśmy, że szczepionki zabiły 13 milionów osób na całym świecie ” – powiedział.
Denis Rancourt ma doktorat z fizyki. Zajmował stanowiska badawcze podoktoranckie w prestiżowych instytucjach we Francji i Holandii, zanim przez 23 lata był profesorem fizyki i głównym naukowcem na Uniwersytecie w Ottawie.
Napisał ponad 30 raportów naukowych dotyczących covid, począwszy od 18 kwietnia 2020 r. dla Ontario Civil Liberties Association i dla nowej organizacji non-profit o nazwie Correlation .
Obecnie cała jego praca i wywiady na temat covidu są udokumentowane na jego stronie internetowej , którą stworzył, aby ominąć zaporę cenzury.
Możesz śledzić dr Rancourta na Twitterze TUTAJ .
W dniu 17 maja dr Rancourt zeznawał podczas National Citizens Enquiry („NCI”), które odbyło się w Ontario w Kanadzie.
NCI to prowadzone przez obywateli dochodzenie w sprawie reakcji Kanady na COVID-19.
W wątku na Twitterze z załączonymi klipami wideo badacz obywatelski i dziennikarz Ben M., który przechowuje dane w ramach projektów takich jak Mortality Watch , zwrócił uwagę na następujące oświadczenia złożone przez dr Rancourta podczas jego zeznań.
„Istnieje silna korelacja z ubóstwem, co jest jednym z dowodów pozwalających stwierdzić, że to nie jest wirus. […]
Bez względu na to, jak to pokroisz, nie ma absolutnie żadnej korelacji z wiekiem, co jest ostatecznym dowodem na to, że nie może to być covid”.
Ben M. na Twitterze
„W okresie COVID-19 wszystkie kraje zachodnie ograniczyły recepty na antybiotyki o 50%, więc nie leczyły bakteryjnego zapalenia płuc”.
„Struktura wiekowa nadmiernej śmiertelności zmieniła się wraz z wejściem w okres szczepień”.
Ben M. na Twitterze
„Te szczyty występują w bardzo określonych hotspotach, ale synchronicznie na całym świecie […],
co z epidemiologicznego punktu widzenia jest absolutnie niemożliwe, ponieważ czas od zasiania infekcji do nagłego wzrostu śmiertelności jest całkowicie niepewny”.
Ben M. na Twitterze
„Wirus absolutnie odmówił przekroczenia tych granic, oczywiście, to jest absurd, uważa się, że wirusowa choroba układu oddechowego się rozprzestrzenia, a on nie potrzebuje paszportu i nie szanuje granic, więc to kolejny dowód, że to jest nie wirusowa pandemia układu oddechowego”.
Ben M. na Twitterze
„Widzisz, w wyniku wprowadzenia szczepionek istnieje wyższy reżim śmiertelności”.
„To samo dla każdego ze stanów w Australii”.
„Duży szczyt [w południowych Stanach Zjednoczonych] zbiega się z [programem] równości szczepionek”.
Ben M. na Twitterze
„Podajesz zastrzyk osobom starszym, u których ryzyko śmierci jest wysokie”
„Młodzi dorośli są powyżej wykładniczego [ryzyka].
Istnieje plateau ryzyka śmierci dla młodych dorosłych.
Ben M. na Twitterze
Dr Rancourt zakończył swoje zeznania stwierdzeniem, że na podstawie szczegółowych badań śmiertelności z jakiejkolwiek przyczyny w okresie covid, w połączeniu z danymi społeczno-ekonomicznymi i danymi dotyczącymi wprowadzania szczepionek:
- Gdyby nie było propagandy lub przymusu związanego z pandemią, a rządy i placówka medyczna po prostu działały jak zwykle, nie byłoby nadmiernej śmiertelności.
- Nie było pandemii powodującej nadmierną śmiertelność.
- Środki spowodowały nadmierną śmiertelność.
- Szczepionki na Covid spowodowały nadmierną śmiertelność.
W zeszłym tygodniu dr Rancourt opublikował esej zatytułowany „Nie było pandemii” , który jest oparty na jego zeznaniach dla NCI (zobacz wideo poniżej), jego 894-stronicowej książce z eksponatami potwierdzającymi to świadectwo i jego ciągłych badaniach.
W swoim eseju napisał:
Jeśli chodzi o szczepionki, określiliśmy ilościowo wiele przypadków, w których szybkie wprowadzenie dawki w narzuconym harmonogramie szczepień było zsynchronizowane z skądinąd nieoczekiwanym szczytem śmiertelności z jakiejkolwiek przyczyny , czasami w cyklu sezonowym i wielkości, których wcześniej nie widziano w historyczny zapis śmiertelności.
W ten sposób pokazaliśmy, że kampania szczepień w Indiach spowodowała śmierć 3,7 miliona wrażliwych mieszkańców .
W krajach zachodnich obliczyliśmy, że średni wskaźnik zgonów w każdym wieku wynosi 1 zgon na każde 2000 zastrzyków i rośnie wykładniczo wraz z wiekiem…
b> Oszacowaliśmy, że szczepionki zabiły 13 milionów osób na całym świecie.
Nie było pandemii , dr Denis G. Rancourt, 22 czerwca 2023 r.
Dochodzenie obywateli krajowych: dr Denis Rancourt ujawnia śmiertelność z jakiejkolwiek przyczyny: krytyczna analiza deklaracji pandemicznej i wprowadzenia szczepień | Ottawa, dzień pierwszy, 18 maja 2023 r. (98 min).
Źródło:
www.allnewspipeline.com/Government_Measures_And_Vaxxes_Caused_Excess_Mortality.php
|
|
3 wrzesień 2023
|
|
Rhoda Wilson
|
|
|
|
I co to właściwie jest? Sądząc po ilości ofiar jest to III WŚ.
Ale kogo z kim tym razem? Bo mordowani są 'swoi'! Mordowani są obywatele własnego kraju!
Może ktoś by otwarcie nazwał te 'wysokie mordujące strony' i wystąpił siłowo przeciw nim?
Jak tak spojrzeć na kaliber Niezłomnych to to były niemal chucherka w porównaniu z dzisiejszymi stukilkukilowymi 'polakami'. Ale duch w nich był gigantyczny.
A co jest w tych stukilowych spaślakach? Skulony zaszczypany karzełek skryty za szmatką? |
|
2023-09-03
hens
|
|
|
|
Koniec polskiego hutnictwa
styczeń 22, 2003
zaprasza.net
|
Ta paranoja trwa dalej
październik 16, 2008
PAP
|
Debata obłudy
październik 11, 2007
Bogusław
|
Nowe elity
kwiecień 16, 2008
przeslała Elżbieta Gawlas
|
Odzyskanie niepodległość Polski i Polska dwudziestolecia
listopad 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Happy Easter! Christ is Risen!
marzec 23, 2008
|
Polska kultura i nauka w ręce brukselskich technokratów
styczeń 3, 2003
PAP
|
Próba rozumu
wrzesień 10, 2007
Artur Łoboda
|
Hucpa
sierpień 20, 2003
MOTO
|
Stowarzyszenie na rzecz Europy Ojczyzn
maj 1, 2003
|
Młodym ku przestrodze
maj 22, 2005
przesłała Elzbieta
|
Przedrefendalna kampania informacyjna
maj 24, 2003
|
Czy tarcza nas uszczęśliwi?
marzec 11, 2008
Gregory Akko
|
Jak łatwo poniektórymi manipulować czyli o minach Giertycha
październik 31, 2007
Artur Łoboda
|
Nowoczesny Kościół?
kwiecień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Życie w Gazie, czyli do Żydzi robią w Palestynie - wideo
listopad 25, 2007
przysłała Dorota
|
Zmiany w RPP
styczeń 12, 2003
PAP
|
Yad Vashem za szybki ws. napisu w Jedwabnem
lipiec 14, 2002
PAP
|
Radio Erewań odpowiada
lipiec 12, 2005
Andrzej Kumor Mississauga
|
Wolna Polska
czerwiec 28, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
|
|
|