ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Komentarz "debaty" między Sośnierzerzem a Hałatem 
23 lipiec 2021      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński KOCHANKA KSIĘŻYCA - część piąta 
2 wrzesień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Zełenski próbuje ingerować w wybory prezydenckie w Polsce 
23 styczeń 2025      Leiroza de Almeidy
Objawienia Sobeckiej 
24 marzec 2017     
Przyłapani na gorącym uczynku: Fauci, Gates i Moderna są odpowiedzialni za pandemię COVID 
4 marzec 2024      The Expose
Najbardziej zakazane słowo w Trzeciej RP 
10 luty 2018     
Prywatyzacja wojen USA 
23 listopad 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
SKUTECZNOŚĆ SZCZEPIONKI PFIZER NA COVID 19 – ANALIZA CHEMIKA 
4 styczeń 2021      Paula Konowałek
Szczepionka mRNA wytwarza mikroskopijne skrzepy krwi: dr Charles Hoffe  
16 listopad 2021      dr Charles Hoffe
Po śmierci Papieża Franciszka 
24 kwiecień 2025     
Putin jest jednym z nich 
21 kwiecień 2021      Artur Łoboda
Po co PiS zlikwidował sztukę? 
11 maj 2017     
Dwóch frajerów 
26 styczeń 2018     
Gościnny tekst na łamach "Zaprasza.net" 
29 styczeń 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Widok kobiety z Otwocka 
30 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Unia im. Adolfa Hitlera 
30 marzec 2018      Jan Piński
Jakieś propozycje? 
19 sierpień 2020     
Destrukcja północnej Gazy 
17 październik 2025     
Siedem deklaracji - pierwsza odpowiedź 
1 grudzień 2020      Artur Łoboda
Aforyzmy 3 autor Zygmunt Jan Prusiński 
23 czerwiec 2022      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Ponad 300 artykułów naukowych na temat covid USUNIĘTO za oszustwo

 
Retraction Watch przez lata uważnie obserwował „naukowe” artykuły dotyczące koronawirusa Wuhan (Covid-19), odnotowując na  podsumowującej liście , że ponad 300 z nich zostało wycofanych od czasu publikacji z powodu naruszonych standardów etycznych i obaw dotyczących ważności i wiarygodność.
 
Na liście, która rośnie od kwietnia 2020 r., nie ma rozróżnienia między wycofaniem a usunięciem, ponieważ czasopisma, które dokonują takiego rozróżnienia, „zwykle robią to, aby usprawiedliwić brak informacji o przyczynach wycofania artykułu, a czasami sprawiają, że artykuł znika bez ślad” – mówi grupa.
 
W chwili pisania tego tekstu wycofano łącznie 330 dokumentów covidowych, a 19 kolejnych otrzymało „wyrażenia zaniepokojenia”.

Gunnveig Grødeland, starszy badacz w Instytucie Immunologii Uniwersytetu w Oslo, mówi, że wielu badaczy naruszyło swoje standardy etyczne podczas „pandemii”, aby spróbować uzyskać więcej zatwierdzeń swoich publikacji, lub świadomie pójść na skróty w celu szybkiego publikowania 
 
„Chociaż zrozumiałe jest, że niektóre artykuły zostały zaktualizowane, lub zmienione - w celu opublikowania ich w innej formie, niektóre zostały wycofane, ponieważ naukowcy nie uzyskali świadomej zgody podczas badań” – donosi Exposé News w tej sprawie.
 
„Grødeland zwrócił uwagę, że inne artykuły zostały wycofane po tym, jak redaktorzy zauważyli, że strategie, o których mowa w artykułach, dawały błędne wrażenie w mediach - jako zalecane jako rzeczywiste leczenie, lub zapobieganie covid-19. 
Powiedziała, że ​​tego rodzaju artykuły muszą zostać wycofane, ponieważ zawierają rzeczy, za które ani autorzy artykułów, ani ich instytucje nie mogą ręczyć”.
 


Nawet „prestiżowe” czasopisma, takie jak The Lancet, publikowały fałszywą „naukę” covidową, która została później wycofana lub wycofana


 
Nie tylko mało znane czasopisma publikowały śmieciowe nauki o COVID-19. 
To renomowane pisma, takie jak The Lancet i Science , musiały podwijać ogony między nogami i cicho przyznawać się poprzez wycofanie się lub usunięcie, że popełnili poważne błędy wydawnicze.
 
Science opublikowało również oszukańcze badanie - badające rozprzestrzenianie się tak zwanego „omicrona” lub kretyńskiego w anagramie wariantu covida w całej Afryce Południowej. 
Artykuł ten został odtworzony po tym, jak użytkownicy mediów społecznościowych zwrócili uwagę, że niektóre z użytych próbek mogły być fałszywie pozytywne, ponieważ testy PCR były oszukańcze i błędne od samego początku.
 
Jedno z badań opublikowanych w The Lancet bezpośrednio ingerowało w dalsze badania rządów dotyczące zalet hydroksychlorochiny (HCQ) jako lekarstwa na covid. 
Zarówno Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), jak i różne rządy krajowe faktycznie wstrzymały badania HCQ z powodu tego fałszywego badania, które fałszywie twierdziło, że szeroko stosowany lek zwiększa ryzyko arytmii serca i śmiertelności u pacjentów z covid-19.
 
Większość obecnie wycofanych artykułów pochodziła wprawdzie z mniej renomowanych czasopism, takich jak International Journal of Audiology , który opublikował około 60 różnych fałszywych badań nad COVID-19. 
Jeden z nich twierdził, że covid był powiązany z utratą słuchu, szumami usznymi, dzwonieniem w uszach i zawrotami głowy, - tylko po to, by później jego autorzy przyznali, że to twierdzenie jest fałszywe.
 
Inny artykuł został wycofany przez redaktora Science Direct „na tej podstawie, że istnieją wyraźne dowody na to, że ustalenia są niewiarygodne”. 
Artykuł, o którym mowa, fałszywie przypisał wiele „zgonów spowodowanych przez COVID” samej chorobie, podczas gdy większość z nich była w rzeczywistości spowodowana chorobami współistniejącymi i innymi rzeczami niezwiązanymi z COVID.

Więcej takich wiadomości można znaleźć na stronie JunkScienceWatch.com .


Źródła tego artykułu to:

Expose-News.com
RetractionWatch.com
NaturalNews.com
 
 

Źródło:
faked.news/2023-06-07-300-scientific-papers-covid-retracted-for-fraud.html
15 lipiec 2023

Ethan Huff 

  

Komentarze

  

Archiwum

Europejska abrakadabra
kwiecień 10, 2003
Andrzej Kumor
Izrael Szamir Mur
marzec 23, 2009
Izrael Szamir
Putin żąda od Polski wyjaśnień
sierpień 1, 2005
(RMF/PAP)
Polska interwencja na Białorusi?
październik 31, 2005
Judeochrześcijański Marek Jurek
lipiec 1, 2006
Adam Wielomski
Polskie bagno
wrzesień 3, 2003
IAR
Po 5 lat za dwie kradzieże
kwiecień 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Iran jako "zwiastun" pokoju na Kaukazie.
wrzesień 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Strażnicy dobra wspólnego"
maj 1, 2005
Witold Filipowicz
Szanowni Państwo
styczeń 4, 2005
Artur Łoboda
Człowiek człowiekowi zgotował taki los
styczeń 11, 2008
Dorota Feluś
Rocznica śmierci Jana Pawła II
kwiecień 2, 2006
zaprasza.net
Putin zazdrości i gratuluje gwałtów prezydentowi Moshe Katsav’owi
październik 19, 2006
Dorota
Utrata Szacunku Intelektualnego, Politycznego i Moralnego w Iraku
marzec 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
PODRÓŻE Z RYSZARDEM KAPUŚCIŃSKIM
maj 8, 2008
Marek Jastrząb
Błędna diagnoza
wrzesień 10, 2003
można w najpodlejszym systemie robić coś pożytecznego... Redakcyjna rozmowa z Mikołajem Kozakiewiczem
czerwiec 2, 2002
Krzysztof Markuszewski
Esbecki sposób na "wycofywanie się rakiem"
lipiec 15, 2003
Drogi Chin ku rozwojowi
sierpień 9, 2006
darek
"Niechciane inwestycje"
sierpień 28, 2002
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media