ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Drugie zawiadomienie o dokonaniu przestępstwa ZAMACHU STANU przez Mateusza Morawieckiego Premiera RP 
14 styczeń 2021     
Międzynarodowy Marsz o wolność, sobota 19.12.2020. Stop przymusowi szczepień! 
19 grudzień 2020      stowarzyszenierkw.org
Duma z kultury narodowej 
27 luty 2013      Artur Łoboda
Ja szpieg 
30 wrzesień 2012      Artur Łoboda
W temacie uwięzienia Grzegorza Brauna 
5 sierpień 2014      Artur Łoboda
Amerykanie to nie nasi bracia!  
26 styczeń 2017      Romuald Kałwa
69 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego 
1 sierpień 2013      Artur Łoboda
Kilka wątków z historii Żydów w Polsce 
10 marzec 2013      Artur Łoboda
Jak Trzecia mafia zniewoliła Obywateli? 
17 luty 2025     
Najlepszy lekarz na Florydzie wzywa do ZATRZYMANIA wszystkich zastrzyków na Covid-19 ze względu na potencjalnie niebezpieczne skażenie 
17 styczeń 2024      Ava Grace
Co oni knują? 
26 październik 2011      Artur Łoboda
Kim są prawdziwi ludzie kultury? 
1 czerwiec 2010      Artur Łoboda
Buczenie zakazane 
2 sierpień 2012      Artur Łoboda
Pod żadnym pozorem nie dajcie się szczepić! 
30 maj 2020      Andy Choinski
Władysław Łukasik, były szef Agencji Rynku Rolnego, w rozmowie z Władysławem Serafinem, szefem kółek rolniczych 
17 lipiec 2012     
Kręcąc się wokół kowidowego ogona 
28 lipiec 2021     
Nie róbmy problemów na samym początku 
25 lipiec 2017      Artur Łoboda
Chory umysłowo wicepremier 
16 maj 2017      Artur Łoboda
"Dobra zmiana", czy tylko dobry marketing? 
12 lipiec 2016      Artur Łoboda
Miały chamy złoty róg 
5 grudzień 2023     

 
 

„Nasz kraj jest atakowany”: RFK, Jr. mówi o CIA i totalitaryzmie

 
Robert F. Kennedy, Jr., przewodniczący Children's Health Defense, przemawiał w zeszłym miesiącu na konferencji Ron Paul Institute „Pandemia i droga do totalitaryzmu” w 2021 r., gdzie wezwał Amerykanów do powstania i ochrony Konstytucji Stanów Zjednoczonych.

 
 W swoim przemówieniu – opisanym przez Instytut Ron Paul jako „przekonujące oskarżenie szalonego dążenia do całkowitej kontroli” – Kennedy powiedział, że techniki wykorzystywane przez urzędników państwowych podczas pandemii COVID w celu „ skłonienia ludzi do służalczości” pochodzą prosto z Centralnego Wywiadu.
Podręczniki Agencji (CIA), które przeszukał do swojej książki „ Amerykańskie wartości ”.
 
Powiedział, że podręczniki stanowią wzorzec do niszczenia lokalnych przedsiębiorstw, gospodarki, struktur instytucjonalnych i społecznych oraz relacji społecznych.
Powiedział, że celem było:
 
„… stworzyć chaos, który następnie wytworzy wystarczającą liczbę ludzi w tym kraju, którzy pozwolą obcemu podmiotowi wejść i ukrócić scentralizowaną kontrolę.
I prawie wszystkie techniki opisane w tych podręcznikach są tymi samymi technikami, które ćwiczyli w tych symulacjach rok po roku z setkami tysięcy ludzi.”
 
Kennedy opisał niedawną symulację, Event 201 , pandemiczne „ćwiczenie na stole”, które symulowało globalną pandemię prawie identyczną z COVID.
Wydarzenie odbyło się w październiku 2019 r. w Johns Hopkins Center for Health Security.
 
Dr Tom Inglesby, dyrektor Centrum Bezpieczeństwa Zdrowia, poprowadził symulację. Bill Gates z Fundacji Billa i Melindy Gatesów, globalni urzędnicy ds. zdrowia oraz ludzie z grup mediów społecznościowych, dużych firm farmaceutycznych i globalnych korporacji uczestniczyli lub wysyłali swoich przedstawicieli.
 
 
Kennedy powiedział:


    „Co oni symulowali?
    Symulowali pandemię, ale nie symulowali medycznej odpowiedzi na tę pandemię.
    Symulowali zmilitaryzowaną odpowiedź.


    Jak wykorzystujesz tę pandemię, szczególnie w tym Wydarzeniu 201, aby narzucić cenzurę na całym świecie?
    I to właśnie oni modelowali”.

     
    Opisując operacje CIA i zorganizowane programy kontroli umysłu na najlepszych uniwersytetach, prowadzone na „zbędnych” tematach, takich jak wojsko i więźniowie, Kennedy powiedział, że te same techniki są używane w dzisiejszych blokadach:
     
    „Najpotężniejszą techniką, nawiasem mówiąc, że nauczyli się raz za razem – silniejszą niż tortury fizyczne – była izolacja…
     
    I zrobili to w zbiornikach deprywacji sensorycznej… a także po prostu zamykali ludzi w odosobnieniu.
     
    „Możesz zmusić [ludzi] do robienia prawie wszystkiego, co chcesz po pewnym czasie.

    Doprowadzi ich to do szaleństwa, ponieważ jesteśmy zwierzętami społecznymi, jesteśmy istotami społecznymi.
    A kiedy rozrywasz tkankę społeczną, ludzie stają się zdesperowani, bojaźliwi i posłuszni, by zrobić wszystko”.

Kennedy szczegółowo opisał reakcję Ameryki na pandemie w historii i wyjaśnił znaczenie Pierwszej Poprawki do Konstytucji Stanów Zjednoczonych, która gwarantuje prawo do wolności słowa.
 
„Jeśli rząd może ukryć to, co robi, cenzurując swoich przeciwników i uciszając dysonanse, ma licencję na robienie wszystkiego, co chce” – powiedział Kennedy.
 
Powiedział, co się dzieje, gdy masz populację strachu, „masz całkowite zatarcie krytycznego myślenia, a wtedy ludzie przestają zadawać pytania”.
 
Kennedy opisał, w jaki sposób zasady i przepisy wydane podczas pandemii zostały zmanipulowane tak, że nikt już nie uznaje tego kraju za demokrację:

    „Więc są wszystkie te demokratyczne zabezpieczenia, które zostały zniesione.
    Wszystko to zostało uchylone.
    Wszystkie te rzeczy zostały nam narzucone – bez dyskusji, bez cytowania nauki”.

 
Kennedy cytował podobieństwa w książkach, które czytał u George'a Orwell'a i pisarza science fiction, Roberta Heinleina , z tym, co widzi w całym cywilizowanym świecie.
Powiedział, że jego nadchodząca książka „ The Real Anthony Fauci ” jest relacją z prawdziwego świata tego, co wydaje mu się tak surrealistyczne jak science fiction:

„Mam zamiar opublikować tę książkę o Anthonym Faucim i część mojej podróży zaagnażowałem w pisanie tej książki – a zajęło mi to ponad rok naprawdę intensywnych badań – czy zajęło mi to trochę w tej podróży, aby spróbować wyjaśnić, w jaki sposób to mogło się zdarzyć w Ameryce.
 
„Jedną z rzeczy, które odkryłem podczas tego procesu, jest to, co się teraz dzieje, to narzucenie totalitarnej kontroli – nie tylko w Ameryce, ale we wszystkich liberalnych demokracjach na świecie i we wszystkich innych krajach świata.
 
„Chiny przeniosły się do Hongkongu i zakazały ostatniej demokratycznej gazety.

Na całym świecie zanika demokracja i prawa konstytucyjne.
I wszystko wydarzyło się od razu, jakby było zaplanowane”.
 

Kennedy porównał dwa sposoby, w jakie Amerykanie reagują na totalitarną kontrolę, wyszczególniając wnioski z badań porażenia prądem Stanleya Milgrama z lat sześćdziesiątych.
 
Milgram rekrutował osoby z różnych środowisk, aby dowiedzieć się, ile osób torturowałoby i potencjalnie zabiłoby osobę siedzącą w sąsiednim pokoju, obracając „rzekomą” elektryczną tarczę.
 
 
Kennedy wyjaśnił:

    „A tarcza miałaby podobno porażać prądem osobę siedzącą w sąsiednim pokoju, której nie mogli zobaczyć.
    I słyszeli krzyki, błagania i płacz, cierpienie, które powodowali i błaganie.
    I mieli faceta, który był przebrany za lekarza w biały fartuch laboratoryjny, który mówił im „podnoś to wyżej w różnych odstępach czasu”.
    Wiele osób, które go podkręcało, płakało, bo nie chciało tego zrobić, bo kolidowało to z podstawowymi wartościami.
    To kolidowało z ich sumieniem”.

W końcu jednak eksperyment Milgrama wykazał, że więcej osób wykonywało „zalecenia lekarzy” niż ich własne sumienie.
 
„Sześćdziesiąt siedem procent ludzi – Amerykanów – liberałów, konserwatystów itp. – którym powiedziano, aby to zrobić, podkręciło to pokrętło do 450 woltów” – powiedział Kennedy.
 
„Na tarczy było napisane:
„ Potencjalnie śmiertelny ”i byli gotowi kogoś zabić, gdyby lekarz im to kazał”
 
Kennedy pochwalił lekarzy i naukowców, którzy mają odwagę mówić o metodach leczenia, które działają na COVID.
Powiedział iż fakt, że są uciszani, to „nie Ameryka… to nie debata.
Nie chodzi o to, „pokaż mi dowody”.
Chodzi o to, że „ci ludzie są niebezpieczni.
Trzeba ich uciszyć”.
 
Zakończył wzywając do działania:


    „Wiesz, wszyscy musimy zrozumieć, że nasz kraj jest teraz atakowany…

    Czym jest nasz kraj?
    Czy to tylko miejsce, do którego możesz przyjść i zebrać dla siebie wielki stos, a kto zginie z największą ilością rzeczy, wygrywa, czy może to krajobrazy?
    Czy to purpurowe majestaty gór?
    Czy to populacja, różnorodność itd.?
    „To wszystkie te rzeczy.
    Ale bardziej niż cokolwiek innego jest to nasza Konstytucja.
    To deklaracja wspólnych wartości, która łączy nas wszystkich jako ludzi.
    I mówimy reszcie świata, że ​​wierzymy w coś w naszym kraju, mocniej niż ktokolwiek inny, czyli że musimy kochać nasze wolności bardziej niż boimy się choroby”.
     


Źródło: 
https://childrenshealthdefense.org/defender/rfk-jr-defender-chd-cia-totalitarianism-us-constitution/
 
7 listopad 2021

Robert F. Kennedy Jr 

  

Komentarze

  

Archiwum

Afganistan jako trudny problem NATO
styczeń 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy potrafią?
lipiec 15, 2007
PAP
Apel przed referendum
maj 27, 2003
przesłała Elżbieta
Irak jako nieudana super-baza osi USA-Izrael?
maj 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Godzina policyjna, przeszukiwanie getta...
Skąd to znamy?

sierpień 17, 2004
PAP
Mossad w Marocco i przeszkolenie prowokatora ataku na Irak
listopad 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Nareszcie Balcerowicz beknie"
marzec 13, 2006
Przedruk
Kto może zmieniać nasz język?
maj 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Moralność a polskie media(torzy)
październik 5, 2005
Nowy Sekretarz ONZ- figurant amerykańskiej machiny terroru
styczeń 5, 2007
PNLP
Komu służy awantura wokół Wałęsy
czerwiec 11, 2008
Artur Łoboda
Granica prostactwa
marzec 8, 2006
Artur Łoboda
Korupcja
wrzesień 2, 2003
Prezentacja multimedialna "Wspaniały Kraków"
styczeń 17, 2005
redakcja zaprasza.net
Jurek
lipiec 8, 2008
Marek Jastrząb
Gdyby coś takiego zrobił jakiś Żyd .........?
styczeń 5, 2009
PAP
"Dziennik" z kropką
maj 8, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
USrael’s masterminded “defeat blitz” in Caucasus
sierpień 21, 2008
Marek Głogoczowski
Walka z korupcją: ani programów, ani pieniędzy (gdzie się podziały ?)
sierpień 15, 2002
"Polityka"
Doktorat honoris causa dla prof. Seamusa Heaneya i prof. Bronisława Geremka
maj 13, 2005
Rafał Romanowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media