|
Śmiertelne szczepionki
|
|
Według badania przeprowadzonego przez rząd brytyjski, wzrost liczby zgonów koronowych i przyjęć do szpitali jest zdominowany przez osoby, które otrzymały już dwa szczepienia koronowe.
Rząd brytyjski jest motorem kryzysu koronowego, dlatego jego informacje nie powinny być początkowo umieszczane na złotej skali.
Należy jednak zwrócić uwagę na wybuchowy komunikat, który można znaleźć - choć dobrze ukryty - w oficjalnej gazecie rządowej i wcale nie odpowiada zwykłym oficjalnym oświadczeniom:
„Zaszczepione” osoby, które otrzymały już dwie dawki szczepionki, stanowią teraz większość ofiar Korony w Wielkiej Brytanii, a nawet dominują w ich liczbie.
Stanowią około dwóch trzecich wszystkich przypadków.
W opracowaniu na stronie internetowej rządu brytyjskiego pod tytułem "SPI-MO: Podsumowanie dalszego modelowania złagodzenia ograniczeń - Roadmap Step 2" z 31 marca 2021 r. czytamy w tłumaczeniu na język niemiecki (od 1 do 4):
„W nawrotach zarówno przyjęć do szpitali, jak i zgonów dominują osoby, które otrzymały dwie dawki szczepionki, co stanowi odpowiednio około 60 procent i 70 procent całej fali.
Można to przypisać wysokiemu wskaźnikowi wyszczepialności w najbardziej wrażliwych grupach wiekowych, więc niepowodzenia szczepionek są odpowiedzialne za poważniejsze choroby niż osoby niezaszczepione.
Jest to omówione bardziej szczegółowo w sekcjach 55 i 56. ”
W oryginale w języku angielskim:
„The resurgence in both hospitalisations and deaths is dominated by those that have received two doses of the vaccine, comprising around 60% and 70% of the wave respectively.
This can be attributed to the high levels of uptake in the most at-risk age groups, such that immunisation failures account for more serious illness than unvaccinated individuals. This is discussed further in paragraphs 55 and 56.“
Źródła i uwagi:
(1) https://blog.fdik.org/2021-04/s1617949796
(2) https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/975909/S1182_SPI-M-O_Summary_of_modelling_of_easing_roadmap_step_2_restrictions.pdf
(3) https://blog.fdik.org/2021-04/S1182_SPI-M-O_Summary_of_modelling_of_easing_roadmap_step_2_restrictions.pdf
(4) https://twitter.com/KieronRuss/status/1380080387263758338
Źródło:
https://www.rubikon.news/artikel/der-impf-todesstoss
|
|
13 kwiecień 2021
|
|
Jens Bernert
|
|
|
|
Angole tradycyjnie, tak jak epidemie wściekłych krów, świń, owiec, ptasią, likwidowali poprzez utrupianie osobników zakażonych i kilku milionów w pobliżu. Nic się nie zmieniło, tyle że wobec ludzi markują jakieś leczenie.
Prób wzbudzenia histerii przez WASPów było bardzo wiele, ostatnio trwa reanimowanie psychozy UFO. Podobno są dowody, jakiś nietopysz* z kosmosu przyleciał. Niedogotowany. NASA potwierdza. Trzeba patrzeć żółtkom na ręce, bo po co niby latają na Księżyc? A Juncker nawet z nimi debatował, z kosmitami, oczywiście (https://www.wykop.pl/link/3995819/jean-claude-juncker-twierdzi-ze-kosmici-sa-zaniepokojeni-brexitem/)
|
|
2021-04-13
hens
|
|
|
|
Miał być. SOBCZAK i SZPAK
grudzień 31, 2002
http://www.angora.pl/
|
Wiara
listopad 24, 2002
Artur Łoboda
|
W Cieniu "Wojny Ostatecznej"
wrzesień 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Marzec 68 - dwa swiadectwa
marzec 6, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
Samobójstwa deportowanych
marzec 15, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Mit o Zyzypie
kwiecień 29, 2006
Andrzej Grabowski
|
Co robić?
październik 8, 2005
Stanisław Bulza
|
Usuwanie usówania
październik 5, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Niezależne Obchody 25 -tej Rocznicy Strajków na Dolnym Śląsku
sierpień 8, 2005
Dr Leszek Skonka
|
Jesteś "rasistą", choć nawet o tym nie wiesz? Nie dostaniesz pracy!
Tworzenie Orwellowskiego państwa policyjnego
czerwiec 13, 2007
przysłał Marduk
|
Złudzenia związane z Unią
czerwiec 3, 2003
|
A...... od kiedy to ameryka nalezala do amerykanow??
grudzień 16, 2007
markus
|
Wybraliśmy do sejmu kanalie
marzec 20, 2003
zaprasza.net
|
Rosyjski bat na USA
grudzień 5, 2006
Michał Likowski
|
Tzn, momencik, momencik...
maj 9, 2005
JurekS
|
Notatka z 3 maja 2005
maj 23, 2005
Eugeniusz Sendecki
|
General Conclusion of Irving’a trial
kwiecień 15, 2008
przysłał ICP
|
Kto jest odpowiadzialny za klęskę w Iraku?
listopad 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zatupanie murów Jerycha
październik 8, 2003
Artur Łoboda
|
Na kolana
wrzesień 26, 2003
Andrzej Kumor
|
|
|