|
Dokarmianie korupcji przez PiS
|
|
O bolszewickim zakazie wycinki drzew na własnej posesji, pisałem kilka lat temu.
To jeden z wątków które podjął PiS i usunął ten haniebny przepis w grudniu ubiegłego roku.
Jest oczywistym, że po latach obowiązywania antydemokratycznej ustawy "wybuchnie" wycinka drzew w początkowym okresie.
I tak się właśnie stało. Ale po pierwszych porządkach sytuacja się unormuje i kolejne nasadzenia upiększą krajobraz miast, bo przecież nie o wieś tutaj chodzi.
Niedawno pojechałem do Oświęcimia. Kilkanaście kilometrów od Krakowa przypomniałem sobie całą aferę propagandową z Lex Szyszko i zacząłem obserwować drogę - poszukując ewentualnych wycinek. I co?
Bardzo długo nic nie zobaczyłem. Dopiero przed Alwernią ujrzałem kilka wyciętych drzew, które ewidentnie ZAGRAŻAŁY stojącym przy nich budynkom, bo były mocno skorodowane.
Później przejeżdżałem przez kompleksy leśne w okolicy Libiąża, a tam setki wiatrołomów, które nikt nie usuwa!
Dodatkowo widziałem tysiące osłabionych drzew, które zagrażają potencjalnym spacerowiczom. Powinny być wycięte! Lecz mamy bolszewickie porządki.
Ale najwięcej o wycince drzew mają do powiedzenia CHAMY - co to nie orzą, nie pracują, ale zazdroszczą innym.
I tym CHAMOM najbardziej oczy kole fakt, że na porzuconych nieużytkach wyrastają domy, bo CHAM potrafi tylko zazdrościć.
Jarosław Kaczyński i PiS powinni się zdecydować czego chcą?
Jeżeli zapowiadają "Program mieszkanie plus" to fundamentalnym jego warunkiem jest pozyskanie terenów pod zabudowę.
Najłatwiej zrobić to z nieużytków wynikających z antyspołecznej polityki komunistów i postkomunistów.
Na cenę mieszkań najważniejszy wpływ mają koszty przygotowawcze i cena gruntu.
Jeżeli ceny gruntów będą wywindowane to i ceny mieszkań będą wysokie.
Musiałbym się rozumem z osłem zamienić, by uwierzyć, że PiS wybuduje w Polsce chociaż jedno mieszkanie!
Jedyne - co może zrobić Rząd pisowski - to ułatwić budowę mieszkań.
Tymczasem, po trzech miesiącach rozsądnej ustawy PiS chce się z niej wycofać, bo przestraszył się krzyków opozycji i terrorystów ekologicznych.
A tym miałem okazję się przyglądać - gdy blokowali rozbudowę szpitala dziecięcego w Prokocimiu twierdząc, że ma powstać "na terenie o zasiedlonym przez ważne gatunki".
Zadam teraz ironiczne pytanie: kto pozwolił "ważnym gatunkom" zagnieździć się w mieście - na terenie domeny człowieka?
A tak naprawdę to była wielka dzicz - z tysiącami dziko rosnących krzaków i koślawych drzew, które nie przekraczały 25 lat.
Gdy ekoterroryści dostali haracz to się uciszyli.
Dzisiaj PiS wraca do uznaniowej decyzji urzędników w sprawie wycinki drzew. To pole dla szalejącej korupcji, bo urzędnik będzie z byle powodów przeciągał decyzję - żądając dodatkowych konsultacji i ekspertyz.
A inwestor - nawet gdy będzie miał rację - będzie wolał zapłacić łapówkę, bo każdy dzień zwłoki to dla niego poważne koszty.
Nie wiem: czy pomysł z pięcioletnim zakazem komercyjnego wykorzystania terenu na którym wycięto drzewa - zostanie wprowadzony w nowej ustawie?
Jeżeli tak - to program mieszkanie plus nie ruszy wcześniej - jak za pięć lat!
PiS pokazał już, że w nepotyzmie dorównuje PO.
Teraz dowodzi, że i w korupcji jest świetnie obeznany.
|
|
7 kwiecień 2017
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Jestem ciekaw czy ktos zwrocil uwage na koncept plaskiej Ziemi. Wyglada to bardzo przekonywujaco...
https://www.youtube.com/watch?v=wil2AXLI51c |
|
2017-04-08
TellTheTruth
|
 |
|
|
Ten film nie jest dostępny w Polsce. Ale wypowiedzi tego człowieka oglądałem kiedyś i uznałem, że ma ograniczoną percepcję, bo wszystko widzi dwuwymiarowo.
Z tego powodu nie rozumie najprostszych pojęć dotyczących przestrzeni.
Szkoda czasu na takich. |
|
2017-04-08
Artur Łoboda
|
 |
|
|
| To raczej ne o osobe chodzi a o koncepcje plaskiej Ziemi. Eric Dubay jest jej najbardziej znana postacia... |
|
2017-04-08
TellTheTruth
|
 |
|
|
Jako artysta rzeźbiarz w wykształcenia MUSZĘ nie tyle rozumieć - co czuć przestrzeń.
Ale moje zainteresowania sięgają dużo dalej i poznałem wiele naukowych teorii.
Ten człowiek nie rozumie rzeczy najprostszej, że punkt widzenia zależy od punktu patrzenia.
Wraz ze zmianą położenia, zmienia się kąt odniesienia wobec centrum Ziemi. I dlatego w każdym punkcie na orbicie Ziemi MUSI SIĘ uwzględniać prostopadłą do centrum Ziemi.
Albert Einstein to hochsztapler, który napisał wiele bredni i żydowskie lobby wmówiło ludzkości, że to nauka.
Dave Murphy to również idiota, ale stojący na przeciwstawnych pozycjach.
|
|
2017-04-08
Artur Łoboda
|
|
|
|
Gruba kreska Solidarności
kwiecień 25, 2005
Leszek Skonka
|
Posłowie PO ukarani za "Trzech Króli"
październik 29, 2008
PAP
|
Robienie Wariata
luty 6, 2005
Kazimierz Poznański
|
Radio z wozu, koniom lżej?
kwiecień 7, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Zanim zdecydujesz się ujawnić swoje emigracyjne dochody...
maj 16, 2008
Jaroslaw Madry
|
Lewe monety
wrzesień 15, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Szkodliwa nadgorliwość
styczeń 12, 2004
Nasz Dziennik
|
Żydzi z USA oszukują ocalałych?
wrzesień 28, 2007
BIBULA
|
Zbrodnie USA przeciw pokojowi
marzec 29, 2003
Grażyna Dziedzińska
|
"Czarne owce" w szeregach przedstawicieli Polonii
październik 23, 2003
|
Nowy Porządek Strategiczny na Rynku Paliwa
listopad 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Litwinienko był płatnym agentem MI6 !
październik 27, 2007
marduk
|
Gross
sierpień 26, 2006
Bogusław
|
Okrągły Stół na rzecz Integracji Europejskiej
sierpień 28, 2002
PAP
|
Balcerowicz wciąż niebezpieczny
czerwiec 30, 2004
|
Na Zachodzie bez zmian
wrzesień 13, 2003
przesłała Elżbieta
|
Niebezpieczna Ojczyzna
kwiecień 24, 2003
przesłała Elżbieta
|
Konferencja naukowa
wrzesień 12, 2006
|
USA w cieniu potęgi koszmarów?
styczeń 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
|
"Krew ich spada na nas i na syny nasze"
wrzesień 17, 2004
|
|
|