|
Wskaźnik pozytywności COVID w Teksasie spada do rekordowo niskiego poziomu po zniesieniu mandatu maski, restauracje wracają do poziomu sprzed kryzysu
|
|
Zgodnie z bezlitosną propagandą pro-maskową, tak się nie stało.
Przez większą część ubiegłego roku amerykańska opinia publiczna była bombardowana „nauką”, że tylko noszenie maski (albo dwóch, albo trzech masek lub więcej) było jedyną rzeczą, która stanęła między zachodnim stylem życia a Armagedonem. (pomimo okresowego pojawiania się zimnych, twardych danych wskazujących na brak poprawy transmisji covidów w stanach, które obowiązują maski w porównaniu z tymi, które tego nie robiły, przynajmniej do czasu, gdy Twitter zdecydował się na to zakaz).
Potem, miesiąc temu, Teksas miał już dość, a jego gubernator zszokował Faucich świata - i Biały Dom - kiedy oświadczył, że mandat maskowania w stanie oficjalnie się skończył.
Spadek liczby przypadków wirusów, hospitalizacji i wskaźnika pozytywnego wyniku testów następuje trzy tygodnie po tym, jak stan oficjalnie zniósł ograniczenia pandemiczne, w tym stanowy nakaz maskowania.
()..................
Źródło:
http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.zerohedge.com%2Fmarkets%2Ftexas-covid-cases-drop-record-low-after-mask-mandate-lifted-restaurants-back-pre-crisis
|
|
2 kwiecień 2021
|
|
Obserwator
|
|
|
|
Teraz k ... ONE
listopad 18, 2003
Artur Łoboda
|
"Ostatnie 2 lata to czas stracony dla gospodarki..."
wrzesień 8, 2007
|
Media donoszą o kolejnych działaniach wymiaru sprawiedliwości dla przeciwdziałania korupcji i marnotrastwu w systemie ochrony
kwiecień 13, 2007
Adam Sandauer
|
14 KŁAMSTW A. KWAŚNIEWSKIEGO O UNII
maj 10, 2004
prof. Jerzy Robert Nowak
|
Dywersja kulturowo -polityczna jako narzędzie walki z Rosją na przykładzie Limonowa
wrzesień 1, 2006
G. Cimek
|
Episkopat krytykuje Radio Maryja
luty 15, 2006
PAP
|
Krystyna Sienkiewicz
marzec 12, 2005
Ewa Zaleska
|
emajl
luty 21, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kulczyk zebrał owacje na stojąco
IAR
grudzień 9, 2004
|
Watykan przeciwko amerykańskiemu awanturnictwu
styczeń 18, 2003
IAR
|
Zmienna Rzeczywistość Potęgi USA
marzec 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Mylące Mity o Unii Europejskiej
czerwiec 7, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prywatyzacja edukacji według PO
październik 26, 2008
Elzbieta
|
na Marszu nie-Tolerancji
maj 9, 2004
IAR
|
Konstytucja 3 maja
kwiecień 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dobry żart na dzień dobry
sierpień 26, 2003
|
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie
"Solidarność", czyli społeczny ruch rewindykacyjny
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
|
Kto - kogo obraża?
maj 25, 2008
Artur Łoboda
|
O moralnych problemach kapitalizmu
grudzień 30, 2003
|
Miś więcej wart od menela
październik 29, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
|
|