ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Jest źle - będzie jeszcze gorzej 
27 październik 2011      Artur Łoboda
KTO ZDECYDOWAŁ O "WYGASZENIU" POLSKIEGO WĘGLA. FIRMA SUŁEK ZE SZWAJCARII Z SIEDZIBĄ W GDAŃSKU ZASYPUJE POLSKĘ ROSYJSKIM WĘGLEM. BANKRUTOWANIE KOPALŃ. 
3 grudzień 2018      Alina
Zbrodniczy ochraniarze firmy „Xe” 
20 grudzień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Nacjonalizacja wód płynących w Polsce - PRL wiecznie żywy!!! 
11 październik 2012      Radosław Judycki - Stowarzyszenia Nasze Jeziora
Co powoduje, że jesteśmy bardziej odporni?  
30 kwiecień 2020     
Szczyt bezczelności 
3 lipiec 2014      Artur Łoboda
"The Dossier" ujawnia ogłoszenie o rozpoczęciu WEF-Gates Event 201 z Davos 2019 
14 listopad 2022      Jordana Schachtela
Zygmunt Jan Prusiński Wiersze z książki "Kobieta i rosa" 
19 styczeń 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Dziwna Kampania Wyborcza w USA 2010 bez Dyskusji o Obecnym Udziale USA a Wojnach 
7 listopad 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
FDA pozwany za ukrywanie dokumentów związanych z tłumieniem iwermektyny i HCQ 
29 grudzień 2023      Cassie B.
Czy Twój domowy test na COVID-19 zawiera truciznę? 
13 marzec 2022     
Rurociąg na dnie Bałtyku 
7 listopad 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Szczepienia przymusowe zawsze były grą końcową. Ruch Ameryki w kierunku autorytaryzmu 
2 październik 2021     
Te SIEDEM badań prowadzi do nieuniknionego wniosku: SZCZEPIONKI POWODUJĄ AUTYZM i inne przewlekłe schorzenia 
1 grudzień 2024      Lance D Johnson
OBEJRZYJCIE KONIECZNIE! Szczególnie wywiad (na żywo) z Andrzejem Michałowskim, działaczem "Solidarności" 
1 wrzesień 2020      Alina
Światowa Organizacja Oszustów 
5 styczeń 2021     
PiS, chaos, PiS 
20 styczeń 2018      Artur Łoboda
Długi covid to FAŁSZ: Ludzie, którzy myślą, że go mają, są po prostu samotni i nie w formie 
16 kwiecień 2023      Ethan Huff
Pomnik stulecia Bitwy warszawskiej 
1 marzec 2020     
GRAD W TEXASIE 
4 czerwiec 2020      Alina

 
 

Inkwizycja XXI wieku
Jak bronić praw obywatelskich?




W związku z terrorem wprowadzonym wobec prawdziwych lekarzy, którzy ujawniają prawdę o oszustwie rzekomej pandemii SARS CoV-2 chciałbym przedstawić linię obrony przed pełzającym bezprawiem.

Mieliśmy w historii Świata instytucję bezprawia - która przy okazji ochrony Katolicyzmu przed Reformacją - atakowała odkrycia naukowe.
Z tego powodu Mikołaj Kopernik opublikował swoje odkrycie dopiero pod koniec życia.

Giordano Bruno, który rozwinął teorie Kopernika i stworzył najbliższą obecnej wiedzy teorię budowy Wszechświata - został za swoje czyny spalony na stosie przez Świętą Inkwizycję.
Z kolei Galileusz skazany został na karę aresztu domowego za głoszone przez siebie odkrycia.

Dzisiaj rolę Świętej Inkwizycji przejęły różne - cechowe organizacje medyczne!
Groźbą bezprawną chcą wymusić na lekarzach wyznawanie procedury "kanonu wiary medycznej".
I tak jest w szczególności w sprawie oszustwa nazywanego "epidemia covid-19".

Dlatego wyjaśniam wszystkim poszukującym prawdy o tym oszustwie że:
zgodnie z Konstytucją Kwaśniewskiego "Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. "
Mówi o tym Artykuł 54. Konstytucji.
Z kolei Kodeks Karny penalizuje wszelkie groźby przestępczych organizacji medycznych.

W Artykule 191. Kodeksu Karnego zawarte jest obostrzenie:
§ 1. Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.



Pora by dokonać kontrataku i wystąpić przeciwko medycznym mafiom przestępczym z oskarżeniem o próbę pozbawienia Praw obywatelskich i współdziałanie z zorganizowaną akcją przestępczą pod nazwą "epidemia koronawirusa".
20 lipiec 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Słuchałeś o 13.00 Radia Maryja?
Ktoś z PiS udzielał wywiadu, a w nim padły przypuszczenia, ze może nastąpić naturalna rekonstrukcja rządu, bo zawsze się robi "regenerację" jak smarowanie łańcuchów w rowerze...
Była mowa o ministerstwie spraw zagranicznych, może rolnictwa, a w przypadku ministerstwa zdrowia "być może zostanie zlikwidowane"!!!! Premier chyba sie nie zmieni orzekł gość z PiS.

O tym ministerstwie miałam pisać natychmiast:
ARTURZE! ALE NAROZRABIAŁEŚ! PRZEZ CIEBIE RZĄD PIS LIKWIDUJE CAŁE MINISTERSTWO ZDROWIA, ŻEBY NIE ODPOWIADAĆ PRZED SĄDEM ZA CAŁE OSZUSTWO Z PANDEMIĄ, MASECZKAMI, RESPIRATORAMI, ZATRZYMANIEM GOSPODARKI!

2020-07-20
Alina

 

Mam satysfakcję, że kilka rzeczy udało mi się dokonać, ale w tym wypadku przeceniasz moje sprawstwo.
Mam gotowe oskarżenie do Prokuratury na Szumowskiego i rzekome "certyfikaty" Ministerstwa na testy PCR.
Ministerstwo wyzbierało je ze stron internetowych różnych producentów.
Są tyle warte - co wcześniejsze "certyfikaty" na maseczki.

Ale w tym wypadku masowość protestu Patriotów przeciwko oszustwu rzekomej epidemii i konieczność odcięcia się Rządu od skutków działań Szumowskiego, może doprowadzić do jego dymisji.
Przede wszystkim to konsekwencje gospodarcze mogą przynieść zmiany.
Ja jestem co najwyżej maleńkim ziarenkiem piasku, bo tych GANGSTERÓW media nie ruszą. Wystarczy spojrzeć na Banasia.

2020-07-20
Artur Łoboda

 

Polski profesor krytykiem "pandemii" - Prof. Włodzimierz Julian Korab-Karpowicz
https://www.youtube.com/watch?v=fLPyqQjeg2c

2020-07-20
Alina

 

A ja dodam, że wolność jest wtedy jak człowiek może żyć po swojemu.
W totalitarnym państwie, wszystko można zrobić z człowiekiem. Pierwszym wskaźnikiem czy państwo jest totalitarne, jest kwestia posiadania broni, jak napisał najwybitniejszy pisarz polityczny wszech-czasów, wielki Polak i człowiek, p. Józef Mackiewicz.
III RP – wg jego kryterium – jest bez wątpienia państwem totalitarnym. Bez broni jesteś dla wroga nikim, bo nie możesz się bronić i może z tobą zrobić wszystko – patrz los polskich żołnierzy niezłomnych po ’44 roku w łapach żydo-bolszewii.
Dlatego żyd zawsze rozbraja teren swoim bełkotem (obecnie op. polit-poprawnym) i swoimi talmudycznymi “prawami”. Pamiętajcie, że wszędzie gdzie wchodził bolszewicki (czy niemiecki) bandyta to pierwszym zarządzeniem było zarządzenie o zdaniu im wszelkiej broni – w tym zabytkowych przecudnych szabel jak na Litwie w 1940 – co pięknie opisał nasz geniusz, pan Józef Mackiewicz w „Drodze donikąd” i innych swoich wydawnictwach.

Trzeba postępować wg wskazówek Józefa Mackiewicza. Jak postępować z ludźmi sowietu to dawno temu podpowiedział nam najwybitniejszy pisarz polityczny na świecie p. Józef Mackiewicz, cyt. z Drogi donikąd:

„- Oj, dosyć – Paweł zrobił ruch ręką.
– Ty możesz sobie na to pozwolić, żeby przerwać, ale miliony i miliony muszą słuchać podobnych rzeczy, muszą. W głowie zaczyna się kręcić. Jakaż może być dyskusja, gdy wszystko postawione jest właśnie do góry nogami.
Słowa mają tu znaczenie odwrotne albo nie mają żadnego. Odbierz ludziom pierwotny sens słów, a otrzymasz właśnie ten stopień paraliżu psychicznego, którego dziś jesteśmy świadkami. To jest w swej prostocie tak genialne, jak to zrobił Pan Bóg, gdy chciał sparaliżować akcję zbuntowanych ludzi, budujących wieżę Babel: pomieszał im języki.
– Więc jakiż jest, twoim zdaniem, sposób przełamania tego zbiorowego paraliżu, wywołanego hipnozą kłamstwa?
– W każdym razie nie można go szukać na drodze polemiki. Sam fakt bowiem polemiki wciąga w orbitę i prze nosi nas w płaszczyznę bolszewickiego absurdu.
– Więc jaki? Powiedz.
– Należy go szukać na drodze równie prostych odruchów psychicznych: strzelać!
Paweł usiadł i oderwał rękę od kota:
– Jak to, strzelać? Do kogo?
– Zwyczajnie. Po prostu. Do bolszewików.” koniec cyt.

(P.S. Cała fenomenalna twórczość Józefa Mackiewicza jest godna polecenia – czytajcie proszę a będziecie mądrzejsi i bardziej odporni na manipulacje)

2020-07-22
Marek Zadrożniak

 

Jak się dziś umiera w Nowym Jorku - wstrząsająca relacja pielęgniarki.
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=28591&Itemid=53

2020-07-24
Alina

  

Archiwum

Ta sama sekta
luty 28, 2007
PAP
Spostponowany rencista-rekordzista
luty 21, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
WIDZIANE Z AMERYKI - KOMENTARZE Z USA (1)

ŚWIĘTA WOJNA ISLAMU - POWODY I CELE

grudzień 18, 2004
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Włodzimierz Bukowski
Przesłanie do Polakow cz. 1

maj 13, 2003
przesłała Elżbieta
O zarobkach lekarzy rodzinnych i konfliktach dotyczących opieki zdrowotnej
styczeń 2, 2006
Adam Sandauer
Fiasko wizyty Bush'a na Bliskim Wschodzie
styczeń 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Dziennikarze ?
wrzesień 13, 2005
przesłała Elzbieta
Dobry artykul.
kwiecień 7, 2008
Goska
Samobójstwo z dzieckiem
lipiec 28, 2004
100 tys. napromieniowanych
sierpień 18, 2005
Goska
Miller nieśmiało krytykuje ludzi Kwaśniewskiego, czyli RPP
styczeń 29, 2003
PAP
Maleńka cegiełka..
kwiecień 12, 2005
Krystyna
A...... od kiedy to ameryka nalezala do amerykanow??
grudzień 16, 2007
markus
Kto powinien wypłacić odszkodowanie Walentynowicz i innym pokrzywdzonym?
marzec 1, 2005
Leszek Skonka
Tarcza - brac bez wstepnych negocjacji, slyszalem ze w Polsce stal jest w cenie na skupie.
lipiec 6, 2008
Gregory Akko
Ekonomia bogiem
sierpień 13, 2003
Sebastian Karczewski
Konstytucyjna nierówność golizny
maj 2, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Prawda i kłamstwa o marcu 68
maj 8, 2003
Unikam
marzec 7, 2006
Julian Tuwim
Ameryka to zadupie !!!
marzec 15, 2007
P. I.
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media