ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

USA na zgliszczach imperiów Hiszpanii i W. Brytanii  
30 wrzesień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Komunizm? Jasne, czemu nie? 
4 luty 2024      Todd Hayen
Jest źle - będzie jeszcze gorzej 
27 październik 2011      Artur Łoboda
Pierwsze decyzje Trumpa 
22 styczeń 2025      Artur Łoboda
Intuicja (2) 
12 marzec 2020      Artur Łoboda
Handel Złotymi Zębami w Obozie w Sachsenhausen pod Berlinem 
11 styczeń 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Adam i Ewa 
4 listopad 2010      Goska
Psychopata bezobjawowy 
24 czerwiec 2020      Artur Łoboda
Projekt Ustawy o przymusowych szczepieniach dzieci 
21 sierpień 2020     
To nie własna wina skłania Niemcy do wspierania ludobójstwa, ale ich chęć przeniesienia winy za Holokaust na Palestyńczyków 
22 kwiecień 2024     
Zająć się w końcu swoimi sprawami 
30 kwiecień 2015      Artur Łoboda
"Raport" MAK 
17 styczeń 2011      Artur Łoboda
Temat zastępczy, który mnie wkurza 
9 lipiec 2015      Artur Łoboda
Ukryta tyrania 
3 sierpień 2022     
Ostrzeżenie dla świata? Prezes BioNTech unika szczepionki przeciwko COVID-19, którą pomógł stworzyć 
28 styczeń 2025     
Nie myli się tylko ten - kto nic nie robi, ale .... 
7 styczeń 2014      Artur Łoboda
Czy Giertych jest normalny? 
15 styczeń 2013      Artur Łoboda
Hańba PiS i Beaty Szydło! 
21 grudzień 2016      Artur Łoboda
Orlando Terrorist Attack - Masakra w Orlando - Max Kolonko Tells It Like It Is  
16 czerwiec 2016      MaxTVNews
Coraz więcej pewności, że Merkel zaprosiła imigrantów jako lont, który ostatecznie podpali Unię w dotychczasowym kształcie 
28 czerwiec 2016      Tomasz Domalewski

 
 

Polskojęzyczny Sejm siedliskiem bezprawia


Pisowskie szmatławce - w tym kurewska.pl - rzucają wszelkie możliwe obelgi pod adresem Grzegorza Brauna, który nie zgodził się na terror rządowy i nie założył na mównicy sejmowej namordnika na twarz.
https://niezalezna.pl/364608-grzegorz-braun-wykluczony-z-posiedzenia-sejmu-kolejny-raz-nie-chcial-zalozyc-maseczki


Postkomunistyczny ŚMIEĆ o nazwisku Czarzasty - akurat prowadził obrady Sejmu i zablokował Braunowi możliwość wypowiedzi.
Na działania Czarzastego jest kilka artykułów Kodeksu Karnego.
I mam nadzieję, że zostaną mu w przyszłości odczytane.


Zawsze uważałem, że bunt społeczny jest ostatecznym narzędziem walki o Prawo.
Ale - wobec związania całego Aparatu rządowego, Wymiaru prawa i prawie całego świata polityki - w walce przeciwko prawom człowieka - pod pretekstem jakiejś urojonej "pandemii" to - jak powiedziała kiedyś włoska pisarka historyczna Ornella Mariani:
"wystarczy szturm na pałac, żeby pozbyć się tych ludzi."

Jako historyk dobrze wiedziała - co mówi.
18 listopad 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Słuchałem Brauna z przedwczoraj.
Podał ciekawą kwestię.
Mianowicie, zestawił postaci aktualnych ambasadorów Niemiec, Izraela i kandydata na następcę Mosbacher, co do którego personaliów nie podał.
Nie wygląda to dobrze i zapowiada reaktywację istotnie wredniejszej postaci układów okołotuskowych, o ile Trump ostatecznie przegra wybory.

2020-11-19
Magellan

 

Zrobiłem dziś wycieczkę na Śląsk i żadnych samolotów nie widziałem.
W tej sytuacji podejrzane wydaje się nagromadzenie lotów w ciągu jednego dnia.

2020-11-19
Artur Łoboda

 

No lata mniej.
Pawlikowska, rozwódka po Cejrowskim, jeszcze zanim ten "wirusek" wbił został, był w świadomość ludzi orzekła, że ten lockdown, to i dobrze, ponieważ podróżowanie stało się zbyt łatwe.
Stare resortowe babsko uznało, że co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie.
I ogłosiło to, z butą wiadomą dla takich pętaków.
O ile, Cejrowskiego można różnie oceniać, to jednak wygląda na to, że odbył on te podróże, które opisuje i chyba w przekazie zachowuje, jakiś poziom proporcji prawdy do imaginacji.
Wszystkiego zmyślić się nie da.
Ja, w latach 90 tych, na rowerze byłem na tzw. pribałtyce, w Finlandii i Szwecji, a w 1997 ruszając z Krosna dotarłem do Zagrzebia. Brakowało, naówczas 184km.do Rijeki, ale musieliśmy się wrócić, bo mój pierwszy 10 dniowy urlop dobiegał końca. Kolega jeszcze studiował na UJ.
I teraz ci, którzy jeździli za resortowe pieniądze gęgają o tym, że ten cały koronaświrus to dobro, bo prostaczkowie, za wiele mogli dostrzec.
Jako dygresja.
ps Na Węgrzech knajpy wiejskie posiadały fortepiany, na których grali ludzie, którzy umieli na nich grać.
Dla mnie, było to poważne zaskoczenie.

2020-11-19
Magellan

 

Wsza przy tym komuniście to fajne stworzenie.

Braun też jest winny (głupi?). Jeszcze niedawno z tym komunistą wymieniał sobie takie piękne uprzejmości zapominając o cennej wskazówce Józefa Mackiewicza co należy robić z komunistą.
Obecnie „maseczka” to taka nowa "obietnica Abrahama" dana tym sprytkom pustynnym. Tak sądzą. Maska to symbol zwycięstwa sprytka pustynnego nad chrześcijaninem - gojem. To chyba oczywiste jak się patrzy na to co zrobili z Kościołem.

Trzeba postępować wg wskazówek Józefa Mackiewicza. Jak postępować z ludźmi sowietu to dawno temu podpowiedział nam najwybitniejszy pisarz polityczny na świecie p. Józef Mackiewicz, cyt. z Drogi donikąd:

„- Oj, dosyć – Paweł zrobił ruch ręką.
– Ty możesz sobie na to pozwolić, żeby przerwać, ale miliony i miliony muszą słuchać podobnych rzeczy, muszą. W głowie zaczyna się kręcić. Jakaż może być dyskusja, gdy wszystko postawione jest właśnie do góry nogami.
Słowa mają tu znaczenie odwrotne albo nie mają żadnego. Odbierz ludziom pierwotny sens słów, a otrzymasz właśnie ten stopień paraliżu psychicznego, którego dziś jesteśmy świadkami. To jest w swej prostocie tak genialne, jak to zrobił Pan Bóg, gdy chciał sparaliżować akcję zbuntowanych ludzi, budujących wieżę Babel: pomieszał im języki.
– Więc jakiż jest, twoim zdaniem, sposób przełamania tego zbiorowego paraliżu, wywołanego hipnozą kłamstwa?
– W każdym razie nie można go szukać na drodze polemiki. Sam fakt bowiem polemiki wciąga w orbitę i prze nosi nas w płaszczyznę bolszewickiego absurdu.
– Więc jaki? Powiedz.
– Należy go szukać na drodze równie prostych odruchów psychicznych: strzelać!
Paweł usiadł i oderwał rękę od kota:
– Jak to, strzelać? Do kogo?
– Zwyczajnie. Po prostu. Do bolszewików.” koniec cyt.

(P.S. Cała fenomenalna twórczość Józefa Mackiewicza jest godna polecenia – czytajcie proszę a będziecie mądrzejsi i bardziej odporni na manipulacje)

2020-11-21
Marek Zadrożniak

  

Archiwum

Krauze spotkał się z kard. Dziwiszem
październik 1, 2007
PAP
Wielkie afery PRL i PRL-bis
styczeń 18, 2003
(rem)
Kwaśniewski, Miller i Kurczuk przed Trybunał Stanu?
maj 30, 2004
Giertych: czy ktoś w MSZ zna angielski?
sierpień 26, 2002
PAP
Izrael Szamir "W cieniu Marienburga"
luty 2, 2006
Izrael Szamir
Gruzja przestrogą dla Polaków w sprawie Tarczy
sierpień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
List otwarty do Polskiego Społeczeństwa
maj 4, 2003
Elżbieta Gawlas
Młodzi politycy uczcili rocznicę śmierci Grzegorza Przemyka Poniedziałek, 14 maja
maj 14, 2007
Działalność osi USA-Izrael Przeciwko "Irańskiej Giełdzie Paliwa?"
luty 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Zakłamanie
listopad 29, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Inz. Weronika Falikowska - Wroclaw - Solidarnosc
maj 5, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Autopoprawka budżetu Krakowa na 2004r/
styczeń 29, 2004
www.krakow.pl
Lista usług
kwiecień 17, 2003
zaprasza.net
Nicea to pomyłka
luty 4, 2004
PAP
Krucjata XXI wieku
grudzień 7, 2003
Ruszy wielka promocja turystyczna Polski
sierpień 27, 2002
PAP
Brytyjczycy, UE a Hitler
czerwiec 9, 2003
przesłała Elżbieta
Tragedia wojny i powojnia
kwiecień 4, 2003
Waldemar Moszkowski
Widziane z Ameryki - komentarze z USA (4) TŁO HISTORYCZNE EUROREGIONU PRUSY
styczeń 6, 2005
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Chiny i Rosja jako niespodziewanie pogodzeni sąsiedzi
listopad 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media