ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Populista, czy szmata? 
14 maj 2015      Artur Łoboda
Panika 
15 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Polska i USA A Gas Ziemny  
17 wrzesień 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Polska - dom bez klamek, ale i bez drzwi 
22 lipiec 2011      Artur Łoboda
Żydokomuna 
25 marzec 2019     
Zygmunt Jan Prusiński TAJEMNE OBCOWANIE - część trzecia 
3 kwiecień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Nie żyje Józef Gruszka. Były poseł PSL miał 73 lata. Członek komisji sejmowej w sprawie afery paliwowej. 
8 czerwiec 2020      Alina
Polska "krajem rozwiniętym" 
8 lipiec 2012      Artur Łoboda
Kaganowicz 
19 maj 2009      przysłał ICP
Czy 90% izraelskich Żydów popiera ludobójstwo? 
17 kwiecień 2024     
Na Skype - rozmowy nocą /z teki Teatru ESSE/ 
21 styczeń 2014      /-/Ewa Englert-Sanakiewicz
Fundamentalna różnica 
3 listopad 2016      Artur Łoboda
Społeczna funkcja "żyda" (1) 
24 luty 2019      Artur Łoboda
Nie wystarczy poznać historię. Trzeba ją zrozumieć.  
19 styczeń 2015      Artur Łoboda
Następna blokada Fauciego może dotyczyć wolności słowa 
16 maj 2022     
Permanentna Wojna Stanów Zjednoczonych o Władzę nad Globem?  
13 listopad 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Intelektualne mroki XXI wieku (2) 
13 kwiecień 2015      Artur Łoboda
Detroit 
10 marzec 2010      Goska
Wiązanka i dekoracja 
20 kwiecień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Dajcie mi sędziego, a paragraf się znajdzie 
20 lipiec 2017     

 
 

Jak planowano sfałszować wybory prezydenckie w USA

 
Artykuł z 31 października 2024 r.
 
 
ABC News w Pensylwanii JUŻ informuje, że KAMALA WYGRAŁA wybory, po przeliczeniu 100% głosów, co oznacza, że ​​fałszywe wiadomości w każdym kluczowym stanie już PRZYGOTOWAŁ fałszywe wyniki
 
To już koniec.
Wybory w Pensylwanii zostały już rozstrzygnięte na korzyść Kamali, a wszystkie głosy zostały zliczone, zgodnie z fałszywymi wiadomościami głównych mediów.
Według  wiadomości ABC w Pensylwanii , Kamala Harris wygrała już w stanie, a 100 procent głosów zostało zliczonych, jak podano w telewizji podczas wyścigu Formuły 1 ponad tydzień przed faktycznym dniem wyborów 5 listopada.

Tak, to jest przed wyborami, które odbędą się w przyszły wtorek, ponieważ Demokraci i ich FAKE INDUSTRIAL NEWS COMPLEX przygotowali już FAŁSZYWE liczby do „ostatecznego liczenia”, a każdy, kto się nie zgadza, zostanie wysłany bezpośrednio do gułagów w DC wraz z resztą „negacjonistów” wyborów z 6 stycznia , cztery lata temu.
 
Oznacza to, że KAŻDA agencja informacyjna w każdym SWING STATE ma już swoje ostateczne wyniki wyborów, a Kamala „Kommie” Harris wygrywa bezpieczną przewagą, a 100 procent głosów „raportuje” jeszcze przed nadejściem dnia wyborów.
Tak, oszustwo trwa, a jeśli sprzeciwiasz się tej administracji, konsekwencje są straszne.
Jeśli nawet opublikujesz swoje zaprzeczenie fałszywym wynikom lub będziesz pokojowo protestować na ulicach, zostaniesz zidentyfikowany i  nazwany przestępcą , krajowym terrorystą, wrogiem państwa, godnym pożałowania śmieciem i, oczywiście, zagrożeniem dla demokracji.
NIE będzie dla ciebie procesu ani ławy przysięgłych.
Tylko lewicowy sędzia i nieskończony czas więzienia, głównie w izolatce.
 
Oszustwo już trwa.
Ustawka już jest.
ABC, NBC, CBS, CNN, a najprawdopodobniej nawet Fox News i Breitbart, tak jak cztery lata temu. (Pamiętajcie, że oni również popierali fałszywe liczby wiadomości w noc wyborów i w dniach po nich, nigdy nie protestując.)
Spójrzcie na dół ekranu, gdzie  fałszywe wiadomości pokazują, że Harris już wygrała wybory, zdobywając 3 293 712 głosów, „zgłaszając 100 procent” już oddanych głosów, pokonując już Trumpa o prawie 300 000 głosów (na wypadek, gdyby trochę się „pomylili”).
 
Tak, wybory się skończyły, a według Left, Kamala wygrała.
Miliony ludzi już zagłosowało na Kamalę osobiście, korespondencyjnie i przez maszyny do głosowania, a 100 procent głosów zostało zliczonych.
Reszta głosów, które nadejdą po tym, będzie najprawdopodobniej dokładnie taka sama dla obu stron, a Harris utrzyma każdą fałszywą przewagę, którą według fałszywych wiadomości ma już teraz.
 
Nie będzie można zaprzeczyć fałszywym wiadomościom, gdy wszyscy eksperci będą przesuwać strony swojego oprogramowania po ekranie, pokazując, jak Kommie Harris zdominowała wszystkie kluczowe hrabstwa, wszystkie stany wahadłowe, mimo że nikt nie głosował na nią, aby kandydowała na prezydenta, a ona ukradła delegatów Bidena i dostała miliony (nielegalnych) dolarów w ciemnych pieniądzach od Billa Gatesa i Act Blue. Nawet NIE MYŚL o protestowaniu przeciwko wyborom, bo zostaniesz aresztowany za przestępstwa myśli.

Każdy, kto sprzeciwia się otwartym granicom, handlowi dziećmi, masowemu importowi fentanylu i nielegalnym imigrantom kradnącym cudzą własność, zostanie wysłany do obozów reedukacyjnych FEMA, przymusowo zaszczepiony prionami kolczastymi mutującymi gen mRNA i karmiony sztuczną masą mięsną Billa Gatesa, a na deser będzie mu podawany pudding z owadów.
 
To jest Ameryka, gdzie  fake newsy decydują o tym, co jest prawdą , a garstka globalistów finansuje masową migrację przestępców, handlarzy narkotyków i szaleńców z całego świata, którzy mają na zawsze zastąpić klasę średnią.
 
To jest Ameryka, pionki Nowego Porządku Świata, gdzie wybory są rozstrzygane przez to, co mówią fałszywe wiadomości, na kilka dni przed wyborami, a wyniki są publikowane podczas wydarzeń sportowych, aby każdy mógł je przyswoić.
Przygotuj się na cierpienie z powodu syndromu Harris Derangement, gdy będzie chichotać, aby stanąć na czele dyktatury na następne 8 lat.
 
To była publiczna informacja Natural Health News.
Uważaj na fake newsy, fake people, fake food, fake medicine, fake pandemics, fake storms i fake climate change.
Nastaw swój apocalypse dial na  Preparedness.news, aby otrzymywać aktualizacje prawdziwych wiadomości o największej kradzieży wyborczej w historii Ameryki, która ma nastąpić, z pomocą FAKE NEWS INDUSTRIAL COMPLEX kontrolowanego przez lewicę.

Źródła wykorzystane w tym artykule obejmują:

Cenzura.news
Udostępnij
NaturalNews.com
 
 
Źródło:
https://faked.news/2024-10-31-abc-news-pennsylvania-reporting-kamala-won-election.html
16 listopad 2024

SD Wells 

  

Komentarze

  

Archiwum

Dzisiejsi czciciele Mamona i Kabały działają według tradycji Talmudu
wrzesień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Blad?stwo i tolerancja
grudzień 15, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
Uchwała Sejmu w sprawie powołania komisji do zbadania prawidłowości nadzoru bankowości w Polsce
marzec 14, 2006
?rodło: Sejm
Wniosek USA do ONZ: wprowadzić powszechny zakaz negowania Holokaustu!
styczeń 24, 2007
bibula- pismo niezależne
"Prezent z Brukseli "
listopad 19, 2004
Ewa Łosińska
Zniewag ciąg dalszy !
Nowa prawda o patriotyzmie europejskim

kwiecień 13, 2003
przesłała Elżbieta
The Sordid Past of Former Polish President Aleksander Kwasniewski
luty 23, 2007
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
Manifestacja w Warszawie - przeciw wojnie w Iraku
czerwiec 30, 2004
Czy Katykatury Duńskie są Prowokacją?
luty 20, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Były marszałek pełnomocnikiem prezydenta Krakowa
styczeń 6, 2007
Prawdziwy powod ataku na Iran
lipiec 14, 2008
...
Tym razem nie udało się przywłaszczenie kamienic
wrzesień 10, 2002
Artur Łoboda
Polonia Protestuje
luty 9, 2003
POlitykierzy
styczeń 13, 2008
Marek Olżyński
Łapówki w marynarce wojennej
lipiec 18, 2002
PAP
Świat uciszonej pieśni
sierpień 5, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
"Sondaż" czy kpiny ze społeczeństwa?
styczeń 24, 2003
PAP
Prorok Nycz
sierpień 18, 2002
PAP
Żyd ujawnia całą prawdę - wideo
luty 7, 2007
Dorota
Czarne chmury nad Iranem – geopolityczna mapa świata na początku 2006
styczeń 21, 2006
Gracjan Cimek -
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media