|
Dwie teorie spiskowe
Teoria pierwsza
|
|
Po dokładnej inspekcji Internetu dojdziemy na końcu do informacji, że co najmniej pięć lat temu rozpoczęto prace nad "szczepionką" na koronawirusy.
Koronawirusy towarzyszą Ludzkości od zawsze i do tej pory nie wywoływały większych szkód, bo organizmy ludzkie je doskonale rozpoznawały.
Po co więc wydano setki milionów dolarów na coś - co może nigdy nie być potrzebne?
Takie zjawisko występuje TYLKO w wypadku inwestycji w uzbrojenie z teoretyczną nadzieją, że "nigdy nie będzie potrzebna", a sam fakt jej posiadania odstrasza potencjalnych napastników.
Jak pokazuje praktyka ZAWSZE znajdzie się ktoś - kto zechce sprawdzić skuteczność posiadanej broni.
Doskonałym przykładem jest 45 lat "walki o pokój" - prowadzonej przez Moskwę i 75 lat "walki o demokrację" prowadzonej przez USA.
Wypróbowali swoje uzbrojenie na większości kontynentów - za wyjątkiem Ameryku Północnej i Australii.
Zabili tą bronią więcej osób - niż zginęła w czasie II wojny światowej.
Czy do tej walki użyli broni biologicznej?
W obecnych czasach doszliśmy do sytuacji gdy wojny prowadzone są przez korporacje - na podobieństwo polityki kolonialnej Wielkiej Brytanii.
Wystarczyło, że jakaś Kompania handlowa założyła spółkę z Koroną brytyjską i mogła w każdej chwili liczyć na interwencję zbrojną - gdy interesy tej kompanii były zagrożone.
Kilkaset lat takiej barbarzyńskiej polityki doprowadziło do wyniszczenia wielu regionów Świata. Nawet kolebka cywilizacji - wielkie Chiny zostały zostały zdewastowane taką polityką i w XIX wieku uległy w podstępnej agresji Anglików.
Interwencje zbrojne w celu ochrony interesów gospodarczych Anglii - a potem Stanów Zjednoczonych, były praktyką stosowaną aż do czasów obecnych.
Co się w międzyczasie zmieniło?
Prywatna korporacja może dokonać dziś w Kosmosie dużo więcej - niż w przeszłości udało się rządowej NASA.
I prywatne korporacje prowadzą dziś zakamuflowane wojny dla uzyskania celów ekonomicznych.
Preludium tego była agresja na Irak i prywatna wojna amerykańskich korporacji.
Staram się przedstawić istotę problemu - by nie wpaść w pułapkę szczegółów.
Kiedy zrozumiemy czemu służy zjawisko nazywane epidemia covid-19, to lepiej zrozumiemy - jak do niej doszło?
Na końcu tej drogi jest dzisiaj "lek" o nazwie "Remdesivir", który pisowskie Ministerstwo zdrowia chce testować na Polakach!
Do tej pory testowany był tylko na zwierzętach. Pora sprawdzić na ludziach.
W całej tej sprawie co rusz pojawia się Bill Gates, który doskonale wie, że najlepszy biznes zarabia się na masowym produkcie - na który posiada się monopol.
W ten sposób stał się najbogatszym człowiekiem świata - gdy zasypał planetę swoimi "windowsami".
Czy tym razem chce mieć monopol na lek przeciwko śmiertelnej chorobie?
|
|
21 czerwiec 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Jesteśmy niegospodarnym narodem!
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Nie pastwic sie intelektualnie nad goiami
lipiec 1, 2007
czlowiekmyslacy
|
Zionists, Psychopaths and 9/11
kwiecień 10, 2007
przysłał ICP
|
Pakistan niebezpieczny w stanie wojennym
listopad 5, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Apel o wiernosc Polsce
marzec 7, 2008
przesłała Elżbieta Gawlas
|
"Niemiecko-polski spór jest bezprzedmiotowy"
czerwiec 26, 2002
PAP
|
Pominięte oskarżenie w sprawie Saddama Husseina
listopad 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
25 razy o Wałęsie (1)
sierpień 16, 2005
Artur Łoboda
|
Spadek wartości dolara
styczeń 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Droga do Unii
lipiec 31, 2003
Witold Filipowicz
|
Rada Programowa Krakowskiego Biura Festiwalowego
styczeń 18, 2006
|
Wolontariusze
październik 16, 2005
Artur Łoboda
|
Wzrosła liczba Żydów w parlamentach różnych krajów świata
listopad 17, 2006
bibula
|
USA:Kryzys na rynku kredytów mieszkaniowych
styczeń 14, 2008
|
Wałeczki, baloniki, patyczki, kamyki
październik 22, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Tarcza i wyścig zbrojeń
sierpień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wojna, Hilter i Cheney
kwiecień 11, 2003
http://www.larouchepub.com/
|
J.Buzek: Polska wobec USA przez 10 lat na kolanach
marzec 10, 2008
iar
|
Alkoholizm wśród młodzieży
listopad 28, 2006
Marek Komorowski
|
Illuminati
grudzień 3, 2006
Elzbieta
|
|
|