|
Bezbronni z własnej winy.
|
|
Bezbronni z własnej winy.
2011-08-08
Jakże często w różnych forum czytamy że są problemy nie do przebicia.
Swego czasu napisałem artykuł „ Tańcząca Polonia”.
Zarzuciłem części tzw. aktywnym działaczom że idą na spotkanie polonijne pogadają potańczą wracają do wygodnego fotela i twierdzą że obowiązek wobec ojczyzny Polski spełnili.
Ten spychologiczny temat mamy w kraju.
Nie tylko na forum potrafią się wymądrzać, pisać projekty ratowania RP rodem z księżyca.
O zbeszczeszczeniu flagi i godła narodowego dowiedziałem się z dużym opóźnieniem.
Automatycznie w imieniu prowadzonego Stowarzyszenie „ Victoria” napisałem pismo do
Polskiego wymiaru sprawiedliwości łącznie z Prokuraturą Generalną, premierem, ministrem sprawiedliwości.
Cytuję: Dopuszcza do prowokacyjnych działań grupy żydowskiej na placu Piłsudskiego w dniu 6.04.2011 ( mowa o prezydencie Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz
http://forum.e-polityka.pl/topics1/dymisja-hanny-gronkiewicz-waltz-vt4206.htm
Wysłany: 2011-07-28
Komentarz na forum podpisany jakimś tam pseudonimem Aimar
Ty masz chyba problemy emocjonalne... Weź się za panienki, napij wódki albo……………..
Takich zakompleksionych partyzantów ci u nas w Polsce nie brakuje.
Ciekawy jestem co ten poprawny politycznie partyzant zacytuje po przedstawionych pismach.
Niezmiennie będę twierdził że ci co mają najmniej do powiedzenie najwięcej dyskutują, psychiatra jednoznacznie by to zdiagnozował „ kompleks niższości”
Niejednokrotnie pisałem na łamach rożnych stron czy pismach jakże wiele obłudy w artykułach, komentarzach które i tak nie dotrą do przeciętnego Polaka.
Dla sfrustrowanych, zgnębionych niech będzie to przykład że możemy im udowodnić iż opozycja pozaparlamentarna nie zasypia, potrafi bronić godności, tradycji narodowej.
To co piszę nie jest adresowane do konfidentów, płatnych krytyków wszystkiego co zagraża układowi z Magdalenki, czytaj zbrodniarzy żydokomunistycznych z koncesjonowaną tzw. opozycją popularnie TW.
Sądzę że ten temat przejmie opozycja pozaparlamentarna i będzie trzymała rękę na poczynaniach Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście Północ.
Czekam na potwierdzenie podjęcia tematu.
W związku z tym że na forum nie mogą przekazać pism z Prokuratury Generalnej więc zacytuję:
Pismo z Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie datowane 5 sierpnia 2011r Ap III Ko 676/11
Do prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście Północ syg. PG VII Ko 1 212/11 celem dalszego
procesowania.
Poprzedzający list był z Prokuratury Generalnej dat na 1 sierpnia 2011r do prokuratury Apelacyjnej w Warszawie PG VII Ko 1 212/11.
Jak czytamy wyżej będzie dochodzenie cytuję: W załączniku, uprzejmie przedstawiamy pismo Bogusława Maślińskiego z dnia 28.07.2011r kwestionujące zasadność działania Prezydenta m.st.
celem ewentualnego wykorzystania. podpis mgr. Elżbieta Szawurska prokurator.
Głowa do góry.
Jestem realistą i przypuszczam że spłynie to po niektórych jak woda lecz to zależy od tych tam w Warszawie czy dopuścicie że ten temat pójdzie do kosza.
Bogusław Maśliński
Przekazuję tę informacje bez przedstawienia pism ponieważ na forum nie jestem
w stanie ich przedstawić.
|
|
9 sierpień 2011
|
|
Bogusław
|
|
|
|
Lepper ma zapłacić za prawdę
styczeń 7, 2003
IAR
|
Czy Kwaśniewski przeprosi za antysemityzm Unii Europejskiej?
styczeń 7, 2004
PAP
|
Tragedia Narodu Polskiego
marzec 20, 2007
przeslala Elzbieta
|
Dekalog Polaka
maj 5, 2006
kazik
|
"łapaj złodzieja"
grudzień 1, 2003
PAP
|
"¬ródło naszej chwały"
kwiecień 21, 2005
|
Współpraca zagraniczna Krakowa - kurtuazja i konkrety
styczeń 22, 2008
krakow.pl
|
"Wot kultura".
Koniec okresu ochronnego
marzec 17, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
|
Wzrosła liczba Żydów w parlamentach różnych krajów świata
listopad 17, 2006
bibula
|
Prawdziwi władcy naszego Świata
czerwiec 2, 2003
Jan Ogonowski
|
Poucza nas "człowiek złej woli", "manipulator"
kwiecień 30, 2004
PAP
|
"Komisja Europejska" "lepsza" niż RWPG
marzec 11, 2004
PAP
|
Kto tu kłamie?
Kto za Unią, kto przeciw
marzec 25, 2003
zaprasza.net
|
Ukraina: Witrenko wzywa do jedności przeciwników NATO
luty 22, 2008
Szymon Martys
|
Koncepcja "Rządu Światowego"
luty 18, 2006
zygi zza morza
|
Czy 1 000 000 zł to dużo?
kwiecień 30, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Procedura instalacji na Ukrainie "Istoty Najwyższej" Zachodu
czerwiec 19, 2005
Marek Głogoczowski
|
"Nie jesteśmy ani antyarabscy, ani tym bardziej antymuzułmańscy"
grudzień 17, 2002
PAP
|
Kontrakt Społeczny Samobójczego Terrorysty
grudzień 12, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zniszczenie Świata
listopad 12, 2004
|
|
|