|
Kręcenie się wokół własnego ogona
|
|
Gdybym 26 lat temu nie zajął się studiowaniem historii Żydów w Polsce - to nikt by o mnie nie słyszał i z pewnością Polska byłaby nieco inna.
Ale wtedy - pomiędzy linijkami zwykłych informacji - pojawiło się widmo "potwora" zagrażającego przyszłości Ludzkości.
Sam nie chciałem wierzyć we własne wnioski - bo to przecież modelowa "teoria spiskowa" - daleka od przekazywanej Nam wiedzy historycznej.
Jednak z każdym kolejnym rokiem pojawiały się dowody, że przed Nami poważne zagrożenie.
Na podstawie posiadanej wiedzy przewidywałem, że żydowscy bankierzy doprowadzą do takiego zniszczenia ekonomii świata, że wywołają wojnę światową - by ukryć własne oszustwa.
Wiedziałem, że są zdolni do wszystkiego, ale obecna wojna przeciwko Ludzkości i rozpoczęta eksterminacja gatunku ludzkiego była poza zasięgiem mojej wyobraźni.
Ci żydowscy BANDYCI przyjęli medialne oręże "antysemityzmu" - by zagłuszyć i ośmieszyć wszelkie przejawy analizy ich przestępczości.
Sam miałem problem z opisami ich przestępstw - bo nie chciałem obrażać "zwykłych Żydów" - w tym wielu moich znajomych.
Ale dzisiaj nie może być mowy o subtelnościach.
W styczniu 2022 roku trwa wojna przeciwko Ludzkości prowadzona przy użyciu broni psychologicznej!
Jest to więc wojna psychologiczna w której Naszymi przeciwnikami są żydowscy kabaliści i podporządkowani im politycy z całego świata.
Nierzadko ci politycy są z tej samej nacji.
W taki sposób Ludzkość została "rozłożona na łopatki" i przygnieciona politycznym brzemieniem poprawności politycznej - w tym pseudodemokracji.
Większość ludzi przyzwoitych dała się wciągnąć w gierki negowania oficjalnej "narracji".
A to chcą leczyć nieistniejącego wirusa Amantadyną, a to wyciągają nielogiczności w wypowiedziach polityków.
Tymczasem przeciwko Nam prowadzona jest wojna i nie ma żadnego wirusa!
A niepodważalnym dowodem jest fakt, że NIKT NIGDY NIE WYIZOLOWAŁ SARS COV-2 zgodnie z Postulatami Kocha.
I tak samo NIKT nigdy nie wyizolował ŻADNEJ mutacji kowida!
A Minister Zdrowia twierdzi, że nie musi podać dowodu na istnienie tego wirusa.
Robią to przecież za niego media - w posiadaniu wrogów Ludzkości.
Dajemy się wciągać w różne gierki - osłabiające aktywność społeczną.
Taką grą jest również walka z projektem "ustawy o szczególnych rozwiązaniach zapewniających możliwość wykonywania działalności w czasie epidemii COVID-19".
Jest on bezprawny z mocy Prawa. Ale doskonale angażuje ludzi wkurzonych.
Pora organizować Armię, która stanie w obronie Narodu Polskiego.
Mimo pozostawania w ukryciu - Nasi wrogowie zostali rozpoznani.
|
|
12 styczeń 2022
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Odwrócenie pojęć.
Okupant jest w pełni zakonspirowany a dzisiejsze AK, kimkolwiek, czymkolwiek jest, napiera się o pełną jawność w FB czy innych podobnych gazetkach... okupanta właśnie. |
|
2022-01-12
hens
|
 |
|
|
A ja nie mam i nigdy nie miałem żadnego konta w tych ściekach.
Od początku podejrzewałem czemu to będzie służyć.
Pytanie tylko: ilu jest takich - jak ja?
"Okupant" już został rozpoznany. I dlatego dziwi mnie: dlaczego Konfederacja tak bardzo wpycha się do tego burdelu-płacząc, że została z niego usunięta?
Przecież to tylko podwyższa prestiż i znaczenie tych ... |
|
2022-01-12
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Od niejakiego czasu eksponuję ten fakt... taka Konfederacja czy inne 'środowiska' wpychają się parchom na afisz jakby AK za okupacji żądała dostępu do Gestapo Biuletin ze swoimi pomysłami np. na wysadzanie mostów.
Albo ogłaszała tam chęć zakupu szmajzerów. |
|
2022-01-12
hens
|
|
|
|
PiS-owski pakt stabilizacji? - kolejny bajer? Co z tymi wcześniejszymi wyborami? - z cyklu oceniamy sytuację polityczną i rzą
styczeń 27, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Zjazd folks-europejców
luty 16, 2004
|
Referendum 2003 roku - Unia Europejska
czerwiec 1, 2003
" Zawisza Czarny "
|
ZBIR, Silosy i Polska Okupacja Kremla 400 Lat Temu
listopad 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
List od Wałęsy
styczeń 7, 2006
zaprasza.net
|
Mimister ROSTOWSKI bez obywatelstwa polskiego
listopad 19, 2007
boukun
|
Biskupia zdrada
kwiecień 13, 2004
PAP
|
Internetowa makabra
listopad 8, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Demokracja jest wtedy, gdy wznosisz okrzyki pro-rządowe
listopad 2, 2004
PAP
|
W czyim interesie?
styczeń 7, 2006
mgr inż. Józef Bizoń
|
Znowu wstyd dla Polski! Zreformować system karny!
wrzesień 7, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Szczyt G20: Jest porozumienie ws. kryzysu"
listopad 17, 2008
Tomasz Zalewski
|
jedzie do Moskwy na obchody 60
maj 7, 2005
|
POLSKA - UNIA 6
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Ghandi i Churchill
maj 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
O. Rydzyk: Smutna rzecz się stała
kwiecień 14, 2007
|
Zbrodnicza kpina
wrzesień 26, 2004
|
Polityczna schizofrenia
wrzesień 22, 2003
Nasz Dziennik
|
Polaków będzie mniej
lipiec 19, 2002
PAP
|
Życie jest Lepperem ("Życie")
marzec 18, 2004
|
|
|