|
Greta Thunberg
|
|
Kilka dni temu przypomniałem, że "Człowiekiem roku" tygodnika Time był między innymi Hitler.
Podchwycili top dziennikarze TVP i w informacji telewizyjnej dodali największego światowego zbrodniarza, a więc Stalina - który dwukrotnie był "Człowiekiem roku".
Co to oznacza?
że tytuł ten nie gwarantuje ani dobrych intencji mianowanego, ani jakichkolwiek zasad moralnych lecz wpływ na otaczający świat.
Z listy mianowanych tego pisma można wybrać całą masę kanalii - jak choćby Pierre Lavala - który jako jedyny francuski premier - został rozstrzelany po procesie.
Lewactwo od zawsze burzyło się na prawdę. I dlatego zaatakowano TVP za przypomnienie, że prócz wspomnianych bandytów "Człowiekiem roku" tygodnika Time została młodociana polityczka Greta Thunberg.
Tylko osoba skrajnie naiwna może wierzyć, że ona tak - sama od siebie "walczy o klimat".
Jest tylko wybitnie zdemoralizowaną smarkulą w rękach wielkich graczy finansowych którzy chcą obciążyć Ludzkość potężną daniną finansową. A jak wiemy - raz wprowadzone podatki nigdy się nie odwołuje.
Najlepszym przykładem jest polityka Balcerowicza i jego następców. Podatek drogowy przenieśli w cenę paliwa i nałożyli blisko 70. procentową akcyzę.
Po latach zaczęli żądać nowego podatku drogowego, bo akcyza stała się zapomnianym przez obywateli złodziejstwem, do którego Polacy się przyzwyczaili.
Niedługo również wprowadzą Nam podatek od powietrza, od Słońca, od wody i wszystkiego - co jeszcze wymyślą. Ale do tego potrzebni są tacy awanturnicy - jak Greta Thunberg - wspierana przez pisowskiego "Ministra klimatu" (!)
|
|
13 grudzień 2019
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Pełna zgoda.
Poczytałem o powiązaniach tego dziecięcia z zespołem Aspergera. Ona pochodzi z bardzo wpływowej , arystokratycznej szwedzkiej rodziny i co według mnie najistotniejsze jest kuzynką niejakiego Svante Arheniusa, który m.in. wsławił się tym, że przypisuje mu się teorię tzw. 'panspermii kierowanej", czyli innymi słowy tego, że życie na Ziemię zostało zawleczone przez kosmitów.
On to opisał na początku XX wieku, a więc linia propagandowa tego "gremium rodzinnego", jest ukształtowana już od długiego czasu. |
|
2019-12-13
Magellan
|
 |
|
|
| Chciałem tylko postawić kropkę nad "i", by lewacy nie czuli się bezkarni. |
|
2019-12-13
Artur Łoboda
|
 |
|
|
ps
pisałem o Kornelu, że nie jest to "jednoznacznie wartościowa" postać.
Spotkałem się tu z prawie banem.
I teraz, jego syn legitymizuje ministerstwo klimatu.
Czy trzeba dalszych dociekań?
Ministerstwo klimatu to forpoczta,,,,, ministerstwa prawdy. |
|
2019-12-14
Magellan
|
 |
|
|
Greta Thunberg, uzywana przez jej mamusie (Malena Erman - oczywiscie syjonistka z Khazarskiego plemienia ashkeNAZI)- czlonkinie przemysl holohoaxu - to dojenia pieniedzy z goi.
Klip ze srodowiskowego szczytu w Madrycie gdzie reporter sfilmowal wnetrze Tesli (samochodu Grety), w srodku ktorego pelno zuzytych plastikowych butelek, sztuccy i innych "morderczych" przedmiotow. Do tych wszystkich zabojcow przyrody, srodowiskowy Mesjasz Greta krzyknelaby "Jak smiesz" (how dare you!).
https://www.youtube.com/watch?v=r8SyoRwV_To
Zgodnie z opowiadan Grety matki, ona widzi CO2 na wlasne oczy. Oczywiscie my wszyscy zaplacimy za ten jej dar przez podwyzszone podatki ktore, tak jak pieniadze z lichwy, beda wypadaly z wypchanych kieszeni plemiennych osadnikow przy wzgorzach Golan. |
|
2019-12-15
TellTheTruth
|
 |
|
|
Kropka nad "i"...
Mamusia Grety to kolezanka Barbary Lerner Spectre, slynnej syjonistki ktora przeprowadzila sie do Szwecji i w 2000 roku przepowiedziala Multikulti i Muzulmanska inwazje…a w miedzyczasie przekonywala Szwedzkich politykow ze to wspanialy pomysl.
https://www.youtube.com/watch?v=YKs3bbY7uZk
|
|
2019-12-16
TellTheTruth
|
|
|
|
Manekinka
listopad 22, 2003
Andrzej Kumor
|
Krajobraz przed bitwą na tle DEBATY - Kwaśniewski - Kaczyński w dniu 1 pa?dziernika 2007 r
październik 2, 2007
HUSARZ
|
Platforma anty-winietuje
wrzesień 3, 2002
Art
|
Wielkanocny "odkupicielski" Balet Zdrajców oraz Nierządnic "Pana"
kwiecień 17, 2006
Marek Głogoczowski
|
Iluministyczna propaganda zwyrodnień
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
|
Sędziów na mydło
lipiec 31, 2008
Izrael Szamir
|
Kim są iraccy powstańcy?
lipiec 17, 2006
Matthieu Guidere i Peter Harling
|
Pogarda - tryumf Jacka Kurskiego
wrzesień 30, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Samoobrona może poprzeć Kołodkę
lipiec 5, 2002
PAP
|
Perpetuum mobile
listopad 25, 2003
http://kumor.net
|
Gross
sierpień 26, 2006
Bogusław
|
Nie rozcięty węzeł według Kołodki
lipiec 5, 2002
PAP
|
Tu i ówdzie i gdzie indziej też
maj 16, 2006
Marek Olżyński
|
Rewanż Chin?
wrzesień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
*Teleekspres* nie *Teleexpress*
listopad 17, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Niezbyt dziewiczy Paul Potts
lipiec 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Nieznana w Polsce Białoruś
marzec 1, 2008
tłumacz
|
Kanibale
wrzesień 16, 2003
|
Kosze dla Krakowa po 2500 złotych za sztukę
lipiec 30, 2004
www.krakow.pl
|
Nowy dowod osobisty to niewolnictwo w Polsce
grudzień 28, 2007
2,5 mil emigrantow
|
|
|