|
W dobie globalnego internetu cenzura niemiecka działa w polskojęzycznych portalach!
|
|
Komentarz tej treści chciałam umieścić na Interii pod artykułem http://fakty.interia.pl/polska/news-sz-niemcy-musza-bronic-polakow-takze-przed-ich-wlasnym-rzade,nId,2440703 :
Do bilansu strat spowodowanych agresją Niemiec na Polskę w 1939 roku trzeba dodać straty jakie powstały także po wojnie, kiedy Polacy nie mieli nic do powiedzenia w sprawie własnego państwa. Do tego trzeba dodać późniejszy drenaż finansów państwa w związku z aneksją do UE. Tekst prof. Włodzimierza Bojarskiego podaje wiele konkretów aż do 2006 roku "Prof. Włodzimierz Bojarski Koszty aneksji do UE " trzeba sobie wygooglać, bo link jest zabroniony przez administrację tego portalu! OGÓŁEM KOSZTY I STRATY NETTO: ogółem w okresie 1991-2001: 595,0 mld USD; średnio rocznie w okresie 2002-2006: 81,0 mld USD
http://ojczyzna.pl/Arch-Teksty/BOJARSKI-W__Koszty-aneksji-do-UE.htm
Niestety link zniknął a na czerwonym polu pojawił się komunikat:
Link http://ojczyzna.pl/Arch-Teksty/BOJARSKI-W__Koszty-aneksji-do-UE.htm" jest niedozwolony, więc został usunięty z treści Twojego komentarza! Sprawdź, które linki możesz dodać w komentarzu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt przez formularz.
Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-sz-niemcy-musza-bronic-polakow-takze-przed-ich-wlasnym-rzade,nId,2440703#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other
Profesor podaje też tabelę kosztów i strat:
http://ojczyzna.pl/Arch-Teksty/UE__Szacunek_strat_i_zyskow.htm
Okazuje się, że w dobie globalnego internetu cenzura niemiecka obejmuje niewygodne dla niej polskie patriotyczne strony, teksty z konkretami, profesorów o wyjątkowej wiedzy i poglądach niepodległościowych. Dawna "Mysia" to mały pikuś przy współczesnych praktykach naszych wrogów.
|
|
15 wrzesień 2017
|
|
Akna
|
|
|
|
Opinia Biskupów USA o Sytuacji w Iraku
listopad 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wiceprezydent USA oszustem
lipiec 15, 2002
PAP
|
Czarne i białe
wrzesień 16, 2006
Marek Olżyński
|
Czy to nie prorokacja?
listopad 29, 2006
Jan
|
USA chcą, by Polska pokryła część kosztów budowy tarczy
czerwiec 6, 2007
nadesłała Dorota
|
Historia-współczesność-współczesność-historia
grudzień 18, 2002
Artur Łoboda
|
ZBIR, Silosy i Polska Okupacja Kremla 400 Lat Temu
listopad 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Szowiniści globalni
listopad 23, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
|
Amnezja
sierpień 7, 2008
Marek Jastrząb
|
Mój wróg – moje państwo
marzec 24, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Polscy patrioci a polakożerca
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
|
11 września
wrzesień 11, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dominacja na rynku "twardych" narkotykow.
sierpień 22, 2005
Goska
|
Pożegnanie z suwerennością
kwiecień 23, 2003
przesłała Elżbieta
|
Co się Kołodce marzy w roku bieżącym
styczeń 4, 2003
Artur Łoboda / IAR
|
Zrezygnujcie z życia. To będzie kompromis.
wrzesień 26, 2003
|
Odbiera Polsce Wolność
marzec 18, 2005
Ks. prof. Czesław S. Bartnik
|
Debata przed referendum
maj 22, 2003
dr inż. Antoni Zięba
|
I jest cacy
lipiec 4, 2003
Alina
|
Zamach pełznie coraz wyżej
lipiec 12, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
|
|