|
Nie lekceważcie Szatana
|
|
Postać Szatana stworzona została na potrzebę wytłumaczenia ludziom prostym zjawisk z otaczającego świata.
Poprzez personifikację "zła" - prowadzona jest edukacja na najniższym poziomie.
Ale są również tacy PSYCHOPACI, którzy postaci Szatana nadali własności nadprzyrodzone i stworzyli kult zła.
Nazywa się ich mianem "satanistów".
Przerażające jest, że tacy PSYCHOPACI mają dostęp do najnowocześniejszej technologii.
Istnieje wiele świadectw, że ludzie zgrupowani w NWO (bądź inaczej nazywani "Głębokim Państwem"), są wyznawcami kultu Szatana.
Nie ze wszystkim dzielę się na tym forum swoją wiedzą.
Wiele lat temu poszerzyłem, teorie naukowe omawiające cud życia.
Nie da się ich jednak wyjaśnić ludziom, którzy wierzą w żydowskie legendy i mity.
Dlatego milczę w tym temacie.
Kilkakrotnie jednak docierały do mnie informacje, że wyznawcy kultu zła zdobyli bardzo zaawansowaną wiedzę biologiczną.
To budzi mój wielki niepokój.
W przeciwieństwie do otaczających Nas pseudonaukowców, ONI przemyśleli teorie "polimorfizmu" Antoine Bechamp'a.
I dlatego uważam, że różnymi "szczepionkami" chcą zainicjować proces rozpadu organizmu.
Natomiast informacje o grafenie zawartym w szczepionkach - służą odwróceniu uwagi od sedna sprawy, bo to sprawa drugorzędna.
Sataniści zapowiedzieli, że planują eksterminować 7 miliardów ludzi.
Ten pozostały milion zapewne zostanie zamieniony w niewolników "rasy Panów".
I być może planują jakieś sterowanie zewnętrzne Ludźmi. Antena ferromagnetyczna w organizmie jest do tego niezbędna.
Najpierw jednak chcą "wyeliminować" 7 miliardów Ludzi.
|
|
7 wrzesień 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Irena Sendlerowa nie żyje
maj 12, 2008
PAP
|
Budzenie ze snu o potędze
marzec 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Strategia Benedykta XVI wobec Islamu
kwiecień 29, 2006
|
Trzy lata pó?niej
wrzesień 11, 2004
|
Odezwa do ludojadów
maj 18, 2008
Wiesław Sokołowski
|
„Cud nad Wisłą” trzeba powtórzyć
sierpień 15, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
"Cywilizowana" Unia której pragniemy
kwiecień 28, 2003
IAR
|
Re: “Świadectwo Polakòw Anno Domini 2005 dla potomnych”.
sierpień 29, 2005
Aleksander Jantar
|
Lepper: żądamy zmian systemowych w Polsce
czerwiec 26, 2002
PAP
|
"Halloween" - już nie tylko amerykański idiotyzm...
październik 31, 2005
Zdzisław Raczkowski
|
Swiadectwo Glorii Polo
luty 27, 2008
...
|
Włosi częściej czeszą swoje włochy
lipiec 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czy wznowić protesty jeszcze w czasie kampanii wyborczej? - pytanie Primum Non Nocere
sierpień 8, 2005
Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
|
Akcyzowa kompromitacja władzy
maj 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czyżby szykowali nam nowe powstanie?
sierpień 8, 2004
idzik
|
Obca dominacja za pomocą rozniecania wojen domowych?
styczeń 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Globalne Inwestycje i Cele Chin
lipiec 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Dwuznaczne Umowy" o Eksploatacji Paliwa w Iraku
marzec 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Mały wielki człowiek
luty 16, 2003
Artur Łoboda
|
Bezrobocie
styczeń 2, 2009
Dariusz Kosiur
|
|
|