ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Jak Rząd Tuska mógłby zmiażdżyć PiS? 
3 styczeń 2024     
Odrzucono rezolucję, aby izraelskie obiekty jądrowe zostały skontrolowane 
26 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Problem ras i cech genetycznych a ideologia hitlerowska 
13 październik 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Szumowski pod respirator!!!!!!! 
28 wrzesień 2020      Artur Łoboda
Sprzedawanie marzeń 
25 listopad 2012      Artur Łoboda
Stop wyrokom politycznym! 
5 kwiecień 2016      Marcin Dybowski
2 listopada 2016 - Dzień Zaduszny 
1 listopad 2016     
Żydzi przeciw ludobójstwu Izraela 
20 październik 2023     
Nie trzeba odkrywać Ameryki 
20 styczeń 2017     
Jak psychopaci przejęli władzę 
6 styczeń 2022      Aster
Jak narodził się monodram "Moje wyczwórne życie - z pamiętnika Jana Skurczywronka..." /wspomina Ewa Englert-Sanakiewicz/ 
31 styczeń 2014      Ewa Englert-Sanakiewicz
Interpelacje posła Majki +/- = ZERO, wyzerowane przez Dobrą Zmianę 
25 styczeń 2019      Alina
PiS idzie śladami Balcerowicza 
20 styczeń 2022     
Zygmunt Jan Prusiński Erotyk ciemny 
15 listopad 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Tajniki spalania wody w kotłach grzewczych i silnikach spalinowych - Jerzy Orzeł 
3 grudzień 2018      Alina
Iran a Globalizacja Wojny  
27 styczeń 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Czego PiS się boi? 
24 marzec 2020      Artur Łoboda
Dr Reiner Fuellmich: Prześladowany bohater ruchu oporu 
29 sierpień 2025      Bert Olivier
Ryszard Makowski blog "Omnibus prowizoryczny" 
26 styczeń 2016      Ryszard Makowski
Ameryka wprawia się w zakłopotanie, zabraniając nieszczepionemu Novakowi Djokovicowi udziału w US Open 
26 lipiec 2022      Ashley Sadler

 
 

Nie lekceważcie tej epidemii


W sieci pojawiają się porównania ilości zmarłych do tej pory - do statystycznej umieralności - każdego roku - po przejściu grypy.
Ma to na celu udowodnienie, że nic szczególnego się nie dzieje.
Są to porównania błędne i mam na to prosty argument.
Proszę porównać umieralność lekarzy zarażonych przez pacjentów w ubiegłych latach - do obecnej liczby zmarłych lekarzy.
I wtedy będziemy mieli obraz prawdziwej skali epidemii.
Natomiast strach wywołany przez medialną nagonkę spowodował, że wielu ludzi zaczęło szanować swoje zdrowie i może się tak zdarzyć, że statystyka umieralności po zakażeniu dróg oddechowych może być w tym roku niższa - niż w latach ubiegłych.

Proszę jednak pamiętać, że umieralność lekarzy jest ostrzeżeniem przed tym: co się może zdarzyć, jeżeli zlekceważymy epidemię.

Powyższe ostrzeżenie nie zmienia mojego zdania o skandalicznych i całkowicie bezprawnych zasadach izolacji wprowadzonych przez pisowskiego Ministra zdrowia.
30 marzec 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

O chińskich standardach sanitarnych:

"Czemu Chińczycy są czasem fuj"
https://www.youtube.com/watch?v=38Q2KDLL0ss

2020-03-30
Alina

 

Podtrzymuję swoje dotychczasowe stanowisko.
Skąd pochodzą dane o liczbie zmarłych lekarzy?
Źródło. Dalej, na co ci lekarze zmarli?
Choroby współistniejące, szczepienia uprzednie, placówki, w których pracowali, z kim się stykali. Kogo leczyli?
To elementarz pytań.

Mam kontakt ze środowiskiem medycznym, w tym z lekarzami i ci z którymi rozmawiam, nie panikują, ani nie okazują szczególnego zaniepokojenia.

Ale ostrzegają, że najgorsze zdarzenia i obostrzenia przed nami.

Nie choroba, a zdarzenia i obostrzenia. Ten aspekt semantyczny, jest według mnie istotny.

Nie twierdzę, że wirusa nie ma, ale wciąż uważam, że albo jest nie bardziej groźny niż zwykłej grypy, albo jest to rzeczywista broń biologiczna i wtedy wszystkie te środki zapobiegawcze, są psu na budę.
Zabezpieczenie dotrze tylko i wyłącznie do wybranych, a my, a już na pewno ja, do nich nie należę.

Jednak w 100, a nawet w 1000% jestem pewien, że było to zaplanowane i zostało z zimną krwią wdrożone do realizacji, a cała spirala paniki i siania zalęknienia, to operacja psy-op.

Celem jest całkowite zastraszenie i sparaliżowanie społeczeństw. Pytanie, co nastąpi potem???

2020-03-30
Magellan

 

I jeszcze ciekawostka. Białoruś.
Tam pandemii nie ma.
Jest kara śmierci, wykonywana.
Ten kraj, w tej formule, niebawem się skończy, ale teraźniejszość przedstawiana jest w ten sposób, że jest to skansen na miarę XIX wieku.
I wszyscy dobrze przy tym się bawią, a co sprytniejsi i bezwzględniejsi szydzą, rechocząc zajadle.
Patrzmy na barometry.
Nie mogę zrozumieć Gospodarza, który mnoży wpisy, coraz bardziej paniczne.
Jeśli jest tak źle, jak wynika z tych, niemal histerycznych wpisów, to proszę o podanie źródeł i danych z nich płynących, podanych rzeczowej, a nie emocjonalnej analizie, w odniesieniu do np. danych z okresu analogicznego roku ubiegłego.
Bo odnoszę wrażenie, że głowy się tu pogotowały.
Chyba, że Gospodarz coś wie, czego my nie wiemy?
Smoleńsk, w ostatecznym rozrachunku, nauczył mnie skrajnej nieufności do WSZYSTKICH mediów.
I mam na to dowody.
Podaję sekwencję zdarzeń, sygnalizuję synergię, ale nikt nie podejmuje polemiki.
Nawet nie rzeczowej.
A zatem w czym rzecz?
A w zamian, opis zwijania ryneczków, linki z mediów itp.
Wszystko obocznie.

2020-03-30
Magellan

 

Magellanie!
Jestem pewna, że nigdy nie byłeś na Białorusi. Ci którzy byli, albo ludzie stamtąd, składają zupełnie inne zeznania, diametralnie inne. Co do Łukaszenki, to sami go sobie dobrowolnie wybrali, może nawet bardziej dobrowolnie niż my Dudę.

2020-03-30
Alina

 

Jesteś w końcu Magellanie "za", czy "przeciw"
Skąd Ty możesz wiedzieć: czy gdyby to była broń biologiczna to jesteśmy wobec niej bezradni?
Czy przetestowano ją już gdzieś na szerszą skalę?
Ilu ludzi musieliby zabić w tajnych laboratoriach - by potwierdzić stuprocentową skuteczność takiej broni?

Gdybym wpadał w panikę - jak usiłujesz wciskać - to powtarzałbym brednie rządowe. A ja głoszę, by nie słuchać tak zwanych "ekspertów" i robić dokładnie na odwrót.
To ja - jako pierwszy zapowiedziałem epidemię w Polsce i zgony w jej wyniku.
Nieufność wobec otoczenia ma swoje granice. Poza nimi nieufność staje się fobią.

2020-03-30
Artur Łoboda

 

Alino na Białorusi byłem w 2003r. a więc mam dane niemiarodajne na dziś, ale warto poczytać co o Białorusi pisze Brodacka. Ona jest dla mnie akurat wiarygodna, za całokształt.
A co do Gospodarza.
Niczego nie wciskam, tylko pewne rzeczy sygnalizuję i sygnalizuję, zbieżności w pozornie ze sobą nie związanych zdarzeniach i wątkach. Czy jestem jak Wałęsa? Nie wiem, która z opcji, które sygnalizuję, jest prawdziwa? Tylko i aż tyle, ale wiem, że rzeczywisty cel tego, to nie żadna walka z wirusem. Wrogami jesteśmy my.
Ciekawe ile Kubelwaiserów ogłoszą dziś? (Seksmisja).
Celem moich wpisów nie jest, aby kogoś urazić, tylko skłonić do refleksji głębszej niż infantylny i godzący w godność człowieka, przekaz medialny.
Wczoraj, jadąc autem słuchałem na jedynce wywiadu z generałem, niejakim Kukułą. I on w obecnej dobie pandemii jako istotne, powtarzam istotne zagrożenie widzie internetowych, wrogich Polsce agentów wpływu. I że słuchać należy tylko oficjalnych, służbowych ośrodków przekazu. Słowa rodem z lat pięćdziesiątych. Co to oznacza, że szykuje się drastyczna cenzura internetu.

2020-03-31
Magellan

 

Widzę Magellanie, że mamy identyczne skojarzenia obecnej sytuacji z "Seksmisją". Mnie to trochę przeraża, że nie mam dnia bez takiego skojarzenia.

Ciekawe kim są ci "na powierzchni skażonej", co do wydają rozkazy dnia: a to zgromadzenia max. 50 osób, a to 2, a to zamykamy szkoły, a to wychodzić nie wolno, ani latać, a niedługo pewnie i oddychać?

W TVP pojawiły się szkolne lekcje. Można sarkastycznie stwierdzić, że wreszcie jest jakiś pożytek z TVP, i wreszcie TVP mówi prawdę, bez propagandy.

2020-03-31
Alina

 

W sumie Seksmisja jest ściągnięta z filmu THX, ale jest sporo zmian "uaktualniających".
Ten podział na archeo i genetix (dwie partie), lokacja rzeczywistego ośrodka władzy poza oficjalnymi strukturami zarządczymi, ta kultura podziemia, 'weź pigułkę", trzymanie starszych w izolatkach i wiele, wiele innych.
Skojarzeń, aż nadto.

2020-03-31
Magellan

 

Lekarze nie nosili maseczek bo ich rząd i prof Gut nauczyli, że nie trzeba:

https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-koronawirus-w-polsce-onet-w-szpitalu-brodnowskim-juz-79-zaka,nId,4413850#iwa_source=special

2020-04-01
Alina

  

Archiwum

Śmierdziel
listopad 13, 2004
To już historia 1
"że i przed szkodą
i po szkodzie....głupi"

grudzień 5, 2002
leon - 19 wrzesień 2001
Polska potępiona
maj 26, 2004
PAP
Brytyjskie kuracje
marzec 16, 2004
Adrian Dudkiewicz
Przedświąteczne Pranie Mózgów w USA
grudzień 6, 2004
NATO gani Bułgarię
październik 4, 2003
64 rocznica Powstania Warszawskiego
sierpień 1, 2008
PAP
W obronie ks. Tadeusza Zalewskiego Obrona ks. Tadeusza
grudzień 12, 2006
Agata
(...)
lipiec 4, 2006
Mózgowcy z Samoobrony
czerwiec 8, 2004
Paranoja Izraela, Gruzja i atak na Iran?
wrzesień 7, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy Irakijczycy zjednoczą się przeciwko USA?
styczeń 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
2008.06.28. godzina 2000 Serwis wiadomości
czerwiec 28, 2008
tłumacz
Sprzeciw wobec roszczen niemieckich
lipiec 4, 2006
przesłała Elzbieta
USA już nie walczy żeby wygrac w Iraku
luty 22, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Początek Nowego Księstwa Warszawskiego
sierpień 17, 2004
Politycznie, trupi zaduch
grudzień 12, 2005
Marek Olżyński
MÓWIMY O MĘŻCZYZNACH...
sierpień 9, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Dozywotnia niewola w Unii
kwiecień 21, 2003
przesłała Elżbieta
Nowy kierunek strategiczny?
sierpień 26, 2008
Ignacy Nowopolski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media