ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Frankowicze a Majchrowski 
15 czerwiec 2023      Artur Łoboda
Do prezesa sądu okręgowego w Warszawie 
4 październik 2010      Bogusław
Paliwo E10 
27 grudzień 2023      Artur Łoboda
Szał imperatora: Niech chaos ogarnie świat! 
4 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
Bill Gates finansuje program wycięcia 70 milionów akrów lasów w Ameryce Północnej 
11 wrzesień 2023     
„Dobra zmiana” do poprawki 
1 maj 2016      Gadający Grzyb
List do pana Kwiatkowskiego i Tuska 
1 wrzesień 2011      Bogusław
Raport ze znikającego państwa 
15 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Kto rządzi w najpotężniejszym państwem na świecie? 
5 maj 2025      www.kla.tv
Dlaczego trzeba zmienić Konstytucję? (2) 
12 maj 2026     
Wybory 
4 maj 2010      Goska
Co to jest dialog? 
6 kwiecień 2011      Artur Łoboda
Zbrodnie przeciwko Ludzkości nie ulegają przedawnieniu 
11 marzec 2024     
Depopulacja nabrała rozmachu 
10 styczeń 2022      T
Stypendia ministra Glińskiego, zobacz. 
1 styczeń 2017      gość
Adam Słomka w więzieniu za niezapięcie pasów bezpieczeństwa! 
14 kwiecień 2017      niezalezna.pl
Pytania i odpowiedzi związane z katastrofą w Smoleńsku 
      tłumacz
Zażydzona polska kultura 
18 listopad 2013      Artur Łoboda
Instytut Józefa Piłsudskiego w Ameryce zaprasza w dniu 6 maja (piątek) o godz. 19-tej 
28 kwiecień 2011      przysłał ICP
Krzyż jako symbol śmierci komunizmu 
2 kwiecień 2010      Marek Głogoczowski

 
 

Nie lekceważcie tej epidemii


W sieci pojawiają się porównania ilości zmarłych do tej pory - do statystycznej umieralności - każdego roku - po przejściu grypy.
Ma to na celu udowodnienie, że nic szczególnego się nie dzieje.
Są to porównania błędne i mam na to prosty argument.
Proszę porównać umieralność lekarzy zarażonych przez pacjentów w ubiegłych latach - do obecnej liczby zmarłych lekarzy.
I wtedy będziemy mieli obraz prawdziwej skali epidemii.
Natomiast strach wywołany przez medialną nagonkę spowodował, że wielu ludzi zaczęło szanować swoje zdrowie i może się tak zdarzyć, że statystyka umieralności po zakażeniu dróg oddechowych może być w tym roku niższa - niż w latach ubiegłych.

Proszę jednak pamiętać, że umieralność lekarzy jest ostrzeżeniem przed tym: co się może zdarzyć, jeżeli zlekceważymy epidemię.

Powyższe ostrzeżenie nie zmienia mojego zdania o skandalicznych i całkowicie bezprawnych zasadach izolacji wprowadzonych przez pisowskiego Ministra zdrowia.
30 marzec 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

O chińskich standardach sanitarnych:

"Czemu Chińczycy są czasem fuj"
https://www.youtube.com/watch?v=38Q2KDLL0ss

2020-03-30
Alina

 

Podtrzymuję swoje dotychczasowe stanowisko.
Skąd pochodzą dane o liczbie zmarłych lekarzy?
Źródło. Dalej, na co ci lekarze zmarli?
Choroby współistniejące, szczepienia uprzednie, placówki, w których pracowali, z kim się stykali. Kogo leczyli?
To elementarz pytań.

Mam kontakt ze środowiskiem medycznym, w tym z lekarzami i ci z którymi rozmawiam, nie panikują, ani nie okazują szczególnego zaniepokojenia.

Ale ostrzegają, że najgorsze zdarzenia i obostrzenia przed nami.

Nie choroba, a zdarzenia i obostrzenia. Ten aspekt semantyczny, jest według mnie istotny.

Nie twierdzę, że wirusa nie ma, ale wciąż uważam, że albo jest nie bardziej groźny niż zwykłej grypy, albo jest to rzeczywista broń biologiczna i wtedy wszystkie te środki zapobiegawcze, są psu na budę.
Zabezpieczenie dotrze tylko i wyłącznie do wybranych, a my, a już na pewno ja, do nich nie należę.

Jednak w 100, a nawet w 1000% jestem pewien, że było to zaplanowane i zostało z zimną krwią wdrożone do realizacji, a cała spirala paniki i siania zalęknienia, to operacja psy-op.

Celem jest całkowite zastraszenie i sparaliżowanie społeczeństw. Pytanie, co nastąpi potem???

2020-03-30
Magellan

 

I jeszcze ciekawostka. Białoruś.
Tam pandemii nie ma.
Jest kara śmierci, wykonywana.
Ten kraj, w tej formule, niebawem się skończy, ale teraźniejszość przedstawiana jest w ten sposób, że jest to skansen na miarę XIX wieku.
I wszyscy dobrze przy tym się bawią, a co sprytniejsi i bezwzględniejsi szydzą, rechocząc zajadle.
Patrzmy na barometry.
Nie mogę zrozumieć Gospodarza, który mnoży wpisy, coraz bardziej paniczne.
Jeśli jest tak źle, jak wynika z tych, niemal histerycznych wpisów, to proszę o podanie źródeł i danych z nich płynących, podanych rzeczowej, a nie emocjonalnej analizie, w odniesieniu do np. danych z okresu analogicznego roku ubiegłego.
Bo odnoszę wrażenie, że głowy się tu pogotowały.
Chyba, że Gospodarz coś wie, czego my nie wiemy?
Smoleńsk, w ostatecznym rozrachunku, nauczył mnie skrajnej nieufności do WSZYSTKICH mediów.
I mam na to dowody.
Podaję sekwencję zdarzeń, sygnalizuję synergię, ale nikt nie podejmuje polemiki.
Nawet nie rzeczowej.
A zatem w czym rzecz?
A w zamian, opis zwijania ryneczków, linki z mediów itp.
Wszystko obocznie.

2020-03-30
Magellan

 

Magellanie!
Jestem pewna, że nigdy nie byłeś na Białorusi. Ci którzy byli, albo ludzie stamtąd, składają zupełnie inne zeznania, diametralnie inne. Co do Łukaszenki, to sami go sobie dobrowolnie wybrali, może nawet bardziej dobrowolnie niż my Dudę.

2020-03-30
Alina

 

Jesteś w końcu Magellanie "za", czy "przeciw"
Skąd Ty możesz wiedzieć: czy gdyby to była broń biologiczna to jesteśmy wobec niej bezradni?
Czy przetestowano ją już gdzieś na szerszą skalę?
Ilu ludzi musieliby zabić w tajnych laboratoriach - by potwierdzić stuprocentową skuteczność takiej broni?

Gdybym wpadał w panikę - jak usiłujesz wciskać - to powtarzałbym brednie rządowe. A ja głoszę, by nie słuchać tak zwanych "ekspertów" i robić dokładnie na odwrót.
To ja - jako pierwszy zapowiedziałem epidemię w Polsce i zgony w jej wyniku.
Nieufność wobec otoczenia ma swoje granice. Poza nimi nieufność staje się fobią.

2020-03-30
Artur Łoboda

 

Alino na Białorusi byłem w 2003r. a więc mam dane niemiarodajne na dziś, ale warto poczytać co o Białorusi pisze Brodacka. Ona jest dla mnie akurat wiarygodna, za całokształt.
A co do Gospodarza.
Niczego nie wciskam, tylko pewne rzeczy sygnalizuję i sygnalizuję, zbieżności w pozornie ze sobą nie związanych zdarzeniach i wątkach. Czy jestem jak Wałęsa? Nie wiem, która z opcji, które sygnalizuję, jest prawdziwa? Tylko i aż tyle, ale wiem, że rzeczywisty cel tego, to nie żadna walka z wirusem. Wrogami jesteśmy my.
Ciekawe ile Kubelwaiserów ogłoszą dziś? (Seksmisja).
Celem moich wpisów nie jest, aby kogoś urazić, tylko skłonić do refleksji głębszej niż infantylny i godzący w godność człowieka, przekaz medialny.
Wczoraj, jadąc autem słuchałem na jedynce wywiadu z generałem, niejakim Kukułą. I on w obecnej dobie pandemii jako istotne, powtarzam istotne zagrożenie widzie internetowych, wrogich Polsce agentów wpływu. I że słuchać należy tylko oficjalnych, służbowych ośrodków przekazu. Słowa rodem z lat pięćdziesiątych. Co to oznacza, że szykuje się drastyczna cenzura internetu.

2020-03-31
Magellan

 

Widzę Magellanie, że mamy identyczne skojarzenia obecnej sytuacji z "Seksmisją". Mnie to trochę przeraża, że nie mam dnia bez takiego skojarzenia.

Ciekawe kim są ci "na powierzchni skażonej", co do wydają rozkazy dnia: a to zgromadzenia max. 50 osób, a to 2, a to zamykamy szkoły, a to wychodzić nie wolno, ani latać, a niedługo pewnie i oddychać?

W TVP pojawiły się szkolne lekcje. Można sarkastycznie stwierdzić, że wreszcie jest jakiś pożytek z TVP, i wreszcie TVP mówi prawdę, bez propagandy.

2020-03-31
Alina

 

W sumie Seksmisja jest ściągnięta z filmu THX, ale jest sporo zmian "uaktualniających".
Ten podział na archeo i genetix (dwie partie), lokacja rzeczywistego ośrodka władzy poza oficjalnymi strukturami zarządczymi, ta kultura podziemia, 'weź pigułkę", trzymanie starszych w izolatkach i wiele, wiele innych.
Skojarzeń, aż nadto.

2020-03-31
Magellan

 

Lekarze nie nosili maseczek bo ich rząd i prof Gut nauczyli, że nie trzeba:

https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-koronawirus-w-polsce-onet-w-szpitalu-brodnowskim-juz-79-zaka,nId,4413850#iwa_source=special

2020-04-01
Alina

  

Archiwum

Kurdupel zholiutu CHLUBA UJOTU???
czerwiec 10, 2008
Trzaskalski Loco z Pernambuco
Jaką możecie dać mi gwarancję...
listopad 23, 2004
opolskoma
EBOR gotów wziąć udział w prywatyzacji G-8
wrzesień 17, 2002
PAP
Pazerny fiskus i "..." komentatorzy
czerwiec 27, 2004
Promowanie półgłówków czyli...
styczeń 11, 2008
Co kryje się za "polityką ochrony zdrowia"?
lipiec 8, 2004
Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
Post modernizm? – Aleksander Dugin
marzec 15, 2007
marduk
Pamiętniki sprzymierzeńcami policji
lipiec 24, 2005
Mirnal
Konstytucja
wrzesień 20, 2002
Czterdzieści i cztery
styczeń 11, 2007
Jarosław Tomasiewicz
PiS-owski pakt stabilizacji? - kolejny bajer? Co z tymi wcześniejszymi wyborami? - z cyklu oceniamy sytuację polityczną i rzą
styczeń 27, 2006
Zdzisław Raczkowski
Wierność Ojczy?nie
czerwiec 17, 2005
przesłała Elżbieta
Amerykańscy Żydzi chcą konsultacji na temat kształtu ustawy reprywatyzacyjnej
styczeń 6, 2003
http://www.naszdziennik.pl/
Amnezja
sierpień 7, 2008
Marek Jastrząb
Russia is Doomed
styczeń 17, 2005
Said Ibrahayev
Jedyna szansa...
grudzień 29, 2005
Pozdrawia Pakos
Obud? się droga Polsko!
czerwiec 11, 2007
przysłał Marek Głogoczowski
Drang nach Osten
wrzesień 17, 2002
Co robić? (II)
marzec 31, 2003
Andrzej Kumor
Interia.pl 2,5 mln zł od spółki zależnej
sierpień 28, 2002
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media