ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

W razie potencjalnej wojny - Polska Armia przestanie istnieć w ciągu jednego dnia 
7 luty 2017      Artur Łoboda
Hańba dla całego Świata! 
4 październik 2025      Artur Łoboda
List prywatny 
12 luty 2018      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński TAJEMNE OBCOWANIE - część dziewiętnasta 
28 lipiec 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Izabela Szafrańska - Stromą granią 
8 marzec 2021      Nutka z Kropką
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
30 listopad 2023     
Mniej słów, mniej szkód 
12 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Czym zawiniliśmy dobry Boże? 
24 kwiecień 2020     
WOSP 
1 luty 2021     
Ambasador Izraela w Polsce?  
29 październik 2019      Artur Łoboda
Konfiskata całkowita! 
11 lipiec 2021      Artur Łoboda
Co powiedział Morawiecki? 
6 marzec 2022     
Do młodzieży polskiej - żydowskiego pochodzenia 
13 maj 2013      Artur Łoboda
Jak Majchrowski zamienił Urząd Miasta Krakowa w mafijną strukturę przestępczą? 
28 wrzesień 2025     
"Zabija wirusy" 
28 maj 2021      Artur Łoboda
Szpryca z AIDS 
11 luty 2022     
Fundamentalna różnica 
3 listopad 2016      Artur Łoboda
Wniosek o podanie choć jednego dowodu naukowego 
26 luty 2021     
Precz z cenzurą! 
20 czerwiec 2020      KlejNuty
Prawie trzydzieści lat i to samo 
29 kwiecień 2021      Artur Łoboda

 
 

Nigdy nie było żadnego kowida (4)
Broń zagłady


 
Anteny nadawcze ZAWSZE instalowano jak najwyżej, by pokrywały swoim zasięgiem jak największy obszar.
Miało to również na celu minimalizowanie negatywnego wpływu promieniowania elektromagnetycznego - na organizmy żywe.
Jednak dzisiaj instaluje się je bardzo nisko - na wprost mieszkań i spacerujących Ludzi!
 
20 lat temu postawiono stację nadawczą na jednym z budynków mieszkalnych w Krakowie - przy ulicy Krowoderskich Zuchów.
To skutkowało wieloma zgonami okolicznych mieszkańców i zapadaniem na wiele ciężkich chorób - pozostałych.
Opisane to zostało w filmie "Foliarze" i co haniebne - Władza asystowała w tych masowych MORDACH!
 
Przypomnę jednak, że ówczesna częstotliwość telefonii komórkowej to 2,5 GHz, a moc nadajników kilkadziesiąt razy mniejsza - niż dzisiaj.
Dzisiaj mamy 5G, które nominalnie pracuje w częstotliwości do 64 GHz, a wyrywkowo do 240 GHz, ale BEZPRAWNIE wprowadzone przez Szumowskiego w dniu 17 grudnia 2019 roku - normy promieniowania elektromagnetycznego są sto razy wyższe niż wtedy!

Właśnie w tamtym czasie (2002 rok) i przy wprowadzaniu ówczesnej technologii LTE wymyślono w Chinach chorobę SARS.
Dzisiaj nazywa się to "SARS 1".
Ale wtedy "anteny" telefonii komórkowej instalowane były bardzo wysoko.

Pod pojęciem "anteny telefonii" rozumie się nadajniko - odbiorniki ekstra wysokiej częstotliwości.
Po co więc dzisiaj instaluje się nadajniki telefonii komórkowej na wysokości człowieka, a więc naprzeciw okien i naprzeciw przechodniów?
To są narzędzia MASOWYCH MORDERSTW!

W poprzednim tekście Nigdy nie było żadnego kowida (3) To TLEN ZABIJA podałem metodę niszczenia płuc człowieka - poprzez "namagnetyzowany" przez nadajniki telefonii komórkowej tlen z powietrza.
Jest to działanie tym silniejsze - im bliżej człowiek znajduje się centrum promieniowania anteny nadajnika.
Tu nawet nie odległość od nadajnika jest najważniejsza, ale przebywanie w linii prostej-równoległej dla anten nadawczych.
Po wielokroć sprawdziłem to własnymi płucami.
Ale działając częstotliwościami do 240 GHz, część tlenu z powietrza przemienia się w jego alotropową odmianę O3, a więc Ozon.

Ozon to ulubiony przez mnie gaz, który stosuję do dezynfekcji i leczenia.
Można go używać na dziesiątki sposobów - łącznie z wtłaczaniem do krwi, ale ...

OZON NIE MA PRAWA DOSTAĆ SIĘ DO PŁUC!


bo powoduje zwłóknienie i w końcu wypalenie pęcherzyków płucnych.

Nie ma żadnego uzasadnienia technicznego dla instalacji anten telefonii komórkowej na wysokości przebywania człowieka - poza podwyższeniem skuteczności "depopulacji".

Powracając do dalszych badań nad pseudopandemią podsumuję dotychczasowe wnioski.

Ludobójstwo dokonywane przez globalistów, a nazywane trywialnie "depopulacją", realizowane jest na wielu płaszczyznach.
Najważniejsze z nich to:

1. Pozbawienie Ludzi możliwości leczenia na choroby cywilizacyjne.
2. Zabijanie w szpitalach truciznami nazywanym lekarstwami - bądź zabijanie pod respiratorami.
3. Uszkadzanie płuc częstotliwością telefonii komórkowej przez "namagnesowanie" tlenu z powietrza.
4. Wytwarzanie przez "anteny" telefonii komórkowej ozonu w bliskim otoczeniu człowieka. A ozon wypala płuca.
5. Zabijanie szczepionkami na różne sposoby. Nie ma jednego środka w szczepionkach na "kowid" i inne choroby. Jest ich co najmniej kilkanaście.
14 wrzesień 2022

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Na lewo od PRL-owskiego aparatu PZPR
grudzień 4, 2008
tłumacz
POLSKA - UNIA 8
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Miał prawo zastrzelić, ale nie może oplakatować
lipiec 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wiwat populizm!
czerwiec 5, 2004
"Bagno" "trzęsawisko" określają sytuację naje?d?ców
październik 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Walka o politykę Stanów Zjednoczonych
grudzień 12, 2006
Biuletyn Informacyjny Instytutu Schillera
Niektóre wiadomości
czerwiec 6, 2008
.
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
Niwinne pytanko ze stosowania prawa Prawa UE. Kiedy PAP zapłaci 250 000 euro grzywny?
sierpień 21, 2007
tłumacz
Cytat dnia. Administracja w Polsce w porównaniu z administracją w Unii
kwiecień 28, 2003
Piotr Mączyński
The Progress (the Creep) of Cancer named USA
listopad 14, 2008
Marek Głogoczowski
Kwaśniewski spotka się z Putinem na Wawelu
styczeń 26, 2005
Emigracja lekarzy czy propaganda?
lipiec 25, 2005
Adam Sandauer
Stalinowskie korzenie SLD i Unii Wolności
marzec 9, 2005
Jerzy Robert NOWAK
POLSKO - OBUDZ SIE
maj 28, 2003
Andrzej Komor
Polska ludzi uczciwych
sierpień 4, 2003
Jerzy Przystawa, Wrocław, 30 lipca 2003
20 mld euro na inwestycje ekologiczne
sierpień 24, 2002
IAR
Dobrze że chociaż nieliczni... Amerykańscy aktorzy przeciw wojnie
luty 15, 2003
IAR
Droga do Unii
lipiec 31, 2003
Witold Filipowicz
Kołodko chce, by Polska weszła do strefy euro w 2006 roku
lipiec 27, 2002
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media