|
Gorzkie słowa
|
|
Jeżeli chcą Państwo zrozumieć - co się dzisiaj dzieje w PiS, to proszę popatrzeć na osobnika o nazwisku Michał Kamiński.
Był on kiedyś "spindoctorem" PiS - najbardziej zaufanym człowiekiem braci Kaczyńskich. Podobnie jak Marcinkiewicz, Sikorski, Dorn, Kluzik-Rostkowska.
Obecne działania PiS należy postrzegać właśnie przez pryzmat doświadczeń wcześniejszych jego Rządów.
I wtedy uznamy, że "Polak mądr po szkodzie".
Jeżeli jednak udawać będziemy, że nie pamiętamy co się działo 10 lat temu, to przypnijmy sobie etykietę, że "i po szkodzie głupi".
Działania niektórych ministrów Rządu Beatu Szydło niosą za sobą taki poziom prostactwa i szkodliwości wobec Narodu Polskiego, że nie będzie możliwości ich naprawy.
Podstawowym zarzutem jest strata czasu, którego nikt nam nie zwróci.
Członkowie PiS wytworzyli kult jednostki i przypochlebiają się prezesowi dla stanowisk i synekur.
Jest to równie obrzydliwe - co szkodliwe dla Polski.
Gdyby Jarosław Kaczyński był tym - za kogo go uważają - to w pierwszym rzędzie oparłby się na merytorycznych krytykach jego programu, a nie na pochlebcach!
I na koniec temat zakłamania Prezydenta Dudy.
Ludzie prymitywni - jakim są członkowie PiS - mogą opowiadać, że inicjatywa Prezydenta w sprawie kredytów frankowych - to dopiero pierwszy krok. Że Prezydent jeszcze coś w tej sprawie zrobi.
Nie jestem "ekonomistą" i dlatego doskonale widzę oszustwa rzekomych "ekonomistów".
W związku z czym oświadczam, że: jeżeli dojdzie do realizacji projektu Prezydenta - to wszelkie rozliczanie kredytów frankowych stanie się tak zagmatwane, że niczego później nie da się zrobić.
Nie jestem obrońcą "frankowiczów". Uważam ich za głupców, a w niektórych przypadkach - ludzi pazernych.
Lecz uznanie za przestępcze kredyty we frankach i pociągnięcie do odpowiedzialności ich autorów - jest jedyną drogą do przywrócenia Państwa prawa.
Tego nie zamierza zrobić Prezydent Duda!
|
|
11 sierpień 2016
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Odkryto zbiorową czeczeńską mogiłę
wrzesień 9, 2002
PAP
|
Raz - na zawsze skończyć z mitem Solidarności
listopad 27, 2008
Artur Łoboda
|
Granica prostactwa
marzec 8, 2006
Artur Łoboda
|
Jan Paweł II
kwiecień 2, 2005
|
Pierwszy Polak zginął w Afganistanie
sierpień 15, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
Wyjść z pułapki zadłużeniowej
luty 21, 2003
Dariusz Zalega
|
Przykład Norymbergi napawa optymizmem.
lipiec 27, 2004
|
"Big Cyc" i "Mały Fiutek"
styczeń 22, 2007
Jacek Zychowicz
|
Studenci prawa oszustami i co dalej z Ojczyzną?
styczeń 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Topless
luty 3, 2009
PAP
|
Hamas "Dziecko Izraela"
styczeń 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Obama - check Judicial Index
lipiec 31, 2008
przysłał ICP
|
Strach przed Polakami
luty 7, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
|
Dzisiaj w dobie wyborczej kampanii prezydenckiej U.S. należy zastanowić się i odpowiedzieć 2008 i co dalej.
maj 11, 2008
Gregory Akko
|
Przepraszacze
czerwiec 11, 2005
przesłała Elzbieta
|
Projekt Społeczny Polska 2005.
Komentarz 1
grudzień 16, 2002
Jakub Mariawicz
|
Młodzi Izraelczycy rozrabiają w Polsce
czerwiec 5, 2007
nadesłała Dorota
|
Prezentów nie dostarczono przez 9 dni!
grudzień 29, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Sugestia
kwiecień 22, 2005
|
POLISH PROGENITOR AND STALIN
kwiecień 9, 2008
Bogdan "Trzy Radla"
|
|
|