ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
więcej ->

 
 

Rosyjska dusza żąda pokrzepienia.


Odchodzą ze sceny politycznej rosyjscy oligarchowie , których światowy komentarz polityczny określa jako przeciwników polityki prezydenta Pupina.
Bierezowski, Newzlin, Abramowicz , Chodorkowski , Gusiński; lista jest długa. Nie chronią ich potężne, powstałe nieraz z dnia na dzień w upadającej gospodarce postradzieckiej majątki.
Niektórzy jak: Bierezowski, Newzlin, czy Abramowicz chronią się pod skrzydłami azylu politycznego w krajach zachodu zabezpieczając swoje zagrożone: życie, domy czy jachty armiami ochroniarzy czy skomplikowanymi instalacjami ochronnej elektroniki. Inni jak Chodorkowski , Gusiński znikają ze sceny zmieniając wygodne pomoskiewskie dacze na twarde prycze syberyjskich łagrów. Łączy ich parę wspólnych cech: prowadzą politykę krytykującą i zagrażającą władzy prezydenta Rosji, a ich rodzinne korzenie sprawiają, że w swoich kieszeniach noszą oprócz paszportu Federacji Rosyjskiej również paszport Izraela. Odchodzą ze sceny ale przynajmniej jak na razie są żywi. Gorzej wiedzie się innym filarom rosyjskiej finansjery, którzy opuszczają swój bogaty świat ścięci seriami automatu Kałasznikow lub w ogłuszającym huku podłożonej bomby.14 września 2006r światowe media doniosły, że wychodząc z bram moskiewskiego stadionu został rozstrzelany przez nieznanych sprawców wiceprezes Centralnego Banku Rosji Andriej Andrejewicz Kozłow znany z samodzielnej ostrej polityki finansowej w wyniku, której zamknięto szereg banków pozbawiając wpływów i majątków rosyjskich oligarchów i polityków. W większości krajów naszego świata podniesiono by alarm antyterrorystyczny, wszczęto by śledztwa, a gospodarki tych krajów drżały by przed nagłymi zmianami na rynkach walut i giełdach. Oficjalne komunikaty rządowych kancelarii zawierały by zaś teksty żałobnego współczucia i nekrologu. Tymczasem reakcja Moskwy na to dramatyczne zdarzenie jest co najmniej zaskakująca. Nawet nie próbowano przypisać tego terrorystom z Czeczenii co się zazwyczaj w Moskwie czyni . Dominuje w niej komentarz prezydenta Pupina, który sucho oświadcza jakby usprawiedliwiając zdarzenie, że w sferze bankowo-finansowej Rosji panuje korupcja i pranie brudnych pieniędzy czego efektem jest likwidacja wiceszefa Centralnego Banku Rosji, Przyglądnijmy się jednak treści zamieszczonej na wspominanej przeze mnie wielokrotnie http://www.vladimir.vladimirovich.ru/ osobistej kremlowskiej stronie internetowej W W Putina. Opisana w niej językiem zrozumiałym dla ludu Rosji scena powie nam wiele więcej niż szereg komentarzy światowych komentatorów.
Czwartek, 14 września 2006 г. 12:39:45
Vladimir Vladimirovich Putin siedząc w swoim gabinecie przyglądał się leżącej przed nim fotografii zabitego Andrzeja Andrzejewicza Kozłowa i mamrotał „ w rosyjskim oryginale –bormotał”. Dlaczego u nas są takie dzikie przyzwyczajenia „nrawy”? Za co… tak z automatu … za mecz piłki nożnej?
Zdziwiony Vladimir Vladimirovich westchnął , otworzył szufladę swojego prezydenckiego stołu i wydostał z tamtą rozpoczęta butelkę wódki marki „Rosyjski Standard”.
Koniec komentarza, który pozostawia ludom świata domyślanie się. Za co Naczelny Rosji wypił?
Myślę- biorąc pod uwagę podły gatunek trunku, że sukces likwidacji nie potulnego prezydenckiej polityce Kozłowa nie był na tyle wielki by do jego opicia użyć butelki wiele wykwintniejszego Armeńskiego Koniaku. Chociaż też być może, bliski ludowi Naczelny pije w swoim gabinecie wyłącznie ulubione przez ten lud popularne gatunki rosyjskiej gorzały.
Co kraj to obyczaj ,możliwe też, że pod wpływem takich opisów wprowadzą go u siebie też inni Naczelni państw świata słynni z gloryfikacji żywionej do Vladimira Vladimirovicha.
Z drugiej strony trudno sobie wyobrazić większy horror jaki urządza się na tej stronie dla światowej gawiedzi: przecież o godz. 12:39:45 przy stole na którym z obowiązku tkwi przycisk do odpalenia potężnej ilości megaton w głowicach rakiet bełkoce z rozpoczętą butelką wódki człowiek, który ma do tego przycisku swobodny dostęp. Wszystko dlatego, że dusza rosyjskiego ludu oczekuje pokrzepienia , a Naczelny jak się pokazuje temu ludowi kontynuuje narodowe obyczaje.

19 wrzesień 2006

Jan Lucjan Wyciślak 

  

Archiwum

"Zła gospodarka wynika ze złej prywatyzacji"
marzec 25, 2004
PAP
Stanie pomnik Bolesława Wstydliwego
marzec 30, 2006
gazeta.pl
Rola polskiej inteligencji w Polsce i na świecie
styczeń 9, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Ojciec Schulz : Papież zostawił Polakom program duchowy i społeczny
sierpień 19, 2002
PAP
Polska zapłaciła pierwszą część składki unijnej
maj 5, 2004
Ministerstwo Finansów RP
Czy to był zamach i komu służył ?
grudzień 5, 2003
PAP
Ksieza Polacy!
styczeń 11, 2007
nie kleryk ale z wiara
Największy polski prozaik (wedle "tłumacza")
marzec 30, 2008
tłumacz
„Koniec afery paliwowej na Śląsku”. Początek afery pod nazwą polski Wymiar Prawa
styczeń 2, 2003
PAP
Echo, czyli rozmowa Bogiem?
styczeń 21, 2008
Marek Olżyński
Apel do kandydatów na urząd Prezydenta RP
maj 10, 2005
Leszek Skonka
Naturszczycy wracają
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Boeing za 30 groszy opuści zakłady lotnicze
październik 8, 2004
Zbigniew Krzysztyniak
Czas tłumaczenia (się)
listopad 14, 2005
Marek Olżyński
Podpowied?
czerwiec 16, 2004
Premier rozważa pomysł powiązania złotego z euro
lipiec 26, 2002
PAP
Jesteś "rasistą", choć nawet o tym nie wiesz? Nie dostaniesz pracy! Tworzenie Orwellowskiego państwa policyjnego
czerwiec 13, 2007
przysłał Marduk
Książka pod choinkę
grudzień 25, 2006
o
Czy będziemy społeczeństwem parobków?
grudzień 27, 2002
zaprasza.net
Kosowo było, jest i pozostanie serbskie
czerwiec 26, 2007
Adam Śmiech
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media