ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Dość kurtuazji. 
11 luty 2011      Bogusław
Braun przegrał na własne życzenie 
11 maj 2015      Artur Łoboda
Białoruska mutacja kowida 
15 marzec 2021      Artur Łoboda
"Demokracja" w wydaniu PO 
10 marzec 2015      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński WNĘTRZE CIENIA - część trzecia 
19 marzec 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Nigdy nie było żadnego kowida (3)
To TLEN ZABIJA
 
13 wrzesień 2022     
Temat PCR do przemyślenia 
24 październik 2020      Artur Łoboda
Przestępcy finansowi z PiS 
2 grudzień 2019     
Maj 2009 - Konferencja AIPAC - demonstracja potęgi Żydów  
20 maj 2009      tłumacz
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (23.09.2011) 
14 listopad 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Represja? - tak, proszę! 
2 październik 2020      Roland Rottenfußer
PRZYCZYNY MIAŻDŻYCY I NADCIŚNIENIA (Wykład w Głogowie 20.11.2018, cz.2) 
4 grudzień 2018      Alina
Tego nawet w brexicie nie przewidywali 
25 grudzień 2020     
Szczyt bezczelności 
3 lipiec 2014      Artur Łoboda
Historii diabeł tkwi w szczegółach 
4 luty 2020      Artur Łoboda
Jednym zdaniem - Balcerowicz 
10 sierpień 2016      Artur Łoboda
"Praworządność" Tuska 
27 czerwiec 2025      Artur Łoboda
Zagrożenie Nuklearne  
8 marzec 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Amechiny i Usrael - dwie symbiozy? 
2 sierpień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Dziewiąte wezwanie o uzasadnienie wysłania obywatelki państwa Izrael - Yael Bartana - jako reprezentantki polskiej kultury na 54. Biennale Sztuki w Wenecji 
16 czerwiec 2014      Artur Łoboda

 
 

Wojna cywilizacji…

Islamiści zrobili w Paryżu krwawą jatkę. Paryż jest sparaliżowany- nie kursuje metro, ludzie się pochowali w domach- bandyci zabili 120 osób, 80 jest ciężko rannych. Kilkuset jest w ogóle rannych. Ilu i bandytów było? Siedmiu popełniło samobójstwa, jeden został zastrzelony. Czy było ich ośmiu? Jeśli ośmiu ludzi potrafiło zrobić takie spustoszenia- to wielka siła. Francuzi nie mają przy sobie broni- nie miał kto próbować zastrzelić zabójców. Co innego gdyby coś takiego zdarzyło się w Ludowej Republice Stanów Zjednoczonych. Oprócz kampusów- gdzie nie wnosi się broni, ale ci którzy chcą ją wnieść- wnoszą bez problemu. Tak jak ostatnio w Oregonie.



Kto wyhodował Państwo Islamskie? Ostatnio złapano pułkownika Armii Izraelskiej,( zapraszam na facebook Kongresu Nowej Prawicy) który walczył po stronie Państwa Islamskiego Państwo zostało wyhodowane przez USA i Izrael. Obrzydliwość! Okrutnicy fundamentalni, którzy celem ideologiczno- religijnym jest zabijanie innych- giaurów- doskonale się nadają do pacyfikowania olbrzymich obszarów pomiędzy Nilem a Eufratem. Żeby oczyścić te obszary pod przyszły Wielki Izrael. Jak to się skończy? Na razie idzie.



Kupa ludzi ucieka do Europy, wspomagana przez przemytników finansowanych przez służby państw, które mieszają w tamtym regionie, wśród nich na pewno „ uciekają”’ terroryści, którzy w odpowiednim momencie się ujawnią, ale będzie za późno. Jakiś czas temu w Grecji zatrzymano transport broni do Europy. Robi się niewesoło- wojna się zaczyna na dobre. Być może islamistom chodzi o to, żeby ich rodziny przeszły na utrzymanie państw” demokratycznych”, a sami chwycą za broń.



Nie ma współczesnego Sobieskiego, nie ma Izabelli Kastylijskiej ani Ferdynanda Aragońskiego– otępiałe państwa demokratyczne udają, że nie widzą problemu, a problem narasta. Hiszpanie i Brytyjczycy wycofali się się z konfliktu. Barbarzyńcy zabijają cywili- kobiety i dzieci, my powinniśmy się uczyć zabijać- ich. Jak się nasza młodzież nie nauczy zabijać – pozabijają nas. I taki będzie koniec.



Izrael kręci swoje lody- i on jest głównym sprawcą całego tego zamieszania. A Polska jest przyjacielem Izraela, tak jak przyjacielem Stanów Zjednoczonych. Normalna polityka polega na tym, żeby się na stałe nie związywać z nikim, bo może stać się nieszczęście- na przykład Chiny pokonają Ludową Republikę Stanów Zjednoczonych- i co wtedy? Dobiorą się do nas. Mamy wojsko, żeby walczyć z Chinami?



To samo może być z Izraelem. Jak zabraknie pomocnej dłoni Ludowej Republiki USA- to może być problem z tym państwem. I co wtedy? Nie mieszajmy się w nie nasze interesy. Pilnujmy swoich. Ale przy władzy w Polsce mamy obecnie opcję amerykańsko- izraelską. Nie wiadomo czy nie będzie ślepo wykonywać rozkazów płynących z Waszyngtonu, tak jak poprzednia opcja wykonywała rozkazy płynące z Berlina. Można z kimś współpracować- ale nie można współpracować – ślepo. Przeciw polskiej racji stanu..

Chcemy pokoju?

Szykujmy się do wojny!
14 listopad 2015

Waldemar Jan Rajca  

  

Komentarze

  

Archiwum

Kto komu służy?
październik 31, 2003
Artur Łoboda
Plastynanci w plastynarium
czerwiec 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Po nosie
kwiecień 18, 2003
Andrzej Kumor
Sejmowa guma do żucia
lipiec 27, 2008
...
Krystyna Sienkiewicz
marzec 12, 2005
Ewa Zaleska
Ty i Twoje dzieci będą spłacać 58 tysięcy - wraz z odsetkami...
czerwiec 1, 2007
PAP/Rzeczpospolita
Policjanci izraelscy użyli dziecka jako żywej tarczy
kwiecień 25, 2004
PAP
Wspólnik Tomasza Grossa
luty 19, 2007
Artur Łoboda
Oskarżeni i oskarżeni
maj 10, 2005
Adam Zieliński
Lepiej było urodzić się Cyganem
styczeń 8, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Korupcja
lipiec 29, 2003
Mikołaj Wójcik
Na upały - zimny prysznic
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Radio z wozu, koniom lżej?
kwiecień 7, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Mózgowcy z Samoobrony
czerwiec 8, 2004
Debata przed referendum
maj 22, 2003
dr inż. Antoni Zięba
Polscy patrioci a polakożerca
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
MY, POLACY W 2008 ROKU...
czerwiec 7, 2008
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Mutacja z Trockizmu w Neokonserwatyzm
grudzień 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Unia Europejska, czyli “Zachodni krąg kulturowy”
maj 7, 2003
Artur Łoboda
Hołota porównuje siebie tylko do hołoty
październik 30, 2003
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media