|
Dlaczego naprawdę Komorowski "przegrał" Wybory?
|
|
Różnoracy pseudo specjaliści z dziedziny polityki będą pisać brednie - o przyczynach przegranej Komorowskiego.
Sam Komorowski również będzie się głupio tłumaczył.
A ja znam tą najbardziej oczywistą przyczynę: zapleczu politycznemu PO - nie udało się tym razem sfałszować Wyborów.
Dlatego piszą równe brednie i szukają winnych wszędzie - tylko nie we własnej polityce.
Gdyby oceniać dziś Pawła Kukiza - po skali nienawiści wobec jego osoby - przejawianej przez dziennikarzy głównych ścieków i hejterów platformowych w Intenrcie - to musielibyśmy uznać wielki sukces Kukiza, bo to wszystko oznacza, że Platforma Obywatelska się go bardzo boi.
Ale Platforma Obywatelska boi się dlatego Kukiza, że są to PRYMITYWNI GŁUPCY, którzy uwierzyli w moją wyborczą zagrywkę wobec PiS - stwierdzającą, że Kukiz zabiera głosy Komorowskiemu.
Patrzcie Państwo - jaki ten platformowy motłoch jest prymitywny.
Prawda jest taka, że w wypadku niezabłyśnięcia medialnego Kukiza - te 21 procent głosów- rozłożyłoby się pomiędzy pozostałymi kandydatami antysystemowymi.
Powtarzam jeszcze raz:
Komorowski przegrał dlatego, że nie udało im się sfałszować Wyborów, bo po ośmiu latach rządów PO - wielu Polaków chciałoby ich wszystkich widzieć w więzieniu, a nie w Sejmie!
Jednak platformowy motłoch "wie swoje" i w przekonaniu, że dla nich "źródłem wszelkiego zła jest Kukiz" - starają się siać niepewność wśród Polaków, opowiadać o jakichś - rzekomych "walkach" w jego obozie - czy też innych niesnaskach.
Na ludzi zagonionych i nie obserwujących sceny politycznej - to działa.
Wielu uwierzy, że Ruch JOW to kolejne wcielenie Palikociarni.
Ale dla myślących Polaków - Paweł Kukiz potwierdza dziś swoją wiarygodność!
Mówi wyraźnie, że jego celem jest przeobrażenie sceny politycznej - poprzez zmianę systemu wyborczego na JOW.
Bardzo wyraźnie dowodzi, że nie chodziło mu o "koryto".
Dlatego WSZYSTKIE opowieści o kłótniach w obrębie współpracowników Kukiza - są totalną brednią i prymitywną prowokacją.
Paweł Kukiz powiedział, że dla przekroczenia 50. procentowej frekwencji w Referendum - zaprosi do współpracy wszystkich - również Magdalenę Ogórek.
Czy to będzie oznaczało, że była kandydatka SLD jest współpracowniczką Pawła Kukiza?
Tak należy traktować brednie - o rzekomych "konfliktach" w otoczeniu Kukiza.
Do walki o JOW - zaproszeni byli wszyscy.
Ale - mam nadzieję, że Ruch ten - reprezentować będą TYLKO ludzie honoru.
Co będziemy mogli sprawdzić - po Referendum.
|
|
1 lipiec 2015
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Świąteczna choinka
grudzień 24, 2002
|
Jak Polak z zagranicy może pomóc Polsce?
lipiec 13, 2005
Artur Łoboda
|
Skutki Ataku Na Iran
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
*Teleekspres* nie *Teleexpress*
listopad 17, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Rozchełstane modelki przed ostatnim meblem
grudzień 9, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Wpóść "polskiego" ekonomistę na Sacharę to piasku zabraknie
kwiecień 16, 2003
PAP
|
Po stronie ludu. Manifest populistyczny
grudzień 19, 2006
Remigiusz Okraska
|
Niebawem decyzja Polski w sprawie prośby USA dotyczącej MTK
sierpień 27, 2002
PAP
|
Zanim Rywin przyszedł do Michnika
styczeń 13, 2003
http://newsweek.redakcja.pl/
|
Głupcy, których bieda dosięgła ...
październik 16, 2004
PAP
|
Czego nie wiemy ?
lipiec 16, 2003
przesłala Elżbieta
|
Majaczenia gospodarcze, czyli jak donosi PAP :
wrzesień 4, 2002
Artur Łoboda
|
No więc wybierajcie
listopad 11, 2006
Stańczyk
|
Brunatna Europa
grudzień 13, 2002
http://haggard.w.interia.pl/nseuropa.html
|
"Tolerancja" niczym "judzenie"
marzec 1, 2005
PAP
|
Haracz (2)
sierpień 17, 2007
przysłał ICP
|
Przekazano plac budowy KST
listopad 3, 2005
www.krakow.pl
|
Amerykańskie idee globalnego podboju
luty 18, 2005
dr Marek Głogoczowski
|
Płynie Wisła Płynie
kwiecień 3, 2003
Adam Mały Gorczyca
|
To musi przeczytać każdy Polak
lipiec 21, 2008
PAP
|
|
|