|
Dlaczego naprawdę Komorowski "przegrał" Wybory?
|
|
Różnoracy pseudo specjaliści z dziedziny polityki będą pisać brednie - o przyczynach przegranej Komorowskiego.
Sam Komorowski również będzie się głupio tłumaczył.
A ja znam tą najbardziej oczywistą przyczynę: zapleczu politycznemu PO - nie udało się tym razem sfałszować Wyborów.
Dlatego piszą równe brednie i szukają winnych wszędzie - tylko nie we własnej polityce.
Gdyby oceniać dziś Pawła Kukiza - po skali nienawiści wobec jego osoby - przejawianej przez dziennikarzy głównych ścieków i hejterów platformowych w Intenrcie - to musielibyśmy uznać wielki sukces Kukiza, bo to wszystko oznacza, że Platforma Obywatelska się go bardzo boi.
Ale Platforma Obywatelska boi się dlatego Kukiza, że są to PRYMITYWNI GŁUPCY, którzy uwierzyli w moją wyborczą zagrywkę wobec PiS - stwierdzającą, że Kukiz zabiera głosy Komorowskiemu.
Patrzcie Państwo - jaki ten platformowy motłoch jest prymitywny.
Prawda jest taka, że w wypadku niezabłyśnięcia medialnego Kukiza - te 21 procent głosów- rozłożyłoby się pomiędzy pozostałymi kandydatami antysystemowymi.
Powtarzam jeszcze raz:
Komorowski przegrał dlatego, że nie udało im się sfałszować Wyborów, bo po ośmiu latach rządów PO - wielu Polaków chciałoby ich wszystkich widzieć w więzieniu, a nie w Sejmie!
Jednak platformowy motłoch "wie swoje" i w przekonaniu, że dla nich "źródłem wszelkiego zła jest Kukiz" - starają się siać niepewność wśród Polaków, opowiadać o jakichś - rzekomych "walkach" w jego obozie - czy też innych niesnaskach.
Na ludzi zagonionych i nie obserwujących sceny politycznej - to działa.
Wielu uwierzy, że Ruch JOW to kolejne wcielenie Palikociarni.
Ale dla myślących Polaków - Paweł Kukiz potwierdza dziś swoją wiarygodność!
Mówi wyraźnie, że jego celem jest przeobrażenie sceny politycznej - poprzez zmianę systemu wyborczego na JOW.
Bardzo wyraźnie dowodzi, że nie chodziło mu o "koryto".
Dlatego WSZYSTKIE opowieści o kłótniach w obrębie współpracowników Kukiza - są totalną brednią i prymitywną prowokacją.
Paweł Kukiz powiedział, że dla przekroczenia 50. procentowej frekwencji w Referendum - zaprosi do współpracy wszystkich - również Magdalenę Ogórek.
Czy to będzie oznaczało, że była kandydatka SLD jest współpracowniczką Pawła Kukiza?
Tak należy traktować brednie - o rzekomych "konfliktach" w otoczeniu Kukiza.
Do walki o JOW - zaproszeni byli wszyscy.
Ale - mam nadzieję, że Ruch ten - reprezentować będą TYLKO ludzie honoru.
Co będziemy mogli sprawdzić - po Referendum.
|
|
1 lipiec 2015
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Pilnie potrzebna powszechna edukacja obywatelska
kwiecień 20, 2005
Leszek Skonka
|
ORMOWCY – ZBOCZEŃCY
luty 1, 2009
Zygmunt Jan Prusiński
|
Wszystko musi przejść przez centralę
marzec 14, 2004
|
Obraz mówi wszystko
sierpień 15, 2004
|
Smutek po katakli?mie
styczeń 5, 2005
Mirosław Naleziński
|
Imperium na kredyt
luty 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy to nie prorokacja?
listopad 29, 2006
Jan
|
Czego spodziewamy się po swoim życiu?
czerwiec 30, 2008
Marek Jastrząb
|
David Irving wypuszczony z austriackiego więzienia
grudzień 22, 2006
bibula- pismo niezależne
|
Co z Brakiem, mężem Picassa?
czerwiec 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Coraz słabsza hegemonia USA na świecie?
maj 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zmądrzec po szkodzie
czerwiec 27, 2003
Marek Czachorowski
|
Próby Judaizacji Oświęcimia i Sprawa Jedwabnego
kwiecień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Do końca
wrzesień 17, 2003
Andrzej Kumor
|
Imperium
lipiec 2, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
PiS wysyła młodych na zmywak
luty 17, 2006
IAR
|
WIERZE ZE "HEJNAL" NADAWAŁ
maj 5, 2005
RZYMIANKA
|
Plac i słońce
styczeń 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Ludzie z wazeliny
październik 30, 2008
Marek Jastrząb
|
Podróż po starym lądzie
kwiecień 16, 2008
Artur Łoboda
|
|
|