|
Dlaczego naprawdę Komorowski "przegrał" Wybory?
|
|
Różnoracy pseudo specjaliści z dziedziny polityki będą pisać brednie - o przyczynach przegranej Komorowskiego.
Sam Komorowski również będzie się głupio tłumaczył.
A ja znam tą najbardziej oczywistą przyczynę: zapleczu politycznemu PO - nie udało się tym razem sfałszować Wyborów.
Dlatego piszą równe brednie i szukają winnych wszędzie - tylko nie we własnej polityce.
Gdyby oceniać dziś Pawła Kukiza - po skali nienawiści wobec jego osoby - przejawianej przez dziennikarzy głównych ścieków i hejterów platformowych w Intenrcie - to musielibyśmy uznać wielki sukces Kukiza, bo to wszystko oznacza, że Platforma Obywatelska się go bardzo boi.
Ale Platforma Obywatelska boi się dlatego Kukiza, że są to PRYMITYWNI GŁUPCY, którzy uwierzyli w moją wyborczą zagrywkę wobec PiS - stwierdzającą, że Kukiz zabiera głosy Komorowskiemu.
Patrzcie Państwo - jaki ten platformowy motłoch jest prymitywny.
Prawda jest taka, że w wypadku niezabłyśnięcia medialnego Kukiza - te 21 procent głosów- rozłożyłoby się pomiędzy pozostałymi kandydatami antysystemowymi.
Powtarzam jeszcze raz:
Komorowski przegrał dlatego, że nie udało im się sfałszować Wyborów, bo po ośmiu latach rządów PO - wielu Polaków chciałoby ich wszystkich widzieć w więzieniu, a nie w Sejmie!
Jednak platformowy motłoch "wie swoje" i w przekonaniu, że dla nich "źródłem wszelkiego zła jest Kukiz" - starają się siać niepewność wśród Polaków, opowiadać o jakichś - rzekomych "walkach" w jego obozie - czy też innych niesnaskach.
Na ludzi zagonionych i nie obserwujących sceny politycznej - to działa.
Wielu uwierzy, że Ruch JOW to kolejne wcielenie Palikociarni.
Ale dla myślących Polaków - Paweł Kukiz potwierdza dziś swoją wiarygodność!
Mówi wyraźnie, że jego celem jest przeobrażenie sceny politycznej - poprzez zmianę systemu wyborczego na JOW.
Bardzo wyraźnie dowodzi, że nie chodziło mu o "koryto".
Dlatego WSZYSTKIE opowieści o kłótniach w obrębie współpracowników Kukiza - są totalną brednią i prymitywną prowokacją.
Paweł Kukiz powiedział, że dla przekroczenia 50. procentowej frekwencji w Referendum - zaprosi do współpracy wszystkich - również Magdalenę Ogórek.
Czy to będzie oznaczało, że była kandydatka SLD jest współpracowniczką Pawła Kukiza?
Tak należy traktować brednie - o rzekomych "konfliktach" w otoczeniu Kukiza.
Do walki o JOW - zaproszeni byli wszyscy.
Ale - mam nadzieję, że Ruch ten - reprezentować będą TYLKO ludzie honoru.
Co będziemy mogli sprawdzić - po Referendum.
|
|
1 lipiec 2015
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Polacy Jako "Kozly Ofiarne" Fałszywego Mitu Żydowskiego w USA
marzec 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jak Wprost ocenialo Polakow.
sierpień 11, 2007
Przedruk z Naszego Dziennika
|
LIBERAL = PHILOCRIMINAL, Part II
grudzień 8, 2008
Marek Głogoczowski
|
Szmatława Strategia?
marzec 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Traktat o Odnowie Solidarności Narodowej
maj 23, 2005
przesłała Elżbieta
|
Rozmyslanie o NIM
kwiecień 27, 2005
przesłała Elżbieta
|
Talmud Jako Rodzaj Midrasz'u
luty 27, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prezydent Lech Kaczyński z misją ratunkową w Gruzji - koniecznie z liczną delegacją PiS!
kwiecień 22, 2008
tłumacz
|
Sądowa farsa?
luty 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Gdańszczanie, wyborcy. Uwaga na nowy prezent świąteczny od władz Gdańska
grudzień 19, 2005
Klaudiusz Wesołek
|
Czy Michnik nie był kiedyś sekretarzem ( sekretarką ? ) tej cioci Andrzejewskiego?
kwiecień 6, 2003
ania 67
|
Rze? polskich rze?ników
czerwiec 29, 2003
przesłała Elżbieta
|
Trzej obywatele PRL czy Liber Chamorum.
maj 26, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
|
Co robić? (II)
marzec 31, 2003
Andrzej Kumor
|
Karol Marks - W kwestii żydowskiej
maj 4, 2008
AŁ
|
Komputerowe sprawdzanie wyników wyborów - tylko pilotażowo
sierpień 3, 2002
PAP
|
Palestyński labirynt
grudzień 25, 2006
Ignacio Ramonet
|
Ameryka traci wpływy w byłych republikach sowieckich
październik 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kampania wyborcza - jak reklamy proszku do prania...
październik 2, 2005
Adam Sandauer
|
Samozatrucie
wrzesień 28, 2007
Bronisław Łagowski
|
|
|