|
Dlaczego naprawdę Komorowski "przegrał" Wybory?
|
|
Różnoracy pseudo specjaliści z dziedziny polityki będą pisać brednie - o przyczynach przegranej Komorowskiego.
Sam Komorowski również będzie się głupio tłumaczył.
A ja znam tą najbardziej oczywistą przyczynę: zapleczu politycznemu PO - nie udało się tym razem sfałszować Wyborów.
Dlatego piszą równe brednie i szukają winnych wszędzie - tylko nie we własnej polityce.
Gdyby oceniać dziś Pawła Kukiza - po skali nienawiści wobec jego osoby - przejawianej przez dziennikarzy głównych ścieków i hejterów platformowych w Intenrcie - to musielibyśmy uznać wielki sukces Kukiza, bo to wszystko oznacza, że Platforma Obywatelska się go bardzo boi.
Ale Platforma Obywatelska boi się dlatego Kukiza, że są to PRYMITYWNI GŁUPCY, którzy uwierzyli w moją wyborczą zagrywkę wobec PiS - stwierdzającą, że Kukiz zabiera głosy Komorowskiemu.
Patrzcie Państwo - jaki ten platformowy motłoch jest prymitywny.
Prawda jest taka, że w wypadku niezabłyśnięcia medialnego Kukiza - te 21 procent głosów- rozłożyłoby się pomiędzy pozostałymi kandydatami antysystemowymi.
Powtarzam jeszcze raz:
Komorowski przegrał dlatego, że nie udało im się sfałszować Wyborów, bo po ośmiu latach rządów PO - wielu Polaków chciałoby ich wszystkich widzieć w więzieniu, a nie w Sejmie!
Jednak platformowy motłoch "wie swoje" i w przekonaniu, że dla nich "źródłem wszelkiego zła jest Kukiz" - starają się siać niepewność wśród Polaków, opowiadać o jakichś - rzekomych "walkach" w jego obozie - czy też innych niesnaskach.
Na ludzi zagonionych i nie obserwujących sceny politycznej - to działa.
Wielu uwierzy, że Ruch JOW to kolejne wcielenie Palikociarni.
Ale dla myślących Polaków - Paweł Kukiz potwierdza dziś swoją wiarygodność!
Mówi wyraźnie, że jego celem jest przeobrażenie sceny politycznej - poprzez zmianę systemu wyborczego na JOW.
Bardzo wyraźnie dowodzi, że nie chodziło mu o "koryto".
Dlatego WSZYSTKIE opowieści o kłótniach w obrębie współpracowników Kukiza - są totalną brednią i prymitywną prowokacją.
Paweł Kukiz powiedział, że dla przekroczenia 50. procentowej frekwencji w Referendum - zaprosi do współpracy wszystkich - również Magdalenę Ogórek.
Czy to będzie oznaczało, że była kandydatka SLD jest współpracowniczką Pawła Kukiza?
Tak należy traktować brednie - o rzekomych "konfliktach" w otoczeniu Kukiza.
Do walki o JOW - zaproszeni byli wszyscy.
Ale - mam nadzieję, że Ruch ten - reprezentować będą TYLKO ludzie honoru.
Co będziemy mogli sprawdzić - po Referendum.
|
|
1 lipiec 2015
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Uczciwość ludzka
marzec 26, 2006
Artur Łoboda
|
Jestem swinia,ale tego nie dostrzegam u siebie!
grudzień 21, 2006
kibic ale nie Urban
|
Kolejny etap niszczenia Polski
październik 22, 2003
Artur Łoboda
|
Było pole do nadużyć w PZU Życie.
czerwiec 27, 2002
PAP
|
Stany Zjednoczone - natychmiast won z Iraku! Ręce precz od Iranu!
styczeń 29, 2007
Przedruk z: Workers Vanguard nr 884, 19 stycznia 2
|
Brońmy się przed zdradą
czerwiec 30, 2004
Marek Kamiński
|
Yad Vashem za szybki ws. napisu w Jedwabnem
lipiec 14, 2002
PAP
|
Matka Solidarności
grudzień 15, 2005
Zbigniew Głuszczyk
|
Szkodliwa nadgorliwość
styczeń 12, 2004
Nasz Dziennik
|
Dewaulacja dolara !
luty 14, 2003
|
Gospodarka na zaciągniętym hamulcu
listopad 14, 2008
Kamila Baranowska
|
To nawet nie jest śmieszne...
maj 3, 2007
¬ródło informacji: RMF
|
Jan Maria Rokita: kopalnie trzeba zamykać
grudzień 9, 2002
|
The Festival of jewish "Mono Culture" in Lebanon
sierpień 4, 2006
Marek Głogoczowski
|
Zamglona przejrzystość władzy
wrzesień 6, 2005
Witold Filipowicz
|
Rosja szachuje USA paliwem a USA Rosję "Tarczą"
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Sześć województw to enklawy dziecięcej biedy
grudzień 2, 2002
PAP
|
Kształtem miłości piękno jest i tyle
listopad 8, 2008
Artur Łoboda
|
Cale w celi
styczeń 30, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Who is Ariel Sharon?
listopad 3, 2003
|
|
|