|
Dlaczego naprawdę Komorowski "przegrał" Wybory?
|
|
Różnoracy pseudo specjaliści z dziedziny polityki będą pisać brednie - o przyczynach przegranej Komorowskiego.
Sam Komorowski również będzie się głupio tłumaczył.
A ja znam tą najbardziej oczywistą przyczynę: zapleczu politycznemu PO - nie udało się tym razem sfałszować Wyborów.
Dlatego piszą równe brednie i szukają winnych wszędzie - tylko nie we własnej polityce.
Gdyby oceniać dziś Pawła Kukiza - po skali nienawiści wobec jego osoby - przejawianej przez dziennikarzy głównych ścieków i hejterów platformowych w Intenrcie - to musielibyśmy uznać wielki sukces Kukiza, bo to wszystko oznacza, że Platforma Obywatelska się go bardzo boi.
Ale Platforma Obywatelska boi się dlatego Kukiza, że są to PRYMITYWNI GŁUPCY, którzy uwierzyli w moją wyborczą zagrywkę wobec PiS - stwierdzającą, że Kukiz zabiera głosy Komorowskiemu.
Patrzcie Państwo - jaki ten platformowy motłoch jest prymitywny.
Prawda jest taka, że w wypadku niezabłyśnięcia medialnego Kukiza - te 21 procent głosów- rozłożyłoby się pomiędzy pozostałymi kandydatami antysystemowymi.
Powtarzam jeszcze raz:
Komorowski przegrał dlatego, że nie udało im się sfałszować Wyborów, bo po ośmiu latach rządów PO - wielu Polaków chciałoby ich wszystkich widzieć w więzieniu, a nie w Sejmie!
Jednak platformowy motłoch "wie swoje" i w przekonaniu, że dla nich "źródłem wszelkiego zła jest Kukiz" - starają się siać niepewność wśród Polaków, opowiadać o jakichś - rzekomych "walkach" w jego obozie - czy też innych niesnaskach.
Na ludzi zagonionych i nie obserwujących sceny politycznej - to działa.
Wielu uwierzy, że Ruch JOW to kolejne wcielenie Palikociarni.
Ale dla myślących Polaków - Paweł Kukiz potwierdza dziś swoją wiarygodność!
Mówi wyraźnie, że jego celem jest przeobrażenie sceny politycznej - poprzez zmianę systemu wyborczego na JOW.
Bardzo wyraźnie dowodzi, że nie chodziło mu o "koryto".
Dlatego WSZYSTKIE opowieści o kłótniach w obrębie współpracowników Kukiza - są totalną brednią i prymitywną prowokacją.
Paweł Kukiz powiedział, że dla przekroczenia 50. procentowej frekwencji w Referendum - zaprosi do współpracy wszystkich - również Magdalenę Ogórek.
Czy to będzie oznaczało, że była kandydatka SLD jest współpracowniczką Pawła Kukiza?
Tak należy traktować brednie - o rzekomych "konfliktach" w otoczeniu Kukiza.
Do walki o JOW - zaproszeni byli wszyscy.
Ale - mam nadzieję, że Ruch ten - reprezentować będą TYLKO ludzie honoru.
Co będziemy mogli sprawdzić - po Referendum.
|
|
1 lipiec 2015
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Tajne negocjacje Tuska
luty 24, 2009
Dariusz Kosiur
|
Marszałek Sejmu Marek Borowski uważa za nieuzasadnione obawy że sprzedaż ziemi cudzoziemcom oznacza utratę niepodległości Pol
listopad 15, 2002
PAP
|
"Nie gardzić własnymi pomnikami"
czerwiec 4, 2008
Artur Łoboda
|
TE DNI, TE ROBAKI, TE KACZEŃCE
marzec 28, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Pieniądze nie śmierdzą
lipiec 18, 2002
PAP
|
To nie kryzys, to już patologia....
styczeń 13, 2007
Marek Olżyński
|
Duże dzieci chcą wywołać pożar świata
luty 5, 2003
PAP
|
Krewkie rekordy Polaków
grudzień 16, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Emigracja
sierpień 28, 2003
przesłała Elżbieta
|
Witojcie w naszym Euro-Unijnym Więzieniu Narodów!
maj 1, 2004
Marek Głogoczowski
|
Komuna mogła by być wzorcem
październik 31, 2004
|
Czy Michnik nie był kiedyś sekretarzem ( sekretarką ? ) tej cioci Andrzejewskiego?
kwiecień 6, 2003
ania 67
|
Złodziejstwo zinstytucjonalizowane
czerwiec 28, 2005
|
Nie utopmy przyszłości w tej krwi
lipiec 16, 2003
Andrzej Kumor
|
Pół wieku od obalenia demokracji w Iranie przez USA
marzec 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wnioski są zatrważające
grudzień 16, 2002
Piotr Mączyński
|
Z Nowym Rokiem
grudzień 31, 2006
Artur Łoboda
|
Moralność a polskie media(torzy)
październik 5, 2005
|
U.E.,czyli BLISKIE SPOTKANIE RĘKI Z NOCNIKIEM
kwiecień 28, 2008
Marek Jastrząb
|
Ktoś o nazwisku Wałęsa
maj 3, 2005
|
|
|