ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Czyj jest Gdańsk ? 
25 styczeń 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Stan zubożenia białostockiego społeczeństwa (wideo)  
2 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Już po śmierci... 
17 lipiec 2026      autor Zygmunt Jan Prusiński
MORDERCA kandydatem PiS na Premiera? 
12 październik 2025     
Baza Rosyjska w Syrii i Iran na Drodze do Azji Centralnej 
20 marzec 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Syndrom Kaliguli 
29 październik 2016      Artur Łoboda
DRAŻNIENIE TYGRYSA, CZYLI TYSIĄC FAŁSZYWYCH AFER. ...jeśli teraz, w czasie najbliższych miesięcy dobra zmiana zjednoczonej prawicy nie poradzi sobie i nie odniesie sukcesu, to Polska ma przechlapane na zawsze.  
3 grudzień 2018      Alina
Główne cele nowych działań zbrodniczego nieRządu 
25 luty 2021     
Alfabet czasów saskich 
15 grudzień 2014      Magellan
Bujaj się TVN -ie 
8 lipiec 2015      Artur Łoboda
Atak na Iran to element większego planu 
17 czerwiec 2025     
Kiedyś stalinowcy. Dziś ich dzieci i wnuki.  
5 lipiec 2015      Artur Łoboda
Antysemita, antyklerykał, homofob ... doradza 
11 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Takie sobie pytanie 
3 kwiecień 2018      Artur Łoboda
Ci wstrętni Polacy 
23 październik 2012      Artur Łoboda
Ewolucja Megalomanii Prusaków 
8 maj 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Jaki wpływ mają maseczki w ograniczeniu rozprzestrzeniania się grypy- badania 
17 październik 2020     
Kto się boi polskiej historii? 
26 październik 2014      Artur Łoboda
Mniej słów, mniej szkód 
12 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Chosztaplerzy 
22 grudzień 2011      Bogusław

 
 

Parki Rozrywki Zatorland: Dinozaury ożyły po 65 mln. lat!

Dinozaury ożyły po 65 mln. Lat!

Czy to możliwe, aby w jednym miejscu zobaczyć dinozaury, biedronkę ludzkich rozmiarów oraz wejść do konia trojańskiego? Tak, ale tylko w Zatorze... a mówiąc dokładniej w Parkach Rozrywki Zatorland, które słyną z największego w Polsce Parku Ruchomych Dinozaurów. W ramach kompleksu powstał też Park Owadów, Park Mitologii oraz Park Bajek i Wodnych Stworzeń.

Niewątpliwie wizytówką Zatora stał się pierwszy z powstałych obiektów - Park Ruchomych Dinozaurów Dinozatorland. To właśnie w tym parku znajdziecie najwięcej w Polsce ruchomych figur dinozaurów w skali 1:1. Dodatkową atrakcją z pewnością będzie możliwość sprawdzenia jak wygląda największy na świecie ruchomy T-rex oraz znajdujące się w jego pobliżu Muzeum Szkieletów i Skamieniałości.

Kolejnym punktem na naszej mapie jest Park Mitologii zlokalizowany na malowniczym stawie. To niezwykłe miejsce. Dlaczego? Ponieważ niemal wszystkie figury usadowione są tutaj na tafli wody. Zwiedzać można go odbywając rejs gondolą lub spacerując pomostami. Nowością tego sezonu są tańczące fontanny. Pokazy odbywają się co godzinę.

Czy widzieliście kiedyś mrówkę ludzkich rozmiarów? Jeżeli jeszcze nie, to właśnie w Zatorlandzie będzie do tego okazja i zobaczycie tutaj nie tylko mrówkę. Pszczoła, osa, motyl i kilkunastu innych przedstawicieli najliczniejszej grupy zwierząt znajdziecie w Parku Owadów. Dodatkowym atutem jest fakt, że kilka owadów trzepocze skrzydełkami oraz bzyczy tworząc maksymalnie realistyczne wrażenia.

Nie wiem jak Wy, ale w Zatorze wszyscy lubią bajki i dlatego rok temu powstał czwarty park tematyczny nazwany Parkiem Bajek i Wodnych Stworzeń. Nazwa ta nie jest przypadkowa, ponieważ obiekt składa się z dwóch części. W części poświęconej bajkom można spotkać: Brzydkie Kaczątko, Królewnę Śnieżkę wraz z siedmioma krasnoludkami oraz samego Kota w Butach. Przylegający bezpośrednio Park Stworzeń Wodnych tematycznie poświęcony jest faunie mórz i oceanów. Kto ma ochotę zobaczyć stworzenia morskie naturalnej wielkości, sięgające nawet 7 metrów...?

Nie myślcie, że to koniec atrakcji, ponieważ na koniec wycieczki zapraszamy do Lunaparku, który znajduje się w centrum Zatorlandu. Miejsce to przeznaczone jest całkowicie do Waszej dyspozycji. Karuzele, kolejki, samochodziki, kino 5D, całoroczne lodowisko, basen z łódkami, a to wszystko bezpłatnie i bez limitów ilościowych w ramach wybranego pakietu.

W Parkach Rozrywki Zatorland musicie mieć wiele sił, ponieważ dawka atrakcji może pochłonąć cały dzień. Dlatego pomiędzy Parkami możecie bezpłatnie przemieszczać się ciuchcią turystyczną, a na obiad skosztować przysmaków w Karczmie River Park, znajdującej się na terenie kompleksu. Do każdego zakupionego biletu otrzymacie od nas rabat na posiłek, do wykorzystania w dowolnym terminie. Jeżeli chcielibyście zostać na dłużej, to oferujemy Wam także możliwość przenocowania w komfortowych rodzinnych domkach letniskowych na terenie Ośrodka Rekreacyjno – Wypoczynkowego River Park.

Na koniec "wisienka na torcie". Oficjalnie informujemy Was jako pierwszych, że można już odwiedzić w parku pierwsze w Polce Kino 360° 3D. W ramach seansu proponujemy Wam „BEE MUSICAL, czyli pszczółki rozrabiają" - to kino efektów, gra kolorów i dźwięku w trójwymiarze, na ekranie otaczającym widza ze wszystkich stron. Projekcji towarzyszą efekty specjalne, zapach miodu i kwiatów.

Uwaga! Zabierz dobry humor. Resztę zapewniają Parki Rozrywki Zatorland.


Parki Rozrywki Zatorland
www.zatorland.pl
Ul. Parkowa 7, 32-640 Zator
tel. +48 667 979 220
info@zatorland.pl
16 sierpień 2014

Zatorland 

  

Komentarze

 

Jednym z przejawów totalitaryzmu liberalnego, było zastraszenie biznesmenów - by nie pokazywali się w otoczeniu "niepoprawnym politycznie".
Podstawową groźbą były ewentualne straty finansowe, bądź utrudnianie działalności gospodarczej.
Ale ostatnio widać poważne zmiany w tym zakresie.
Powyższa informacja biznesowa - nijak się ma do treści tego forum. Dopisana została kilka dni temu.
Zdecydowałem się ją opublikować jako symbol zmian w mentalności polskich przedsiębiorców.

2014-08-18
Artur Łoboda

  

Archiwum

Rola prawdy z zrzeszeniu moralnym
maj 26, 2007
Zbigniew Dmochowski
Agent Boni nowym ministrem w rządzie Tuska
styczeń 15, 2009
PAP
Błogosławieni, którzy nie pomyśleli a uwierzyli
marzec 30, 2004
Żydowski Ruch Roszczeniowy Ocenia Szkody Żydów Na Ponad 300 Miliardów Dolarów
kwiecień 23, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Izrael Szamir - "Być albo nie być" (Żydem)
styczeń 26, 2006
Koszty kapitulanctwa (1)
czerwiec 18, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
"Łagodny język propagandy"
kwiecień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
emajl
luty 21, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
The infection
październik 24, 2006
Sen
marzec 17, 2004
Artur Łoboda
Cold War II
wrzesień 4, 2007
przysłał ICP
Dziennikarze pod lupą
styczeń 14, 2006
Marek Olżyński
Prezydent odpoczywa służbowo
czerwiec 6, 2003
Dariusz Kucharski http://www.se.com.pl
Oto są - ci niebezpieczni - a dla tumanów "żydzi"
lipiec 1, 2008
Rzeczpospolita
Czyżby kolejny dowód na zaplanowanie ataku na wieże w NYC przez Mossad?
lipiec 27, 2004
śledczy
Świadectwo Polaków Anno Domini 2005 dla potomnych
sierpień 24, 2005
Być człowiekiem
grudzień 4, 2006
Krzysztof Wołod?ko
Fundament naszej nedzy i degredacja systemu ekologicznego
grudzień 10, 2007
markus
Generał Michał Gutowski nie żyje
sierpień 31, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Doskonale wychowanie ostatniego Pokolenia WOLNEJ POLSKI
lipiec 15, 2008
...
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media