|
18. 12. 2016
|
|
Dla żydów (tych z małej litery) nie liczą się fakty, bo cenią tylko "fakty medialne", które kiedyś określano mianem "wiedzy potocznej".
I te obiegowe opinie były tworzone pod kątem żydowskich interesów.
Niedawno tłumaczyłem młodej adeptce dziennikarstwa - jak tworzone są mity dla uzasadnienia prawa własności.
Nawet ja sam spotkałem się próbami obrażania mnie przez głupiego nieuka - który chciał deprecjonować moje wypowiedzi zarzutem - że "wywodzę się z żydowskiej dzielnicy".
Otóż miasto Kazimierz NIGDY - nie było miastem żydowskim!
150 lat po lokacji Kazimierza - zmuszono krakowskich Żydów do wymiany gruntów na teren wioski Bawół - która leżała na krańcu odrębnego miasta Kazimierz.
W okresie Zaborów - gdy po nieudanych powstaniach szlachta i mieszczaństwo wyprzedawały swoje majątki - Żydzi wykupili znaczną część Kazimierza, który już wtedy był przyłączony do Krakowa.
By uzasadnić swoje panowanie w tej dzielnicy stworzyli MIT o rzekomym założeniu Kazimierza dla kochanki Estery. A tym samym "utworzenia go dla Żydów".
Rzecz w tym, że wedle niepewnego przekazu - o ile Estera w ogóle istniała - to mieszkała z drugiej strony Krakowa - we wsi Łobzów.
Jednak do dnia dzisiejszego - łącznie z ekspozycją muzeum "Polin" powtarza się mity o żydowskiej kochance króla Kazimierza.
Znając skuteczność tej metody manipulacji - bojówki z Krytyki Politycznej stworzyły kilka lat temu przekaz medialny o rzekomym "zamordowaniu" Sierakowskiego przez polskiego "nacjonalistę".
Nie ważne, że to prostacka prowokacja. Bez kontry takich ludzi jak ja - za kilka lat panowałaby przekonania, że jakiś "nacjonalista zamordował żyda".
I to miał być wystarczający powód do najazdu na Polskę trzech milionów Żydów.
Bardzo wyraźnie poinformowałem o tym fakcie posłów PiS, a przede wszystkim Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - w rządzie Beaty Szydło.
Jedyną reakcją było odcięcie się od mojej osoby i pielgrzymka Beaty Szydło do syjonistycznego Izraela.
Przedwczoraj grupa lewaków - związanych z żydolewacką Krytyką Polityczną, usiłował dokonać podobnej prowokacji medialnej - gdy jakiś osobnik położył się na ulicy udając rannego.
Tylko faktowi, że znalazł się postronny rejestrator tego wydarzenia, zawdzięczamy ujawnienie prowokacji.
Pamiętam - jak w marcu 1968 roku rozpowszechniano plotkę, że "milicja zabiła jakąś studentkę". I to wywołało spore wzburzenie Krakowian, oraz wzmogło studenckie protesty.
Przedwczorajsza prowokacja miała dokładnie ten sam cel.
Młodzi ludzie kierują się emocjami i udana prowokacja doprowadziłaby do eskalacji rozruchów, kończących się krwawo.
Powtarzam po raz kolejny, że jedynym celem PiS jest udowodnienie, że nie da się zreformować Państwa Polskiego!
Temu służy obsadzenie najważniejszych stanowisk państwowych przez PROSTAKÓW!
Mimo szumnych - przedwyborczych obietnic PiSu, lewacy z Krytyki Politycznej dalej są finansowani z naszych podatków!
Dzięki temu mają środki do wzniecania opisanych powyżej prowokacji.
Powinno dziwić, że Prokurator Generalny nie wszczął śledztwa w sprawie próby prowokacji - mającej wywołać zagrożenie bezpieczeństwa publicznego.
Ale dla Ziobro ważniejszy jest penis Polańskiego - niż sprawy Polskie.
Bo jedynym celem PiS jest udowodnienie, że nie da się zreformować Państwa Polskiego, a przede wszystkim niedopuszczenie patriotycznych sił Narodu do naprawy Polski!
|
|
18 grudzień 2016
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Koniec Kaczyńskiego...
czerwiec 14, 2005
Zbigniew Nowak
|
Gdzie są te standarty? - pyta Ryszart Kaliż
marzec 17, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Ladies, Gentlemen & Others
wrzesień 8, 2007
Kolas Bregnon
|
Trybunał Narodowy
sierpień 27, 2003
"Nasza Polska"
|
POLSKA - UNIA 7
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Agenda Sorosa
styczeń 7, 2004
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Spór o polski ład ekonomiczny
czerwiec 2, 2002
Tadeusz Kowalik
|
Debata obłudy
październik 11, 2007
Bogusław
|
Jak kradli tak kradną dalej.
90 tys. zł dla 4 osób
kwiecień 1, 2003
PAP
|
Gruzja przestrogą dla Polaków w sprawie Tarczy
sierpień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
NAUKA JE SEXY
kwiecień 11, 2008
Marek Jastrząb
|
France Telecom uratowana przez internet i komórki
marzec 8, 2007
AFP
|
Kto i dlaczego mordował ludność polską na Wołyniu?
lipiec 12, 2003
przełslała Elżbieta
|
Ekskluzywny wywiad dla polskiej TV
sierpień 31, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Walka o politykę Stanów Zjednoczonych
grudzień 12, 2006
Biuletyn Informacyjny Instytutu Schillera
|
OREDZIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ w 10-ta rocznice Powstania Warszawskiego
październik 2, 2006
Bogdan ps.Trzy Radla A.K.
|
"Komuno, zdychaj"
luty 19, 2008
Dariusz Kosiur
|
Mydlenie Oczu na Temat Iraku
listopad 30, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" - Rozdział 12
kwiecień 21, 2006
Tłumaczył: Roman Łukasiak
|
Polskie szpitale
luty 10, 2007
Bogusław
|
|
|