ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Nie na ich warunkach 
8 luty 2015      Artur Łoboda
Bezczelnością będą walczyć do końca 
18 luty 2012      Artur Łoboda
To powinno być karalne 
8 wrzesień 2019      Artur Łoboda
Szóste wezwanie o uzasadnienie wysłania Yael Bartana - jako reprezentantki polskiej kultury na 54. Biennale Sztuki w Wenecji 
19 grudzień 2013      Artur Łoboda
Kulisy Greckiej Tragedii 
4 marzec 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Było tak - jak miało być 
12 listopad 2018      Artur Łoboda
Michnikowska zmiana wizerunku Putina 
5 sierpień 2014      Artur Łoboda
Szczepienia przymusowe zawsze były grą końcową. Ruch Ameryki w kierunku autorytaryzmu 
2 październik 2021     
Chodzi o ludzkość! Najlepszy wirusolog Geert Vanden Bossche ostrzega przed masowymi zgonami spowodowanymi szczepieniami koronowymi! 
22 marzec 2021      Obserwator
SCHETYNA DO PIERDLA NIE PÓJDZIE?  
12 grudzień 2018      Alina
Kategoryczny sprzeciw spadkobierców Gintrowskiego, do wykorzystywania utworów artysty na demonstracjach KOD-u 
21 styczeń 2016      Agnieszka i Julia Gintrowskie
Stosy trupów na ulicach- komedyjka 
26 marzec 2021      hens
Edukacja o niszczycielskiej polityce Niezależna pozaparlamentarna komisja ds. Badania koronowego udowadnia: Polityka powoduje największe szkody. 
17 listopad 2020     
Lewacki seksistowski fundamentalizm  
31 październik 2014      Artur Łoboda
Konstytucja Kwaśniewskiego - akt haniebny 
22 grudzień 2015      Artur Łoboda
Co wydarzy się w najbliższej przyszłości. Możliwe scenariusze 
25 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Wnioski po Święcie Niepodległości 
12 listopad 2013      Artur Łoboda
Szczepienia COVID zwiększają ryzyko udaru o 11 361 procent 
8 maj 2022      Ethan Huff
Uwaga przed 13 grudnia 2016. (1) 
5 grudzień 2016     
Czy dowiedzenie, że nie ma żadnego covid-19 jest trudne? 
14 sierpień 2020     

 
 

"Zdrowotny" skutek silnego pola elektromagnetycznego

"Jedynym objawem, na który chciałbym zwrócić uwagę ludzi i który naprawdę odróżnia grypę od COVID-19, jest utrata węchu i smaku. Jeśli masz ten objaw, musisz natychmiast skontaktować się ze swoim lekarzem i wykonać test" -
powiedział dr Jerome Adams, naczelny lekarz USA i członek Grupy Zadaniowej ds. Koronawirusa Białego Domu.

 
Zastanawiające jest, że WSZYSCY - rzekomi naukowcy i lekarze - nie wiedzą, że za węch i smak odpowiedzialne są ośrodki nerwowe w mózgu.
A co łatwiej i szybciej atakuje mózg od fal elektromagnetycznych?

Otaczający Nas, a pochodzący od technologii smog elektromagnetyczny - jest bardziej niebezpieczny od tradycyjnego smogu.

Jeżeli teraz połączymy bakterie dobrze czujące się w polu elektromagnetycznym i równocześnie wyłączone przez fale elektromagnetyczne ośrodki nerwowe - odpowiadające za bezpieczeństwo organizmu ludzkiego - to mamy gotowy przepis na kowida.


PS
Oczywiście nius prasowy traktuję jak bajkopisarstwo.
Sam podawałem w lutym takie - rzekome objawy kowid - bo wiele osób miało je w Krakowie - w styczniu tego roku - w tym moja Córka, której o mało nie zabili konowały - bandyci!
Ale ŻADEN Z TYCH ZBIRÓW - nawet nie spróbuje się zastanowić - nad wpływem zmiennego pola elektromagnetycznego - na nasz układ nerwowy.
17 listopad 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

off top
podali w merdiach, że kliniki surogacyjne na Ukrainie są "zawalone" dziećmi, których z uwagi na ograniczenia komunikacyjne, nie ma kto odebrać.
A to mi się skojarzyło z niedawną informacją, że dealerzy aut nie mogą sprzedać nowych, z uwagi na załamanie gospodarcze i że zapewne zmuszeni zostaną je zezłomować.
Pytanie, jak będzie wyglądać złomowanie towarów klinik surogacyjnych?

2020-11-17
Magellan

 

ps
chodzi mi o to, że należy poddać się refleksji, na ile wolno nam wykorzystywać zdobycze "techniki", dla celów, które mogą, bądź wchodzą w kolizję z "sacrum".

2020-11-17
Magellan

 

Nie ma czegoś takiego jak "fale magnetyczne".
Inżynier elektryk po Wydz. Elektrycznym Politechniki Warszawskiej mówi to Państwu.

2020-11-17
Marek Zadrożniak

 

Jako "inżynier elektryk" pewnie nieraz spotkał się Pan ze skrótowym określeniem fale magnetyczne - zamiast elektromagnetyczne.
Ale woli się Pan czepiać.

2020-11-17
Artur Łoboda

 

To zróbmy inaczej, nie chodzi tu o pełną precyzję semantyczną, wobec określenia tego, co nam się wdraża i przeciw nam kierunkuje.
Chodzi o to, jak to zjawisko jest w wkomponowywane w naszą bieżącą rzeczywistość i w sposób usypiający czujność.
Bo to jest, właśnie syndrom gotowania żaby.
Infantylizacja przekazu trwa od lat, wiele razy sygnalizowałem na tym portalu, że likwidacja połączeń komunikacji publicznej, w tym w głównej mierze autobusowej pomiędzy lokalnymi miejscowościami w ramach regionu wytyczonego przez Buzka i tym bardziej ponad regionem, plus likwidacja połączeń kolejowych ponadregionalnych i lokalnych służy temu, co obecnie jest wdrażane, czyli wątek profetyczny filmu Atlas Chmur w powiązaniu z Seksmisją.
Obejrzyjcie to na Boga i wyciągnijcie synergiczne wnioski.

2020-11-17
Magellan

 

ps
jest Fahrenheit 461. Dla starszych.

2020-11-17
Magellan

 

Nikt (wobec ps gospodarza) nie spróbuje, ponieważ nie ma za to grantów, a samowolna praca i publikacja jest ryzykiem wobec solidarności środowiska, które pan, o ile mnie pamięć nie myli, Wieczorek ze Śląska sportretował poprzez Wielką Czystkę Akademicką.
Znamienne jest, że na 38 (milionowy) formalnie Naród, mamy kilku lekarzy i kliku akademików, i to wieku gwarantującym emeryturę, którzy idą pod prąd oficjalnej narracji.
K I L K U.
Na co mamy mieć nadzieję?
W mojej branży N I K T publicznie nie powie, że to przedstawienie, które podniosło kurtynę w marcu, w nie wiadomo ilu aktach, to gwałt na Prawdzie i megagwałt na instytucjach "P"rawnych.
Kilkanaście osób w ramach Państwa, które onegdaj stanowiło ostoję istoty WOLNOŚCI!!!

2020-11-17
Magellan

  

Archiwum

Jakiego sięgnęliśmy dna
sierpień 28, 2004
Gra o główna nagrodę - część II
grudzień 1, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Powikłana logika epoki nuklearnej
marzec 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ambasada-Forteca w Bagdadzie
kwiecień 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
WEJŚCIE DO UNII EUROPEJSKIEJ POZBAWI POLSKĘ SUWERENNOŚCI !
kwiecień 22, 2003
przesłała Elżbieta
Bohaterowie
styczeń 19, 2009
PAP
Dalsza konsolidacja mediów w rękach żydowskich
maj 9, 2007
Lech Maziakowski
Koniec wolnej prasy
sierpień 22, 2003
ABCnet
Tak się kolonizuje podbite gospodarczo narody
sierpień 16, 2004
Marcin Gesing
Zmiany w Magistracie
wrzesień 30, 2004
www.krakow.pl
Sylwetka Włodzimierza Cimoszewicza jako skutek ewolucji cynicznych oportunistów
sierpień 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Internowani
marzec 1, 2006
przesłała Elżbieta
Co piąte dziecko głoduje w Argentynie
listopad 17, 2002
PAP
Radio Blue FM złożyło doniesienie do prokuratury o
sierpień 2, 2002
(RMF)
Głupota atakuje
marzec 7, 2004
PAP
Ocena wyborów ( Według Macieja Giertycha )
styczeń 1, 2008
przesłał .
W sprawie ataku na WTC
marzec 2, 2007
Artur Łoboda
Kryterium wyboru kandydatów do samorządów
październik 12, 2006
przesłała Elżbieta
Zaskoczenie
styczeń 1, 2008
Marek Olżyński
Działoszyce w Telewizji Amerykańskiej
maj 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media