ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Pora kasztanów... 
5 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Mój ostatni list do Bogdana Zdrojewskiego 
27 styczeń 2012      Artur Łoboda
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (03.08.2011) 
30 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Badanie wykazało zwiększone ryzyko padaczki, ciężkiego wstrząsu alergicznego, zapalenia mięśnia sercowego i zapalenia wyrostka robaczkowego u dzieci, którym wstrzyknięto szczepionki przeciwko Covid-19 
22 czerwiec 2024     
Pieśni i Tańce Kurpii Białych  
13 styczeń 2016     
"Opcja zerowa" . Apel do środowisk patriotycznych 
4 wrzesień 2016      Artur Łoboda
Cały film z naukową rekonstrukcją zbrodni w Smoleńsku: link https://www.youtube.com/watch?v=J0W74f-5FsQ 
11 sierpień 2020     
17 pytań Anny Walentynowicz do Lecha Wałęsy 
30 sierpień 2010      Rebel
Hipokryzja politycznych zbrodniarzy 
1 kwiecień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Kodeks Norymberski
Znaczenie ram prawnych z okresu II wojny światowej we współczesnym świecie
 
13 wrzesień 2021      Corona-Transition
Każdego dnia musi się coś dziać 
9 listopad 2014      Artur Łoboda
Zaswieć Miesiundzu - pieśń ludowa 
25 kwiecień 2012     
Nie zapominajcie 
16 kwiecień 2022     
Starożytny Rzym upadł dlatego, że nie kontrolował polityki imigracyjnej 
12 marzec 2017     
List otwarty do Ministra Sprawiedliwości RP Zbigniewa Ziobry 
4 marzec 2016      Fundacja im. Zygmunta Starego
Wirusy jak krasnoludki, nikt nie udowodnił ich istnienia, a wielu w nie wierzy! 
14 maj 2023      Anthony Ivanowitz
Depopulacja Polski 
4 luty 2026      Artur Łoboda
Czego NIKT nie mówi o wywiadzie Tuckera Carlsona z Putinem 
11 luty 2024     
“Wymyślenie żydowskiego narodu” – rozmowa z prof. Szlomo Sandem 
13 styczeń 2021     
Zgony z powodu szczepionek COVID są o 407% wyższe niż wszystkie łączne zgony wcześniej zgłoszone z powodu innych szczepionek 
31 lipiec 2021     

 
 

Kościoły chrześcijańskie, które opowiadają się za masowym zabijaniem palestyńskich cywilów przez Izrael, służą SZATANOWI, a nie Chrystusowi

 
Z duchowego i biblijnego punktu widzenia niewiele jest rzeczy bardziej obrzydliwych niż widok przywódcy Kościoła otwarcie opowiadającego się za ludobójstwem w imię Chrystusa.


Kolosan 3:15 mówi: Niech pokój Chrystusowy rządzi w waszych sercach, skoro jako członkowie jednego ciała zostaliście powołani do pokoju. I bądźcie wdzięczni.

Dzisiaj widzimy liczne kościoły z różnymi pastorami – niektórzy dziko ożywieni i szybko mówiący – twierdzącymi, że skoro syjoniści twierdzą, że ich Bóg ze Starego Testamentu dał im monopolistyczne prawo do mordowania ludzi i zabierania ich ziemi, to Chrystus musiał również poprzeć taką praktykę w czasach Nowego Testamentu.
To dziwaczne rozumowanie wystarczy, jak twierdzą, aby usprawiedliwić dzisiejszych chrześcijan, którzy oklaskują masowe ludobójstwo Palestyńczyków w Strefie Gazy i na Zachodnim Brzegu, gdzie całkiem sporo chrześcijan, katolików, mormonów i Żydów wciąż walczy o przetrwanie (nie wszyscy są muzułmanami).

Gdyby Chrystus żył dzisiaj, głośno potępiłby bluźniercze wzywanie Jego imienia w celu usprawiedliwienia masowych mordów i ludobójstwa.

Skąd wiemy, że to ludobójstwo?

Ponieważ syjonistyczni przywódcy Izraela mówią nam to własnymi słowami, wielokrotnie wzywając do masowej eksterminacji i przesiedlenia narodu palestyńskiego.

Dowody te zostały wniesione do Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości wszczętego przez Republikę Południowej Afryki i poparte przez wiele innych krajów, w tym Kolumbię.
W Internecie krąży mnóstwo filmów, które pokazują obecnych przywódców Izraela otwarcie opowiadających się za ludobójstwem i masową eksterminacją Palestyńczyków.
Nie jest to przedmiotem debaty, z wyjątkiem tych, którzy są ignorantami.
Ludobójstwo Palestyńczyków jest tak oczywiste i groteskowe, że wielu Żydów wypowiada się przeciwko niemu, w tym Norman Finkelstein w znalezionym w tym filmie.
 
https://www.brighteon.com/246ff7d9-aab8-4f0e-af18-b8d11ccf77c1
 
Aby przeprowadzić ludobójstwo na Palestynie, Izrael systematycznie bombardował szpitale, meczety, uniwersytety, obozy dla uchodźców, budynki mieszkalne, targowiska, drogi ewakuacyjne i obiekty infrastrukturalne. Dokonywał egzekucji na lekarzach z Gazy przy użyciu snajperów wojskowych, żywcem zrównał z ziemią palestyńskich cywilów, przeprowadził precyzyjne ataki rakietowe na pracowników pomocy żywnościowej, celowo bombardował karetki pogotowia, blokował drogi ewakuacyjne, a nawet bombardował trasy, które zaprojektował jako „bezpieczne trasy” dla Palestyńczyków.
Jasnym celem Izraela jest eksterminacja lub przesiedlenie ponad 2 milionów Palestyńczyków w Gazie, aby Izrael mógł ukraść ich ziemię i przejąć ich zasoby w ramach misji „Wielkiego Izraela”, do której realizacji, jak twierdzą przywódcy Izraela, Bóg dał im monopolistyczne prawo.

Nie musisz być biblistą, aby zdać sobie sprawę, że masowa eksterminacja palestyńskich kobiet, dzieci, pacjentów szpitali, osób starszych, lekarzy, profesorów uniwersyteckich i kierowców karetek pogotowia jest odrażającą zbrodnią przeciwko ludzkości.
Musisz jednak mieć mózg i serce.
Oba te organy wydają się być niewystarczające u wielu chrześcijańskich pastorów, duchownych i przywódców kościelnych, z których niektórzy są zbyt zajęci zabawianiem 12-letnich dzieci lub sodomizowaniem chłopców z chóru, aby zawracać sobie głowę nauczaniem słowa Chrystusa.
Ponieważ zaprzeczanie naukom Chrystusa jest oczywiście bramą do grzechu i samozniszczenia.


Ewangelia Mateusza 5:9 - Błogosławieni, którzy czynią pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.
 
https://www.brighteon.com/662d5797-d331-4ba1-ab5f-5cecee36719a
 
 

Popieranie ludobójstwa Izraela oznacza zdradę nauk Chrystusa

 

Kiedy pastorzy i przywódcy kościelni otwarcie popierają masowe ludobójstwo Izraela, przyznają się przed tobą, że odrzucają nauki Chrystusa.

Aby usprawiedliwić swoje ludobójstwo, zazwyczaj twierdzą coś w rodzaju:
„Izrael ma prawo do samoobrony”.
A gdy wskazujesz, że Izrael morduje dziesiątki tysięcy dzieci, kobiet, osób starszych, pracowników szpitali, kierowców karetek i wszelkiego rodzaju ludzi, którzy nie brali udziału w ataku Hamasu 7 października, ci tak zwani chrześcijańscy pastorzy powiedzą coś w rodzaju:
„Cóż, te dzieci mogą pewnego dnia wyrosnąć na terrorystów, a to jest zagrożenie dla Izraela”.

Jest to podobne do zbrodni wojennych z czasów wojny w Wietnamie, kiedy żołnierze podpalali całe wioski, krzycząc:
„Zabijcie ich wszystkich i pozwólcie Bogu się nimi zająć!”

Izraelczycy oczywiście przybyli w 1948 roku i zaczęli mordować Palestyńczyków na miejscu – „Nakba” – kradnąc ich ziemię i domy, wysiedlając około 750 000 Palestyńczyków w ciągu kilku lat i z czasem zaganiając ich do coraz mniejszych działek ziemi, które ostatecznie stały się dużym obozem więziennym na otwartym powietrzu znanym jako „Gaza” (z dodatkowymi obszarami Zachodniego Brzegu).
Obecnie mieszkańcy Gazy żyją jako więźniowie, niemal całkowicie kontrolowani przez mściwy Izrael, który decyduje o ich dostępie do żywności, wody, leków, elektryczności, transportu, usług internetowych i innych. Współczesny Izrael istnieje na ziemi, która została brutalnie i systematycznie skradziona rdzennej ludności palestyńskiej, którą można porównać do rdzennych Amerykanów w Ameryce Północnej.

Jednak syjoniści twierdzą, że tysiące lat temu Bóg obiecał im tę ziemię, dlatego twierdzą, że mają prawo w 2024 r. do masowego mordowania kogokolwiek zechcą i uważać wszystkich, którzy się im sprzeciwiają, za „terrorystów”.
Często cytują rozdział 15 Księgi Rodzaju, w którym Bóg zawiera przymierze z Abrahamem, mówiąc:
„Twojemu potomstwu dałem tę ziemię”.
Księga Rodzaju jest zazwyczaj datowana na około 5000 lat temu. Jednak współczesny Izrael zaatakował Palestynę w 1948 r. — najwyraźniej po prawie 4900-letniej przerwie — i teraz twierdzi, że Bóg dał im pozwolenie na zabijanie wszystkich innych.

Problem z tym twierdzeniem polega na tym, że Palestyńczycy są również potomkami Abrahama .
Religia islamu jest religią abrahamową, a zatem praktycznie wszyscy rdzenni mieszkańcy Palestyny ​​są abrahamowi.
Mordując ich, syjoniści mordują samych potomków Abrahama, którym Bóg obiecał odziedziczyć ziemię.

W istocie, dzisiejszy Izrael rządzony przez syjonistów zdradza słowo Boże i dosłownie morduje dzieci Boże.
Oznacza to, że działania Izraela stoją w sprzeczności z Bogiem, dlatego współczesny Izrael jest często nazywany „satanistycznym kultem śmierci”.

Psalm 34:14 - Odwróć się od zła i czyń dobro, szukaj pokoju i dąż do niego.

Gry słowne Izraela

 

Izrael lubi też grać w nieszczere gry słowne, próbując wprowadzić świat w błąd co do swojego ludobójstwa.
Kiedy Izrael bombarduje kobiety i dzieci mordując je, ogłasza ich „terrorystami”, a nie cywilami.
W ten sposób Izrael twierdzi, że ma tak wielki sukces w zabijaniu „terrorystów”, podczas gdy Netanjahu śmiesznie twierdzi, że nie zabił prawie żadnych cywilów.

Kiedy Izrael rozpoczyna nowe kampanie bombardowań, aby wymordować jeszcze więcej Palestyńczyków, fałszywie twierdzi, że takie działania są „samoobroną”.
Ale celowo nadużywają tego terminu, aby usprawiedliwić rozszerzanie ludobójstwa.
Jeśli mieszkasz obok rodziny, w której psychopatyczny młody człowiek przychodzi do twojego domu i próbuje cię zastrzelić, to zastrzelenie go jako pierwszego jest samoobroną.
Masz do tego prawo, jeśli włamał się do twojego domu i zagraża twojemu życiu w sposób bezpośredni.
Ale jeśli następnie maszerujesz do domu swojego sąsiada i go spalasz, piekąc żywcem kobiety i dzieci w tym domu, to nie jest samoobrona .
To morderstwo.
I to właśnie robi Izrael, ale za pomocą 2000-funtowych bomb.


Szczegółowo omawia to Daniel Kovalik, autor książki „The Case for Palestine”, z którym przeprowadzałem wywiad kilka tygodni temu:
 
https://www.brighteon.com/9a6cf3c2-4480-4135-b6f1-2b1aa4223ca1
 
Oto więcej szczegółów na temat celowego, demonicznego oszustwa Izraela, polegającego na wprowadzaniu w błąd za pomocą słów:

https://www.brighteon.com/0f8067b5-03d3-4729-8a76-44afe6aaa11c
 
Używanie słów w celu oszustwa... masowe rzezie kobiet i dzieci... próby eksterminacji rdzennej ludności... masowe kradzieże ziemi i mienia... to nie są działania Chrystusa, ale demonów .

Ci, którzy tolerują takie działania, są agentami Szatana, a przywódcy kościelni, którzy wykorzystują swoje kościoły do ​​propagowania tak szalonej przemocy i nikczemnego, antychrześcijańskiego zachowania, są sami agentami antychrysta , którzy odrzucili nauki Chrystusa i Nowego Testamentu.

Chrystus nauczał przebaczenia, współistnienia, miłości, współczucia, hojności, pokory, moralności i dobroci.
Jednak te tak zwane „chrześcijańskie” kościoły, które popychają ludobójstwo Izraela, są zakorzenione w przemocy, nienawiści, kradzieży, zniszczeniu, cierpieniu, gniewie, śmierci i zemście.
Są przesiąknięte duchowymi kręgami demonów, udając jednocześnie nauczycieli Chrystusa.

Sam Chrystus ostrzegał nas przed „fałszywymi prorokami”.
A teraz ci fałszywi prorocy ujawnili się całemu światu:
To oni opowiadają się za ludobójstwem syjonistycznym w Gazie.
Jeśli za nimi pójdziesz, pójdziesz za nimi do piekła.


 
Źródło:
https://www.naturalnews.com/2024-09-01-christian-churches-israel-mass-killing-palestinian-civilians-satan.html
27 wrzesień 2024

Mike Adams  

  

Komentarze

  

Archiwum

Przyszlosc Europy
grudzień 31, 2006
przeslala Elzbieta
Krucjata XXI wieku
grudzień 7, 2003
CIA zleca seryjnie morderstwa w Polsce, ale dopiero po Okrągłym Stole...
sierpień 31, 2007
tłumacz
Papież o pokoju w orędziu na Boże Narodzenie
grudzień 26, 2002
PAP / AFP
Polski rząd wyraził dziś zgodę na podpisanie Traktatu Akcesyjnego z Unią Europejską.
kwiecień 8, 2003
"Gdyby nie Balcerowicz to bylibyśmy drugą Ukrainą"
listopad 6, 2004
Żydowski Ruch Roszczeniowy Ocenia Szkody Żydów Na Ponad 300 Miliardów Dolarów
kwiecień 23, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
W struktury Europy wejd?my z Bogiem, Ojczyzną i bez honoru
grudzień 26, 2002
zaprasza.net
2008.02.23. Serwis wiadomości zagranicznych w 3ch językach
luty 25, 2008
tłumacz
Prawdziwe "zawracanie kijem Wisły" Proces pułkownika Ryszarda Chwastka
grudzień 6, 2002
Lech Michałowski
Marszałek Sejmu Marek Jurek , HANUKA społeczności żydowskiej w Polsce
grudzień 26, 2005
Krzysztof Cierpisz
Rekomendacje
marzec 15, 2008
Artur Łoboda
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (7)
listopad 14, 2003
Władysław Bartoszewski Jeszcze jeden „autorytet”
lipiec 12, 2006
Michał Miłosz
Znamiona cywilizacji śmierci na obliczu UE
czerwiec 4, 2003
Ksiądz arcybiskup Kazimierz Majdański
Współpraca zagraniczna Krakowa - kurtuazja i konkrety
styczeń 22, 2008
krakow.pl
Wątpliwe zwycięstwo lobby Izraela w USA
marzec 17, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Po raz pierwszy sami sobie wybierzemy wójtów
sierpień 21, 2002
PAP
Fałszywe porównania
luty 12, 2005
Kazimierz Poznański
PROKURATURA ZAJMIE SIĘ DONIESIENIAMI "GAZETY WYBORCZEJ"
grudzień 29, 2002
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media