|
K.Morawiecki odpowiada na apele wzywajace do rezygnacji przed I tura wyborow na rzecz Jarosława Kaczynskiego
|
|
Moja odpowiedź na apele wzywające do rezygnacji przed I turą wyborów na rzecz Jarosława Kaczyńskiego
Kandyduję, bo uważam, że wybrany byłbym lepszym prezydentem od wszystkich konkurentów, nie wyłączając Pana Prezesa Jarosława Kaczyńskiego.
Mam większy wkład w starania o niepodległą i solidarną Polskę od wszystkich innych kandydujących. Nie dogadywałem się z generałami przy „okrągłym stole”, ani w Magdalence. Nie mam też żadnych zobowiązań wobec rodzimych czy zagranicznych sił politycznych i grup interesu. Nie przykładałem ręki do nieudolnych i niesprawiedliwych rządów w kraju w minionym dwudziestoleciu.
Proponuję nowoczesną wizję duchowego i materialnego rozwoju Polski oraz ważniejszego jej miejsca w Europie i świecie. Jestem otwarty na krytykę i współpracę ze wszystkimi, którym dobro Rzeczypospolitej leży na sercu.
Nacisków i wezwań do ustąpienia przed I turą nie mogę posłuchać. Wygrana Pana Prezesa Kaczyńskiego, podobnie jak wygrana Pana Marszałka Komorowskiego dalej dramatycznie dzieliłaby naród. Nie oznaczałaby też przełomu, na jaki obywatele naszego kraju oczekują i na który zasługują. Ja chciałbym i wierzę, że mógłbym połączyć wszystkich Polaków. To jest Polsce potrzebne. To się może udać. Moje zwycięstwo w tych wyborach oznaczałoby kres wielu niekorzystnych zjawisk, osłabiających naszą Ojczyznę. Zagłosuj i zmień Polskę.
15 maja 2010
|
|
17 maj 2010
|
|
dr Kornel Morawiecki
|
|
|
|
Najlepszy żydowski geszeft
luty 7, 2008
Artur Łoboda
|
US sends more arms to Georgia – Israeli media - USA wysyła więcej broni do Gruzji - Żydowskie media
sierpień 15, 2008
hgw
|
Jak odwrócić uwagę od fiaska w Libanie i w Iraku?
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Blef o trzeciej instancji sądowej
styczeń 4, 2006
Andrzej Grabowski
|
Normalny człowiek polityki się nie ima
marzec 22, 2007
Marek Olżyński
|
Dzielenie skóry na nied?wiedziu
październik 28, 2003
www.krakow.pl
|
TAM GDZIE KIEDYŚ BYŁA POLSKA
styczeń 5, 2005
Edward Maciejczyk
|
I Ty możesz zostać "antysemitą"
grudzień 17, 2003
PAP
|
Amerykanie mają do wyboru tylko mniejsze zło
październik 31, 2008
Artur Łoboda
|
Wyszedł nie wyjedzie
sierpień 26, 2002
|
Dlatego Huebner otrzymała wszystkie możliwe nagrody i stanowisko w Brukseli
wrzesień 3, 2004
Piotr Mączyński
|
Nauka, to potęga!
maj 17, 2008
Marek Jastrząb
|
"Nie mieliśmy innego wyboru posiadając informacje wywiadowcze takie, jakie posiadaliśmy".
luty 8, 2004
|
PE głosuje nad kontrowersyjną dyrektywą
luty 12, 2006
PAP
|
Moja Ojczyzna
sierpień 1, 2003
przesłała Elżbieta
|
Giertych gdzie ty masz oczy ...ministrze.
lipiec 28, 2007
( . ) bez podpisu
|
Wschodnie NATO?
listopad 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Upiorna błazenada żony błazna
luty 10, 2006
PAP
|
Bawarski premier domaga się nowego prawa przeciwko obrazie uczuć religijnych
tłumaczenie artykułu ze strony internetowej:
maj 27, 2006
nauczyciel
|
Farelka i paplanina - nazwiskowe związki
styczeń 4, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
|
|