|
"Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy"
|
|
Balcerowicz prowadził wojnę przeciwko polskiej gospodarce w zupełnie innej rzeczywistości.
Jednak mocodawców i autorów strategii miał z tych samych kręgów co dzisiaj Mateusz Morawiecki - więc cel był ten sam.
Właśnie mi dzisiaj przypomniano - z jaką nienawiścią obrażali mnie "Rodacy" - gdy starałem się wyjaśnić - kim jest Balcerowic i że mamy do czynienia rabunkiem gospodarczym, oraz dewastacją polskiej gospodarki.
"Jakby mogli - to by cię ukamieniowali" - usłyszałem niedawno o tamtych czasach.
Dzisiaj sytuacja jest nieco inna.
Z racji wieku traktują mnie już inaczej. A ja mam też niepodważalne dowody - co możliwe jest dzięki "wielkiej księdze wiedzy z Internetu".
Każdy wybiera: co z tej księgi pobiera.
Jedni paraliżujacy strach i instynkt stadny, a tacy jak ja fakty i wiedzę naukową.
Trafiłem dzisiaj na apel Sławomira Mentzena - by "zebrać 100 tysięcy podpisów pod Ustawą "OtwieraMY gospodarkę".
Czy On jeszcze nie zauważył, że toczy się hybrydowa wojna przeciwko ludzkości?
Czy jest aż tak naiwnym by myśleć, że agresor cofnie się pod argumentem petycji?
Agresja Policji przeciwko demonstrantom w Danii i Holandii, jednoznacznie dowodzi, że kowidowi syjoniści będą eskalować terror i przygotowani są na tysiące ofiar Policji.
W Niemczech JUŻ UTWORZONO OBOZY KONCENTRACYJNE dla przeciwników reżimu!
Uzasadnienie ich działania jest dokładnie takie samo - jak przy pierwszych hitlerowskich obozach koncentracyjnych.
Kowidowi zbrodniarze twierdzą, że "będą resocjalizować" wątpiących w istnienie kowida!
Ale cały czas zastanawiam się nad stadnym podążaniem w kierunku samo-uniocestwienia.
Jak się to udało zrobić wrogom Ludzkości?
W Narodzie - który przeżył Zabory i hitlerowską okupację, złamano kręgosłup moralny terrorem stalinizmu.
I już się nie podniósł - do dnia dzisiejszego.
Skąd mamy tylu zakłamanych kowidowych idiotów.
Wykorzystują to ZBRODNIARZE z pisowskiego Rządu Mateusza Morawieckiego - by służyć prawdziwemu "panu".
|
|
27 styczeń 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
| Ludzie idą stadnie w kierunku zatracenia, jeśli nie widzą zagrożenia w miejscu, do którego zmierzają lub jeśli idąc, nie walczą, żeby się z tego pędu wydostać. Nie widzą zagrożenia, gdyż zło pokazuje się jako dobro z odpowiednią argumentacją, np. zrezygnuj z gotówki, trzymaj pieniądze w banku, bo to wygodne, bezpieczne, bo gotówkę z portfela ktoś ci może ukraść. Nie walczą, bo albo właśnie nie wiedzą dokąd idą, albo nie jest to dla nich istotne, albo myślą, że ktoś to za nich zrobi, albo nie chcą na oddać swojego czasu, albo nie chcą ponieść ofiary (utraty zdrowia, życia, majątku, dobrego imienia, znajomości, bliskich, itp.), albo to wszystko razem, tylko zmieszane w różnych proporcjach u różnych ludzi. |
|
2021-01-29
Marcin
|
 |
|
|
| Dochodzi jeszcze to, że nie walczą, bo nie widzą szansy na zwycięstwo. Ludzie oddają innym swoją wolność, swój czas. Są uzależnieni od tych, którzy ich uciskają, jak kredytobiorcy od banków, jak alkoholik od producenta wódki. Między ludźmi, którzy idą stadnie na zatracenie może też być ktoś, kto służy tym, którzy prowadzą innych na zatracenie, czyli tzw. wilk między owcami. |
|
2021-01-29
Marcin
|
 |
|
|
Naiwność i infantylizm tych 'apelujących' jest co najmniej dziwna, jeśli nie jest zamierzona.
Wszelkie "petycje" przechodzą przecież przez łapy żydowskich właścicieli Internetu! To oni wyznaczają liczbę wszelkich głosujących, petycjujących* i różnych innych, którzy piszą listy, komentarze, protesty, itd.
Jeśli wszelkiej maści narodowcy, prawicowcy i konfederaci do tej pory tego nie ogarnęli to albo są debilami albo kolaborantami. W obu przypadkach szkoda na nich czasu. To nie oni dokonają CZYNU wyzwolenia.
|
|
2021-01-29
hens
|
|
|
|
"Kara bez winy"
Wymiar niesprawiedliwości
kwiecień 10, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
UE nie będzie powtarzać sondażu, który oburzył Izrael
listopad 5, 2003
PAP
|
Komitet Honorowy PO
styczeń 9, 2008
komentator
|
Prawdziwy portret "władzy"
luty 6, 2006
PAP
|
Dyplom dla idioty
grudzień 22, 2008
Witold Filipowicz
|
"Irakische banditen"
maj 20, 2004
PAP
|
100 lat - nowy wiek emerytalny!
lipiec 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
A więc po staremu
listopad 24, 2005
|
Kryzys
sierpień 27, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Minister Izraela: "Musimy być częścią Unii Europejskiej i NATO"
styczeń 4, 2007
BIBUŁA - pismo
|
Walka trwa
listopad 4, 2003
Andrzej Kumor
|
Więzień polityczny Germar Rudolf trafi do więzienia o zaostrzonym rygorze
czerwiec 21, 2007
BIBULA
|
Chavez, Hazardzista w Wenezueli
luty 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Amerykańska Nagroda im. Józefa Mackiewicza 2009
marzec 9, 2009
Miroslawa Kruszewska, Seattle, USA
|
Agentura wygrała 28 lat
lipiec 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Czy kara śmierci ograniczyłaby skalę przestępczości?
wrzesień 6, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Stanisław Tymiński
czerwiec 8, 2005
wp.pl
|
Wyboru już dokonano. Pozostało jeszcze głosowanie
kwiecień 15, 2003
PAP
|
"Jedynie słuszna" interpretacja antysemityzmu
styczeń 25, 2004
|
Skrzypkowi na dachu ku rozwadze
grudzień 17, 2002
Sebastian Karczewski http://www.naszdziennik.pl/
|
|
|