|
Wrogowie rozumu
|
|
Swego czasu atakował nas na tym Portalu - swoimi głupawymi wpisami osobnik - który bredził że jest cudownie a będzie jeszcze lepiej.
Gdy usiłowałem mu wytłumaczyć, że jesteśmy w przededniu wielkiego światowego kryzysu to ripostował podobnie jak wszyscy "analitycy" - prawdziwi sprawcy obecnego kryzysu.
Brednia sto razy powtarzana - staje się dl głupców prawdą.
Ponieważ nie tolerujemy tu kłamstw ani bezczelnych bredni to osobnik ów nie został dopuszczony do dalszej dyskusji.
Należał do tej "pomiędyznarodówki agresywnych durniów i nadętych półgłówków"- którzy są siłą sprawczą - wszelkiego zła na tym świecie.
Dziś czytam że firma Dell - która jeszcze nie zdążyła zaistnieć w Polsce - zamyka, bądź sprzedaje swoje filie w naszym Kraju.
Jakich więc mieli "analityków" - którzy nie byli w stanie przewidzieć nadchodzącego kryzysu - o którym na tym portalu trąbimy od początku - czyli od 2002 roku.
Miałem okazję obserwować osobników - których uważano za znawców przedmiotu.
Najczęściej byli to agresywni i żenująco wykształceni ludzie o niskim poziomie inteligencji. Ich najważniejszym argumentem był tupet.
Tym agresywnym tupetem atakowali bardziej wykształconych ale za to spokojniejszych, rzeczywistych znawców gospodarki.
W ten sposób zmuszając ich do milczenia - realizowali swoje przekręty gospodarcze. Tak jak niejaki Balcerowicz, Buzek, Lewandowski i inni menele polityczni.
Są w pełni świadomi dokonanych przez siebie zbrodni. Doskonale znają ten Portal. Ale nie odważą się nas podać do sądu - wiedząc że mieliby przeciwko sobie ludzi świadomych, na których argumenty mogłaby nie starczyć siła korupcji w polskojęzycznych sądach.
A wrogowie rozumu czynią siebie samorzutną forpocztą dla największych oszustów gospodarczych tego świata.
|
|
2 grudzień 2009
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Kulczyk zebrał owacje na stojąco
IAR
grudzień 9, 2004
|
Od totalitaryzmu politycznego do totalitaryzmu psychicznego i ekonomicznego
maj 16, 2007
Gracjan, www.pnlp.org.pl
|
200 tysięczna demonstracja przeciwko amerykańskiemu militaryzmowi w mieście Vincenza
luty 25, 2007
lbc
|
Kto i dlaczego mordował ludność polską na Wołyniu?
lipiec 12, 2003
przełslała Elżbieta
|
Prom "Rogalin" trafił na złom
kwiecień 3, 2006
Jan Zakiewicz
|
Prezydent Poznania skazany
marzec 5, 2008
PAP
|
"Można świętować"
marzec 16, 2006
|
www.ściema.pl
lipiec 24, 2008
Marek Jastrząb
|
Nagła przemiana vortalu w wortal
listopad 6, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Powrót do ?ródeł
listopad 11, 2003
|
Niektóre wiadomości
czerwiec 6, 2008
.
|
W swiecie bajek!
październik 20, 2008
mik
|
Wieko (niczym całun) opadające na Polskę
luty 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Na Święto 11 Listopada
listopad 10, 2007
Dariusz Kosiur
|
Międzynarodowy Fundusz Walutowy znów ma dużo do powiedzenia na tematy wewnętrzne Polski
czerwiec 26, 2002
PAP
|
Mądry jak Irlandczyk
kwiecień 16, 2003
Elżbieta
|
Izrael Szamir "PaRDeS - studium Kabały" Rozdział 10
kwiecień 5, 2006
Israel Adam Shamir
|
Wielki Wzrost Potencjału Wschodnii-Południowej Azji
listopad 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy Polska jest państwem demokratycznym?
listopad 12, 2004
Grzegorz Jagodziński
|
Akt wojny
styczeń 3, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|