|
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
|
|
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
Aresztować Netanjahu |
|
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
Na wzór hitlerowski |
|
Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
Planet Lockdown |
|
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
|
|
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
więcej -> |
|
Szokujący Moment w Historii Demokracji USA
|
|

Senator Russ Feingold powiedzial przed kamerami telewizji CNN z rana 17 grudnia, 2005, ze walka o przedluzenie ograniczen praw obywatelskich w ramach ustawy „Patriot Act,” jest szokujacym momentem w historii demokracji w USA. John Nicols opisal w pismie “The Nation” 16go grudnia 2005, te walke w artykule pod tytulem: „Feingold zwycieza Bush’a w walce o ustawe Patriot Act,” ktora to ustawa pozwala rzadowi na duzo dalej idacy nadzor nad obywatelami, niz na to pozwala konstytucja amerykanska. Nadzor policyjny nad Amerykanami ma ultwiac elicie zydowskiej kontrole nad polityka zgraniczna i wojskowa USA.
„Falszywe wystapienia Republikanow [popierajacych Bush’a] sa widoczne dla wszystkich. Rzad wiezi ludzi latami, pod pretekstem, ze rzad posiada dowody na udzial tych wiezniow w terroryzmie i dopiero gdy rzad jest zmuszony sformulowac oskarzenia przeciwko tym wiezniom, to wowczas przyznaje sie, ze zadnych dowodow niema. Dla neokonserwatystow-sjonistow ‘wojna przeciwko terrorowi” jest mniej wazna, niz ich megalomanska zadza zdominowania Iraku (i wzmocnienia Izraela). Rzad strwonil setki miliardow dolarow na agresje wojenna, na ktorej osobiscie zrobiono i wydano dziesiatki miliardow w USA i nie uzyskano zadnego prawomocnego wyroku sadowego. Celem neokonserwatystow jest miec wladze „Wielkiego Brata” („Big Brather”). Warto zauwazyc, ze maja oni 80,000 obywateli amerykanskich na czarnej liscie ludzi, ktorym nie wolno podrozowac samolotami (”no fly list”); wielu z nich z tego powodu, ze skrytykowali agresje Bush’a przeciwko Irakijczykom, ktorzy w ogole nie byli odpowiedzialni za atak na wiezowce nowojorskie i Pentagon 11go wrzesnia 2001 roku„ (Wine ta Irakijczykow insynuuja neokonserwatysci w rzadzie Bush’a). (Cytat wedlug FROMREDBIRD 16 grudnia, 2005.)
Senator Feingold, wowczas glowny obronca konstytucji, powiedzial w czasie uchwalania ustawy Patriot Act w 2001 roku: „Nie zgadzam sie, zeby minister sprawiedliwosci lub inny czlonek rzadu, mowil mi, ze mozna miec do niego zaufanie i ze bedzie on uzywal swojej wladzy ostroznie i pieczolowicie.” Feingold utrzymywal, ze jest mozliwe zwalczanie terroryzmu przy jednoczenym poszanowaniu praw obywatelskich Amerykanow.
Obecnie stworzono grupe 47 senatorow z obydwu partii, ktorzy przeciwstawiaja sie zatwierdzeniu czasowej ustawy Patriot Act, jako ustawy permanentnej. Liczba 47 protestujacych senatorow pozwala na nieograniczona debate, tak zwany „filibuster,” ktora to debata nie dopuszcza do glosowania nad protestowana ustawa. Waznosc Patriot Act konczy sie 31 grudnia, 2005. W okolo czterystu miejscowosciach w USA stworzono komitety krytykujace szkody jakie wyrzadza policja nielegalnymi rewizjami domow prywatnych, bibliotek, bankow, etc. w wyniku tej ustawy.
Bialy Dom i jego sprzymierzency w kongresie chcieli przed swietami zatwierdzic szybko Patriot Act, co udalo im sie w Izbie deputowanych, ale nie udalo im sie to w senacie. Propaganda, ze nalezy poswiecic konstytucje, na rzecz bezpieczenstwa obywateli, zawiodla w senacie, poniewaz jak wyrazila sie organizacja „American Civil Liberties Union,” Ustawa Patriot Act wogole nie nakladala zadnych ograniczen na dzialalnosc policji i nie chronila prywatnego zycia i swobod konstytucyjnych niewinnych niczego Amerykanow. Zacytowano sprawdzanie zadane przez policje, co kto czyta w bibliotekach, jaka ktos ma historie chorob, etc. Policja rejestrowala tajne dane osobiste i sprawozdania bankowe obywateli.
Minister sprawiedliwosci, Alberto Gonzales, slawny z lamania konwencji genewskich, staral sie przekonac kongres, ze nalezy miec zaufanie do rzadu Bush’a, na co odpowiedzial senatgor Feingold: “Zaufania do rzadu nie mozna zadac, zakladac, ani narzucac – nalezy zeby rzad uzyskiwal zaufanie kongresu poszanowaniem prawa. Obecny rzad nie zasluguje na zaufanie walczac na kazdym kroku przeciwko zabezpieczeniom praw obywatelskich i nie pozwalajac on na sprawdzanie postepowania rzadu przez kongres. Rzad Bush’a wprowadzal publicznosc w blad co do tego jak nalezalo stosowac Patriot Act.”
Zasosowanie niekonczacej sie debaty co do ustawy Patriot Act dalej trwa, ale debata ta daje mozliwosc zmodyfikowania ustway Patriot Act, tak zeby ustawa ta nie ograniczala praw i swobod obywatelskich Amerykanow zastrzezonych przez konstytucje, ktorej obrone zaprzysiegli wszyscy senatorowie i deputowani kongresu amerykanskiego. Kiedy wprowadzano w zycie ustawe Patriot Act, w 2001 roku, senator Feingold, tak jak Rejtan kiedys w Polsce, byl jedynym czlonkiem kongresu, ktory sie tej ustawie sprzeciwial.
Feingold powiedzial ze „Dzisiejsze glosowanie dowodzi ze Patriot Act nie jest sprawa jednego stronnictwa. Jest to sprawa wszystkich Amerykanow i ich konstytucji. Teraz jest chwila, zeby wspolnie dac rzadowi ustawe, ktora bedzie pomocna w zwalczaniu terroryzmu, a jednoczesnie bedzie chronic praw i swobod obywatelskich niewinnych ludzi.” Dlatego tez senator Feingold powiedzial przed kamerami telewizyjnymi, ze sama potrzeba walki o poprawnie zredagowana ustawe „Patriot Act” jest szokujacym momentem w historii demokracji w USA.
www.pogonowski.com |
18 grudzień 2005
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Brytyjski "Obman"
luty 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rocznicowe "kłamstwo oświęcimskie"
styczeń 26, 2005
|
Jak wymawiać polskie słowo *Śahd?ahanpur*?
maj 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Dokąd zmierza prawo
luty 23, 2007
Marek Olżyński .
|
Wywiad z Gabrielem Janowskim
styczeń 23, 2003
http://www.glos.com.pl/
|
Bogusław Maśliński: Szale Goryczy Bezprawia w Majestacie Państwa w Polsce.
maj 4, 2007
Bogusław Maśliński
|
Podłoże polityczne i ekonomiczne planów ataku na Iran
wrzesień 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Moje post scriptum
kwiecień 3, 2006
Romuald Szeremietiew
|
Niemal 117-letni Ukrain
grudzień 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Wpuścili w pitowe maliny
kwiecień 28, 2005
Mirosław Naleziński
|
Koło stalinowskiej historii
styczeń 14, 2006
Nowe Państwo
|
PL.jokes Swieta tu,tam prawda gola...
grudzień 30, 2006
Ot.Joker
|
Kilka uwag na temat Piłsudskiego
listopad 11, 2008
Artur Łoboda
|
Przemówienie Dorna, którego nie chciano słuchać
listopad 23, 2007
Ludwik Dorn
|
Na dnie bagna
marzec 25, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
Znalezisko w zamorskiej kolonii Izraela
kwiecień 21, 2004
RMF
|
Kwaśniewski obiecuje że uzupełni wykształcenie
czerwiec 26, 2002
PAP
|
Upadek polskich mediów
marzec 23, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
2008.03.09. Aktualna wizyta Donalda Tuska w USA
marzec 10, 2008
tłumacz
|
Cokolwiek by nie zrobiło ABW to ?le!
kwiecień 28, 2007
A.Sandauer
|
więcej -> |
|