|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach |
|
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!
|
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
więcej -> |
|
Przez Globalizację do Globalnego Imperium
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
/Canada/
Globalizacja zawiera w sobie schemat budowy światowego imperium przez finansierę międzynarodową. Nieproporcjonalnie duży udział w tym schemacie mają Żydzi, jak na przykład międzynarodowy spekulant walutowy George Soros, który działa w Polsce pod przykrywką Fundacji Batorego.
Rewolucja informacji i dezinformacji, zwłaszcza przy pomocy kontroli mediów, usprawnia machinacje szkodliwe dla ludzi, którzy są ich ofiarami. Globalizacja staje się nowoczesną wersją kolonializmu a masy ludzkie ogłupia się propagandą. Propaganda ta twierdzi że nie ma ukrytych politycznych wpływów zakulisowych. Typowym zabiegiem tej propagandy jest ośmieszanie tak zwanej "spiskowej teorii historii." Tak rozpowszechniana dezinformacja wykorzystuje dobrze znany fakt, ze jest bez porównania łatwiej rozpowszechniać proste kłamstwo, niż wytłumaczyć bardziej skomplikowana prawdę.
Schemat budowy globalnego imperium, przez finansierę światową, polega na narzucaniu poszczególnym państwom zadłużenia przewyższającego możliwość ich gospodarki. Czyni się to według odwiecznych żydowskich schematów lichwy. Szokującym przykładem związanego z tym schematem terroru, jest śmierć premiera Indii, Indiry Ghandi. Otrzymała ona ofertę od "zamachowca ekonomicznego," przedstawiciela 70 przedsiębiorców amerykańskich, którzy byli gotowi podpisać kontrakty inwestycyjne w Indiach, na sumę 30 miliardów dolarów, pod warunkiem ze rząd pani premier w przeciągu kilku godzin zaciągnąłby z góry przygotowana dla Indii pożyczkę od międzynarodowego Funduszu Monetarnego, również na 30 miliardów dolarów.
Indira Ghandi odmowila przyjecia tej propozycji, poniewaz, jak powiedziała, jej rzad splacil z dużym trudem dlug w wysokosci dwu miliardow dolarow, wiec nie może skorzystac z oferty zadluzenia się na 30 miliardow dolarow. Hindus, który byl obecny przy tych konferenciach pó?niej powiedzial:"Z powodu odrzucenia tej propozycji Indira Ghandi straciła życie." Zostala ona zabita przez zamachowca, wkrotce po jej odmowie zadluzenia Indii na 30 miliardow dolarow.
"Global Public Media" opublikowało wiadomosc o nowej ksiazce John’a Perkins’a, członka
międzynarodowej financiery, pod tytułem "Spowied? Ekonomicznego Zamachowca" ("Confessions of an Economic Hit Man"). Autor mowi ze od dwudziestu lat pisał te ksiazke, ale wielokrotnie przerywal z powodu tak grozb jak i "pienieznej zachęty zeby zrezygnowal z pisania tej ksiazki." Na nowo zaczynal on pisac pod wrazeniem takich zdarzen, jak inwazja USA na Paname w 1980tym roku, pierwszy atak USA na Irak, wydarzenia w Somalii jak i terroryzm Osamy bin Laden’a.
Początkowo Perkins chcial zadedykowac te ksiazke prezydentowi Ekwadoru, Jaime Rodos’owi jak i prezydentowi Panamy, Omarowi Torrijos, obu zabitym w zaplanowanych wypadkach. Powodem ich śmierci byla ich odmowa oferty "ekonomicznego zamachowca," podobnie jak postąpila pani Indira Ghandi. W slad za ekonomicznym zamachowcem, za którego się podaje John Perkins, zostali przyslani inni zamachowcy, wedlug niego kontrolowani przez CIA ("CIA-sanctioned jackals"). Taktyka narzucania zadluzenia rozwijajacym się krajom jest tez odpowiedzialna, wedlug Perkins’a, za śmierć prezydenta Salvador’a Allende w Chile, Ali’ego Bhutto w Pakistanie jak i wielu innych.
Perkins pisze też o zadluzeniu i eksploatacji Polski w zwiazku ze śmiercią bankiera zachodnio-niemieckiego Alfreda Herrhausen’a (naczelnego dyrektora Deutsche Bank), który probowal osiagnac zmniejszenie polskich długów międzynarodowych za zgoda wierżycieli. Jego propozycja byla opublikowana w finansowym pismie Handelsblatt z 6go czerwca 1989 roku i zawierała wzmianke o roznicach postepowania podatkowego w USA i innych krajach. Herrhausen powiedzial ze Deutsche Bank jest bankiem, który może uzyskiwac podatkowe ulgi za zmniejszanie długów międzynarodowych, czego amerykańskie banki uzyskac nie mogly. Opisał to Michael D. Morrison, profesor na uniwersytecie w Kessel, w czerwcu 1990 roku, w artykule "Alfred Herrhausen: Terrorist Victim?" Zacytowal on tendencyjne rozbieżności miedzy treścią wypowiedzi Herhausen’a i tekstem wydrukowanym 8go grudnia, 1989 przez New York Times. Tekst ten mial wyglosic Herrhausen 4go grudnia w "American Council on Germany," ale jak prasa podala, Herrhausen zostal zamordowany 30 listopada, 1989 roku, jakoby przez terrorystow z "Rote Armee Faktion" ("RAF" Czerwone Brygady).
Morrison i inni jak pulkownik L. Fletcher Prouty, byly dyrektor Special Operations przy sztabie amerykańskim, odrzucaja jako propagande twierdzenie ze organizacja "RAF" tego mordu dokonala i wyraza opinie ze powodem zabójstwa Herrhausena byl sprzeciw banków-wierżycieli Polski i innych krajow. Banki te nie chcialy się zgodzic na ponoszenie strat z powodu dobrowolnego zmniejszania posiadanych przez nich naleznosci, tak z długów zagranicznych, jak i z oprocentowania tych długów.
Pulkownik Prouty omawial jednoczesnie zabójstwo tak prezydenta Kennedy’ego jak i Herrhausen’a i stwierdził wtedy ze "wszystkie centra sily politycznej na najwyzszym poziomie utrzymuja srodki zgladzenia niewygodnych im ludzi, kiedy uwazaja ze takie morderstwo jest im potrzebne." Prouty napisał to w liście do dziennikarza Gerharda Wisnewskiego w sprawie opinii Prouty’ego o niewyjasnionych dotad oficjalnie zabójstwach tak prezydenta Kennedy’ego jak i Alfreda Herrhausen’a. Wisnewskiemu chodzilo o wskazowki zawarte w poreczniku armii amerykańskiej "Field Manual 30-31" w którym są podane szczegółowe pouczenia jak bojówki terrorystyczne moga byc sterowane przez agentow z wojska. Prouty wspomina w odpowiedzi jako zrodlo informacji w tej sprawie "U.S. Army school of the Americas: Teaching Terror" i stwierdza ze oficjalna wersja zabójstwa Kennedy’ego jest calkowiecie nieprawdziwa ("totally untrue") jak też napisał ze obydwa te zabójstwa "powinny byc grontownie i we wlasciwy sposob przebadane przez bezstronnych sledczych."
Herrhausen wylosil dwa lata wczesniej opinie, ze kryzys zadluzenia "Trzeciego świata" jest nie do unikniecia bez zgody banków-wierżycieli, na dobrowolne skasowanie powaznej czesci tego zadluzenia. Herrhausen byl przeciwnikiem "terapii szokowej" gospodarki polskiej, która to terapie pó?niej zastosowano wedlug tak zwanego "planu Balcerowicza." Uwazal on, ze proces transformacji gospodarki socjalistycznej w kapitalistyczna, powinien odbywac się stopniowo i byc skoordynowany z reformami cen, pieniadza w obiegu, oraz spraw wlasnosci prywatnej. Prywatyzacja, zeby nie stac się masowym rabunkiem majatku narodowego, powinna miec miejsce po rehabilitacji gospopdarki, a nie w sytuacji kryzysowej (jak to niestety mialo miejsce w Polsce, w Rosji, etc.)
Herrhausen proponował utworzenie w Warszawie banku inwestycji rozwojowych, "Polskiego Instytutu Odnowy Ekonomicznej," który to bank, bedac na miejscu, najlepiej by administrował funduszami pomocy pochodzacymi z zagranicy, wedlug wzoru instytucji powstalych w ramach planu Marshall’a, jak na przykład "Kreditanstalt Fuer Wiederbau." Funkcja proponowanego banku w Warszawie mialo byc "pomaganie i sprawdzanie" w bliskiej wspolpracy z wladzami polskimi, jaki i przedsiebiorstwami miejscowymi, dla osiagniecia jaknajlepszych rezultatow dla gospodarki Polski, pod haslem "pomoc zeby Polacy sami dawali sobie rade," ("help towards self-help"). Niestety takie hasla nie odpowiadaja bankom międzynarodowym, które w ten sposob nie zdobywaja swoich fenomenalnych zyskow.
Herrhausen przyplacil życiem wlasna probe zastosowania wobec Polski i innych krajow, nowej wersji "planu Marshall’a." Niestety plan Herrhausen’a byl w konflikcie z taka wersja globalizacji opartej na kulturze wyzysku, która ma prowadzic do globalnego imperium anomimowej finansiery międzynarodowej. Prymas Argentyny, Ksiadz Kardynal Antonio Caggiano powiedzial o tego rodzaju globalizacji: "Niesprawiedliwość I niezaspokojona chciwość bogactwa w formie zorganizowanego wyzysku szerzy neędzę i upadla ludzi," ("Injustice of insatiable lust for riches, amounting to worldwide organized greed sows wretchedness," maj, 1969, Triumph Magazine).
Iwo Cyprian Pogonowski
/Canada/
przesłał Krzysztof Cierpisz
|
|
17 grudzień 2004
|
|
|
|
|
|
Co z Polska?
wrzesień 21, 2006
mik4
|
Na kolana
wrzesień 26, 2003
Andrzej Kumor
|
"Żyd Suss" po amerykańsku
listopad 30, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Powrót do ?ródeł
listopad 11, 2003
|
Jeszcze o L.M.
kwiecień 6, 2004
www.angora.pl
|
Drang nach Osten
wrzesień 17, 2002
|
Kalinowski: Unia da nam z... naszej kieszeni
listopad 27, 2002
IAR
|
Prokurator na żądanie
listopad 15, 2002
IGOR T. MIECIK
|
Próba podsumowania roku 2006
grudzień 31, 2006
przesłała Elzbieta
|
Bush nie chce zakazu tortur
październik 6, 2005
PAP
|
600 zł opłaty skarbowej za rozpoczęcie działalności gospodarczej
lipiec 4, 2002
PAP
|
Prowokacja była głośna, wyjaśnienie ciche
listopad 7, 2004
Artur Łoboda
|
W obronie ks. Tadeusza Zalewskiego
Obrona ks. Tadeusza
grudzień 12, 2006
Agata
|
Wspomnienia Kazimierza Laskarysa
marzec 5, 2008
Elzbieta Gawlas
|
Zawłaszczone państwo, III RP cytacją PRL-u
marzec 29, 2006
Marek Olżyński
|
"Polska zaniepokojona decyzją Korei Północnej "
styczeń 11, 2003
PAP
|
Bo nie ginę
sierpień 5, 2003
Ewelina Igańska
|
Antypolonizm żydowski to nic nowego...
lipiec 6, 2003
Mirosław J. Wiechowski
|
Panie Loboda
sierpień 16, 2006
robert
|
Siła euro, Unia i zadania syjonistów
maj 10, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|