|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
więcej -> |
|
Odwrócone role
|
|
Niewiarygodne, ale prawdziwe. Największy niemiecki dziennik "Bild" wyszedł z niezwykle głupią propozycją. Po zwycięstwie Roberta Kubicy w Grand Prix Kanady apeluje o naturalizację polskiego kierowcy wzorem Lukasa Podolskiego!
W niedzielę 6,11 miliona Niemców oglądało, jak urodzony w Gliwicach Lukas Podolski strzela Polsce dwa gole. Wcześniej Robert Kubica, Polak w niemieckim samochodzie, wygrał Grand Prix Kanady. Mamy więc propozycję. Czy nie można Kubicy, tak jak "Poldiemu", nadać niemieckiego obywatelstwa? - czytamy w niemieckim "Bildzie".
Dwaj Polacy z pochodzenia, dwa niemieckie zwycięstwa - pisze "Bild". Może by tak zrobić z Kubicy Niemca? Niestety, będzie bardzo ciężko. Nie ma on żadnych krewnych w Niemczech. W wieku 11 lat wyjechał do Włoch z ojcem, ponieważ bardzo chciał zrobić karierę kierowcy wyścigowego. Zaczynał w kartingu, teraz żyje w Monako i zarabia 2,5 miliona euro rocznie. I może zrobić z BMW zespół mistrzów świata - uważa niemiecka bulwarówka.
Komentarz
Powstanie Państwa Polskiego ukształtowały dwa wielkie wydarzenia.
Najazd Tatarski z okolic 1241 roku i wypalenie całej południowej ścieżki - od Rusi do Legnicy.
Zniszczone zostały wszystkie większe miasta. Ludność wycięta bąd? pojmana w niewolę.
Na południu dzisiejszej Polski powstała pustka cywilizacyjna.
Wtedy nastąpił ruch kolonizacyjny Niemców, którzy wykorzystując najnowsze zdobycze cywilizacyjne - Prawo Lokacji Miast - tworzyli ośrodki miejskie aż do Lwowa. Cała południowa Polska była skolonizowana przez Niemców, którzy w ciągu dwóch wieków spolonizowali się.
Ale zanim do tego doszło, językiem urzędowym był niemiecki (nie było wtedy polskiej pisowni a formalnym językiem urzędowym była łacina). Nabożeństwa w kościołach i wszelkie dyskusje miejskie prowadzono po niemiecku.
Tak było we Wrocławiu, Opolu, Nysie, Krakowie, Tarnowie, Sączu, Przemyślu i Lwowie.
Przyczyna tej kolonizacji była bardzo prosta.
Polska południowa była szlakiem handlowym z Europy Zachodniej - na wschód - aż do Indii i Chin.
To właśnie rozwój ekonomiczny Małopolski stał się podwaliną pod rzeczywiste Królestwo Polskie.
Bez tego, nikt by dzisiaj nie znał takiego pojęcia jak Polska a mapa Europy byłaby zupełnie inaczej ukształtowana. Przypomnę tylko, że w czasie największej niemieckiej kolonizacji dzisiejsza południowa Polska była pod panowaniem Czeskim.
Wcześniejsze układy polityczne Polan dokooptuje się do teorii istnienia i ciągłości Państwa Polskiego. Ale z braku rzeczywistego oparcia politycznego szybko się rozwiały i potrzeba bardzo dużej wyobra?ni by widzieć w nich ciągłość do pó?niejszego Państwa Polskiego założonego przez Władysława Łokietka.
Pikanterii naszej historii dodaje fakt, że Kazimierz Wielki budował kolejne grody dla swoich kochanek - pośrednio wzmacniając Państwo Polskie.
Najwięcej z nich miało nasz bronić przez Litwinami (!)
Te najbardziej oczywiste fakty nie są znane Społeczeństwu Polskiemu.
Nie rozumieją, że niemiecki system wartości to KORUPCJA ZINSTYTUCJONALIZOWANA.
Prawo Lokacji Miast było właśnie korupcją instytucjonalną, w wydaniu niemieckim.
Ale nawet chore prawo prowadzi do rozwoju - o ile jest przestrzegane.
W porównaniu do nas - Niemcy są gigantami korupcji.
Polacy przy nich są - co najwyżej "wieśniakami" - przy magnatach lewizn.
Historia pokazuje, że nawet chory system może się rozwijać.
(A może właśnie taka choroba jest normalnością? tylko my się naiwnie upieramy, że ma być inaczej. )
Jeszcze do XIX wieku trwała niemiecka ekspansja na wschód.
Osiedlali się nawet w głębi Rosji.
Sytuacja gwałtownie odmieniła się w XX wieku.
Wtedy ruszyła emigracja zarobkowa na Zachód. I trwa do dnia dzisiejszego.
Najwybitniejsi Polacy nie mają szans na swój rozwój w Kraju Ojczystym.
Dzieje się tak - nie za sprawą zdegenerowanych polityków, ale za sprawą Społeczeństwa Polskiego - które wybiera polityków na swoje podobieństwo.
Nie tylko świat polityki jest chory.
Chorzy są Polacy - którzy akceptują haniebny stan rzeczy.
Można się pomylić raz !!!
Ale kolejne wybory szumowin do reprezentowania społeczeństwa - nie pozostawiają żadnych złudzeń.
Najlepiej dokumentuje to stosunek Polaków do Traktatu Lizbońskiego
|
|
11 czerwiec 2008
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Polskojęzyczny wymiar bezprawia
maj 25, 2004
PAP
|
Miękka" i "twarda" gra Kwaśniewskiego
wrzesień 26, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kobieta - samica człowieka
luty 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Tolerancja" niczym "judzenie"
marzec 1, 2005
PAP
|
Brzydki tekst
maj 19, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
ABW zatrzymała Dochnala
wrzesień 27, 2004
PAP
|
Dzisiaj mam urlop
lipiec 27, 2008
Marek Jastrząb
|
Licytacja hasła WOŚP
styczeń 10, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
AFERA rozporkowa w Polsce! Naprawde!
grudzień 4, 2006
Jan
|
Wywiad z US(Army)rakiem i wynikająca zen nauka (dla koscioła)
lipiec 24, 2004
Marek Głogoczowski
|
"Cud Balcerowicza" i "dobrobyt" wg Kwaśniewskiego
październik 14, 2004
Danuta Walewska
|
Wyprzedaz
październik 12, 2004
|
LPR tylko dla Polaków
listopad 10, 2004
|
Rosyjska dusza żąda pokrzepienia.
wrzesień 19, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Prokurator chce uchylenia wyroku uniewinniającego J.Lewandowskiego
styczeń 10, 2006
PAP
|
Kwaśniewski w Davos
styczeń 26, 2003
PAP
|
Zaginieni w aktach
wrzesień 5, 2002
Dorota Kania http://www.zw.com.pl
|
"¬le księgowała"
lipiec 6, 2002
PAP
|
Kosowo na zawsze serbskie!!!
luty 18, 2008
Redakcja portalu Jednodniówka Narodowa
|
Tony Blair i 25 lat od zwycięstwa Margaret Thatcher
kwiecień 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|