|
Przestępczość zorganizowana w Polsce
|
|
Największą grupą przestępczości zorganizowanej w Polsce nie są jakieś gangi, ale ... POLITYCY!
Jeden z nich - były - komunistyczny Dziekan Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego, który 22 lat temu został Prezydentem Krakowa - "skrzyknął" swoich - byłych studentów i współpracowników - i wspólnie z nimi zorganizował na terenie Krakowa grupę przestępczą, która dokonywała ogromu matactw.
Fałszowano mapy geodezyjne, Uchwały Rady Miasta Krakowa, bezprawnie pozbawiano Mieszańców Krakowa ich własności i na to wszystko przymykali oko Sędziowie Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Krakowie!
W ten sposób Wojewódzki Sąd Administracyjny w Krakowie stał się STRUKTURĄ PRZESTĘPCZĄ współdziałającą z Jackiem Majchrowskim!
Dopiero rozbicie struktury przestępczej w krakowskim środowisku Sędziów, Prokuratorów i Adwokatów może doprowadzić do ujawnienia przyczyn spalenia Archiwum Miejskiego w Krakowie.
Powyższe słowa piszę do Sądów Krakowskich - popierając to oczywiście dowodami na RAŻĄCE ŁAMANIE PRAWA przez Jacka Majchrowskiego i w rezultacie...
Jacek Majchrowski ogłosił 20 listopada, że nie będzie kandydował w następnych Wyborach.
A kilka tygodni wcześniej - w piśmie do WSA w Krakowie dowiodłem niezbicie, że Jacek Majchrowski działa w warunkach przestępstwa ciągłego poprzez POZBAWIENIE Krakowian podstawowych praw w Urzędach!
Urzędnicy miejscy działają jak MAFIA twierdząc, że ich nie dotyczy Kodeks Postępowania Administracyjnego, bo tak im powiedział Prezydent Krakowa!
Jak zatem funkcjonuje Urząd Miasta Krakowa?
Podstawowa teza znaleźć metodę, by "uwalić" Petenta.
Najczęściej jest to urzędnicze widzimisię.
Ale - gdy Petent nie popuszcza - to znajdują w archiwum wyroków sądowych taki, który pasuje do postawionej przez Urzędnika tezy.
Rzecz w tym, że Wyroki Sądowe NIE SĄ i NIGDY NIE BYŁY ŹRÓDŁEM PRAWA!
Wyraźnie mówi o tym Konstytucja Kwaśniewskiego w Art. 87.
Tak więc w mafijnym Urzędzie Miasta Krakowa lekceważą Kodeks Postępowania Administracyjnego.
Współuczestniczą w tym SKORUMPOWANI Radni - którzy masowo podpisują bezprawne akty Prawa miejscowego - tworzone przez zauszników Majchrowskiego.
Ale nawet Radni miejscy postawili się swojemu pryncypałowi gdy ten stworzył własną tubę propagandową - w postaci "Telewizji" urzędowej.
I co na to główny gangster Krakowa?
Zaczął grozić Radnym, a w mediach ogłosił, że "dysponuje ekspertyzami prawnymi stwierdzającymi nieważność Uchwały Rady Miasta Krakowa".
Tych - rzekomych "ekspertyz" NIGDY nie przedstawił.
Ekspertyza jako zamiennik Prawa
" 87.1.Źródłami powszechnie obowiązującego prawa Rzeczypospolitej Polskiej są: Konstytucja, ustawy, ratyfikowane umowy międzynarodowe oraz rozporządzenia.
2. Źródłami powszechnie obowiązującego prawa Rzeczypospolitej Polskiej są na obszarze działania organów, które je ustanowiły, akty prawa miejscowego."
Tak głosi Konstytucja i NIKT NIE MA PRAWA PRZYPISYWAĆ SOBIE INNYCH KOMPETENCJI!
Tymczasem przestępcy polityczni NAGMINNIE powołują się na "ekspertyzy prawne", które mają rzekomo stanowić "źródło Prawa".
Robił to nie tylko Majchrowski.
Robiło to wielu PRZESTĘPCÓW - Urzędników - z obecnym Rządem Donalda Tuska - włącznie.
Korzystają z tego, że Prawnicy są w swojej masie IDIOTAMI - nie znającymi polskiego Prawa, a nieliczni - znający Prawo - "wolą się nie wychylać".
Nie analizowałem prawnej strony przepychanek pomiędzy Bodnarem, a Trybunałem Konstytucyjnym - więc nie mam w tym temacie innego zdania jak to, że:
Polskie Prawo zostało skonfigurowane tak - by silniejszy miał "zawsze rację".
I nie ma w nim miejsca na przyzwoitość i sprawiedliwość.
|
|
2 luty 2024
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Kiedy przylecą pierwsze trumny...
lipiec 10, 2003
Andrzej Kumor
|
Włosi częściej czeszą swoje włochy
lipiec 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Oceń wygląd zmarłego!
październik 21, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Nie ma Nadziei czy Nadzieji?
październik 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdyni
|
Kim są iraccy powstańcy?
lipiec 17, 2006
Matthieu Guidere i Peter Harling
|
Szef rady programowej PO
styczeń 25, 2004
|
Czasem się coś w Gazecie Wyborczej trafi, ale znika szybko...
styczeń 12, 2004
czytelnik
|
To już historia - "Apel Wawelski"
lipiec 3, 2005
zn
|
AOL przyznaje się do przekłamań w księgowości
sierpień 15, 2002
PAP
|
Moralność a la moralność
październik 27, 2005
Piotr
|
Kontynuatorzy z SLD
Dziennikarze czerwoni od pokolen
czerwiec 23, 2003
Paweł Siergiejczyk
|
Prawda o genetycznie modyfikowanej żywności
luty 2, 2007
Dorota
|
Budowanie moralności w przyszłym Państwie Polskim
czerwiec 19, 2004
|
Nowa ustawa - nowy bubel, czy tylko kolejny szwindel ?
lipiec 29, 2004
Adam Sandauer
|
Unia Eurosowiecka
maj 14, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Demaskowanie Lobby Izraela w USA
marzec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Twórcy Pierwszego Globalnego Imperium
marzec 20, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Szaron może być sądzony za zbrodnie wojenne
luty 12, 2003
PAP
|
Agentura wygrała 28 lat
lipiec 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
MF zniweluje negatywne skutki decyzji S&P oferując mniej papierów
lipiec 31, 2002
PAP
|
|
|