ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

11 listopada 2014 roku w Krakowie (1) 
12 listopad 2014      Artur Łoboda
Podporządkowana Ziobro - Prokuratura 
20 czerwiec 2019      Artur Łoboda
Po 46 zgonach szczepienie zostaje zawieszone w rezydencji w Kadyksie w Hiszpanii 
8 luty 2021      Obserwator
Kocham Szopena ! 
15 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Dekowidyzacja Polski po zakończonej wojnie 
16 kwiecień 2021      Artur Łoboda
Kolejne preteksty do wprowadzenia terroru 
14 grudzień 2021     
Ubierzmy wszyscy jarmułki ! 
4 luty 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Trochę lśni rzeczywistość...  
27 kwiecień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Wiesław Sokołowski ODEZWA DO MEGO SMUTKU  
3 luty 2012      www.trwanie.com
Charakterystyczna żydowska cecha 
21 listopad 2009      Artur Łoboda
Międzynarodowy Czerwony Krzyż oskarża rząd USA o „eksport tortur” 
28 marzec 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
14.03.2015 NIEPOKALANÓW - szkoleniowa II Konferencja POWSTAŃ POLSKO! 
2 marzec 2015     
Wizyta Prezydenta Brazylji w Izraelu 
19 marzec 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Nasza otwartość jest ich bronią 
8 lipiec 2013      Artur Łoboda
Czujna agenda bangstertów 
15 styczeń 2016      Artur Łoboda
Nie starczy zabić, trzeba jeszcze zeszmacić 
18 luty 2011      Artur Łoboda
Rzeczpospolita sędziowska? 
3 wrzesień 2016      Artur Łoboda
Cuchnący towar 
30 październik 2016     
NASZ JANEK POWRACA DO ŻYWYCH< ALE GDZIE BĘDZIE MIESZKAŁ, CO JADŁ I ZA CO? 
2 styczeń 2014      Ewa Englert-Sanakiewicz
O co naprawdę chodzi w ACTA? 
26 styczeń 2012      Artur Łoboda

 
 

Oto prawdziwa historia o rakotwórczym małpim wirusie SV40 i jego tajnym dodaniu do szczepionek przeciwko polio

Jeśli przegapiliście, Plasmidgate , jak ją obecnie nazywają, zwraca uwagę całego świata na fakt, że szczepionki jako takie, w tym szczepionki przeciwko koronawirusowi Wuhan (COVID-19) - z Operacji Warp Speed, to śmiercionośne leki naładowane wszelkiego rodzaju wirusami, zawierające toksyczne i niepokojące składniki.
 
Ten rodzaj wirusa, który pojawił się w odpowiedzi na Plasmidgate, ma związek z wirusem Simian 40, znanym również jako SV40, substancją zanieczyszczającą wykrytą w fiolkach z zastrzykiem wirusa informacyjnego RNA (mRNA) firmy Pfizer. 
Teraz już wiemy, że ta sama toksyna SV40 została wykorzystana w pierwszych na świecie szczepionkach przeciwko polio – i powoduje raka .
 
W połączeniu z innymi szczególnie śmiercionośnymi składnikami znajdującymi się w zastrzykach na Covid-19, SV40 wydaje się wywoływać raka turbo u ludzi, którzy byli posłuszni rządowi, „chroniąc się” przed Covid-19 za pomocą tych przerażających zastrzyków.

Mikrobiolog Kevin McKernan był pionierem badań nad plazmidami, które doprowadziły do ​​powstania Plasmidgate, ujawniając w trakcie procesu, że zastrzyki na Covid zawierają nieujawnione składniki, które czynią je nienadającymi się do wprowadzenia na rynek konsumencki, oraz skażony produkt, co jest wymogiem prawnym amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA)  ma prawny wymóg wycofania go z użytku publicznego - choć jeszcze do tego nie doszło.
 

Każda dawka zastrzyku COVID firmy Pfizer zawiera MILIARDY kopii „wzmacniacza” SV40


 
W niedawnej aktualizacji swoich trwających badań McKernan napisał na Twitterze w serwisie X, że zidentyfikował miliardy kopii SV40, który opisuje jako „wzmacniacz”, w każdej fiolce zastrzyku na Covid-19, przynajmniej u firmy Pfizer.

Użycie przez McKernana słowa „wzmacniacz” wydaje się sugerować to, - co ten autor zauważył wcześniej, a mianowicie, że szczepienia przeciwko COVID wydają się wyjątkowo dostosowane nie tylko do wywoływania powstawania raka, ale także przyspieszają lub wzmagają jego wzrost i rozprzestrzenianie się, - zabijając żywiciela znacznie szybciej niż wcześniejszych szczepionek, - z których większość (prawdopodobnie wszystkie ) to broń biologiczna pod przykrywką „medycyny”.

„Próba ukierunkowana na wzmacniacz SV40 pojawia się tylko w firmie Pfizer” – napisał McKernan, sugerując, że przetestował inne strzały i nie znalazł takich samych anomalii - lub przynajmniej tylu anomalii w tym samym stopniu, - co w firmie Pfizer.


„Miliardy kopii wzmacniacza na dawkę. Fluorometria sugeruje, że nie zliczamy fragmentów o rzędach wielkości poniżej 100 pz. Enhancer wynosi 72 pb.”

Są to skomplikowane terminy naukowe, ale wystarczy powiedzieć, że zastrzyki mRNA COVID firmy Pfizer nie są tym, co sam Pfizer oraz jego media i rządowe aktywa powiedziały nam wszystkim o "bezpieczeństwie i skuteczności" tych fiolek z lekiem.
 
W tym samym dniu, w którym McKernan zamieścił na Twitterze te i inne aktualizacje, Health Canada potwierdziło obecność skażenia DNA w fiolkach firmy Pfizer, sprawdzając również, czy firma Pfizer nigdy nie ujawniła tego skażenia opinii publicznej, - jak jest to wymagane w Kanadzie, tak jak jest to wymagane w USA.

Według dr Janci Lindsay, dyrektora toksykologii i biologii molekularnej w dziale wsparcia toksykologii, zidentyfikowano wiele sekwencji SV40, w tym promotor SV40 oprócz wzmacniacza SV40 .

„Początek replikacji SV40, promotor SV40 i wzmacniacz SV40, który zawiera sekwencję kierującą do jądra, która przenosi ładunek DNA prosto do jądra” – cytuje się Lindsay, mówiąc o odkryciu.

Szczepionka SV40 jest technicznie nielegalna do stosowania w szczepionkach w USA od 1961 roku, kiedy to uchwalono ustawę federalną zakazującą jej stosowania.

Oznacza to, że Pfizer jest teraz winny uwolnienia tych nielegalnych, śmiertelnych trucizn na społeczeństwo i szybka sprawiedliwość jest gwarantowana przeciwko złej firmie oraz jej liderom i promotorom.

Najnowsze wiadomości na temat toksycznej natury szczepionek, które są częścią demonicznego globalnego planu zniewolenia i oszustwa związanego z preparatami Big Pharma , można znaleźć na stronie Vaccines.news .
 
 
Źródło:
conspiracy.news/2023-10-31-true-story-cancer-sv40-virus-polio-vaccines.html
29 grudzień 2023

Ethan Huff 

  

Komentarze

  

Archiwum

Tak bylo, tak moze jeszcze byc...
kwiecień 22, 2003
przesłała Elżbieta
Koszty aneksji do UE (3)
marzec 17, 2003
Piotr Wesołowski
Marszałek Sejmu Marek Jurek , HANUKA społeczności żydowskiej w Polsce
grudzień 26, 2005
Krzysztof Cierpisz
Ogolny bilans kosztow, strat i zyskow
Koszty aneksji do UE (7)

kwiecień 1, 2003
Włodzimierz Bojarski
"Krwiożerczy Kapitalizm?"
październik 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Przygotowac sie do referendum
maj 27, 2003
Zenon Baranowski
Skąd w was tyle nienawiści?
marzec 17, 2005
Wybór Putina
grudzień 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
I po szkodzie Polak głupi
październik 13, 2005
Krakowska afera
luty 25, 2005
aaa
Czy Zmiany w USA Są Gro?ne dla Żydów?
luty 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Zespół MF-NBP za szybkim wejściem do strefy euro
sierpień 27, 2002
PAP
Nowy Sekretarz ONZ- figurant amerykańskiej machiny terroru
styczeń 5, 2007
PNLP
Bush i Cheney zostaną aresztowani w Vermont?
styczeń 28, 2008
z AFP - Ziemowit Szczerek
Likwidacja publicznej służby zdrowia
październik 23, 2008
PAP
Wcale nie pada deszcz
grudzień 17, 2005
Artur Łoboda
Doradcy, nie Filozofowi
lipiec 23, 2006
Jacek Bartyzel
Perspektywy
maj 4, 2003
przesłała Elżbieta
Wynarodawianie XXI wieku
styczeń 10, 2003
Artur Łoboda
III Kongres Polski Suwerennej - z nadzieją w Nowy Rok 2005
styczeń 4, 2005
Paweł Ziemiński
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media