|
Dajcie sobie siana z Pruchnikiem
|
|
Przez lata starałem się przypomnieć Społeczeństwu Polskiemu żydowską tradycję w Naszym Kraju i za samych Żydów wyszukiwałem wartościowe przejawy wspólnej historii.
Można wręcz powiedzieć, że byłem takim intelektualnym "szabesgojem" w czasie - gdy sami Żydzi mieli bardzo różnorodne zachowania wobec Polaków.
Ale Żydzi - w swojej większości zadecydowali ostatecznie, że pogarda i nienawiść do Kraju który był odstoją ich przodków - stanie się podstawą ich postawy życiowej.
Co w takim razie powinnyśmy zrobić?
Uznać to za akt wrogi wobec Polski i zerwać z nimi wszelkie stosunki.
Zamiast tego Lech Kaczyński dał ciała podczas wizyty w Izraelu i zafundował z pieniędzy Polaków gniazdo nienawiści w samym centrum Warszawy.
Polskie Urzędy Skarbowe pozwalają się panoszyć żydowskim złodziejom, a najemni żołdacy idą walczyć w interesie "wielkiego Syjonu".
Natomiast niektórzy Polacy na klęczkach spowiadają się żydowskiemu lobby na świecie.
Co miał ma myśli Ambasador RP w Szwajcarii - Jacek Kumoch który "liczy na to, że osoby, którzy zorganizowali wieszanie Judasza odpowiedzą za to przed sądem".
Z kolei Episkopat RP wydał komunikat w którym stwierdził że "Kościół wyraża dezaprobatę wobec praktyk, które godzą w godność człowieka"
Podobnie zachowują się poniektórzy biskupi.
Natomiast szef MSWiA Joachim Brudziński napisał na Twitterze:
"Pytanie, jacy „szatani” byli w Pruchniku czynni, że po latach przerwy i wezwań miejscowego proboszcza, ktoś reaktywował idiotyczną, pseudoreligijna hucpę. - po czym zawyrokował że "koszta wizerunkowe dla Kościoła, Polski są olbrzymie."
Koszta wypowiedzi przytoczonych IDIOTÓW rzeczywiście są olbrzymie!
Nie ma dnia by w w środowisku żydowskim nie padło jakieś słowo nienawiści wobec Polaków, by nie poniżano i szczuto na Naród Polski.
A tymczasem wspomniane osoby nie robią nic dla przeciwstawienia się żydowskiej agresji wobec Narodu Polskiego!
Jednak niczym usłużni LOKAJE syjonizmu potępiają przywołanie wielowiekowej tradycji dla obrony przed żydowską agresją na Polskę.
U samych Żydów od tysiącleci jest identyczny zwyczaj wieszania Hamana podczas święta Purim i co?
Forum Żydów Polskich odpowiedziało na swoim profilu na Twitterze, że " porównywanie wieszania Hamana podczas święta Purim do sądu nad Judaszem jest nieprawomocne."
A więc to ONI decydują o Prawie i moralności w Polsce.
Przypomnę jednak, że to tradycja przypominająca o krwawym mordzie dokonanym przez Żydów na Persach. Więc można ją porównać do wieszania kukły oficera polskiego zamordowanego w Katyniu!
Rzecz dla Nas nie do pomyślenia.
Do polityków i biskupów piszę więc odezwę: przestańcie czołgać się wobec najgorszych meneli tego Świata!
Chyba, że sprzedaliście się za judaszowe srebrniki i służycie innym panom.
A do czytelników tego forum mam ostrzeżenie.
Od 1990 roku sytuacja na Ukrainie nigdy nie była tak niebezpieczna - jak dzisiaj.
Niedługo pełną władzę przejmie tam syjonistyczna agentura, bo Ukraińcy dali się nabrać jeszcze bardziej niż My w 1990 roku.
Wybrali na prezydenta nowoczesnego "Bolka" z wiadomego narodu.
|
|
23 kwiecień 2019
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Nowojorscy żydzi utożsamiają się z Judaszem ....
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=25266&Itemid=100 |
|
2019-04-24
Alina
|
 |
|
|
| http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-historia/item/84191-plaga-donosicielstwa-w-gettach |
|
2019-04-24
Alina
|
|
|
|
CASA runęła na ziemię
styczeń 24, 2008
Marek Olżyński
|
Homonim czasownikowy różnoczasowy
czerwiec 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
AOL przyznaje się do przekłamań w księgowości
sierpień 15, 2002
PAP
|
Pomóżcie proszę wstrzymac to opętanie
styczeń 23, 2004
|
Zamiast Wigilijnej Gwiazdki.
grudzień 22, 2004
Jan Lucjan Wyciślak
|
" O wasze głosy "
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
|
Krawczyk kraje jak jej staje
styczeń 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
MSZ będzie zabiegać o wsparcie Polonii dla integracji
grudzień 20, 2002
Adam Zieliński
|
W. Pawlak będzie ministrem gospodarki
październik 30, 2007
|
Manifestacja przeciwko polityce Unii wobec Izraela
grudzień 13, 2002
PAP
|
Polski sen Prezydenta Rosji, Władimira P.
styczeń 4, 2007
W.P.
|
Jak globalisci zredukuja zasoby ludzkie
sierpień 10, 2007
kruzoe2
|
Unia Europejska jako organizacja mafijna
kwiecień 22, 2003
|
Balcerowicz jednak powraca
marzec 2, 2007
INTERIA.PL/PAP
|
Stary dowcip ale postaramy się go odświeżyć
grudzień 9, 2002
zaprasza.net
|
Milcząca pracownia od prezydenta
październik 8, 2004
|
P.J.EMIGRACJA NIE JEDEN MA SMAK...
kwiecień 3, 2007
KLICKER
|
"Narod wybrany" i konsekwencje "wybrania"
lipiec 23, 2006
M.K.
|
Biblijni i współcześni rogacze
grudzień 3, 2006
zaprasza.net
|
Czy Polska jest normalnym państwem?
grudzień 19, 2004
Mirosław Naleziński
|
|
|