ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

"Boża zaćma", białoruski uran i rocznica ważniejsza od grunwaldzkiej 
3 lipiec 2010      dr Marek Głogoczowski
Naiwność Prezesa 
3 luty 2018     
Pora oprzytomnieć 
11 luty 2018     
Diagnoza i terapia 
23 maj 2016      Izabela Brodacka
Dlaczego nie wierzę, że kiedykolwiek istniał wirus Covid 
9 kwiecień 2023     
Digital Tyranny and the Rockefeller-Gates „Paszport certyfikatu Vaxx”: W kierunku scenariusza III wojny światowej 
30 wrzesień 2021      Peter Koenig
Nieznane fakty w sprawie interwencji w Czechosłowacji w 1968 roku 
20 czerwiec 2011      Artur Łoboda
Dlaczego Gomułka trafił do więzienia? 
4 marzec 2020      Artur Łoboda
Największy - ostatnio - sukces Kaczyńskiego 
29 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Coś tu się nie zgadza  
28 październik 2016      Artur Łoboda
Po czterdziestu latach to samo 
23 sierpień 2020     
Ścigany – powstaniec Dariusz Lemański 
13 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Gdyby nie w Polsce... 
23 sierpień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Teraz tylko spokój! 
19 luty 2018     
Minął rok, odkąd Anthony Fauci przyznał, że szczepionki na Covid-19 NIE DZIAŁAJĄ – ale to odkrycie wciąż jest ignorowane 
15 marzec 2024      Ava Grace
Wirus Zachodniego Nilu 
11 sierpień 2010      Goska
Znów o Nas - bez Nas 
31 maj 2017     
Foliarstwo 
5 lipiec 2021     
Samobójstwo duszy w urnie wyborczej, w czasie gdy Palestyńczycy są mordowani 
10 listopad 2024      Edward Curtin
Alarm - Stop GMO - Jerzy Zięba w Sejmie - Poruszające i mocne wystąpienie  
23 kwiecień 2017     

 
 

Kompromitacja wszelkich demokracji?

Taki wynik - jakie zostały dostarczone dane.


Pewnego dnia hens napisał:
"Kompromitacja wszelkich demokracji z demokracją szwajcarską na czele" czyli "
Test kowidowy został oblany przez większość ludzi na ziemi i przez wszystkie demokracje (łącznie z demokracją bezpośrednią w Szwajcarii), które okazały się tylko fasadami ukrywającymi władcę prawdziwego: rząd światowy, który jeszcze pozostaje w cieniu ale lada moment się ujawni!" - tinyurl.com/jd57mjkd.


Czy więc szwajcarska demokracja została skompromitowana?

Ja postawię tezę, że szwajcarska demokracja dopiero może się skompromitować - jeżeli nie postawi przed sądem zbrodniarzy kowidowych.
W walce jest tak, że ten - który zadaje pierwszy cios - ma przewagę prowadzącą do zwycięstwa.
W sytuacji - gdy ma przewagę siły - to zwycięstwo wydaje się pewne.

Globaliści zawładnęli mediami, lekarzami, politykami i wszystkimi instytucjami w sferze publicznej.
Potrzebowali tylko zawładnąć umysłami Ludzi.

I do tego mieli specjalistów od kreowania wyobraźni filmowej.
A co gorsze - mieli też do dyspozycji użytecznych głupców - albo zdrajców ze środowiska uznawanego za antyglobalistyczne.
Przykładem jest Alex Jones, który zaprosił do rozmowy dra Francisa Boyla - "eksperta od prawa międzynarodowego rozprzestrzeniania broni biologicznych".
I sam się wtedy nabrałem.

Na początku psudopandemii uwierzyłem, że ona w rzeczywistości ma miejsce - bo objawy choroby przypominały mój bardzo ciężki stan sprzed ponad 6 lat - gdy omal "nie zeszłem".
Tylko i wyłącznie dzięki dr Dianie Wojtkowiak uświadomiłem sobie, że zostałem bardzo mocno napromieniowany promieniowaniem elektromagnetycznym wysokiej częstotliwości, a niedouczona lekarka omal mnie nie zabiła - aplikując kolejne partie antybiotyku - blokujące obronę organizmu przed promieniowaniem.

Jestem tym, który przekazał zachodnim dziennikarzom swoje doświadczenia w kwestii prawdziwego planu globalistów - polegającego na wmawianiu epidemii wśród ludzi napromieniowanych - nową technologią 5G.
Mogłem dojść do takich wniosków, bo mam dużo szersze spojrzenie na otaczającą rzeczywistość - co wynika również z ćwierćwiecza poznawania metod działania "eskimosów".
 
Czy przeciętny człowiek mógł wcześniej zakwestionować autorytet naukowców?

To wydaje się tak nieprawdopodobne, że każdy - kto oskarżał tak zwanych "naukowców", a więc zdemoralizowanych agentów globalizmu o spisek - musiał być nazwany jakimś epitetem.

Czy więc - wobec bardzo dokładnie zorganizowanej akcji zastraszenia Ludzkości urojoną - straszliwą pandemią - Szwajcarzy mogli się wykazać nadprzyrodzoną inteligencją i zakwestionować twierdzenie zdemoralizowanych pseudonaukowców, że stoimy przed potwornym zagrożeniem epidemiologicznym?


Czasy pseudopandemii wywołały wśród osób myślących poszukiwanie sedna sprawy i wtedy - doszedłem do wyników, że nikt - nigdy nie udowodnił istnienia wirusów!
Podobnie jak to, że nie ma ŻADNEGO dowodu naukowego, że szczepienia chronią przed chorobami!

Co z taką wiedzą zrobią Szwajcarzy?
Co zrobią Polacy - gdy wiadomo dziś, że zostali częściowo poddani operacji eksterminacji?

W Polsce nie ma demokracji, a cała otoczka tak zwanego "Wymiaru Prawa" - to ludzie zdemoralizowani, którzy - niczym strażnicy w gettach - pomogą zagnać Polaków na kowidowy Umschlagplatz.

W przeciwieństwie do żydowskich protoplastów - nie zrobią tego dla ratowania życia, ale dla kilku marnych "srebrników".

Polacy muszą odzyskać podstawowe narzędzia demokracji!

Nie będzie to łatwe - bo system zawładnął prawie wszystkimi dziedzinami życia.
Ale popatrzcie na Palestynę...

Ile zostało z dawnej Palestyny w dniu - w którym syjoniści gotują się do ostatecznego wymordowania rdzennej Ludności tego Kraju?



 
Niedługo będzie tak samo - z Wami, jeżeli pozwolicie politykom na dalsze akty niszczenia Narodu Polskiego.
1 listopad 2023

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

No więc, ja już swego zawodu - który wykonywałem 24 lata - nie wykonuję, bo stanąłem w obliczu wyboru. Albo promujesz patologię, albo cię nie ma. A zatem zmieniłem w swoim życiu wiele. Ale ilu jest takich? Proszę mnie źle nie zrozumieć, nie bije z tego wpisu buta i arogancja, tylko żal odwrotu. Ale czasami nie ma innej drogi niż do tyłu, bo z czasem może wyjść na to, że to skok do przodu. Ale, Bogiem, a prawdą, nie musi.

2023-11-01
Magellan

  

Archiwum

To działo się w Polsce komunistycznej WYROK ŚMIERCI ZA POSIADANIE RADIA
sierpień 15, 2002
WW
21 POSTULATÓW SIERPNIOWYCH
sierpień 25, 2003
Leszek Skonka
Nuklearne Zagrożenie USA i Strach w Pakiststanie
styczeń 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Dlaczego UE jest zgubą dla Polski
kwiecień 5, 2003
Filip Adwent
Anatomia sukcesu Żydów
marzec 28, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Pasze skażone GMO już w Polsce!
styczeń 29, 2008
Sir Julian Rose i Jadwiga Łopata
Cale w celi
styczeń 30, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Prawo do życia, prawo do śmierci
maj 23, 2006
PAP
Przemówienie Dorna, którego nie chciano słuchać
listopad 23, 2007
Ludwik Dorn
Kto to był Pankracy ?
wrzesień 25, 2003
przesłała Elżbieta
Izraelsko-palestyński głos przeciwko przemocy
wrzesień 20, 2002
PAP
Gwałt na służbie
grudzień 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Znawca dziewiąty
sierpień 19, 2002
IAR
Doradcy, nie Filozofowi
lipiec 23, 2006
Jacek Bartyzel
Trybunał Stanu
wrzesień 30, 2003
"Neo-wariaci" Planuja "Wojne Permanentną"
grudzień 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Zmiany w Magistracie
wrzesień 30, 2004
www.krakow.pl
Nadzór w USA , Terror i Kłamstwa
czerwiec 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowa tradycja - kolejna milenijka?
grudzień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Operacja rozbrajania Iraku"
marzec 26, 2003
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media