ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

BARIERY 
29 sierpień 2009      Marek Jastrząb
Wiktor Janukowycz udzielił 15-minutowego wywiadu telewizji Rosja24 
13 luty 2010      tłumacz
Muza Patriotów 
11 listopad 2013      Artur Łoboda
Przygoda z wierszem Andrzeja Bursy 
20 luty 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Covidianie w Tokio 
22 wrzesień 2020      Artur Łoboda
Co czeka covidowych zbrodniarzy?
Proces lekarzy
 
23 sierpień 2020     
Maska 
29 kwiecień 2020      Jolanta Michna
Cyfrowa waluta banku centralnego to gra końcowa – część 1 
10 marzec 2023     
Czy Rotschildowie sponsorowali Hitlera? 
15 październik 2013      Artur Łoboda
Po co Musk przyleciał do Polski? 
22 styczeń 2024      Artur Łoboda
Miejmy gest, zapłaćmy za 447 Just 
17 kwiecień 2019      Artur Łoboda
Rząd amerykański manipuluje społeczeństwem w zakresie gospodarki 
10 listopad 2024     
List otwarty ws. represjonowanych lekarzy 
11 czerwiec 2025     
Memento oświęcimskie 2014 
26 styczeń 2014      Artur Łoboda
11 lutego The Day We Fight Back 
12 luty 2014      www.polskawalczaca.com
Pora się opamiętać względem Trumpa 
10 styczeń 2026      Artur Łoboda
Bronisław Łagowski o pseudoreligijnym kulcie Katynia i moralnym zatruciu 
27 kwiecień 2010      Bronisław Łagowski - wstawił MG
Prośba i jednocześnie wezwanie do odrzucenia Nowelizacji Ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa 
9 luty 2026     
Światło Ducha Świętego  
4 czerwiec 2022      Paweł Ziółkowski
Polską rządzą szumowiny ! 
9 lipiec 2010      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Zawiadomienie o dokonaniu przestępstwa ZAMACHU STANU przez Mateusza Morawieckiego Premiera RP

Artur Łoboda              Kraków 5  października  2020  roku
 

Rafał Babiński
Prokurator Okręgowy w Krakowie



Zawiadomienie o dokonaniu  przestępstwa ZAMACHU STANU  przez Mateusza Morawieckiego Premiera RP

Uzasadnienie

W marcu br Mateusz Morawiecki - wspólnie z Łukaszem Szumowskim wprowadzili ukryty stan wojenny pod pozorem rzekomej "pandemii".

W tym czasie znane już były światowe badania naukowe dowodzące, że strach przed rzekomym wirusem jest wyolbrzymiony i nie jest on tak groźny - jak pierwotnie się obawiano.


Mimo tego Mateusz Morawiecki i Łukasz Szumowski dokonali przestępstwa z artykułu:
Art. 118a. § 1. Kto, biorąc udział w masowym zamachu lub choćby w jednym z powtarzających się zamachów skierowanych przeciwko grupie ludności podjętych w celu wykonania lub wsparcia polityki państwa lub organizacji:
§ 2. Kto, biorąc udział w masowym zamachu lub choćby w jednym z powtarzających się zamachów skierowanych przeciwko grupie ludności podjętych w celu wykonania lub wsparcia polityki państwa lub organizacji:
2) pozbawia osobę wolności na czas przekraczający 7 dni lub ze szczególnym udręczeniem,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 5 albo karze 25 lat pozbawienia wolności.


W wyniku Rozporządzenia z dnia 13 marca 2020 r pozbawiono Polaków elementarnych praw obywatelskich, swobody przemieszczania i zamknięto przed Polakami wiele obiektów.
Łukasz Szumowski twierdził, że tylko wykonał polecenia Mateusza Morawieckiego!
Do dnia dzisiejszego ŻADNE laboratorium naukowe na świecie nie wyizolowało czystego wirusa SARS CoV-2, więc jest on tylko teoretycznym wirusem - interpretowanym w każdym kraju zupełnie inaczej, bo najpewniej mamy do czynienia z całą masą wirusów prowadzących do przeziębienia.

Mimo rzekomej "pandemii" - w pierwsze połowie br śmiertelność w Polsce była znacząco niższa - niż w latach poprzednich i w stosunku do roku 2018 wyniosła blisko 5000 mniej zgonów!

Doktor Andrzej Więckowski zinterpretował to zjawisko faktem, że o tyle mniej pacjentów zabili niedouczeni lekarze, bo z powodu zamknięcia nie mieli dostępu do pacjentów (!)
I z tą opinią zgadzam się całkowicie, albowiem już w kwietniu br nabrałem pewności, że rzekome "objawy zarażenia Covid-19" są objawami zatrucia antybiotykami!

Pewien niedouczony lekarz omal nie zabił w ten sposób mojej córki w styczniu br.
I gdy CAŁA Służba Zdrowia spisała Ją na straty!
Tylko jeden lekarz potrafił podać przyczynę rzekomych "objawów koronawirusa" w postaci zniszczenia jelit człowieka działaniem antybiotyku!!!!!!!

Przebywałem z osobami rzekomo "zarażonymi SARS CoV-2" i mimo zaawansowanego wieku - silnej podatności na infekcje dróg oddechowych i notorycznej astmy - nic mi się nie stało!
Dlatego dla udowodnienia fikcyjności rzekomej epidemii - złożyłem obecnemu Ministrowi Zdrowia deklarację pracy wolontariackiej  w szpitalu zakaźnym - gdzie leczony jest mityczny covid-19.
Zrobiłem to po publicznej deklaracji Adama Niedzielskiego w trakcie wywiadu telewizyjnego w  z dnia 15 września - kiedy to Niedzielski powiedział:
"Jeśli ktoś nie wierzy w covid, zapraszam do szpitala zakaźnego, przydadzą się dodatkowe ręce do pomocy."

Deklarację swoją powtórzyłem po kilku dniach i napisałem również do Rzecznik prasowej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, oraz profesora Andrzeja Horbana, który miał być rzekomo autorem słów wypowiedzianych przez Niedzielskiego.
 
Faktem niepodważalnym jest, że tak zwana Służba Zdrowia nie dopuszcza dziennikarzy do szpitali - by mogli relacjonować rzekome "leczenie podczas pandemii".
Z pewnością powinni dopuścić takie osoby - jak ja - bo od maja piszę w niezależnych mediach, że rzekoma "pandemia" to fikcja i ordynarny zamach stanu!

Mogliby w jednym momencie  udowodnić, że się mylę!
Tylko, skąd mają wziąć tych rzekomo "chorych na covid-19"?

Nie będę wypisywał wszystkich przestępstw dokonanych przez Mateusza Morawieckiego
od początku jego zamachu stanu z marca br. a później kolejnej jego fazy w postaci Rozporządzenia Rady Ministrów  dnia 7 sierpnia 2020 r. - w którym BEZPRAWNIE zmusza się obywateli do noszenia TRUCJĄCYCH (na dłuższą metę) maseczek bez żadnych wyjątków!
To do Prokuratury należy obowiązek zebrania wszystkich przestępstw oskarżonego!

Przypomnę tu  swoje uwagi z wcześniejszego oskarżenia wobec Jarosława Pinkasa.
W chwili obecnej toczy się "pierwsza wirusowa wojna światowa" przeciwko Ludzkości.
I zarówno Mateusz Morawiecki - jak też WSZYSCY PROKURATORZY chroniący tych zbrodniarzy dokonują "zbrodni wojennych".
A  wedle obowiązujących norm Prawa - zbrodnie wojenne  nigdy się nie przedawniają!
Możemy więc się spodziewać, że przed Sądem stanie nawet  dziewięćdziesięcioletni Morawiecki  - jak też Prokurator chroniący tego ZBRODNIARZA!
5 październik 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Tajemnicze przeciąganie polityków SLD do Samoobrony
marzec 24, 2004
PAP

Petycja przeciwko wojnie


marzec 21, 2003
Czy głupota już wpisuje się w genetykę Polaków?
sierpień 5, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zasługują na to co ich spotkało
listopad 24, 2003
RadioZet
Upadek władców iluzji USA jest bliski!
październik 4, 2007
marduk
Polityczny kabaret
Ostatnie dni ex prezydenta Krakowa

grudzień 8, 2002
Artur Łoboda
Nacjonalizm, czy kosmopolityzm?
lipiec 21, 2008
Dariusz Kosiur
Jest brzydka sprawa...
czerwiec 9, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Co nas czeka w 2003?. Rozmowa z Jadwigą Staniszkis i Tomaszem Żukowskim Nowy rok, nowy rząd, nowy premier
styczeń 2, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Szanse na wygraną w Piłkarskiego Totka SUPERTOTO prawie 3 TYSIˇCE RAZY WYŻSZE niż w Dużym Lotku.
listopad 1, 2007
Aleks
Prodi: Polacy zmęczeni
czerwiec 16, 2004
Alei/Alej
czerwiec 11, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
dukat
czerwiec 18, 2004
Brytyjski "Obman"
luty 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czego USA chce w Afganistanie?
kwiecień 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Faszystowskie elementy sądownictwa
marzec 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
"kamienie przez Boga rzucone na szaniec..."
sierpień 2, 2004
zaprasza.net
Imperializm Fundamentalistów Protestanckich
kwiecień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Oszczędzanie wedle filozofii Kwaśniewskiego
listopad 15, 2003
IAR
Podejrzewamy osoby zarządzające ZOZ MSWiAw Krakowie o świadome działanie o charakterze przestępczym
sierpień 3, 2004
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media